Click to Visit
Rock - Tagokat keresek!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Ocordia e-mail | 2014-08-25 13:48:08 | 26.

Samson85 e-mail | 2014-05-06 19:47:14 | 25.
Budapesti crossover zenekar keresi saját cuccal és színpadi tapasztalattal rendelkező basszusgitárosát és dobosát 23 év fölött! Hasonló saját számok: http://www.youtube.com/watch?v=L9lCP-VIjQI
Jelentkezni a pe.autonomia@gmail.com címen!

JFDD e-mail | 2014-04-30 13:21:37 | 24.
Sziasztok!


Debreceni lányok keresnek aranytorkú társénekest, basszusgitárost,gitáros(oka)t, szintist zenekar alapításához.:) Fiúk(elsősorban), lányok jelentkezését várjuk, 19-24 év között.
Sok stílust kedvelünk.Elsősorban Rock / Indie.(Artic monkeys,Kiscsillag,RHCP, Szabó Balázs bandája,One republic,Kaiser Chiefs stb)

Ha van kedved és elhivatottságod,akkor jfdd2014@citromail.hu emailcímen megtudod tennia jelentkezésed!!!

JFDD e-mail | 2014-04-30 13:11:08 | 23.
Sziasztok!


Debreceni lányok keresnek aranytorkú társénekest, basszusgitárost,gitáros(oka)t, szintist zenekar alapításához.:) Fiúk(elsősorban), lányok jelentkezését várjuk, 19-24 év között.
Sok stílust kedvelünk.Elsősorban Rock / Indie.(Artic monkeys,Kiscsillag,RHCP, Szabó Balázs bandája,One republic,Kaiser Chiefs stb)

Ha van kedved és elhivatottságod,akkor jfdd@citromail.hu emailcímen megtudod tennia jelentkezésed!!!

Dimavery e-mail | 2014-03-01 19:09:27 | 22.
Együttes tagokat keresünk Székesfehérvárról !! (korhatár: 14-19)
Régebben elhatároztuk, hogy csinálunk egy együttest. Kezdő és haladó közötti átmenetben vagyunk (társam, basszeros és én, gitáros). Keressük rokonlelkű elveszett együttestagjainkat inkább rockosabb, metálosabb bandánkba. Szükségünk lenne egy dobosra és egy férfi énekesre! Ha magadra ismertél és van legalább heti 1 próbaidőd, elég tökös vagy, akkor nyugodtan üzenj!:)
Elérhetőség: lizi1999@gmail.com

Phonophobia e-mail | 2014-02-27 15:57:43 | 21.
Sziasztok!
Budapesti amatőr, tradícionális rock zenét játszó zenekarba keresünk megbízható énekest :) Nem kell profinak lenni, csak vedd komolyan!

Érdeklődni: zenekartagotkeresek@gmail.com :)

Phonophobia e-mail | 2014-02-27 15:57:31 | 20.
Sziasztok!
Budapesti amatőr, tradícionális rock zenét játszó zenekarba keresünk megbízható dobost :) Nem kell profinak lenni, csak vedd komolyan!

Érdeklődni: zenekartagotkeresek@gmail.com :)

ziir e-mail | 2014-02-23 13:00:29 | 19.
Miskolci profi dobos zenekart keres.Miskolcon!Rocktó egész metalcore-ig.
hardcoredani@hotmail.com

palot e-mail | 2013-09-17 10:04:42 | 18.
Sziasztok!

38 éves énekes gitáros vagyok és munka melletti terápia céljából power trió felállásban szeretnék alternatív/punk rock zenét játszani, ehhez keresem cinkostársaimat egy basszusgitáros és egy villámkezű dobos személyében. Ha kezdő vagy, abszolút nem gond, majd közösen eljutunk egy olyan szintre, amivel már nem szégyen kiállni a színpadra. Irányvonal: Bad Religion, Ramones, PUF, Suicidal, AMD, Pearl Jam. 10-12 saját számmal rendelkezem, rengeteg zenei ötlettel. Heti egy két próba, pár hónap után fellépések, közös demó, nyomatni a rock and rollt, ez a vágyam :-). Írjatok, hogy mielőbb együtt zenélhessünk, a palotas.pal@gmail.com címre.

