Click to Visit
Rock - Énekes keres bandát
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

koszonom e-mail | 2014-02-21 17:46:30 | 5.
hali, 21 éves csaj vagyok Budapesten keresek zenekari lehetőséget! Énekes pozícióban! saját dalokat is írok gitározom és a rock zene irányába indulnék elfelé... :D Ha érdekel a hangom írj e-mait a t.szandi23@gmail.com-ra és küldök youtube-os felvételt. Egy kevés tapasztalatom is van énekeltem már meg játszottam is zenekarban.
Luke e-mail | 2014-02-17 11:00:49 | 4.
Metál bandába csapatnád?

Összeszokott, budapesti modern metál banda keresi stílusos, kemény hangú, férfi énekesét! Motivált, kreatív!
Korosztály: 18-25
Példaképeink: Trivium, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold, Papa Roach, Slipknot, Korn, Stone Sour, Leander, Depi.
Eddig 4 kész saját számmal, rengeteg ötlet, valamint 3 feldolgozással bírunk (A7X, Papa roach...)

Ha érdekel, csak írj ránk vagy hívj!
kicsiluke@gmail.com

banderasz1972 e-mail | 2013-09-15 16:20:04 | 3.
Bácsalmáson működő zenekar énekest keres !!!
Rainbow, Black Sabbath , DIO , zenéket játszunk !!


Elérhetöség :banderasz1972@gmail.com

bosco22 e-mail | 2013-09-01 21:37:18 | 2.
Sziasztok srácok!

Én egy 20 éves Gödöllői/Budapesti szólógitáros vagyok, aki nagyon szeretne egy ütős kis zenekart összehozni. Szükségem lenne egy basszerosra, dobosra, énekesre és egy ritmusgitárosra. Először feldolgozásokat játszanánk, majd később természetesen saját számokat írnánk, méghozzá angolul. Ezt azért gondoltam így, mert később ha tényleg menne a dolog és komolyak lennének a szándékaink a zeneiparban, akkor külföld felé kéne orientálódni. Nem várom el senkitől hogy profi legyen, mert én se vagyok az, inkább azt szeretném, hogy együtt váljunk azzá :D Viszont az az egy elvárásom van, hogy olyanok jelentkezzenek akik tudnak bulizni, hülyéskedni, baromkodni, minden hülyeségben benne vannak, de azért hogy ha a zenéről van szó akkor azt is komolyan tudják venni. Szóval a zenéről. Ahogy mondtam először feldolgozások, viszont azok közül is sok stílust kiszeretnék próbálni, hogy később lássuk azt, hogy melyik illik hozzánk a legjobban. Ezért is kérem hogy a jelentkezők szeressék az alábbi zenekarok szinte mindegyikét: Green Day, Red Hot Chili Peppers, My Chemical Romance, Good Charlotte, ACDC, Billy Talent, Guns n Roses, Nirvana, Rise Againts. Illetve néhány ismertebb magyar nótát például a Tankcsapdától, Bikinitől, Supernemtől, stb stb. Tagoktól mint mondtam nincs semmi elvárás, mindenki tudjon azért játszani valamennyire a hangszerein, illetve szeressék a fent említett zenéket. Az énekestől lenne annyi, hogy mivel java részt angol számokat játszanánk vagy írnánk, ezért tudjon angolul valamennyire, és a kiejtése is legyen viszonylag jó, mindemellett persze a hangja is azért legyen valamennyire jó, d legalább fejleszthető. A próbákról annyit, hogy pesten lennének próbaterembe, minimum heti 2-szer, de ha mindenki részéről okés a dolog, akkor megbeszélhetünk néha 3-at is egy héten. De ha valaki gödöllő közelében lakik, azzal többször is összetudok ülni akár. Hát nagyjából ennyi lenne. Nagyon remélem, hogy sikerül összeraknunk az álombandát és akár sikeresek is leszünk :D Várom a jelentkezőket és addig is jó zenélést mindenkinek:D Szevasztok
jelentkezniés: bosco22@citromail.hu

sesohun e-mail | 2013-08-29 12:24:45 | 1.
17 éves Énekes/Screamer keres Rock bandát
(Komárom Esztergom megyében lakok)
elérhetőség: bmusiccollections@gmail.com

Stílusok:

Falling In Reverse
Escape The Fate
The Grenma
Pierce The Veil
Three Days Grace
My Chemical Romance
Green Day
Papa Roach
Linkin Park
Paramore
Black Veil Brides
Flyleaf
A Day To Remember
Dead Rabbitts
Asking Alexandria
Bring Me The Horizon
Bullet For My Valentine
Breaking Benjamin
Avenged Sevenfold
Skillet
Dead by April
Rise Against
Evans Blue
Faber Drive
Eyes Set To Kill
System Of A Down
Greeley Estates
Bless The Fall
Tokio Hotel
Sing It Loud
Parkway Drive
Meg & Dia
The Red Jumpsuit Apparatus


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.