Click to Visit
Rock - Női énekes keres együttest
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Perszephoné e-mail | 2011-08-16 09:39:41 | 3.
úristen...megnéztem a fórumotokat...eszméletlen , hogy milyen jók vagytok...:)

Előzmény: Spirituality (2.)
Spirituality e-mail | 2011-08-11 13:29:45 | 2.
ÉNEKES KERESTETIK!!!

Scéal nevű Folk-melodeath zenekarunk énekesét, frontemberét keresi.
Saját számokat játszunk néhány feldolgozással beleértve.

Akit keresünk: Lehetőleg budapesti, tiszta hangú, férfi/női énekes, előny ha más stílusokban is jártas vagy, rendelkezz zenei illetve koncert tapasztalatokkal.
A jövőre nézve nagy terveink vannak, ezért mindenképp olyan embert keresünk aki be tudja osztani az idejét, és rendelkezik elegendő kitartással a zene, illetve a zenekar iránt.
Ha magadra ismertél a leírtakban, vagy van ismerősöd aki alkalmas a posztra, Vedd fel velünk a kapcsolatot, vagy továbbítsd az üzenetet minél több helyre.

Honlap: www.myspace.com/scealmusic
Elérhetőségünk:
Robi: dartghost@hotmail.com 06-20-257-3296
Vendel: 06-30-407-6225

Köszönettel: a Scéal csapata :)

BloodyPrincess e-mail | 2011-07-18 20:49:35 | 1.
Sziasztok! Szegedi női énekesként keresem symphonic metal, melodeath, meloblack irányban működő együttesem, de folkosabb irányt is vállalnék. 19 éves vagyok és az énekléssel a lehető legkomolyabb szándékaim vannak.:)
Énekes és szinpadi tapasztalattal rendelkezem. Hangszeren és énekelni már 12 éve tanulok, több együttesben énekeltem, mint ahogy több énekkarban, kórusban is megfordultam már. Videóm nemsokára elérhető lesz youtubeon. Várom az érdeklődőket, és ha jelentkezel, küldöm a linket.:)
Fő irányvonalam: Nightwish, Haggard, Epica, Within Temptation, Emilie Autumn, stb.:)
Skype: metiii27
Msn, E-mail: metalcat92@citromail.hu
Minden levélre válaszolok!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.