Leslie Ramone e-mail | 2013-09-12 18:27:49 | 17.
Budapesti bandában zúznám egy 6 húros stratóval szólósként vagy ritmusosként. De lehet 2 az 1-ben. Punk,rock,glam,heavy metál stílusban. 23 éves vagyok.
7 éve gitározom. :)
Inspiráló zenék: Ramones,Nirvana,Motley Crue,AC/DC,Accept(régi dögös korszak) és Beatles.
E-mail címem: Teenage.Lobotomy1234@gmail.com
Üdv.: Leslie Ramone

Nyuszyka e-mail | 2013-09-03 09:16:17 | 16.
Üdv!Dobost keresek meglévő bandába amilyen hamar lehet...Stílus rock...Lehetőleg pécsit.Feltétel: pécsi legyél vagy Pécs közeli,a heti 1 próba ami legtöbbször hétvége szombat vagy vasárnap ne okozzon gondot,megbízhatóság,Terem dijat rendszeresen fizesd felszerelés van-illetve ha cin készlettel rendelkezel előny...( LÁNYOK NŐK és mindenféle nő nemű lények kizárva!!!!!).Ha érdekel privátban a többit...érdeklődni:gothicnyuszy@gmail.com
Nyuszyka e-mail | 2013-09-03 09:13:11 | 15.
Üdv!Dobost keresek meglévő bandába amilyen hamar lehet...Stílus rock...Lehetőleg pécsit.Feltétel: pécsi legyél vagy Pécs közeli,a heti 1 próba ami legtöbbször hétvége szombat vagy vasárnap ne okozzon gondot,megbízhatóság,Terem dijat rendszeresen fizesd felszerelés van-illetve ha cin készlettel rendelkezel előny...( LÁNYOK NŐK és mindenféle nő nemű lények kizárva!!!!!).Ha érdekel privátban a többit...
bosco22 e-mail | 2013-09-01 21:38:37 | 14.
Sziasztok srácok!

Én egy 20 éves Gödöllői/Budapesti szólógitáros vagyok, aki nagyon szeretne egy ütős kis zenekart összehozni. Szükségem lenne egy basszerosra, dobosra, énekesre és egy ritmusgitárosra. Először feldolgozásokat játszanánk, majd később természetesen saját számokat írnánk, méghozzá angolul. Ezt azért gondoltam így, mert később ha tényleg menne a dolog és komolyak lennének a szándékaink a zeneiparban, akkor külföld felé kéne orientálódni. Nem várom el senkitől hogy profi legyen, mert én se vagyok az, inkább azt szeretném, hogy együtt váljunk azzá :D Viszont az az egy elvárásom van, hogy olyanok jelentkezzenek akik tudnak bulizni, hülyéskedni, baromkodni, minden hülyeségben benne vannak, de azért hogy ha a zenéről van szó akkor azt is komolyan tudják venni. Szóval a zenéről. Ahogy mondtam először feldolgozások, viszont azok közül is sok stílust kiszeretnék próbálni, hogy később lássuk azt, hogy melyik illik hozzánk a legjobban. Ezért is kérem hogy a jelentkezők szeressék az alábbi zenekarok szinte mindegyikét: Green Day, Red Hot Chili Peppers, My Chemical Romance, Good Charlotte, ACDC, Billy Talent, Guns n Roses, Nirvana, Rise Againts. Illetve néhány ismertebb magyar nótát például a Tankcsapdától, Bikinitől, Supernemtől, stb stb. Tagoktól mint mondtam nincs semmi elvárás, mindenki tudjon azért játszani valamennyire a hangszerein, illetve szeressék a fent említett zenéket. Az énekestől lenne annyi, hogy mivel java részt angol számokat játszanánk vagy írnánk, ezért tudjon angolul valamennyire, és a kiejtése is legyen viszonylag jó, mindemellett persze a hangja is azért legyen valamennyire jó, d legalább fejleszthető. A próbákról annyit, hogy pesten lennének próbaterembe, minimum heti 2-szer, de ha mindenki részéről okés a dolog, akkor megbeszélhetünk néha 3-at is egy héten. De ha valaki gödöllő közelében lakik, azzal többször is összetudok ülni akár. Hát nagyjából ennyi lenne. Nagyon remélem, hogy sikerül összeraknunk az álombandát és akár sikeresek is leszünk :D Várom a jelentkezőket és addig is jó zenélést mindenkinek:D Szevasztok
jelentkezniés: bosco22@citromail.hu

bosco22 e-mail | 2013-09-01 21:38:15 | 13.
Sziasztok srácok!

