Click to Visit
Rock - Ákos
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Zsoofi_ e-mail | 2003-09-18 10:18:35 | 91.
Helloka! Holnap jön vki a dedikálásra?
max_lead e-mail | 2003-09-03 13:03:30 | 90.
Nah, rácáfoltam magamra, mert Siófokon voltam :) Nagyon jó volt, csak kár, h ülőhelyek voltak, mert ha felálltam, hogy lássak is valamit (ugyanis az előttem lévő sorokban simán felálltak), akkor mögöttem pattogtak, h nem látnak... Namind1, így is jó volt, mert azért lehetett látni valamit ülve is. A Valami Véget Ért nagyon jó volt, meg a Csillagok Alatt is...
Asszem azt a dupla-albumot meg fogom venni :)


Előzmény: max_lead (88.)
EvilEmpire28 e-mail | 2003-08-25 01:37:31 | 89.
Nagyon teccik a zenéje, majdnem minden albuma megvan! A Bonanza Banzai még jobban bejön! Voltam a siófoki koncerten, tök jó volt! A Dúdolni halkan a kedvencem, meg a valami véget ért és a vidámdal.
max_lead e-mail | 2003-05-20 14:51:36 | 88.
Mert nem tudunk mit írni! :)
Barátnőm nővére volt Pécsett a koncerten, és aszonta nagyon jó volt... Hát... Én asszem inkább a novemberi lemezbemutatóra megyek... [mostmár amúgy sem mehetnék az Andantéra, mert úccsincs jegy :) ]


Előzmény: Bonanza (87.)
Bonanza e-mail | 2003-05-20 11:13:50 | 87.
Miért nem ír senki?????
Bonanza e-mail | 2003-04-26 08:12:48 | 86.
Ákos legalább felválalja a véleményét!!!!! PEACE4ALL!!!!!
Lee e-mail | 2003-04-25 23:48:03 | 85.
Hát ja...ez meg a másik.:)))) IQ-s egy teremtmény, az biztos.:))

Előzmény: Csibe (84.)
Csibe e-mail | 2003-04-25 08:07:39 | 84.
Nem tudom, mit szenved a média ezzel a politikai "felfújom a dolgot" témával. Ákosnak, mint azért nem gyenge múltra visszatekintő zenésznek talán van annyi esze, hogy nem fog fél országot maga ellen állítani, hiába is különcködik a nézeteivel.
zsuboj e-mail | 2003-04-22 19:14:12 | 83.
Hello Ákos rajongók!
Ákost már nagyon régóta ismerem, mint előadót. Nővérem rengeteget hallgatta, amikor én még kicsi voltam. Most elkezdtem hallgatni és nagyon sok dal a szívemhez szól. Az érzéseimről. Kedvenceim az Örvény, Ki helyett szeretsz te engem?, Csak Te vagy és még sorolhatnám.

Zsoofi_ e-mail | 2003-04-22 09:43:09 | 82.
Én asszem Székesfehérvárra + Pestre megyek, Miskolc messze van :(( meg nem is olyan nagy szám a város. Fehérvár szebb :)

Előzmény: noylepke (81.)
noylepke e-mail | 2003-04-22 08:27:45 | 81.
Hello-hello minden kedves Ákos-funnak!!! Mikor megyünk már koncertre? KI JÖN EL VELEM MISKOLCRA MÁJUS 9-ÉN?!?! ;o(
Lee e-mail | 2003-04-21 02:23:28 | 80.
Húúú Borcsikám!:)))) Most látom, hogy tisztára elfelejtettem válaszolni neked. Hogy tehettem ilyet?:))))) Bár most jöttem rá, hogy ide is elfelejtettem írni már... mióta is?? Mi van itt kómában voltam?:)))))))))))
Mivel szoktak égetni az osztálytársaid? Egyébként velem is csináltak ilyet régebben. Biztos a nyakamban hordok egy táblát "éghető!" felirattal.:)))))))))
Miért röhög a majmon?? Szerintem király. A rabságról szól, csakhogy a lényeget ragadta meg és a belső rabság az értelme. Vagy nem?
Értem én mit akarsz!:) Ez olyan, mint mikor néhány ember csak néz, de nem lát!:)


Előzmény: Borchee (62.)
Lee e-mail | 2003-04-21 02:16:08 | 79.
Ja, szomorú... Zúzásban tényleg sokkal jobb. Egyébként most olvasom, hogy félreérthetően írtam az előbb. Szóval ezzel nem azt akartam írni, hogy te mondtad a köcsögözést, csak nem akartam külön szedni és nem emlékeztem, hogy ki írta. Bocsi!:)))

Előzmény: max_lead (76.)
Lee e-mail | 2003-04-21 02:13:04 | 78.
Kecskemét??? Na, tök állat. Amíg ott laktam egyszer volt. Ákos!!!!!!! Hát most kell menni, mikor jó messzire költöztem??:))))))) Nem igazság.

