Click to Visit
Rock - Miért van sok divat rocker???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

haska e-mail | 2004-01-06 17:22:30 | 97.
akkor jó, ha úgyhagyom biztos megásatod velem a saját síromat aztán belelősz mi? ;)

gc? hát szánalmas ahogy a slipknot pólóban nyomul egyik gc srác. majdnem röhögőgörcsöt kaptam. szánalmas (a rajongók is, hehe). a raszmusz is. ha gondolod nézz be a raszmusz topikba, én jól szórakoztam;))

én nem vagyok híve ezeknek a tv-s bandáknak, de persze mindenkinek maga dolga hogy mit hallgat. azt nem szeretem, ha megy uaz a felhajtás mint a popbandáknál (fred dörszt naponta hányszor veri a faszát, ville valo kiskorában macskákat akasztott stb..).


Előzmény: are_you_in_ (96.)
are_you_in_ e-mail | 2004-01-06 15:15:40 | 96.
akkor ok,nincs gáááz,ha nekem írtad volna,akkor már leszedtem volna a fejedet!:)))
egyébként szerintem igazad van,ha valaki belehallgat populárisabb zenekarok számaiba,az az ő dolga.ami a divatrockerséget illeti,I think ez az új rockhullámmal jött.pl.: ott van az a Dö Raszmusz...kéremszépen...nektek bejön???nekem "kicsit" gázos a frontember a varjútollas kobakjával,ahogy énekli a refrént...
de hát ez az én privát véleményem...
és ami a good charlotteot illeti (csupa kis betűvel),ha az ember rájuk néz azt hiszi hogy ők a legnagyobb rockerek...erre meg jönnek ezzel a pop-rock valamivel...kéremszépen...
egyébként én nem vagyok rocker:)))
hihihiiii:))))
hahahaaaaa:))))
huhuhúúúúú:))))))!!!!!!!!!!!!


Előzmény: haska (92.)
coma e-mail | 2004-01-06 15:10:07 | 95.
én ezt ugy látom,hogy nem az a divatrocker aki limp bizkitet meg linkin parkot hallgat.Ezeket én is szerettem pár éve,méghozzá nem is kicsit!És még most is elhallgatom néha 1-2 számukat.Hallgasson mindenki amit akar,csak ne keverje a szezont a fazonnal.Az a divatrocker,aki beöltözik rockernek,de bazi feltünöen,és ha megkérdezed töle miket hallgat:"háát,elég kemény cuccokat,mint pl x y z."Lehet szeretni a bustedet is,lehet hogy valakinek az fexik,az teccik neki.De az nem rock hanem tini-pop-rock-ugri-bugri,és ettöl ne érezze magát senki "rocker"-nek.Ennyi.

Előzmény: haska (91.)
coma e-mail | 2004-01-06 15:04:05 | 94.
ezt hogy érted?Huuu,csak nem azt akarod mondani,hogy ezt már valaki mondta?De kinos,egyezik valakivel a véleményem.Tul fogom ezt élni?;)

Előzmény: Dark Lord (93.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-06 03:53:24 | 93.
már későn mondtad!!!!!! hehehehe :))))) (gonosz mosoly) lehurrogunk téged!!!!!!:)))))))))))

Előzmény: coma (89.)
haska e-mail | 2004-01-05 20:54:38 | 92.
ezt nem neked írt are you in, csak a barát-kérdés miatt válaszoltam így

Előzmény: haska (91.)
haska e-mail | 2004-01-05 20:44:37 | 91.
sztem ez teljesen baromság. nekem nemcsak "rokker" ismerőseim vannak, hanem mindenféle zenét hallgatók és ennek a barom vitának semmi értelmét nem látom. baz de sok agyatlan ember van. kitől hallotok ilyen faszságokat, hogy az divatrokker aki meg meri hallgatni a linkin parkot, vagy mondjuk másféle zenét? viszont tudni kell továbblépni és azért van ez a szaros net, hogy mindenki informálódhasson, és új kedvenceket találjon magának (ebben osztom máté véleményét), ne csak abból éljen amit a tvben lát. és nem csak weboldalakról lehet zenét letölteni, hanem ott vannak a fájlcserélő progik is, amiken aztán mindent meg lehet találni.