Én egy 20 éves Gödöllői/Budapesti szólógitáros vagyok, aki nagyon szeretne egy ütős kis zenekart összehozni. Szükségem lenne egy basszerosra, dobosra, énekesre és egy ritmusgitárosra. Először feldolgozásokat játszanánk, majd később természetesen saját számokat írnánk, méghozzá angolul. Ezt azért gondoltam így, mert később ha tényleg menne a dolog és komolyak lennének a szándékaink a zeneiparban, akkor külföld felé kéne orientálódni. Nem várom el senkitől hogy profi legyen, mert én se vagyok az, inkább azt szeretném, hogy együtt váljunk azzá :D Viszont az az egy elvárásom van, hogy olyanok jelentkezzenek akik tudnak bulizni, hülyéskedni, baromkodni, minden hülyeségben benne vannak, de azért hogy ha a zenéről van szó akkor azt is komolyan tudják venni. Szóval a zenéről. Ahogy mondtam először feldolgozások, viszont azok közül is sok stílust kiszeretnék próbálni, hogy később lássuk azt, hogy melyik illik hozzánk a legjobban. Ezért is kérem hogy a jelentkezők szeressék az alábbi zenekarok szinte mindegyikét: Green Day, Red Hot Chili Peppers, My Chemical Romance, Good Charlotte, ACDC, Billy Talent, Guns n Roses, Nirvana, Rise Againts. Illetve néhány ismertebb magyar nótát például a Tankcsapdától, Bikinitől, Supernemtől, stb stb. Tagoktól mint mondtam nincs semmi elvárás, mindenki tudjon azért játszani valamennyire a hangszerein, illetve szeressék a fent említett zenéket. Az énekestől lenne annyi, hogy mivel java részt angol számokat játszanánk vagy írnánk, ezért tudjon angolul valamennyire, és a kiejtése is legyen viszonylag jó, mindemellett persze a hangja is azért legyen valamennyire jó, d legalább fejleszthető. A próbákról annyit, hogy pesten lennének próbaterembe, minimum heti 2-szer, de ha mindenki részéről okés a dolog, akkor megbeszélhetünk néha 3-at is egy héten. De ha valaki gödöllő közelében lakik, azzal többször is összetudok ülni akár. Hát nagyjából ennyi lenne. Nagyon remélem, hogy sikerül összeraknunk az álombandát és akár sikeresek is leszünk :D Várom a jelentkezőket és addig is jó zenélést mindenkinek:D Szevasztok
jelentkezniés: bosco22@citromail.hu

blubb e-mail | 2013-06-26 22:07:20 | 12.
Sziasztok!
Budapesti alakulóban lévő zenekar keresi dobosát, a stílus leginkább lightosabb rock, de annyira nem kötött :)
ha érdekel írj e-mailt: brigi.b8@gmail.com :)

DressedInBlack e-mail | 2013-06-16 02:31:22 | 11.
A budapesti Dressed in Black zenekar keresi GITÁROSÁT!
Elvárásaink: Legyen saját cuccod, heti egy próbára tudj időt szakítani.
Stílus: Dark Metál
Saját próbatermünk van.
Infókat, zenéket, videókat rólunk itt találhatsz:
www.facebook.com/dressedinblackmusic
Elérhetőségünk:
dressedinblackmusic@gmail.com
vagy a Facebook-on.

Leslie Ramone e-mail | 2013-06-10 22:38:41 | 10.
Budapesti bandában zúznám egy 6 húros stratóval szólósként vagy ritmusosként. De lehet 2 az 1-ben. Punk,rock,glam stílusban.22 éves vagyok.
6 éve gitározom. :)
Inspiráló zenék: Ramones,Nirvana,Motley Crue,Beatles.
E-mail címem: Teenage.Lobotomy1234@gmail.com
Üdv.: Leslie Ramone

Nyuszyka e-mail | 2013-05-15 11:17:18 | 9.
Sziasztok!Januárban alakult zenekar keres szólógitárost sürgősen!!!!!Feltétel legyél nagyon megbízható vállald a heti 1 max 2 próbát szombat vagy vasárnap;terem díjat rendesen fizesd.Próbatermünk Matusnál van Pécsett legyen saját cuccod(de ha nincs erősitőd ez megoldható)-és ami a legfontosabb Slash-Anastasia szólóját le tudd játszani.Tizenévesek kíméljenek;elsősorban komolyabb érettebb 20 év felettiek jelentkezését várjuk.Csajokét is :D Sőt!!!! :D(gothicnyuszy@gmail.com-ra írhattok)
Doboss e-mail | 2013-04-24 14:44:30 | 8.
Sziasztok!
Szegedi rock, metál zenekarba keresünk gitárost! Ha van kedved egy ilyen formációban zenélni, jelentkezz a doboskereszenekart@gmail.com címen!