Előzmény: Zsoofi (75.)
Lee e-mail | 2003-04-21 02:10:41 | 77.
Nos, gratulálok!:) Teljes mértékben igazad van!:) Párt alatt szerintem egy csoportot értett, akik nagyon hasonló nézeteket vallanak és abszolút nem politikai szempontból.
Hogy honnan tudom? hehehe...
Egyébként hol volt az a köcsögözés??? Nem igazán tudom elhinni, amíg nem látom a saját szememmel. Bár még akkor sem, mert asszem a netes hozzászólások mellett nincs ujjlenyomat azonosítóval. Honnan lehet tudni, hogy tényleg ő volt??? A neten nagyon könnyű lejáratni valakit. Velem is megcsinálták már...


Előzmény: max_lead (73.)
max_lead e-mail | 2003-03-13 14:13:49 | 76.
Ki a faszom akar unplugged turnét? Én zúzni akartam májusban a lemezbemutató koncerten.. és mit hallok? Elmarad a májusi koncert...
Zsoofi e-mail | 2003-03-12 17:38:23 | 75.
Májusban unplugged turné: valószínűleg Pécs, Veszprém, Győr, Kecskemét!
fishi e-mail | 2003-02-06 23:08:15 | 74.
és szerintem nálad az igazság...

Előzmény: max_lead (73.)
max_lead e-mail | 2003-02-03 16:19:13 | 73.
No álljunk meg egy szóra! Rólam ismeretes hogy milyen politikai nézeteket vallok, de sztem még a Bosszú népébe is csak nagy nehezen, nyögvenyelősen (mondhatnám: izzadságszagúan) lehet beleerőltetni a politikai színezetet. Mert az hogy "ha nem tartozol a párthoz", az nem feltétlenül A pártot jelöli... Különben meg akkor is max a régi időkre utal. És én meg olvastam Ákostól egy írásában, hogy ő csak csendes szemlélője a politikának, és egyik oldallal sem maradéktalanul elégedett. Csak a média kavarja szart (már megint). A jobboldali média azzal, hogy nagy büszkén a saját oldalára állítja, a ballib média meg ujjal mutogat, hogy "áhá! Szóval már te is!". Gááááááááááááz. És még hozzáfűzném, hogy Majom a ketrecben rulz...
Borchee e-mail | 2003-01-30 15:51:56 | 72.
Legyél boldog miatta.

Előzmény: Bonanza (71.)
Bonanza e-mail | 2003-01-28 12:35:22 | 71.
Sziasztok!!!! Én imádom Ákost!

Előzmény: Borchee (70.)
Borchee e-mail | 2003-01-25 12:06:12 | 70.
Azaz.... Azt hallottam, hogy köcsögözött is, egy Ákosfenhonlapon meg a fórum illemszabályai között azt olvastam, hogy "TOLERANCIA! Nagyon fontos!"
Ez valahogy nem illik össze, dehát ki tudja...


Előzmény: Grizon (69.)
Grizon e-mail | 2003-01-20 17:09:33 | 69.
Fideszes...Nagyon fideszes...

Előzmény: szpa (68.)
szpa e-mail | 2003-01-19 20:55:15 | 68.
jobbos vagy balos?

bár láttam vele 1 interjút, hogy ő POLGÁRI családba nőtt fel + a terror háza kiépítésébe is része volt, szal sanszos a fideszes vonulat.


Előzmény: Máté1 (65.)
Lee e-mail | 2003-01-19 14:27:08 | 67.
Szerintem nem is politizál, csak beleképzelik a szövegekbe. Az emberek mindenhol képesek találni dolgokat, amibe bele lehet kötni. Úgy tudom, hogy nem nagyon érdekli a politika.
Nem tom mi bajotok a majommal.:))) Nekem az jön be a legjobban és a Kezdet előtt a legkevésbé.:))


Előzmény: fishi (66.)
fishi e-mail | 2003-01-18 20:03:50 | 66.
Azért egy kis politika még belefér, annyira nem nyilt a dolog, hogy zavarna bárkit is, legalábbis szerintem...

