Click to Visit
Rock - gitárost és billentyűst keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Nándi130 e-mail | 2012-10-22 22:18:33 | 2.

Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

hirtelenrockband e-mail | 2012-09-20 15:33:30 | 1.
Sziasztok!

Stone vagyok a Hirtelen Rock Band frontembere.

Hard rock-kot, illetve metal zenéket játszunk immár 1,5 éve. Saját zenéket készítünk, de mellette játszunk feldolgozásokat is. Jelenlegi felállásunk: ének, dob, gitár, basszer. Komló mellettiek vagyunk. Mindenkinek van saját felszerelése. Rendszeresen szoktunk próbálni heti egy alkalommal (kb.: 2-3 órát). De ezek a dolgok mindig annak a függvényei, hogy ki hogy ér rá éppen. Ha kell áttesszük másik napokra, de mindig megtartjuk. Nincsenek elvárásaim, de mivel sok olyan zenésszel volt már dolgom, akik csak ökörködésből jöttek próbára, ezért nem szeretem aki nem egyenes ember, és nem veszi komolyan a zenét és a próbákat. Ezt nem úgy értem hogy nem hülyéskedünk, mi sem, csak mindenképp a zenét szoktuk előtérbe helyezni. Lényegében huszonévesek vagyunk, és imádunk zenélni. Igaz, hogy amatőrök vagyunk, de tudunk zenélni, ha ezt lehet így írni. A legfontosabb, hogy nagy az összetartó erőnk, és segítünk egymásnak, ahol csak tudunk.

Szóval a sok rizsa után, amiért írok: keresünk egy fő gitárost, és egy fő billentyűst a zenekarba! Nem kötelező huszonévesnek lenni!!! Saját hangszer legyen!

Ha érdekel a dolog akkor írj vagy hívj! Email: hirtelenrockband@gmail.com Tel.: +36307015811

Üdv.: Stone!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.