Click to Visit
Rock - Zenekar alapítás
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Ancientfire e-mail | 2012-07-23 19:18:37 | 9.
Pest megyei, 5éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó dobost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki tanulékony, tehetséges, emberileg normális és komolyan veszi a zenekari munkát.

Próbálni cinkotán vagy a keleti pályaudvarnál szoktunk! A próba helyszíne tőled is függeni fog!

Stílusunk nehezen besorolható, de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács, Metallica, Iron Maiden, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail: ancientfirezenekar@gmail.com
Telefonszámok:
Kovácsik Attila: 06-70-231-43-83
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582

Apache803 e-mail | 2012-07-23 13:37:30 | 8.
Sziasztok!

15 éves srác vagyok, kb egy éve gitározom, szeretnék egy punk rock bandát alapítani. Ehhez keresek egy dobost, és egy basszusgitárost, 14-18 éves korig.
Vecsésen lakom (Budapest mellett) tehát nem gond a városba való bejutás. Próbálni, jammelni nálunk lehet. Green Day, Sum 41, Blink 182.
Nagyjából ilyen stílusra gondoltam.
Egyetlen elvárásom van, hogy ne legyél egy humorérzék nélküli faarcú pöcs.

ww95 e-mail | 2012-07-20 18:11:31 | 7.
Sziasztok! Budapesti metalbanda keresi dobosát és jó hangú fiú énekesét!(15-18 év) részletek: gameover95@freemail.hu
alice011 e-mail | 2012-07-02 08:10:59 | 6.
16 éves kecskeméti lány vagyok. Zenekart szeretnék alapítani, lehetőleg környékbeliek jelentkezzenek (én a rendszeres utazgatást nem tudom megoldani, de ha más igen akkor jelentkezhet bátran). Zenei gyakorlatom van (6 év zongora), de gitározni nem rég kezdtem el. Amatőrök jelentkezzetek! Rock bandát alapítanék. 16-17 évesek jelentkezését várnám, nembeli kötöttség nincs(!) Kedvencem az Alice in Chains és a Nirvana. Ilyesmire gondoltam (nem kopizni akarok, csak ők inspirálnak). Amíg összerázódunk játszhatnánk feldolgozásokat, aztán jöhetnek a saját számok. És lehetőleg olyanok jelentkezzenek akiknek komolyak a szándékaik a zenéléssel kapcsoltban:)
gavi3402 e-mail | 2012-06-30 14:37:38 | 5.
Sziasztok!
Én egy budapesti lány vagyok, 17 éves. 5 éve gitározok, színpadi tapasztalattal rendelkezem. Egy igazi ROCKOS HANGÚ ÉNEKEST, egy stabil embert keresek magam mellé aki komolyan gondolja a zenélést.
E-mail címem: gavi3402@gmail.com

bulint14 e-mail | 2012-06-21 20:03:18 | 4.
Sziasztok! Szeretnétek egy újonnan alakult energiadús, pörgős rock zenekar tagja lenni?
Ritmusgitárost és basszusgitárost keresünk. Ha elmúltál 16, budapesti környékén laksz,
kellőképpen tudod használni a kütyüd(hangszered) és elég tökösnek érzed magad zúzni velünk,
mindenképp keress meg!

Elérhetőség: greenapples@freemail.hu

h.adrian e-mail | 2012-06-09 19:30:54 | 3.
Sziasztok!

Budapesti énekes és dalszövegíró vagyok. Olyan billentyűst keresek, aki ért a zeneszerkesztéshez és kreatív a zenei alapok kiötlésében. Az én kreativitásom a dalszövegek és az énekdallam. Úgy 10 éve játszom együttesekben, zenei mindenevő vagyok, volt már funky együttesem, volt chill out, legutóbb brit pop, mindegyikben saját számokat játszottunk és a szöveget és a dallamot is én írtam. Hasonlóan kreatív billentyűssel egy ting tings jellegű, két fős csapatot hoznék létre, remélve, hogy akár pár hónapon belül kitalálunk és készre dolgozunk 4-5 olyan számot, amivel a Petőfi rádiót bombázhatjuk...Vannak kész ének és szöveg ötleteim, ami alá már csak a muzsika kell:-) Jelentkezz, ha érdekel: a.hejassy@thomasker.hu

h.adrian e-mail | 2012-06-09 19:30:41 | 2.
Sziasztok!

Budapesti énekes és dalszövegíró vagyok. Olyan billentyűst keresek, aki ért a zeneszerkesztéshez és kreatív a zenei alapok kiötlésében. Az én kreativitásom a dalszövegek és az énekdallam. Úgy 10 éve játszom együttesekben, zenei mindenevő vagyok, volt már funky együttesem, volt chill out, legutóbb brit pop, mindegyikben saját számokat játszottunk és a szöveget és a dallamot is én írtam. Hasonlóan kreatív billentyűssel egy ting tings jellegű, két fős csapatot hoznék létre, remélve, hogy akár pár hónapon belül kitalálunk és készre dolgozunk 4-5 olyan számot, amivel a Petőfi rádiót bombázhatjuk...Vannak kész ének és szöveg ötleteim, ami alá már csak a muzsika kell:-) Jelentkezz, ha érdekel: a.hejassy@thomasker.hu

zene2012 e-mail | 2012-06-09 01:56:33 | 1.
Üdv mindenkinek

Kecskeméti 35 éves kezdő gitáros vagyok egy ütős punk,rock zenekart szeretnék összehozni és ehhez keresek Dobost, Basszerost és Énekest 25 év felett nem baj ha kezdő vagy, hisz én is az vagyok csak szeresd a zenét, legyél elszánt és legyen időd a próbára, próbahely adott, ének és gitár felszerelés van.

E-mail cím : punkrockzene@gmail.com


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.