Előzmény: Máté1 (65.)
Máté1 e-mail | 2003-01-18 17:26:57 | 65.
helyes,és kik mellett politizál?


Előzmény: Borchee (64.)
Borchee e-mail | 2003-01-18 16:30:34 | 64.
Nekem nem tetszik, hogy Ákos így megváltozott, vagy nem tudom. Bár nem fogom itt véleményezni, mert régen sem ismertem annyira, és most sem. De azt mondják, tiszta prédikátor lett(emit úgy vettem észre, hogy tényleg igaz), és nekiállt politizálni ő is. Szóval ez nem annyira jó.

Előzmény: fishi (63.)
fishi e-mail | 2003-01-17 19:10:46 | 63.
Üdv! Igaz ami igaz, picit kemény lett az új cd, de valahogy úgy vagyok vele, hogy először nem igazán tetszett, most meg állandóan az szól...
Egyébként a majom a ketrecben még most sem tetszik igazán...


Előzmény: Borchee (62.)
Borchee e-mail | 2003-01-17 16:47:24 | 62.
Nekem mondod :-))) Nekem az a nagy bajom, hogy direkt égetnek. Szóval van egy.két osztályátrsam, akiket monjud birok, de tisztára élvezik, ha szivathatnak. Én meg röhögk, közbe legszívesebben seggberugnám őket. De akkor is rámjön a röhögés.:-)




Na, nekem nincs meg az új album, de a nemzeneértő osztályátrsamnak nem tetszik ez a Majom A Ketrecben. Ott röhögött rajta, de ő nem érti, csak hallgatja... Értitek, mit akarok. :-)


Előzmény: Lee (60.)
Lee e-mail | 2003-01-15 16:31:16 | 61.
Hát még a Conquistador....

Előzmény: szpa (59.)
Lee e-mail | 2003-01-15 16:29:32 | 60.
Nálam pont fordítva van. Ha gondolok rá, hogy beéghetek, akkor általában nem jön össze. Mindig akkor égek, ha nem jut eszembe. Bár, ez egy "komoly" munka eredménye, mert minden helyzetben végig kell gondolni, hogy mik a beégési lehetőségek és figyelni kell mindre.:)))) Nehéz egy potenciális égő élete!:)))

Előzmény: Borchee (58.)
szpa e-mail | 2003-01-14 19:32:53 | 59.
majom a ketrecben.

sirály szám.

Borchee e-mail | 2003-01-14 19:02:24 | 58.
Ügyes vagy :-))
Ha én azon gondolkoznék, hogy hogy éghetnék be, tuti, hogy megtörténne. :-))
Na, mire nem jó kétszer beégni vki előtt. örök nyomot hagytál a lelkükben :-)


Előzmény: Lee (57.)
Lee e-mail | 2003-01-03 20:30:18 | 57.
Képzeld megszakítottam a folyamatot! Múltkor szokás szerint jön a srác a buszon. Már előre elkezdtem gondolkodni, hogy mi módon éghetnék be újra és erősen koncentráltam, hogy ne tegyem. Sikerült!! Nem égtem be! Azért nem hiszem, hogy elfelejtette volna, talán mosolyrohama lesz tőlem, mert most direkt háttal ült nekem.:))) Talán ha mindig így koncentrálok nem égek be előtte többet.:)))) Azért gondolom elmesélte a két bátyjának és a haverjainak, akik szintén ismernek.:)))No, nem baj, legalább emlékezni fognak rám.:))

Előzmény: Borchee (56.)
Borchee e-mail | 2003-01-01 18:43:07 | 56.
Hümm, lehet, hogy igazad van, tényleg furán néznél ki a mászókán :-) Még én is furán nézek ki rajta egyesek szerint. :-) Egyszer odajött egy nő, hogy 14 éven aluliaknak találták ki a hintákat, meg a mszókákat, ígyhát szálljunk ki belőle. Mi meg mondtuk, hogy mi csak 12 évesek vagyunk, mert tényleg annyik voltunk :-)) Szóval látjuk a lényeget. :-)
Na, ez a sztori tényleg gáz egy csöppet, de szerintem már rég elfelejtette :-)))
Hehe, nekem is volt egy ilyen esetem, hogy mentem egy vmennyire ismerős srác mögött, de csak látásról, de már csomó mindent gondolhat rólam... Ez mondjuk egy teljesen másik sztori)Menem a buson, akkor köszöntem el a haverjaimtól, és rámjött a röhögés, ott röhögtem a hátába, és nem tudtam abbahagyni. Ez sajnos rendszeresen előfordul, dehát már megszoktam :-)))


