Click to Visit
Rock - www.lepanic.ini.hu
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

vizo e-mail | 2005-05-18 18:38:08 | 63.
A zenekar megszűnt.
Köszönünk mindent.

vizo e-mail | 2004-03-22 08:02:58 | 62.
Hír a www.vivatv.hu oldalról:

"Április 21-én, szerdán 19 órai kezdettel kerül megrendezésre az E-klubban a VIVA elso rockzenei gálamusora...

Ezidáig hiányzott egy igazi, médiaszintu rockzenei gálamusor a honi zenei palettáról, amely keretében a közönség döntheti el, hogy ki legyen a Legjobb. Most a VIVA TV ezt a hiányt igyekszik pótolni a rendezvénnyel, amely április 21-én, szerdán 19 órai kezdettel kerül megrendezésre az E-klubban. Az eseményen a fellép a Tankcsapda, a Moby Dick, az Alvin és a mókusok, a Zero-G, a Mind The Gap és a FreshFabrik. Rajtuk kívül a hazai rockzene színe-javával úgyszintén találkozhatnak az odalátogatók, hiszen ok is ott lesznek, és együtt buliznak a közönséggel. Az esemény elotti, telefonos közönségszavazásról a VIVA-ból értesülhettek.
(szavazni a következo számon lehet: 06-81-310-217)

A rendezvény szervezoje a VIVA TV MegaWatt címu musora, amely a legnépszerubb hazai rockzenei tévémusor. A MegaWattban a rockzene gyakorlatilag minden ága képviselteti magát (heavy metal, nu metal, punk-rock, stb.), és a mainstream rocktól az extrém, vérbeli underground rockzenékig minden stílus rajongója találhat benne csemegét. A MegaWattból elso kézbol értesülhetnek a rockmuzsikák rajongói a kedvenceikkel kapcsolatos legfrissebb hírekrol, eseményekrol, bemutatkozási lehetoséget kapnak a fiatal, kezdo zenekarok is, illetve egy magára valamit is adó rockcsapat rendszerint itt tartja klipjeinek országos premierjeit.

Amit fontos tudni róla:

- televíziós rockzenei díjátadót még soha senki nem csinált!
- a rock valamennyi mufaja képviselteti magát
- díjátadó lesz, de utána a teljes hazai rockzenei élet ott marad bulizni (amolyan rock-házibuli)
- a buli házigazdája Olivér lesz, aki Magyarország egyetlen rockmusorának, a MegaWattnak a musorvezetoje

A díjátadó címe: MegaWatt Ászok
A rendezvény idopontja: 2004. április 21. (szerda) 20.00
Adásba kerülés idopontja: 2004. április 24-25. MegaWatt hétvége

Díjkategóriák:

1. Hazai Rock
Jelöltek: Junkies, Moby Dick, Ossian, Pokolgép, Tankcsapda

2. Külföldi Rock
Jelöltek: Iron Maiden, Metallica, Nightwish, Nickelback, The Rasmus

3. Hazai Modern Rock
Jelöltek: Cyborn, FreshFabrik, Hybrid, Sun Workshop, Superbutt

4. Külföldi Modern Rock
Jelöltek: Evanescence, Limp Bizkit, Linkin Park, Korn, Marilyn Manson

5. Hazai Punk Rock
Jelöltek: Alvin és a Mókusok, Fürgerókalábak, LE PANIC, Mom's Favourite, Supernem

6. Külföldi Punk Rock
Jelöltek: Blink 182, Good Charlotte, Ignite, Offspring, Sum 41

7. Az Év Reménysége
Jelöltek: Mom's Favourite, Supernem, Superbutt, Depresszió, Alvin és a mókusok


Fellépnek ÉLOBEN:
Tankcsapda
Moby Dick
Zero-G
Alvin és a mókusok
Mind The Gap
FreshFabrik"


MINDENKI SZAVAZZON RÁNK a következo számon (jó sokszor!): 06-81-310-217!!! Fel kell hívni, meghallgatni Olivért, Ő majd mond mindent.

csosza e-mail | 2004-02-07 17:02:06 | 61.
Sziasztok!
Én most regisztráltattam magam már korábban voltam fönt a honlapotokon,letöltöttem az mp3-akat.Szerintem kicsit nehezen emészthető a zenétek,de nekem tetszik.Az én véleményem az,hogy a mai zenék túl "egyszerüek" a 80-as években legalább születtek még zenék is.Én azt kívánom hogy nőjétek ki magatokat és legalább magyarországon ismerjék a neveteket.Na további jó munkát és gratulálok az eddigi munkásságotokhoz csak kitartás.

vizo e-mail | 2003-08-09 08:39:47 | 60.
Augusztus 16-án Mindszenten játszik a Le Panic a rockfesztiválon! Ingyenes fesztivál!
A fesztiválról bővebb infó: www.rockfesztival.hu
Aki tud jöjjön el!