peace
haska


Előzmény: are_you_in_ (88.)
Cone e-mail | 2004-01-05 19:45:24 | 90.
mondjukén a sum 41 ban nem azt szeretm hogy mit tesznek bele ( mert ez arra vonatkozik mert sokan azért tartják divatnak mert hülyeségból beletetettek 15 mp rapp szerü szöveget pár klippbe de az ugyanaz a szöveg mind , ez az a szöveg amit a pókember filmre írtak szóval azt a szöveg részletüket ismmételgetik csak ami alapján megcsinálták a pókember zenéjét és nem is lett olyan rossz) hanem azt hogy azt amit csinálnak milyen kivitelezésben adják ki magukból, hogy nekem megtetszen és nekem eddig nem volt olyan dollog a sum 41 ban nem tetszett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coma e-mail | 2004-01-04 15:06:39 | 89.
nekem aztán nem.Ha jol belegondolok,2 legjobb barátom az,meg a hugom.A barátnöm "mindenevö".
És a többi "ismerösöm" sem rocker.De a divatrockert felismerem,persze!A legtöbb esetben nem is kell ahhoz beszélni vele.Ha rámnézel,eszedbe se jutna hogy rocker vagyok.De nem is az a lényeg hogy mindenki lássa rajtad hogy az vagy.A divatrocker viszont pont azt akarja mutatni mindenkinek hogy ö mekkora rocker és ezért minden bizbazt magára aggat (általában még egymásnak ellentmondo szimbolumokat is,melyeknek mindegyikéröl fingja sincs csak jol néz ki)stb..Ja egyébként még mielött valaki félreérti és nekemugrik:nem azt akartam mondani hogy csak az az igaz rocker akin nem látszik.


Előzmény: are_you_in_ (88.)
are_you_in_ e-mail | 2004-01-04 14:45:36 | 88.
honnan tudod azt egy emberről ,hogy divatrocker?
ránézel?beszélgetsz vele és csak azután alkotsz róla véleményt?hhháttt én erre lennék kiváncsi.
én is ismerek egy-két emberecskét akiket nem nagyon szeretek,de mindenkinek lehetnek hibái.
még valami: csak rocker barátaitok vannak?

haska e-mail | 2004-01-04 11:40:53 | 87.
jajj te! tényleg aszittem h undergrund azér nyomta még a szar magyar viva is

Előzmény: Vasmacsó (84.)
Dark Angel 14 e-mail | 2004-01-04 10:59:52 | 86.
Ez tényleg nagyon jó kérdés!!!!!!
Ezt még én sem tudom hogy mért na mind1!!!!
Lényeg a rock stb...
szisztok

Dark Lord e-mail | 2004-01-03 06:40:13 | 85.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: (máté)PE (80.)
Vasmacsó e-mail | 2004-01-03 03:47:28 | 84.
Én is ezt mondanám.........:)))))))

Előzmény: haska (83.)
haska e-mail | 2004-01-03 02:51:41 | 83.
én sem gondoltam komolyan. nem jött le? :))

Előzmény: Vasmacsó (82.)
Vasmacsó e-mail | 2004-01-02 23:47:27 | 82.
Hülyén hangzik,de tényleg általában csak a 12 évesek szeretik.Az iskolában,akik szeretik ,6.-sok
6.o=12ÉV

Hát ez van

Nem kell elkeseredni,szarj rá nagyot!!!!


Előzmény: haska (81.)
haska e-mail | 2004-01-02 13:56:45 | 81.
máté, a szám egy ándörgránd pánk banda! hogy ismerhetnék???

Előzmény: (máté)PE (80.)
(máté)PE e-mail | 2004-01-02 11:02:41 | 80.
a sumot a világon minden 12 éves ismeri!

Előzmény: Cone (76.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-02 01:02:55 | 79.
sumot ism,erik, igaz nekem nem jon be a zenejuk!!!!

Előzmény: Cone (76.)
Vasmacsó e-mail | 2004-01-02 01:02:22 | 78.
Mert téged nem értek olyan traumák mint engemet!
5éves hisztis gyereket láttam olyan pólóban(láttam már EMINEMes pólóban is hasonlót: a gyerek még járni nem tudott de már eminem.most nem ez a téma majd legközelebb.)
Pár csicska bitchka(hülyék,csúnyák,utálatosak)
nagyon gyűlölöm őket)hozott 1 posztert(1x1m-es volt legalább)kiterítették,na és mi volt?.....hát csak nem?.........hát park!elkezdtek ájuldozni,hogy jajj de jó nyaf,nyaf,nyaf de jó képű egy srác,...és milyen jó a zenéjük!!! És megnyallta rajta cseszter száját(direkt kis betű)És én ezt mind láttam!!!Fel nem tudtam dolgozni.
Na meg még sorolhatnám....


