Click to Visit
Rock - Radiohead
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Laughter e-mail | 2003-10-05 16:08:46 | 7.
Én személy szerint imádom :)

Érdekes hogy Thom bácsi mint pasi nem csak nekem tűnt fel, most hogy ránézek szerintem ha nem ismerném akkor simán rámondanám hogy milyen görény, amikor először megláttam ez volt az első reakcióm, de ahogy megismeri az ember szépen fokozatosan megszépül. Legalábbis én így voltam vele.

6emolnre e-mail | 2003-06-26 08:14:36 | 6.
Úgy látom nem vm nagy itt a forgalom:-)

haemoglobin e-mail | 2003-06-08 13:27:49 | 5.
Sziasztok!
Nincs köztetek valaki, aki esetleg megy a Hurricane fesztiválra Hamburgba? Én mindenképp szeretnék menni (Radiohead, Björk, Massive Attack, Sigur Rós...stb.), csak nincs kivel... Bármilyen megoldás érdekel, autó, busz, vonat, csak ne kelljen egyedül mennem! Különben annyira nem drága, a három napos bérlet 79 EUR, a napijegy 42 EUR.
Ha valaki megy, kérlek Titeket, írjatok!!!
Nagyon nagyon köszönöm!:)
haemoglobin@estmail.hu

Zoffó e-mail | 2003-02-18 14:50:05 | 4.
Ja! A zene + a hs7 után a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!
Zoffó e-mail | 2003-02-18 14:48:17 | 3.
Szijjasztok! Asszem ti a hs7-et is szeretitek. Én is! A pasit Thom Yorknak híjják és szerintem is tök jól néz ki. Ennyi(most)
Borchee e-mail | 2002-12-05 18:31:38 | 2.
Ja!
Tökjó, a múltkor kedden volt(3 nappal ezelőtt) este toptenetten, és Rédióhed volt benne!!!
Nagyon jó volt!!!! Tök jól néz ki az a pasi, aki asszem énekelni szokott, de nem tudom pontosan. Viszont neki van a feje a vízben, meg a Knives Outban ő ül a csaj mellett, akinek szedik ki a csontjait. Na, ez nem érdekes, de rohadt jó zene van.


Előzmény: Grizon (1.)
Grizon e-mail | 2002-12-05 14:54:34 | 1.
Nagy jó!!!!!!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.