Augusztus 23-án pedig Somorján (SK) a Rómeó Vérzik Táborban nyomja a Le Panic keményen, nagyon jó zenekarok társaságában!! 22-én például: CDT, Moby Dick, Necropsia; 23-án Nautilus (SK), Neck Sprain, P. Mobil, Cool Head Clan lesz!
A Beugró nevetségesen olcsó lesz: 300 SK (kb. 2000 Ft) a két napra.
További fellépők és info:
www.romeoverzik.sk

Ha érdekel a Le Panic zenéje, akkor a www.lepanic.ini.hu címen letölthetsz 2 teljes albumot. Többek között a Kell és a Semmi baj is fent van.

vizo e-mail | 2003-07-29 06:00:21 | 59.
Tudjuk. (Ez szerényen hangzik, de ezt már végre normális stúdióban tudtuk felvenni. Nagy különbség.)
A szövegeket Gomba, az énekes írja.
Ha valaki olvasgat szaksajtót, akkor ott is azt írják, hogy a Nincs semmi baj lemez már jó lenne bármire.
Ja, feldobtam a mostani Rockinformban megjelent Egy újabb alkalom EP kritikáját!

Töltsetek sok mp3-at az oldalunkról!

üdv vizo


Előzmény: Clitoris (57.)
fugger e-mail | 2003-07-28 16:39:45 | 58.
Sziaztok!!!

Július 30.-án MIND THE GAP Koncert lesz a SZigeten!!!!!


Helyszín: Talentum Színpad!!!!

Kezdés: 19h-kor

www.mindthegap.hu

Clitoris e-mail | 2003-07-23 21:51:48 | 57.
A két albumot nem is lehet egy napon említeni...Kicsit mintha érettebb és ízesebb lenne amit most raktatok fel.Ja, érdekelne, hogy ki írja a szövegeket?
vizo e-mail | 2003-07-19 10:34:02 | 56.
Fent van a teljes "Nincs semmi baj" lemez!
Lehet tölteni 1000-el.

vizo e-mail | 2003-07-19 08:56:51 | 55.
Sokan mondták rólunk, hogy a régi lemezek nem az igaziak, meg, hogy koncerten jobbak vagyunk.
De ha minden jól megy a mostani hétvégén feldobom az oldalunkra a "Nincs semmi baj" című teljes lemezt.
Arra már azt mondták, hogy OK.
Ha fent van szólok.

www.lepanic.ini.hu


Előzmény: max_lead (54.)
max_lead e-mail | 2003-07-18 16:49:04 | 54.
Hmmm... Hát nem is tudom... Elég laposak a számok. Nincs bennük "tetőpont". Nem hozza ki belőlem a katarzist. Azért a "kell" az nem olyan rossz. Mondjuk az első albumról töltöttem le 3 számot... Talán az újabbak már jobban bejönnének...

Előzmény: vizo (52.)
Clitoris e-mail | 2003-07-16 14:59:24 | 53.
Letöltöttem pár számot, és megmondom az őszintét, pár db nagyon bejött, pedig a keményebb műfajokat kedvelem.Mégis megfognak a szövegek, és viszonylag változatos dallamokat nyomtok.(azzal csábít, hogy mindent megér-ezzel a mondattal hamar a szívembe loptátok magatokat :))

Előzmény: vizo (52.)
vizo e-mail | 2003-07-13 11:52:35 | 52.
opp. kösz.
Mezőtúr és Tokaj is nagyon nagy volt.
Hegyalján a szakadó eső ellenére több százan voltak ránk kiváncsiak, amit ezúton is köszönünk mindenkinek!!