Előzmény: Cone (76.)
johnny e-mail | 2004-01-01 23:17:08 | 77.
Most túlságosan másnapos vagyok,sztem ennek tudható be,hogy értékelhetőnek találom a hozzászólásod (sikerült végre kiböffentened valami értelmeset).Elindútá a törzsfejlődés útján.........de ettől még a Disturbed szar marad!

Előzmény: coma (72.)
Cone e-mail | 2004-01-01 19:23:01 | 76.
Én valahogy így kezdem sum 41 al!!!!! a világban még nemigazán ismerik, igaz meg csak 23 évesek......de eszem ágában sincs eldobni magamtól!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Vasmacsó (63.)
Cone e-mail | 2004-01-01 19:17:28 | 75.
Én igazából leszarom azokat az emberkéket akik agyba főbe divatoznak......nemigazán foglalkoztat!De azt nemértem ha valaki fikázni akar egy eggyüttest akkor miért a divat a legjobb megfogalmazás hozzá!
Syzi e-mail | 2003-12-30 22:44:39 | 74.
mert sok a hülye a világon csak azért. én szeretem a rock zenét csak az legyen minőségi zene.
Dark Lord e-mail | 2003-12-30 22:33:06 | 73.
wow........


kösz vasmacsó


Előzmény: coma (72.)
coma e-mail | 2003-12-30 10:11:56 | 72.
miért én a disturbed-öt ismerem,még koncerten is voltam-mondjuk nem szánt szándékkal,de ök voltak az elözenekar egy manson koncerten;)-és szerintem elég jok.
Egyszerüen csak az a gond hogy az alternativ zenét eléggé kiszoritják a tv-böl,csak 1-2 müsor van a zeneadokon amiben ilyen zenét játszanak,és azok is max egy órásak.Nos a disturbed amerikában menö mert odavalosiak gondolom,és a hazaiak azért jobban ismerik az ottani bandácskákat.Miért,a tankcsapdát meg egyéb magyar bandákat csak magyarok ismerik.Persze ennek más okai IS vannak,de ezt most nem fejtem ki mert nem ez a téma.Biztos sok banda van akik jo zenét játszanak,de ettöl még nem mindegyik fut be.Az rengeteg befutot jelentene,és az élet futoversenye nem erröl szol.Tudnod kell felhivni magadra a figyelmet,el kell tudnod adni magad.Ha csaj jo vagy de semmi különös,senki nem fog felfigyelni rád,és nem leszel hires.Akkor is lehetsz hires ha szar vagy,de jol el tudod adni magad.Ez már csak igy megy.A disturbed egész jo zenét játszik,de semmi különös nincs a megjelenésükben,nem kavarnak botrányokat,és nem koncerteznek europában..a cd-jüket viszont tutira megtalálod a boltokban-ha ennek ellenére ismered öket és keresed a cd-t.(Bocs hogy leszükitettem a kört erre az egy együttesre,de a többit emi fel volt sorolva ténleg nem ismerem)


Előzmény: johnny (68.)
Vasmacsó e-mail | 2003-12-30 00:24:40 | 71.
Jól mondod!!!

Előzmény: Dark Lord (70.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-29 23:12:19 | 70.
Na nézzük nekem mi a véleményem a divatrockerekröl!!!
-akik egy együttesnek csak a legújabb Cd-jét ismeri meg a legdivatosabb számait fújja kivülröl, amúgy a régi "nagy" számokat le sem szarja!!:((( Nekem is van divatrocker ismerösöm és ő ezt mondta "Hát szal mansonnak csak a GAOG cimü albumot szeretem a többi nem jön be!"........ na szal ö divatrocker!!! Javitsatok ki ha tévedek!!!!!!!! Amúgy mansonnak a GAOG a legrosszabb albuma:(((((((

-akik csak azért halgatnak egy együttesstől számokat vagy azért szeretnek egy együttest hogy most keménykedjegyenek.....ez elég szomorú!!!! divatrockerek szerintem mindig is lesznek akkor nem baj ha az "életünket" nem zavarják akkor maradhatnak nem??? vagy pedig "el kell őket pusztitani"???:))))))))) Szerintem nem lehet velük semmit sem csinálni!!!:((( vagy lehet????

-valakik azt mondják hogy nem baj ha vannak divatrockerek meg jópáran azt sem bánják hogy vannak divatrockegyütesek!!! Szerintem ilyen a Linkin Park: azért mert az LP diszkósok rapperek nu metálosok és "rockerek" is szeretik!!!!
Na szal iga amit leirtam????????:))))))
Machek vagy bocs nem tom hogy irják a neved igazad van!!!!!!!