Előzmény: Lee (55.)
Lee e-mail | 2002-12-23 21:57:08 | 55.
Számomra is érthetetlen, de nem szoktam mászókázni.:))) Lehet, hogy egyedül, majd' 22 évesen, már nem mutatnék jól rajta.:))) A hintától meg mindig hányingerem lesz.:))) Ja, a csoportos égés nagyobb poén. A szomszéd srác esete talán nem tűnik annyira gáznak, csak ha átéled. Az úgy volt, hogy álltam a buszmegállóban és teljesen belemélyedtem a pozitív gondolataimba. Ő is ott állt és félkómás elkábult fejjel eleresztettem neki a szia mellé egy kifejezetten bamba, idétlen, béna vigyort. Még mosolyogni sem lenne okom, mert nem vagyunk beszélő viszonyban, csak ő a szomszéd srác, köszönünk, ennyi. Az egyik az, hogy egy erős mosoly már félreérthető lehet, de egy ilyen vigyor! Annyit láttam, hogy furcsán néz rám és akkor észrevettem a képemen ülő idétlenséget. Képzelj el egy kottás, befüvezett vigyort és talán képet kapsz arról, amit átélt az a szerencsétlen. Persze ezt szín józanon hoztam össze. Másnap ugyanakkor, ugyanott. Észre sem vettem, hogy ott van, véletlenül ránéztem, köszönt. Hát nem pont akkor ért a busz ilyen huppanós részekhez? DE! Abban a pillanatban, amikor kimondtam volna, hogy szia, elkezdtem pattogni, mint a guminyúl és az arcom fel-le lobogott. Miután leszálltunk, végig mögötte kullogtam, mert egyfelé megyünk és biztos hallotta, hogy néha nem bírom visszafojtani a röhögést. Most már biztos, hogy sík hülyének néz és elmeséli a két bátyjának. Hát ennyi. Ha rajtam múlik nem találkoznék vele többet, de pont szemben lakik.:)))))

Előzmény: Borchee (54.)
Borchee e-mail | 2002-12-21 19:09:58 | 54.
Méért, Te nem szoktál mászókázni?? Mi ha várjuk a buszomat, első dogunk, hogy megyünk a hintához :-)
Pénteken felléptünk az énekkarral, a suli karácsonyi műsorán, mi vagyunk az énekkar vagy 30-an. Én a leghátsó sorban álltam, de még gy is kilógott a fejem szerintem, persze a haverokkal végigdumáltunk, meg röhögtük az egészet. Aztán az egyik dalnál, ami nagyon szar volt a közepén elkezdtem hangosan röhögni :-))) Egész suli hallotta szerintem. Meg szerintem alapból szarul sikerült az egész, de sebaj. :-) De ez csoportos volt, szóval enyhít a helyzeten. De én ezt tökre élvezem néha. Na jó, nem mindig. :-))
Mi szépet csinlátál a szomszéd srác előtt? Vigyázz magadra, lehet, hogy nem kéne vele találkoznod, és akkor nem égsz be :-))



Előzmény: Lee (53.)
Lee e-mail | 2002-12-20 23:14:38 | 53.
Ja, nem is az, hanem a mászóka.:)))

Előzmény: Borchee (50.)
Lee e-mail | 2002-12-20 23:13:23 | 52.
Az, amit írtál arról a rendezvényről. Egyébként beigazolódott az elmélet, miszerint ha elkezded elindul egy folyamat. A héten beégtem a szomszéd srác előtt(hosszú idő óta először)és másnap megint. Szerintem már hülyének néz. Ha legközelebb találkozunk várhatom a következőt.:))) Neked volt valami termés?:))))

Előzmény: Borchee (50.)
Rolchi e-mail | 2002-12-20 18:35:32 | 51.
Hali! Megvan ám sportszigetes koncertje ákosnak.Igaz csk az mp3+ a Conquistador video,de nagyon-nagyon tuti :) Lehet,hogy nektek ez nem új,de én nemrég szerztem ezt meg és beszarás.Annyira visszaadj a koncert hangulatát,hogy hihtetlen.És ami a legjobb,hogy az induljon a banzai,keresem az utam úgy fel van turbozva gitárral,hogy az valami iszonyatos!
Ákos megőrült!:) Főleg,hogy az új maxi a Majom a ketrecben lesz..nem semmi:)

Ha megvan vkinek ez a sportszigetes video vagy más egyéb az jelezzen,aztán cserélünk vmit.