johnmayer e-mail | 2013-03-05 20:18:32 | 7.
Sziasztok! Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. A dobosunk kivételével mind a Kőbányai Zenei stúdió másodikos hallgatói vagyunk, és szeretnénk Zenével foglalkozni. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos: csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tudsz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni. Életkorunk:20-22 év.
Facebook:https://www.facebook.com/pages/Overnighters-Zenekar/184069328344377?ref=tn_tnmn

hedfield e-mail | 2013-02-25 10:08:09 | 6.
Hello!

Veszprémi zenekar keresi énekesét! Metal alapú saját számokat játszunk,egy két feldolgozás(pro pain,kreator),Ilyen hangzásvilághoz kellene nekünk valaki,aki gyakorlattal rendelkezik,mi sem vagyunk amatőrök,koncert lehetőség van bőven,valamint az énekcucc is félig meddig megvan,(végfok,mikrofon).Próbaterem veszprémben van,hétvégi próbákkal.
Ha érdekel a dolog dobj egy e mailt: miko87@freemail.hu

Egy kis ízelítő a saját számok közül: http://www.youtube.com/watch?v=GoG235I7x-Q

johnmayer e-mail | 2013-02-06 17:06:09 | 5.
Sziasztok! Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos:csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tusz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni. Életkorunk:20-22 év. Facebook:http://www.facebook.com/pages/Overnighters-Zenekar/184069328344377?ref=hl
bulint14 e-mail | 2012-11-07 19:44:37 | 4.
Üdvözlet!
Újonnan alakult punk/rock bandába keresünk basszusgitárost és dobost! Ha szeretnél tagja lenni egy pörgős, tapasztalt és célratörő csapatnak, írj erre az e-mail címre: bulint0324@gmail.com

Gyusz Tájwalker e-mail | 2012-10-17 21:16:55 | 3.
Sziasztok! Keresem az együttesem!
Tizennégy éve gitározom kisebb-nagyobb megszakításokkal. (32 vagyok)
Jelenleg Budán lakom kis családommal.
Felszerelés: van. (több is, mint ami kell...:)
Tapasztalat: van.
Komoly szándék, elhivatottság: van.
Kreativitás: van.
Ritmus/szóló/technikás: igen.
Hard rock, progressiv rock, mindezt populárisan, vagy mindegy, csak zenéljünk: igen.
EGYÜTTES: nincs.
Egy kis referencia:
http://www.youtube.com/watch?v=yjIdvWDoiWE

Ha mehet a buli: 30/3349089


Előzmény: derbyday (2.)
derbyday e-mail | 2012-10-13 13:34:46 | 2.
Sziasztok!

Még mindig aktuális a hirdetés, azt leszámítva, hogy basszusgitáros kollégát már nem keresünk.

Várom mi előbbi válaszotokat!

További szép napot,
Vasvári István

derbyday e-mail | 2012-09-28 17:17:44 | 1.
Kedves Mindenki!

Saját kész szerzeményeim megszólaltatásához/előadásához keresek zenészeket. Nyitott, lelkes, komoly hozzáállású emberek jelentkezését várom, akik elhivatottak és készek arra, hogy hétről-hétre (vagy akár többször is) gyakoroljanak a próbákra.
Ha játszol az alábbi hangszerek valamelyikén és kedvet kaptál csatlakozni hozzám, hívj vagy írj bátran!

2 db elektromos gitár (szóló és ritmus), basszusgitár, billentyű, dob (e posztra kifejezetten NAGYON kreatív ügyes dobosok jelentkezését várom)
(lehetőség szerint valamilyen szinten tudj és merj is énekelni :))

Kedv csináló hanganyag:
http://soundcloud.com/eisarngairda/sets/barthaurm-daal-avenbarg

Elérhetőségek: istvan_vasvari@yahoo.com
+36-20-443-3884

Köszönettel,
Vasvári István


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.