Click to Visit
Rock - csak zeneszerzőknek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

stevie e-mail | 2003-04-04 12:15:14 | 6.
Próbáltam már, de komplett számötletem csak egy-kettő van, a többség inkább csak téma, amikből később számokat lehetne alkotni. Persze, ha más segít hamarabb elkészül, viszont lehet, hogy az amit neked eredetileg jelentett, sugallt (mert én impresszionista felfogású is vagyok) elveszik.
Konkrétan arra gondolok, amikor egy furcsa ritmusú, sötétebb beütésü, de viszonylag gyorsabb, instrumentális csak gitáros(meg persze dobb+basszer) számot akartam csinálni, ahol a basszus vitte volna a fő témát. Megmutattam a volt bandám főnökének (mert hiába tagadja, parancsolgatott és még parancsolgat is mindenkinek) és tetszett neki, azt mondta, hogy kissé hc-s (lehet, hogy azért lett ilyen mert Tricky Trips-et hallgattam előtte mielőtt felötlött). Aztán aszondja: Majd ide tesszük a szöveget (az énekes olyan fos volt, hogy azt el se tudod képzelni, úgy énekelt, mintha beszélt volna), meg teszünk bele fuvolaszólót. Fuvolát bazmeg!!!

Ennek a "kis " történetnek tehát annyi a tanulsága, hogy vidd keresztül az elképzeléseidet és úgy alkoss meg valamit, hogy legalább neked tetsszen!


Előzmény: komager (1.)
pec e-mail | 2003-03-29 22:02:34 | 5.
ööö.. én is írogatok számokat... sokat:D Bár egyelőre még nem komoly. Tényleg jó lenne ha azért vmit még írnál ide, mert így meghal a téma:D
wfs e-mail | 2002-10-03 11:34:37 | 4.
hello. én a w.f.s. zeneszerzője és egyben hangmérnöke vagyok. www.wfsmusic.tk miről lenne szó?
Grizon e-mail | 2002-09-18 15:59:25 | 3.
Pl rám,bár az túlzást hogy zenét szerzek,írtam már 1-2 számot,inkább szövegeket,de zenét is sikerült már gitárra...

Előzmény: komager (1.)
szpa e-mail | 2002-09-18 07:54:35 | 2.
akkor nem rám vársz ...
:o)))

komager e-mail | 2002-09-17 21:17:32 | 1.
sziasztok, ide várom azokat a hasonló embereket véleménycserére, akik szereznek rock, vagy bármi besorolható, vagy besorolhatatlan élő hangszeres zenét

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.