Click to Visit
Rock - Zenekart alapítok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Ancientfire e-mail | 2012-07-23 19:19:36 | 5.
Pest megyei, 5éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó dobost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki tanulékony, tehetséges, emberileg normális és komolyan veszi a zenekari munkát.

Próbálni cinkotán vagy a keleti pályaudvarnál szoktunk! A próba helyszíne tőled is függeni fog!

Stílusunk nehezen besorolható, de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács, Metallica, Iron Maiden, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail: ancientfirezenekar@gmail.com
Telefonszámok:
Kovácsik Attila: 06-70-231-43-83
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582

gavi3402 e-mail | 2012-06-30 14:36:57 | 4.
Sziasztok!
Én egy budapesti lány vagyok, 17 éves. 5 éve gitározok, színpadi tapasztalattal rendelkezem. Egy igazi ROCKOS HANGÚ ÉNEKEST, egy stabil embert keresek magam mellé aki komolyan gondolja a zenélést.
E-mail címem: gavi3402@gmail.com

alice011 e-mail | 2012-06-22 08:10:01 | 3.
Kecskeméti 16 éves lány alapítana rock, grunge stílusú bandát. Kezdő vagyok így hasonló módon amatőr jelentkezőket várok. Gitárt és háttérvokált vállalok.:D
itt jelentkezhettek: alice011@freemail.hu

bulint14 e-mail | 2012-06-21 20:02:45 | 2.
Sziasztok! Szeretnétek egy újonnan alakult energiadús, pörgős rock zenekar tagja lenni?
Ritmusgitárost és basszusgitárost keresünk. Ha elmúltál 16, budapesti környékén laksz,
kellőképpen tudod használni a kütyüd(hangszered) és elég tökösnek érzed magad zúzni velünk,
mindenképp keress meg!

Elérhetőség: greenapples@freemail.hu

zene2012 e-mail | 2012-06-10 19:53:03 | 1.
Helló
Egy ütős punk,rock zenekart szeretnék összehozni én gitározok és ehhez keresek Dobost, Basszerost és Énekest nem baj ha kezdő vagy hisz én is az vagyok csak szeresd a zenét, legyél elszánt és legyen időd a próbára, próbahely adott, ének és gitár felszerelés van.
E-mail cím : punkrockzene@gmail.com


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.