Click to Visit
Rock - Oasis
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

caya e-mail | 2006-06-09 11:56:25 | 24.
sziasztok.sok rosszat lehet bárkiről mondani én azt mondom.az oasisről is sokat lehet, de én ott voltam Bécsben február elsején és kurva jó volt látni őket. bandámmal pesten mi is Oasist játszunk és ha vk kiváncsi ránk nagy szeretettel várjuk egy fellépésre. email cimem caya@freemail.hu
Rockybaby e-mail | 2005-08-08 23:38:34 | 23.
Hát hallod:D Ezen mondjuk én is röhögtem:DDD

Előzmény: stevie (22.)
stevie e-mail | 2005-08-08 14:25:59 | 22.
Ebben rohadtul igazad van. Szerintem ha az ember nekifog gitározni, max. 1 évvel később már képes úgy játszani, mint Kurt Cobain. Viszont hogy pl. Izzy, vagy Slash szintjét elérje...na ahhoz enyhén több idő kell. Aki nem hiszi, próbálja ki a gitározást.

Kurt a 6.??? Agyam eldobom, baszki.
Meg a Guns (ami szerintem a 90-es évek legjobb rockzenekara volt, de komolyan!) előtt van Eminem? Milyen hülye állítota össze azt a listát?


Előzmény: Stradlin (18.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-04 20:35:31 | 21.
Nah legalább ebben egyetérünk..... sztem az azóta a dobosból alakult foo fighters ezerszer igényesebb zenekar lett..... az új album és single az egyszerűen napjaink legjobb rockzenéje...
Stradlin e-mail | 2005-08-04 09:27:40 | 20.
nah igen.bennevolt a Nirvana. És ennek sem örültem nagyon, mert én nem igazán tartom őket nagy zenészknek.
Rockybaby e-mail | 2005-08-03 22:46:52 | 19.
Az első 8-ban benne volt a Nirvana......kétségeket kizáróan....!!!
Stradlin e-mail | 2005-08-02 13:48:00 | 18.
Nah..azért Rockybaby..ne nagyon következtess abból, h a 3. lett a listán. Én is láttam azt a bizonyos "listát", de egy akkora baromság. Csak aszerint lettek sorbaállítva, h milyen kereset volt rájuk. Ráadásul a legnagyobb bandák valahol a béka segge alatt voltak! Szörnyű! hát..hogy a Gunst megelőzi az Eminem! És oanról, h Zeppelin csak úgy 20-30köröül hallani. Baromság.
Nemtom hallottatok a Gitár Top100okról! Ahol Cobain a 6ik lett!!!! 6!!! na mindegy.
És a Dire Straits télleg jó muzsika;) Voltál Knopfleren?


Előzmény: Rockybaby (17.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-02 11:39:04 | 17.
Nah persze....és akkor az pl mit jelent, hogy a 100 legnagyobbnak számító albumok listáján is az oasis volt mondjuk egy harmadik és ezek az általad emlegetett dolgok a közelébe nem voltak az egyszámjegyű helyezésekhez??? Mondjuk a Slipknot nálam be se férne a százba..... De ez meg az én véleményem..... Egyébként miben új a Slipknot, áruld el nekünk!
stevie e-mail | 2005-08-02 11:27:11 | 16.
Azért írtam hogy VOLT, mert az akkori Beatlessel állítottam párhuzamba, ami már tényleg csak volt. De igazad van Clapton még mindig frankó.

Egyébként a Slipknot-ot se szeretem, de legalább valamilyen szinten újítók.

És igenis csípem a lightos zenéket is: például a Dire Straits eredeti és kiváló banda volt.

Na erre varrjatok gombot. Az Oasis tagjai pedig amiket eddig láttam tőlük, az alapján gyenge igenis gyenge zenészek (pl. Marty Friedman-el ellentétben).


Előzmény: Stradlin (15.)
Stradlin e-mail | 2005-07-31 11:10:05 | 15.
Heh,...naszóval. Az igaz, h mindenkinek meg lehet a véleménye. És mi ezt tiszteletben is tartjuk. (bár az más kérdés, hogy én sem megyek be vmi black metal v mitommilyen topikba, és szidom az aktuális bandát jó hosszan...de ha ez neked örömet okoz). Én nem ismerem annyira az Oasist, csak néhány nótát, és sztem lightosabb napokra igenis jó feelinges muzsika.
Apró megjegyzés...Clapton nem jó zenész VOLT, hanem Clapton jó zenész /MOST, tudod most adott ki egy albumot../ Jah, és gratulálok..télleg inteligens is tudsz lenni