Előzmény: max_lead (51.)
max_lead e-mail | 2003-07-11 10:34:26 | 51.
Sajna a Fesztergomon nem láttalak titeket, mert nem volt számomra ismerős a nevetek ezért az előttetek lévő banda alatt és alattatok városnéztem. Mikor visszamentünk, épp a Smells Like Teen Spirit-et nyomtátok... Apám... Az kurva nagy volt :)
Le is töltöm egy pár számotokat izibe! :D


Előzmény: vizo (47.)
fearzone e-mail | 2003-07-09 15:03:06 | 50.
Bocs kicsit későn vettem észre, hogy válaszoltál!!
OK majd jelzünk. Azt a progit ami ott van már nagyon unom (Molcsi)
Igen-igen szerintem is az erő, hiányzik a Fabrikból.Régen lány létemre bent voltam elől minden koncin. Most meg..., hagyjuk.
Sok sikert a további fellépésekhez, majd megpróbállak valahol megnézni titeket.
Szia


Előzmény: vizo (49.)
vizo e-mail | 2003-07-05 06:34:36 | 49.
Ha már én hoztam fel a témát még egy kicsit OFF leszek:
Nekem is nagy kedvencem a Fabrik. Jókat lehetett zúzni a koncerteken.
De a gondok ott kezdődtek számomra amikor az új lemez anyagát kezdték el játszani.
Bulizáshoz egyszerűen túl lassú! Mindegy, hogy ki énekel: LASSÚ. Erre nem lehet semmit csinálni.
Ennyit erről.

A Molothowos dolog: a Szabinál (tulaj) kellene jelezni, hogy nem bánnátok ha lenne egy LP koncert valamelyik szerdán.
Ő a döntőbíró ezekben asszem.


Előzmény: fearzone (48.)
fearzone e-mail | 2003-07-03 14:55:28 | 48.
Szia !!
Hegyalján valószínűleg ott leszek.
Fabrik hááát A Nerve album óta fan vagyok, de ez az új énekes nem igazán jön be + a koncikon szinte semmit nem nyomnak a Drive my hand, és a többi régialbumról. Azért tartok ki mellettük, mert megérdemlik, de ez már nem az a Fabrik amibe beleszerettem anno. Két énekes nem tudja lenyomni azt amit Pityesz egyedül csinált.
A Molcsinak szerintem nem is lesz DJ-je idén, tehát valamit tenni kell.
Szió


Előzmény: vizo (47.)
vizo e-mail | 2003-07-02 17:50:07 | 47.
HI!
Kösz a dícséretet! A Fesztergomon és Mezőtúron is nagyon jó buli volt (Tatán is). Aki Mezőtúron minket választott az nem bánta meg :))
(Fabrik hogy tetszett? lehet privát mail is)
Reméljük Hegyalján is sokan minket választanak.
A Molira: nem rajtunk múlik és nem 1000 Ft.
Mégegyszer kösz a hozzászólásokat és aki tud jöjjön Hegyaljára!

üdv vizo



Előzmény: fearzone (46.)
fearzone e-mail | 2003-07-02 12:45:02 | 46.
Szevasztok Egomiak!!
A városotokba járok suliba (TK), és csak gratulálni szeretnék a Fesztergomos koncertetekhez tök jó volt. Mezőtúron sajna egyszerre voltatok a Fabrikal így nem láttalak benneteket, csak az utólsó szám végét.
Jó lenne, ha szepteber után szerveznétek a Molothovba koncertet szerdára (TK-s buli), mert tök sokan elmennénk, (persze, ha nem 1000Ft a beugró mint Kispálra)

fugger e-mail | 2003-07-01 18:55:47 | 45.
Július 4.-én

MIND The GAP koncert

lesz Sopronban a

VOLT Fesztiválon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

helyszín: Zöld-Zóna Színpad
időpont: 20h-21-hig

A Very Bad Things helyett játszunk ezért nem fogtok megtalálni minket a sajtókban..:)))


köszy a reklámfelületet....

nihilfeeling e-mail | 2003-06-30 22:00:45 | 44.
Én már láttam párszor,nem rossz kis szám,sőt,gratulálok.Én inkább rossz akarok lenni,mint jó,de nem is kell akarnom,mert alapból az vagyok.

Előzmény: vizo (43.)
vizo e-mail | 2003-06-30 20:30:19 | 43.
Felkerült az oldalunkra a Semmi baj című számunk klipje.
Ha valaki figyelmes és néz MusicMaxot vagy ViVa Tv-ét akkor már láthatta.
Nézzétek, töltsétek, gyertek fesztiválokra, legyetek rosszak-jók, amik akartok.

