Click to Visit
Rock - Bon Jovi: Bounce
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Rank 1 e-mail | 2003-06-24 18:29:21 | 5.
Szerintem jó az album.
Always e-mail | 2003-06-07 20:30:24 | 4.
Hello!
Mióta vagytok Bon Jovisok? Na, lényeg a lényeg! Voltatok már koncolni? Én most mek majd Münchenbe jövőhéten.
A Bounce album igen jó, bár szerintem kevésbé olyan sikeres mint a Crush...

bolond e-mail | 2002-10-21 11:58:16 | 3.
nem rossz az album
jon0101 e-mail | 2002-10-08 15:37:07 | 2.
Várom a véleményeket.

jon0101 e-mail | 2002-10-08 15:26:53 | 1.
Megmondom őszintén, hogy félve tettem be a CD-játszóba az új Bon Jovi lemezt.A legutóbbi Crush címü nyávogólemez, ugyanis maradandó károsodásokat okozott bennem.Én Bon Jovi legnagyobb lemezeinek a New Jersey-t, a Keep the Faith-et, és a These Days-t tartottam,ezeken nőttem fel tomboltam a Hey God-ra, és Born to be my baby-ra stb...Egyszóval nagy fan voltam a Crush-ig, de az kiábránditoan hatott, hiszen nagyon eltávoldtak benne a rock zenétől(ténylegesen divatbandává váltak).

...de attam egy utolsó esélyt és meghallgattam a Bounce-t,ez az album bár rengeteg zenei újitást tartalmaz mégis megmaradt rock zenének,a These Days-el tudnám párhuzamba vonni,egy kis tulzással, egyszóval nem a vontatott nyávogás(mint a Crush-on), hanem a dallamosság dominál.Sőt elcsudálkoztam néhol, mert felleltem Bon Jovi-tól nem várt "agressziv" riffeket, tépősebb hangzásokat,de ott vannak a lágyabb liraibb elemek is, de nem nyálasitják el a dolgokat , ezeket nem viszik túlzásba.

...az első szám amiből klippet is csináltak az everyday(szerintem egy kicsit az All I Want is everything c. These Days számhoz hasonlatos egy kicsit).Elég jól sikerült alkotás,de szerintem a top-listákon betöltött helye mutatja, hogy nem lesz olyan nagy sláger, mint az "icmájlájf",legalábbis remélem...

Mindezek azt jelentik,hogy sikerült egy viszonylagos visszatérés a rock müfajához.De abban lehet hogy sokan egyet fognak érteni, hogy ez a "legbondzsovisabb" Bon Jovi album, ebben minden ami régi és új az egy kellemes keveréket alkot

...egyszóval akik szerették a These Days-t, és nyitottak erre a rockra,azoknak tudom ajánlani, nekik megéri beszerezni, és legalább egyszer meghallgatni.(legalább a RÉGI SZÉP IDŐK EMLÉKÉRE.)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.