Click to Visit
Rock - No Doubt
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Linda e-mail | 2004-06-01 13:26:11 | 13.
Hella mindenkinek! =))))
Juuuj ... Én is imádom ám őket! Sikerült megszereznem a Boom Box-ot, amire nagyon büszke vagyok, és tényleg minden benne van! Nem tud valaki jó képeket Kanal bácsiról? Szerintem ő a legédibb! =))

Nightqueen e-mail | 2003-06-12 16:15:42 | 12.
Igen, igen! A Just a Girl, Don't Speak, valamint az Exgirlfriend nagyon jó szám. De mikor én is megláttam a Hella Good klipjét, nagyon elszomorodtam...

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-07-02 15:01:21 | 11.
Attól hogy nem brutális a zneéjük,még nem nyálasak...ott van pl Madonna,akinm télleg elég langyi számai vannak néha,de egyáltalán nem nyálas.Like a preyer pl az egyik kedvenc számom...persze csak a popon belül.
Dido-t én is komálom,télleg kurva jó száami vanak a csajnak,szövegek meg pláne.


Előzmény: Thomas (7.)
Grizon e-mail | 2002-07-02 14:58:09 | 10.
Ok,nem vagyok tájékozott No Doubt ügyben,nem tartoznak a kedvenceim közé q:-)))De azért Just a Girl rulez!q:-)))

Előzmény: alienkat (8.)
Máté1 e-mail | 2002-07-02 11:17:20 | 9.
JÖN A SZIGETRE A SPANYOL SKA-P!-azon ott kell lennem!

Előzmény: alienkat (8.)
alienkat e-mail | 2002-07-01 16:37:20 | 8.
Grizon baby, a Tragic Kingdom a _harmadik_ album volt :) Amúgy igazad van, nagyon eltolódtak a pop irányába, ami egyfelől valóban szomorú, másfelől viszont bebizonyítja, hogy ebben a stílusban is megállják a helyüket. Nagyon vártam már a Rock Steadyt, és meg kell mondjam, elsőre hatalmas csalódás volt. A ska, ami ugye elvileg a stílusuk lenne, és amit imádok, már nyomokban sem található benne, semmi fúvós. Reggae szerencsére még van benne, dehát kérem, Jamaicán készült az album, furcsa is lenne, ha nem lenne rajta... Néhány jó szám azért van ezen a korongon is, pl. In My Head, Platinum Blonde Life, sőt nekem a Hella Good is bejön... De az tény, hogy én is sokkal jobban szeretem a régieket.

Előzmény: Grizon (2.)
Thomas e-mail | 2002-07-01 15:19:30 | 7.
Hát, szerintem amiket írtál, mind kommerszek, ugyanolyan nyálasak, mint a boybandek, csak más szemszögből... (talán az egyetlen pozitívum, hogy a szövegeik szólnak valamiről, nem úgy mint a fiúcsapatoknál).
Ha igényes popról beszélünk, akkor inkább Dido. Ő tényleg kivétel...


Előzmény: Grizon (6.)
Grizon e-mail | 2002-07-01 13:14:16 | 6.
Szerintem el lehetne vitatkozni arról hogy mi is az a pop...én pl az ilyen Backstreet Boys és társai zenekarokat nem tartom popnak, az egyszerűen csak szar.Pop pl a Pet Shop Boys,Michael Jackson vagy az A-ha...ezek azért egy csöppet igényesebbek mint ezek a nyálszarok...

Előzmény: Thomas (5.)
Thomas e-mail | 2002-07-01 13:02:24 | 5.
A pop fogalmát nem tudod gyalázni, mert a pop már önmagában gyalázat (tisztelet 1-2 kivételes előadónak...) ;)

Előzmény: Grizon (4.)
Grizon e-mail | 2002-06-29 18:10:12 | 4.
Biztos, csak ez nem rock, hanem pop..habár ezzel meggyalázoma pop foagalmmát, ennél töbet érdemel...maradjunk a dancenél..

Előzmény: Roccy girl (3.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-29 18:04:24 | 3.
nem,nem,nem KIRÁLY!:)
Grizon e-mail | 2002-06-29 17:58:30 | 2.
A Hella Good kurva szar!Az első album még jó volt(just a girl,Don't Speak, stb.)Második sem volt rossz, de ez valami botrány!

Előzmény: Roccy girl (1.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-29 17:40:30 | 1.
nemtom lehet hogy van már iljen topic,de ez a Hella Good kurva yo!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.