Click to Visit
Rock - Éneklés
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Singer Needed e-mail | 2011-02-09 07:39:06 | 4.
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest és ritmusgitárost hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a singerneeded2011@hotmail.com címre írhatnak "énekes" vagy "gitáros" tárggyal.
aigaz86 e-mail | 2010-12-31 14:52:22 | 3.
Jah és még annyi hogy ide is lehet irni: 1aigaz86@indamail.hu
aigaz86 e-mail | 2010-12-31 14:50:07 | 2.
Valamint saját önző célom a következö lenne: Szeged vagy ahhoz nagyon közeli technikailag felszerelt körülményeket keresek éneklés céljából. Szeretném magamat kipróbálni az éneklés terén. ha van valaki aki eben tudna nekem segíteni annak megköszönném. Hobbibol szeretném müvelni. hátterem: 10 évet töltöttem zongoraszakon, általánosiskolában rendszeres énekkari tag voltam. 24 éves ffi vagyok.
ÉNEKELNI SZERETNÉK .....csapatok stúdiók bandák IDE!

aigaz86 e-mail | 2010-12-31 14:46:27 | 1.
Üdvözlet mindenkinek!
paraszt modjára természetesen nem néztem körül a weboldalon hogy van -e már hasonlo cimü illetve hasonlo céllal létrejött topic. Jómagama azéert hoztam ezt a Topicot létre hogy bárki aki az énekléssel kapcsolatban akar dolgokat közölni, keres valakit vagy valamit ebben a fogalomkörben az nyugodtan közzétegye, megbeszélhesse....


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.