Click to Visit
Rock - Fórumdolgok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Cs.Kate e-mail | 2006-04-28 15:44:37 | 15.
Dávid a menő és kész
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Noncs (14.)
Noncs e-mail | 2006-04-28 10:39:53 | 14.
igen,nagyon menő....
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: rivfaaader (13.)
rivfaaader e-mail | 2006-04-28 06:56:26 | 13.
forumozni meno ekezet nelkül irni is meno
fearzone e-mail | 2003-06-05 10:17:55 | 12.
Amit te írsz az még mindig az értelmesebb téma, én például az olyan topicokon bukok ki, mint az:én szeretek fingani című fantasztikum.
Ha az igénytelenség fájna!!!!


Előzmény: Thomas (10.)
Máté1 e-mail | 2003-06-04 19:31:39 | 11.
ja

Előzmény: Thomas (10.)
Thomas e-mail | 2003-06-04 14:30:00 | 10.
Azért írok ide, mert nem akartam ennek új topicot nyitni. Szóval, az a bajom, hogy mindenféle jött-ment emberek csak úgy halomra indítanak olya buta és értelmetlen témákat, ahol marhára fontos kifejteniük, mi az a rock, meg hogy most rocker baszhat-e nem rockerrel, meg hogy ki mekkora rocker és ki milyen rockkal törli a seggét. Emberek! Felejtsétek már el ezeket a felületességeket!!! Kit érdekel a "rockerség", könyörgom: ez egy zenei stílus, nem pedig társadalmi réteg, nem tudom mit kell ennyit rágodni rajta...
Szóval, még mielőtt valaki új témát indít, legyen szíves átgondolni azt, esetleg használja a keresőt, ha lehetséges, ne legyen már 1-nél több szoba ugyanannak a témának.

szpa e-mail | 2002-07-31 07:05:26 | 9.
marad a kazaa.
bár szerintem az audiogalaxy után lassan neki is lőttek...
minden fenn van, az ismertebb számok pedig gyorsak is.
otthon pl modemmel + freestarttal a here to stay (korn) 5-6 kval jött.
(mivel kb 40 felhasználó gépéről töltöttem le 1xre.)


Előzmény: Marque (1.)
Grizon e-mail | 2002-07-29 19:25:12 | 8.
Az én véleményemet meg ismered...

Előzmény: Marque (1.)
Máté1 e-mail | 2002-07-20 22:06:57 | 7.
ha valaki csinálna egy ftp-t szívesen beszállnék feltöltögetni.
Máté1 e-mail | 2002-07-20 22:05:27 | 6.
punk ftp-re gondolsz?
a címet ne mond el senkinek,én is nagy nehezen kaptam logint meg passwordot,haveron keresztül...


Előzmény: Drizzt (5.)
Drizzt e-mail | 2002-07-20 20:17:57 | 5.
Én ismerek egy jó ftp-t, ahol mindenféle jó zene van, punk, hc, kb.90-100gb.
Garfield e-mail | 2002-07-20 10:03:33 | 4.
az ismerőseim mind csinálják de rendszeresen letörlik ha észreveszik! ott van az mmp.freeweb.hu! általában a felét nem tudod leszedni mert már kiiktatták a picsába! néha szoktak ott is tisztogatni! egyik nap még 4-5 száz album letölthető (elvileg, mert gyakorlatilag sokkal kevesebb) következő nap meg már mondjuk csak 80! alkalmanként ott is utánanéznek hogy mit töröltek és mi maradt! macska egér játékot játszanak! nekem is mondták hogy kezdjem el feltöltögetni a zenéimet! nem volt kedvem azt játszani hogy felrakom és egy hét múlva már le is törölték a francba! és az is lehet hogy senki nem volt rá kíváncsi mert olyan szinten undrground hogy még a nevét sem ismerik az emberek!

Előzmény: Máté1 (2.)
Borchee e-mail | 2002-07-20 07:40:45 | 3.
nem tudom.

Előzmény: Marque (1.)
Máté1 e-mail | 2002-07-19 23:23:17 | 2.
egy net oldallal szart se érünk,nincs megfelelő tárhely,a másik az hogy előb utóbb letörlik amit felteszünk.
Ezért lenne jó az ftp,azt nem tudják ellenőrizni.
(ehhez pedig egy ütősebb vinyó kell)


Előzmény: Marque (1.)
Marque e-mail | 2002-07-19 21:31:30 | 1.
Mivel a topic címe nem mond túl sokat, ezért rögtön belevágnék:

1) Zene.net RockForúm mp3z -
a MO-i "keményebb" zenének nem sok megtestesülése van a neten mp3download oldalak képében (meg már az mp3portal és az mp3market is bezárt) ezért szerintem kéne nyitnunk egy ilyen siteot.
Itt mindenki a neki tetsző stílust pakolgatná fel (pl: Garfield: heavy metal, trash stb... Thomas (talán Máté1?) hardcore, Grizon mondjuk KoRn stb...)

2)Zene.net RockFórum poló -
mi, rockfórumozók, akik már régóta ide járunk, kialakítottunk egyfajta kis kört.
Ezt lehetne "szinesíteni" azzal, hogy mindenki saját, Zene.net RockFórum logóval ellátott, nicknévre szóló polót kapna.
A pénzt összedobnánk. Ha mindenki adna bele, akkor szerintem elég könnyen kivitelezhető lenne...

3) Zene.net róckfórum találkozó...
szerintem ez világos.
Csak a paramétereit kéne letárgyalni...

Remélem érthetően beszéltem minden pontról.
Kösz hogy meghallgattatok! Várom a javaslatokat, ötleteket, hozzászólásokat!!!





1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.