üdv

vizo e-mail | 2003-05-29 05:14:07 | 42.
Elindult az új tárhelyen az oldalunk.
Fent van a teljes Éjsötét és a hófehér album mp3-ban. 192 kb/s Hogy mindenkinek legyen egy Le Panic lemeze!
Valamint a klipek is jó minőségben, egyenlőre az Egy a millióból és a Kell.
Hamarosan érkezik a Semmi baj klipje.

Üdv mindenkinek!

Továbbra is www.lepanic.ini.hu

vizo e-mail | 2003-05-21 16:14:09 | 41.
Rossz hírem van: VAN barátnője.
Egyébként üdv!
Az oldalunkat nézegetted?
Hamarosan változások lesznek:
új klip, 500 MB tárhely a neten, tehát full albumok fent, klipek jó minőségben, stb.
tehát egy kis türelem és lesz minden...


Előzmény: nihilfeeling (40.)
nihilfeeling e-mail | 2003-05-02 18:23:46 | 40.
Helló!A nővéremnek nagyon tetszik az énekesetek,van neki barátnője?A Kell című számotok nagyon tetszik,csak így tovább!
vizo e-mail | 2003-04-21 05:38:53 | 39.
VÉGRE TALÁLKOZHATUNK BUDAPESTEN!

2003. május 2-án az ÁRKÁDIA Mulatóban!
(Riff-Röff Rock Klub) Budapest XI. ker. Fehérvári u. 120.

2003. május 23-án Csepelen a Voodoo Klubban.


GYERE EL! SZÓLJ MÁSOKNAK IS!
KÜLDD TOVÁBB EZT AZ ÜZENETET!

Ne feledd: KELL, DE NEM OLYAN HALKAN!!!
Üdvözlettel: Le Panic

vizo e-mail | 2003-03-15 07:05:05 | 38.
A Fix.tv Plug & Play című műsorában 2003. március 17. 23.30-tól a Le Panic lesz látható 1 órán keresztül ahogy szétzúzza a fejeteket.
Ez leginkább a Budapest és környékén lakókat érinti.

vizo e-mail | 2003-02-15 17:15:01 | 37.
A Pelican Records-nál, ez egy multinacionális kiadó esztergomi központtal:) Félre a tréfát: szerzői kiadásban jelent meg eddig minden kiadványunk. Számomra érthetetlen módon nem volt olyan kiadó, amelyik rákattant volna a cuccunkra. De ami késik nem múlik.

Egyébként ez a zenenetes fórum dolog elég gáz. De az összes többi is az. Például: TATU, Varga Zsuzsa, Avril Lavigne fórum a rock témakörök között. Ezzel nem bántani akarom a fent említett előadókat kedvelőket, de tudni kell, hogy hol a helye. Ilyenektől nem is várhatunk semmiféle pluszt, inkább mínuszt, mint azt már ebben a Le Panic témában már megkaptuk. Nagyrészt senki nem veszi a fáradtságot, hogy letöltsönk egy kis zenét, és megismerjen egy olyan zenekart, amelyikkel nincs tele a TV, rádió, újságok. Majd akkor, ha telelesz mi? Na mindegy addig is Le Panic! És emberek: a WFS klipje király!


Előzmény: wfs (36.)
wfs e-mail | 2003-02-10 20:22:31 | 36.
NA!!!Gondoltam előrébb hozom már valamelyikünk topicját mert nagyon lecsúsztunk.
MELYIK KIADONÁL JELENTEK MEG?


Előzmény: vizo (35.)
vizo e-mail | 2003-02-02 20:10:44 | 35.
MEGÚJULT A HONLAPUNK! Az új dizájn a friss maxinak köszönhető: Egy újabb alkalom a címe.
Friss hír még, hogy a MusicMax statisztikái szerint a "Kell" című klippünk decemberben a TOP 50-en a 17. helyet szerezte meg. Köszönjük a minket kérőknek.

wfs e-mail | 2003-01-19 19:57:46 | 34.
GRATULÁLUNK

Előzmény: vizo (33.)
vizo e-mail | 2003-01-19 17:48:31 | 33.
januárban semmi, csak felvételek, új dalok írása. február 8-án Esztergomban az "Egy újabb alkalom" című maxi CD bemutató koncertje lesz. Egyébként ma jan 19-én Tatabányán megkaptuk a Tatabányai Zenész Egyesülettől és a Peron Music Foundation-től az ÉV ZENEKARA címet. Büszkék vagyunk rá.