Zaramacca e-mail | 2003-12-29 21:04:20 | 69.
\m/ Höhö, elszabadultak az indulatok!!:)) \m/
johnny e-mail | 2003-12-29 14:38:40 | 68.
Mát aszittem kezdesz te is leépülni az itteniek szintjére (mini-geci,fírzón,deccól),de látom nem!Mifelénk mindenki ismeri a Sevendustot,a Disturbedet meg azt a szaros Spineshank gecit,cak nem hallgatjuk,mert szarok.De még mindg jobbak mint a Linkinbizkitrohadtfasszopószaradékok,szóval hallgassad csak!

Előzmény: (máté)PE (67.)
(máté)PE e-mail | 2003-12-29 10:59:33 | 67.
már nem azér de egy banda nem csak attól lehet hires mert nyomatják a kommersz tv-k.Amerikában ez nagyon jól megfigyelheto,lásd Spineshank,SEVENDUST,USED,DISTURBED-azt sem tudjátok ezek mifán teremnek,USAban mindenki ismeri öket,kurva nagy rajongótáborral rendelkeznek pedig nem nyomatja öket az mtv és a kommersz csatornák.(az MTV2 igen)

Előzmény: Sittes (61.)
(máté)PE e-mail | 2003-12-29 10:53:59 | 66.
figyelj!ha ismered egy adott stílus képviselöit(azokat amelyeket nem ad a tv,vagy underground stb)akkor jössz majd rá hogy amit a tv-ben adnak ebben a stíluson belül csak a kommersz,sablonos,könnyen emészthetö,gyakran igénytelen(Limp bizkit-nu metalon belül).Hogy véleményt tudj alkotni a divatbandákról,sok zenehallgatásra van szükséged,sok bandát kell ismerni és a mi a legfontosabb,nem az MTV és a VIVA által játszott mocskon felnöni-Ez az ALAPSZABÁLY.
Ezért van a kibaszott Internet basszátok meg,és ezér vagyok most ideges,annyira lusták vagytok hogy kitörjetek a nyomorult kis világotokból,és nem kibaszott limp bizkit és linkin park remixek után matatnátok hanem különbözö bandákat ismernétek meg....Tessék:www.theprp.com-itt nagyon sok banda van pl.HC és NU-metal bandák netoldalai,hirek stb.Ezt üzenem minden bizkit rajongó pofájába.


Előzmény: Sittes (61.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-29 04:05:36 | 65.
Cak ennyi???

Előzmény: naillight (38.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-29 04:03:42 | 64.
BRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Előzmény: Cone (35.)
Vasmacsó e-mail | 2003-12-29 01:59:26 | 63.
Sokkal szarabb,ha azért "hagysz"el egy együttest mert "eldivatosodott",minthogy saját magad jönnél rá hogy nem neked való.Én is voltam már hasonló helyzetben.Akármilyen hihetetlen én a parkot szerettem.de nem ám akkor amikor a csapból is az folyt,hanem mikor még a tojáshéj csüngött a seggükkről.az volt ám a jó!akkor 100emberből egyse ismerte.Ám egyszer mint egy rémálom az egész osztály(28fő)elkezdte szeretni(persze cak addig míg nyomatták a tévében).rá pár évre szóba került a téma, a haverom mondta hogy neki sose tetszett igazán,mégis nyomatta.én pedig tényleg szerettem.de ez már csak múltidő.megcsömörlödtem tőle.ebben az a szar,hogy utálattal gondolok rá vissza,és nem mosolyogva, hogy ilyet is hallgattam.ezzel ellentétben nekem már a véremben van a rock.már oviban is(omega)azt hallgattam.de nem ez a poén,hanem az hogy úgy kb.4.-ben nagyon szerettem a névtelen nullát(énekese mostanra kivállt a zenekarból ő Hevesy Tamás)egész nap azt nyomattam míg meg nem jött az eszem.na erre szép emlékként gondolok vissza(az albumon rajt volt a jeremy is amit most reklámoznak)

röviden ennyi.

na pá


Előzmény: Cone (59.)
valentin e-mail | 2003-12-28 23:00:42 | 62.
Felrobbantotta magát a menekülő sofőr.
Sittes e-mail | 2003-12-28 22:24:47 | 61.
"tévébe helyezni a felkarolt, pénzelt bandákat"
nah ez csak egy kiragadott példa de mar millioszor hallottam masutt is.
Szal ennyi erovel egy banda ne akarjon hires lenni?(most nebeszeljunk a zenetvkben hallhato rockzene minosoegerol)Tehat ha egy rockcsapat van a tv-ben akkkor ok mar divat meg szar meg stb? tehat akarjak azt h ne legyenek ismertek teszemazt hiresek?
szal mar bocsi de ez igencsak nagy baromsag......

