Click to Visit
Rock - Zenésztársakat keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Fleadom e-mail | 2012-03-30 01:24:55 | 9.
A Csakis Funk zenekar dobost keres!!!

18-26 év közötti dobost keresünk összeszokott, pörgős, rendszeresen koncertező, amatőr zenekarunkba.

Amit nyújtani tudunk:
- rock-ra épülő, funk-os elemeket tartalmazó zene
- nagyon sok saját dal és dalkezdemény
- középhaladó szintű zenei teljesítmény
- bejáratott próbaterem
- rendszeres fellépések
- parádés hangulat

A próbák Budapesten vannak fix óradíjas, bérelt próbateremben (csak dobverő, esetleg cinek kellenek). Nem kitétel, de

előnyt jelent, ha van dobfelszerelésed. Saját szerzeményeink (demo EP) egy része meghallgatható a honlapunkon, ahol minden

szükséges infót megtalálhattok rólunk. Ha még ezek után is maradna benned kérdés, ne habozz azt feltenni nekünk, hajrá!

Mindenkinek válaszolunk. Gyere, és vedd ki a részed az alkotásból! :)

Elérhetőségeink:
Honlap: www.csakisfunk.hu
E-mail: csakisfunk@csakisfunk.hu, fera@csakisfunk.hu
Telefonon: +3630/355-7-355
Myspace: www.myspace.com/csakisfunk
YouTube: www.youtube.com/user/CsakisFunk

rock-a billy e-mail | 2012-03-29 10:07:35 | 8.
Szevasztok.
keresek rockabilly zenekarba "énekesgitáros"srácot,aki szereti ezt a műfajt,és hosszútávon "húzná" a talpalávalót a jampiknak!!Bőgős,dobos van!Persze kezdők kÍméljenek!!írj ha érdekel.
slappingrebel@gmail.com

moricka26 e-mail | 2012-03-26 12:29:33 | 7.
NŐI ÉNEKESÉT keresi budapesti rockzenekar!

Saját számok a fő irányvonalunk, melyből egy kész műsorral rendelkezünk, és leginkább dallamos rockzenének nevezném. Ehhez keresünk jó hangú, megbízható énekesnőt. A zenekar több éve működik, és a tagok életkora 22 év.
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, ne habozz, keress bátran e-mailben, ahol még felvételeket is tudok küldeni.
E-mail: moricka26@gmail.com

georges e-mail | 2012-03-22 10:30:35 | 6.
Zenekar basszerost keres öregfiúk csapatába,
Budaörs és környéke.

krisztinanu e-mail | 2012-03-19 23:49:53 | 5.
Szia! Alternatív rockon mit értesz, milyen irányvonalra gondoltál? Tudnánk e-mailben értekezni?
krisztinanu@hotmail.com
írj erre kérlek! köszi! :)


Előzmény: Mediterranduo (3.)
wrati93 e-mail | 2012-03-19 17:13:40 | 4.
Hello!

Dobost keresek egy most alakuló bandába Isaszeg, Gödöllő, vagy Dány településen. Nem kell hogy profi légy mi se vagyunk azok, csak szeresd amit csinálsz. Ha éppen dobolsz, vagy ismersz valakit aki dobol e három település egyikén, akkor szólj légyszives!
Bővebb információ:
billiejoe.gd@citromail.hu

Mediterranduo e-mail | 2012-03-19 06:49:57 | 3.
Szió!
Érdekene hogy milyen valójában a hangod,,,
Van egy sajátos zenei elképzelésm alter rock dallamos ,,,33 vagyok 22 éve gityózom..
És Budapesten lakom...0630 54 48 405


Előzmény: krisztinanu (2.)
krisztinanu e-mail | 2012-03-18 22:27:48 | 2.
Budapest és környékiek! Én magam Budapesti vagyok.
krisztinanu e-mail | 2012-03-18 22:26:41 | 1.
Kedves zenekedvelők!

Olyan embereket keresek, akiknek vannak saját dallamaik, zenéik, dalszövegeik, ötleteik, illetve vagy olyan zenekart, ahol jelenleg nincs énekes, és keresnek a posztra egy szoprán, illetve mezzo hangú énekesnőt. Amennyiben meg csatlakoznátok hozzám, keresek basszusgitárost, szóló, illetve ritmusgitárost, valamint dobost. Énekelni én szeretnék.
Örülök, ha összeszokott, egymást kiegészítő zenészek jelentkeznek, akik már ismerik egymást korábbról. De nyitott vagyok bárkire, bármire. Csak legyen gyakorlott, lehetőleg 20 év fölötti. Vagy! Értsen nagyon jól ahhoz amit csinál.
Írjatok a krisztinanu@hotmail.com-ra. Várom leveleiteket. Ha tudtok küldjetek bemutatkozó anyagot. Én is küldök viszont. Üdvözletem!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.