Előzmény: wfs (32.)
wfs e-mail | 2003-01-16 22:13:28 | 32.
buék nektek is . mi ujság veletek?alakul már az idei koncertnaptár?
hamarosan irok mailt,cső wfs


Előzmény: vizo (31.)
vizo e-mail | 2002-12-30 21:35:11 | 31.
Mindenkinek BUÉK aki ide benéz.
Az oldalunkra feldobtam egy eddig meg nem jelent dalt. Novemberben vettük fel a Magyar Rádió 8-as Stúdiójában. Zenészeknek érdekes lehet, hogy mit lehetett ott kihozni a lehetőségekből.

vizo e-mail | 2002-12-11 18:54:57 | 30.
Kösz, hogy még itt vagy, de ez a válasz tényleg egy kicsit "káosz" lett. Teljesen megkavartál, hogy most melyik értelmetlen. A Kell talán az érthetőbb zene, kicsit "slágeres" (80-as évek?) énekkel, a nincs semmi baj ehhez képest tényleg egy kicsit agyamentnek tűnhet. De hát ezek is mi vagyunk.

Előzmény: káosz (28.)
káosz e-mail | 2002-12-10 16:04:21 | 29.
bocs az előző beirásomat a klippes notára irtam. az a kell cimü ha jol emlékszem. különben a refrénje dallamos, ha az a refrénje amire én gondolok.

Előzmény: káosz (28.)
káosz e-mail | 2002-12-10 16:01:51 | 28.
mindet meghallgattam. a nincs semmi baj már modernebb csak zeneszerkezetileg a "felépitése" a dalnak elég érthetetlen. értem ezalatt a refr. verse. bridge. dolgok kombinácioját. nem egészen értettem hogy ennél a notánál ez hogy zajlik. ettől kicsit értelmetlennek tünik nekem, ennyi.

Előzmény: vizo (26.)
vizo e-mail | 2002-12-04 21:02:36 | 27.
Kedves Káosz itt vagy még?
Légyszi válaszolj a lejjebb feltett kérdésemre, ha nem túl nagy kérés. Jöhet a mail címemre is.
Kösz.


Előzmény: káosz (25.)
vizo e-mail | 2002-12-01 17:12:58 | 26.
úgy csináltuk, hogy odamentünk. nem tököltünk: jól eljátszottuk a "Kell" című számunkat, mozogtunk mint az állatok, foglalkoztunk a közönséggel (már ha lett volna, de úgy tettünk mintha lenne:)) , aztán villámgyorsan elhagytuk a színpadot. az emberek meg lestek, hogy ilyen is van. (nem kell sokáig pöcsölni a beállással, nem kell 600 effekt, stb.) A többi zenekar (szám szerint 24) szerintem nagyon jó volt. Mindenki a maga stílusában jól csinálja a dolgát. Ja még megkérdezem, hogy a "nincs semmi baj" című számunkat is meghallgattad, vagy esetleg mindet? ez csak azért érdekel, hogy a kőkemény 80-as évek kritika minden dalunkra vonatkozik-e. légyszi írd meg, nagyon érdekel. u.i.: csodák nem igen vannak.

Előzmény: káosz (25.)
káosz e-mail | 2002-12-01 15:13:19 | 25.
ezt hogy csinálétátok ? ennyire kutyaütők játszottak ott? na mindegy, ezek szerint vannak még csodák!!!

Előzmény: vizo (23.)
wfs e-mail | 2002-12-01 12:32:39 | 24.
gratula

Előzmény: vizo (23.)
vizo e-mail | 2002-12-01 07:32:19 | 23.
örömmel jelentem, hogy a győri pop-rock fesztivált megnyertük!
wfs e-mail | 2002-11-29 17:26:06 | 22.
oké, irok.
vizo e-mail | 2002-11-29 15:52:29 | 21.
a mail-t megkaptam. persze én is el vagyok havazva rendesen. ha aktuális lesz a dolog még január-februárban akkor számíthattok ránk. a cd csere megy? küldj címet mailban! a bukás dolog egyébként benne van a pakliban, ezért még sohasem lettünk elsők. pedig volt olyan ahol közönség is volt és náluk mi nyertünk egyértelműen, de hát ez van. megígérem, hogy vasárnap beszámolok a történtekről.