Zaramacca e-mail | 2003-12-28 22:15:05 | 60.
És rendíthetetlenül áll a vár fokán, bárdján nyugtatva kezét várja a sárkányok újabb rohamát...

Előzmény: Cone (59.)
Cone e-mail | 2003-12-28 21:54:26 | 59.
Na igen vannak téynleg olyan személyiségek akiken észrevehető-e menő stílus de tegyük fel ha mondjuk az van (talán ebbe illek énis) hogy valaki nem bucijátszásból hanem azért húz fel dolgokat mert büszke arra amit hallgat és kitart mellette és nemérdekli más véleménye !
(máté)PE e-mail | 2003-12-28 21:36:43 | 58.
sajnos te ezt nem érted mert te is része vagy szerintem ennek a divat dolognak.Szerintem a divat azt jelenti ha például valaki menözésböl hallgat bandákat,mert milyen menö cuccuk van a klippekbe,meg milyen kemények.stb.
Más dolog a Tankcsapda,szerintem a könnyen emésztheto értékelhetetlen mocsok a junkiesal együtt, -valljuk be-a divatrockerek kedvenc gyüjtöhelye a két banda koncertjei.Tehát máris megvan a válasz hogy kik a divatrock képviseloi,kik azok akik táptalajt nyújtanak a divatrockereknek Magyarországon.


Előzmény: Cone (57.)
Cone e-mail | 2003-12-28 20:04:45 | 57.
Szóval akkor az emberek egy része féltékeny azért mert vannak olyan együttesek,amelyek befutottak?????
Zaramacca e-mail | 2003-12-28 19:44:03 | 56.
Hát figyelj. A metal eredetileg egy underground irányzat és összeegyeztethetetlen az olyan fogalmakkal, mint pop, vagy divat. De sikerült ezt az ellentétet áthidalni és tévébe helyezni a felkarolt, pénzelt bandákat. A többi underground zenész és rajongó ezért elvből elutasít mindent, ami a divattal kapcsolatos...
Cone e-mail | 2003-12-28 19:20:22 | 55.
de akkor mi ez az elfogultság a divát iránt??????
Zaramacca e-mail | 2003-12-28 19:05:28 | 54.
Senki nem vezette be a "divatrock" fogalmát, ez kialakult magától. De vezessük be helyette a "trend" jelzőt, ez jobban fedi a valóságot!
Cone e-mail | 2003-12-28 18:50:33 | 53.
Ez az egész divat olog hülyeség úgy ahogy van! nemértem h miért kellet ezt bevezetni a zene világába!Ráadásul ha már itt tartunk....Miért mindenki olyan lekezelő ezzel....ma naj abban ha egy eggyüttes népszerű? mert a divat lenyegében ezt foglalja összze ha az embereknek nem a szája íze valamely eggyüttes vagy mittimén akor az ahoz megfelelő fogalmat kéne hasznosítani!!!!!!
(máté)PE e-mail | 2003-12-28 13:17:10 | 52.
okos vagy baszki

Előzmény: Vasmacsó (51.)
Vasmacsó e-mail | 2003-12-28 01:47:09 | 51.
NINCS IGAZAD!!!!!igenis van divatrock!!!
Persze ebből az állapotból van kiút.Nem "könnyű" de megéri


Előzmény: Zaramacca (44.)
Vasmacsó e-mail | 2003-12-28 01:44:38 | 50.
Nem ezt mondtam.De elszomorító,hogy alig van rendes Nu-metál banda(mindcontrol,hybrid,slipknot,KoRn,static-x stb.)
Végül is én ki nem állhatom azt,hogyha egy "metálnak" nevezett zene tele van pakolva tuctuc-cal.Ilyen pl a park.Én már csak tudom mert én is azzal kezdtem.még most is szeretem a RENDES numetált.Mondjuk kezdő rockereknek kiváló,de nem szabad sokat időzni vele.nem tom milyen zenét hallgatsz,de tudok ajánlani 1jót:www.mindcontrol.hu érdemes letölteni pár számot!!!


Előzmény: MaCHEk (48.)
Zaramacca e-mail | 2003-12-27 23:06:14 | 49.
Aki meghal, annak általában hatalmas kultusza támad a rock-életben. Meghalt Versace, és ez lett...
MaCHEk e-mail | 2003-12-27 22:49:39 | 48.
Akkor ezek alapján te a divatba teszed a nu-metalt?
Amúgy ez a felfogás tényleg érdekes.


Előzmény: Vasmacsó (43.)

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.