Előzmény: stevie (13.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-28 09:02:39 | 14.
Bezzeg a Slipknot, igaz? Hogy te egy mennyire szánalmas gyerek vagy.....
stevie e-mail | 2005-07-27 10:19:18 | 13.
Nem baj, mindkettőt fejbe ütném, úgyis tesók, vagy mi a fasz. (Egyébként olyan gyengén gitározni egy óvodás is tudna, még hátrakötött kézzel is. Ismer a srác vagy 3 akkordot. Bár ilyen téren a Beatles se volt sokkal különb, őket is a marketing futtatta fel, pl Eric Claptonnal ellentétben aki profi zenész volt. Na mindegy.) A basszerom tényleg szar volt, de azért 20ezerért el bírtam passzolni...szegény hülye aki megvette, sajnálom is kicsit. Mindegy, az Oasis akkor sem tett hozzá semmi értékeset a zenetörténelemhez. míg a Beatle-nek legalább néhány jó száma tényleg volt, és stílusukkal újítók is voltak, még ha nem is szeretem őket. Az Oasisről azonban ezek egyike sem mondható el. Hoppá, milyen intelligens is tudok lenni, ha akarok!
Rockybaby e-mail | 2005-07-25 15:41:05 | 12.
Meg kell jegyeznem itt most már tényleg, hogy nagy szakadék vagy..... nem kell idejönni ha nem tetszik a dolog, vagy akkor normális hangon kellene elmondani, hogy valami bibid van! Egyébként senkit nem érdekel az 5-forintos basszusgitárod hangolása! Szevasz!

Előzmény: stevie (10.)
helter skelter e-mail | 2005-07-23 18:47:35 | 11.
értem...
annyit hozzátennék, h aki hátratett kézzel énekel, az nem Noel, hanem Liam. mert miközben gitározik az ember, elég nehéz hátratenni a kezeket
köszi a véleményedet, én a metál zenét utálom annyira, mint te britpop-ot. még joo, h nem minden ember uolyan.


Előzmény: stevie (10.)
stevie e-mail | 2005-07-22 11:46:52 | 10.
Most őszinte leszek: világéletemben utáltam az Oasis-t és ezen most sem tudok változtatni. A Beatles koppintása az egész, akiket szintén nem szeretek abszolút. Valami olyan undorító számomra az a zenei világ amit képviselnek hogy az leírhatatlan. Az előadásmódjuk pedig hab a tortán...ahogy hátratett kézzel énekel az a Noel gyerek. Ütném fejbe a régi bassszusgitárommal, és az fájna neki mert kurva nehéz is volt, meg 2 ember kellet a behangolásához is: egy fogta, a másik pedig a hangolókulcsot tekerte.
Szóval gyűlölöm őket. Remélem feloszlanak megint, majd a feledés homályába merülnek, és soha többet nem hallok róluk. Pusztuljon a britpopnak nevezett egész fos stílus. Bocs ha valakit megsértek, de legalább őszintén leírtam amit gondolok.
Éljen a metal zene!

Rockybaby e-mail | 2005-07-21 11:12:28 | 9.
Hát igyekszem jó embereket keresni magam köré:) Egyébként a nevem trade mark, ahol ilyen név an az 99%-ban én vagyok;) Mndhatnám azt is, hogy barátgyűjtő vagyok, de még annak talán csak egyetlen egy embert nevezheték az utóbbi idők fórumos kapcsolataiból:) De próbálkozom, ahogy a kutya szokott, tudod:)))
helter skelter e-mail | 2005-07-20 10:06:08 | 8.
rocky!!! :))
te mindenhol ottvagy? ayad vagyok, mellesleg...
szoval itt csak mi ketten vagyunk? sebaj, az itteniek ugysem szeretik az oasis-t...


Előzmény: Rockybaby (7.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-09 10:07:50 | 7.
Én írok:) MIlyen szerintetek az új Oasis album?;)
helter skelter e-mail | 2005-01-09 14:48:21 | 6.
Kár hogy nem ír ide senki, pedig qva jo az oasis!
Nem kéne leszólni, attól még hogy másnak nem tetszik.

Ryan e-mail | 2003-03-19 18:21:57 | 5.
méghogy szar...ha valaki szereti a Beatlest, a Rolling Stonest meg az egyéb klasszikus rockzenét, akkor nem mehet el jó szó nélkül a brit srácok mellett. Az tény, hogy az angolok igencsak tróger népség, de ki nem szarja le ha a zenéról van szó.

Szerintem pedig a mai metal az, ami nagyrészt szar, a sok barom maszkos meg mittudoménmilyen öltözékű kretén 'banda' a kétakkordos igénytelen zúzásukkal a nyomába sem érhet olyanoknak, mint a Black Sabbath, Iron Maiden, Deep Purple, satöbbi.

czombika e-mail | 2002-09-17 17:49:19 | 4.
Skóciát azt én is bírom és az angolokkal kapcsolatban is igazad van.De én az Oasist szeretem.Szarok bele hogy a népük köcsög.Bár Liam néha elég nagy seggfej tud lenni.

OASIS.RELAX.HU


Előzmény: Máté1 (2.)
Grizon e-mail | 2002-09-17 14:15:43 | 3.
Bloá...én nem szeretem őket,ha már Anglia akkor vannak sokkal jobb bandák is,pl Blur és társai...
Máté1 e-mail | 2002-09-16 19:30:09 | 2.
olyan semmilyen:szar.
Az angolokat meg ki nem állhatom,rohadt elnyomók.
Hajrá IRA,Gary Adams,és Írország!na meg Skócia

Boader e-mail | 2002-09-16 17:57:12 | 1.
Oasis suxxx.:)))
pop shit.;))))


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.