Click to Visit
Rock - Rhapsody
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

sam1115 e-mail | 2006-06-29 10:57:10 | 13.
Nem tudja valaki mikor és hol lesz a közeljövőben Rhapsody koncert?
Tatja e-mail | 2006-06-21 17:53:55 | 12.
A Rhapsody attól függetlenül, hogy nem újít szerintem jó. Alex hanja meg gyönyörű. Én legalább is imádom. Ezért érdemes hallgatni.

Előzmény: Nekrotsar (11.)
Nekrotsar e-mail | 2006-02-01 13:58:05 | 11.
Hát..én is láttam a Holy Thunderforce- t. Khm. Nem nagyon erőltetik meg magukat..de a zene rulz..Fabio és Luca nagyon profik...én is hiányolom a zenei fejlődést, de már a kezdetekben is monumentális volt..a kórussal a szimfónikus elemekkel keverve..szóval..jó lenne valami új, csak nem tudom, hogy HOZZÁTENNI még mit lehetne.
Pl. ott van a Nightwish..ők "kicsiben" kezdték és az utolsó albumokon érték el/ mentek rá igazán a szimfónikus hangzásra IS..és a 10 perces számokra. (volt folyamata). Ettől függetlenül Rhapsody forever..

Tényleg..viszonylag kevés infóm van..mikor jön már ki egy jó kis Rhapsody koncert DVD...vagy ilyesmi?:)

Nightqueen e-mail | 2003-04-24 14:50:09 | 10.
Igyekszem :)
(A képed még nem érkezett meg a címemre...)


Előzmény: stevie (9.)
stevie e-mail | 2003-04-24 14:25:22 | 9.
Dettó ez a véleményem. Mintha ismernéd a gondolataim...

Előzmény: Nightqueen (8.)
Nightqueen e-mail | 2003-04-21 14:54:36 | 8.
Szerintem is jók, bár annyira nem rajongok értük.
Aki szerintem nagyon egy kaptafára csinálja a zenéit, az szerintem a Manowar.

AMDFan e-mail | 2003-02-08 00:23:40 | 7.
Szinte minden Rhapsody klippet 20 FTból hoznak ki és olyan effektek vannak benne amilyeneket itthon megtudok csinálni és ez nemvicc.
De aki fikázzák a Rhapsody-t elmehetnek a sündörgősbe!
Az sajna igaz hogy nem túl változatos a zenéjük kezdetek óta de én mondjuk nem is hallgattam olyan sokat.
Csak azt nem értem hogy Turillinek miért kellet ilyen szólóakármit csinálni... Totál Rhapsody-s az egész

stevie e-mail | 2003-02-07 15:21:27 | 6.
Luca Turilli, a szintis, a dobos, meg Fabio nagyon virtuózak és profi zenészek, egész jó zene.
Az újabb bandák közül az egyik legjobb...de a Holy thunderforce klippjét láttátok! Vazzeg, azt maximum 20 forintból hozták ki, rohadjak meg.


Előzmény: Marque (5.)
Marque e-mail | 2002-11-27 19:07:30 | 5.
szerintem nem rossz muzsikát nyomnak, 1-2 Herteic / Hexen vagy Heroes parti alatt kifejezetten hangulatos tud lenni...
alacrema e-mail | 2002-11-27 16:08:15 | 4.
A Rhapsody jó együttes, jó zenét csinálnak,
csak a zenei fejlődés hiányzik, minden lemezük
ugyanolyan. Amikor meghallok egy Rhapsody számot,
nem tudom eldönteni elsőre, hogy az öt lemez
közül melyiken van rajt

Khamen e-mail | 2002-11-06 16:59:35 | 3.
Hű de szar bazmeg! Az a Turilli nem is tud gitározni!!! Tiszta röhejes!Minden szám 2 akkordból áll! És azok a hamis kórusok meg az a lassú igénytelen dob...de tudod mi a legszarabb??? A szimfónikus háttér!!!Dallamtalan szar az egész Hát ez röhejes!!!

Remélem érződik rajta, hogy ez nem igaz túloztam, csak bírom az ilyen 2 soros szar banda és röhejes beszólásokat, akik nem tudják megmagyarázni miért nem szeretnek valamit.

Amúgy a Rhapsody a metal zene egyik leghangulatosabb bandája szerintem és ráadásúl naon profi zenészek vannak benne... röhejes!

lzsolt e-mail | 2002-11-06 15:00:03 | 2.
A világ egyik legszarabb és legröhejesebb együttese. No comment.

Előzmény: ian (1.)
ian e-mail | 2002-11-05 22:56:10 | 1.
A világ legjobb együttese!!!!!!! No comment...

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.