Borchee e-mail | 2002-12-18 18:56:58 | 50.
Látom, bőbeszédű vagy. :-)) Mi volt ilyen vicces? :-))

Előzmény: Lee (49.)
Lee e-mail | 2002-12-16 17:06:42 | 49.
:))))))))))))

Előzmény: Borchee (48.)
Borchee e-mail | 2002-12-12 18:18:00 | 48.
Nálam azért ilyen komolyíabbak nincsenek, inkább az osztálytársaim közül néhánynak... :-)) Az egyiken azóta röhögünk, mióta megismertük, annyit égett már, de ez tök jó dolog szerintem. :-))
Bár a suli, ahova járok, ott mindenki iszonyúan gáz. Mindenki hejdenagyonkemény, mi meg a haverjainkkal ott röhögünk a kéükbe, és megyünk mászókázni. :-))


Előzmény: Lee (47.)
Lee e-mail | 2002-12-11 23:43:34 | 47.
Persze, mi is együtt kezdtük.:) Jó ideje megy egyedül is.:)))
Égtem már olyanokat, hogy 3 év után is emlékeznek rá. Azon én nem nevettem, de pont azt nem tudják elfelejteni. Hú, most, hogy belegondolok elég sok ilyen van. Szóval ilyen "felejthetetlen". Elég gáz.:))
Látnád, milyen arcot vágnak, mikor kapják a dózist.:)) Kb olyat, mint mi dj juniortól.:)


Előzmény: Borchee (46.)
Borchee e-mail | 2002-12-07 19:57:00 | 46.
Nekem nincs senki szinte a környezetemben, de ha együtt vagyunk, akkor nagyon durvék szoktunk lenni. Egyszer nekálltunk az üresnek tűnő utcán ordítani, meg énekelni, aztán jött szembe két csaj. Persze rűámjött a röhögés, mert beszólt az egyik, hogy "Úristen". :-))))) De igazából van, amikor direkt égetjük magunkat, aztán röhögünk. Szóval így rajtunk marad, hogy egyébként is égünk. Egyszer nekünk kellett szervezni egy bulit, aztánm nagyon szar lett, és voltam az egyik műsorvezető, és vigigröhögtem az egészet. Szóval nagyon hülyének nézhettem, ki. Az egész tök égés volt, de aztán meg tök jól érzetem magam.
Na, ne túlozzunk, nem vagyok én Szléjör kedvelő! Amúgy nincs meg az album, de tudom, hogy mi az, meghát azt hallottam, jó kis Szléjör album lett.
A barátnőd lakótársai diszkósok? Szegények! :-)))


Előzmény: Lee (45.)
Lee e-mail | 2002-12-06 19:17:42 | 45.
Ebben lehet valami, mert volt egy barátnőm aki profi beégő volt, bár neki ez a pánik rohamai miatt volt.Lehet, hogy ez ragályos, mert ha vele voltam én is mindig égtem és azóta nem tudtam abbahagyni. Volt egy kis szünet, de már megint kezdem!:))) Múltkor 20 ember szeme láttára megbotlottam a saját lábamban. Olyan hülyén nézett ki.Viszont ilyenkor mindig elkezdek magamon röhögni és aki lemaradt a műsorról, azt hiszi, hogy gyagyi vagyok és azért mosolygok magamban.
Hoppá, egy Slayer kedvelő.:))) Nekem is megvan az az album, a barátnőm annyira rákattant, hogy állandóan azzal kínozza a lakótársait. Szerencsétlen disco-látogatók.:))))


Előzmény: Borchee (44.)
Borchee e-mail | 2002-12-05 18:26:29 | 44.
Akik egyszer égnek, onnantól már nincs megállás. :-)) Na, most komolyan, ha valaki ég, akkor arra van oka, és ő egy olyan ember, de ez nem gáz szerintem! Aki meg nem ég, az biztos nagyonkemény, vagy egyszerűen egy szót nem szól!
Na, miért, szerinted?
Ja! Vagy: God hates us all :-))))) Na, ez csak vicc volt.


Előzmény: Lee (43.)
Lee e-mail | 2002-12-05 17:07:19 | 43.
Szerinted miért van ez? Van, aki egyáltalán nem szokott égni, mások meg egyfolytában. Mi ez? Karma?

Előzmény: Borchee (42.)
Borchee e-mail | 2002-12-04 17:38:24 | 42.
Áh, ez nem égés. Szerintem legalábbis, szóval nem kell komolyan venni. De ha már megszoktad, akkor Te tudod! Nem mintha én nem égnék eleget. :-)

Előzmény: Lee (41.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.