Előzmény: wfs (19.)
wfs e-mail | 2002-11-29 07:13:32 | 20.
lehet hogy találkoztunk?mi ott voltunk mint fellépő.

Előzmény: káosz (18.)
wfs e-mail | 2002-11-29 07:11:29 | 19.
hali, Vizo. még egyszer kösz a telcsit. küldtem mailt válasz? ha már igy belemélyedt KÁOSZ atehetségkutatokba akkor már elmondom én is a véleményem. mi voltunk győrben játszani anno(nem a w.f.s.-el) tul jo véleményem nekem nincs rola. szerintem aki eljutott már olyan szintre mint ti hogy olyan zenekarokkal játszott együtt ami már valami az ne tegye ki magát olyan igazságtalanságnak, hogy egy nála szarabb, amatőrebb zenekar elkalapálja csak azért mert a zsűrinek más az az izlésvilága. UGYHOGY mi nem veszünk rész ELVBŐL semmi ilyen megmozduláson.

Előzmény: vizo (17.)
káosz e-mail | 2002-11-29 06:17:58 | 18.
én voltam ott,4éve nem mint fellépő hanem mas okbol(ezt most hagyjuk) akkor nem igazán rockhoz értő emberek ültek a zsűriben. volt ott egx kurva jo kis csapat totál ujszerű zenét nyomtak, nagyon állat volt. hát persze hogy nem nyertek semmit és valami kutyaütő őskövület ala iron maiden szerű majmolás lett az első.(ugyhogy nekik is uj naptárat ajánlanék) ja persze azota sem hallottam erről az együttesről. majd ird meg részletesen mi volt kiváncsi vagyok. amugy a hangositás jo volt back to black cucca volt lenn akkor. hali

Előzmény: vizo (17.)
vizo e-mail | 2002-11-28 22:16:05 | 17.
kösz a választ, azt hittem komolyabb a baj... mindenkinek szive joga olyan zenét szeretni amilyet csak akar. a győri tehetségkutatón ott leszünk. szerintem nem gáz az ha sok-sok jelentkezőből kiválasztanak 20-at és benne lehetünk. sok helyen indultunk, egy helyen sem nyertünk (nem lettünk elsők), de valamilyen díjat a legtöbb helyről elhoztunk. sok dolgot sikerült ezekkel a díjakkal elérnünk. (kazettagyártás, stúdió, stb.) lehetne azon elmélkedni, hogy mennyire objektívek-szubjektívek ezek a versenyek, de hidd el sehol nem "protekcióval" nyertünk. a legtöbb helyen nem is tudnak velünk mit kezdeni. ha meghallgattad az összes mp3-at akkor tudod miről beszélek-írok. ja még annyit, hogy vasárnap fogjuk megtudni mennyire is volt égő a győri dolog. nem ismerjük, először megyünk.

Előzmény: káosz (15.)
káosz e-mail | 2002-11-28 06:24:03 | 16.
kedves csabi. hogy én kivagyok az maradjon titok. igy izgalmasabb. és ahhoz hogy nyerj egy tehetségkutaton nem mindig lényeges hogy te légyél a legjobb.(ezt hidd el nekem) és nem fikázodtam, csak a véleményemet irtam le.bocsi hogy nem fröcskölt belőlem a nyálas duma. hi

Előzmény: csabi (11.)
káosz e-mail | 2002-11-28 06:19:38 | 15.
mingig itt vagyok,csak nem szeretek beirkálni. naptár- szerintem elég maradi a stilus amit játszotok. nekem legalább is a 80as évek jut eszembe rola,mintha megállt volna az idő veletek. tehetségkutato miatt bocs, egy másik oldalon olvastam ezt a győri(nov30)teh.kutatot. azt hittem azon indultok,mert az alé ÉGŐ lenne. bocs ha belegázoltam a lelkivilágodba.

Előzmény: vizo (10.)
Grizon e-mail | 2002-11-27 18:12:00 | 14.
Sikerült végre bejutnom az oldalra...meg is hallgattalak titeket,nekem nem jött be,de azért hajrá!q:-)

Előzmény: vizo (10.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.