Click to Visit
Rock - Deicide
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-04-25 13:04:17 | 31.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

Empress e-mail | 2008-05-30 15:16:20 | 30.
na hogy tetszik az uj album? hallottátok?
stevie e-mail | 2004-08-03 14:00:35 | 29.
Ezek kapcsolatban álltak a Pestilence-szel is, nem? Kíváncsi lennék rájuk, akárcsak az Asphyx-ra és a Cynic-ra is...

Előzmény: cucka (17.)
chizzo e-mail | 2004-08-03 01:03:32 | 28.
kedves Warrior!
nekem pl. semmi bajom a "legion" album hangzásával. talán kellene venni egy jó hi-fi cuccot és akkor esetleg te is másképp hallanád a dolgokat.

én sem mondtam, hogy az újabb deicide albumok annyira királyak lennének, sőt.

hát igen, elég gyenge voltam, hogy gorgasm-ot és incestuous-t hasonlítottam a punk nagy öregjeihez. csak az a bökkenő, hogy az általam említett zkarok tagjai fél kézzel, fél lábbal, derékban kettéfűrészelve eljátszanák azt, amit azok a bizonyos nagy öregek alkottak 10-15 évvel ezelőtt. viszont kíváncsi lennék, pl. a black flag hogyan nyomna el egy gorgasm számot.
méghogy a the exploited ötletesebb zenét játszik.
aha, ahahaha, ahahahah, ahhhahhhahahahahah ......
épp nem azért rosszabb, mert ötletesebb zenét játszik, hanem azért, mert jóval egyszerűbbet és én itt most nem a szövegvilágról beszélek. két tempóváltás plusz 3 akkord és kész az újabb punk szerzemény.
egy kicsit jobban oda kéne figyelni mondjuk az incestious hallgatásakor és a zenére koncentrálni. akkor talán neked is feltűnne, hogy nem is olyan egyszerű azt a búzadarát eljátszani.
a dobos teljesítményéről nem is beszélve. meglehet, azért is állok ki ennyire ezen durvább stílusok mellet, mert méltatlanul mellőzve vannak a magyar zenei életből.

szöveg:
furcsa lenne, ha a deicide annyi sátánista év után egyszer csak a globalizáció káros hatásairól, a környezetszennyezésről, a mars expedíció jövőbeni megvalósításának lehetőségeiről ... stb dalolna.

egyébként is ez nem letámadás volt, hanem az én személyes véleményem, meglátásom a dolgokról, úgyhogy punk-tum.


Előzmény: Warrior (23.)
murdoc e-mail | 2004-07-25 09:58:14 | 27.
chizzo:)csak ennyi...

Előzmény: chizzo (21.)
csaptelep e-mail | 2003-12-10 17:53:21 | 26.
Jézusom Razoxane!
Te nem vagy magadnál!
Ki mondta hogy Blinket hallgatok? Haluzol bazze?
A DK-ról meg annyit, hogy voltam koncerten is, mellesleg most is Exploited pólóban csépelem a klaviatúrát!
Amúgy a hazai punkot is szeretem, Proscectura, Aljas kúszóbab, Auróra, meg ilyesmi...


Előzmény: Razoxane (20.)
Warrior e-mail | 2003-12-08 10:31:40 | 25.
Most igy a Deicide topic után hazamegyek,
és hallgatom a When Satan Lives-t!!!!
Mocskosul jó album...


Előzmény: Warrior (24.)
Warrior e-mail | 2003-12-08 10:28:22 | 24.
Ja igen,és a Sex Pistols!

Előzmény: Warrior (23.)
Warrior e-mail | 2003-12-08 10:26:07 | 23.
Kedves chizzo!
Kiváncsi vagyok, hogy a legion-ön mi a gyik tetszik neked, mikor vagy a stúdióban, vagy
a gyártáskor ugy elbaszták hogy hallgathatatlan...
Telitettek a sávok, de ugy hogy a recsegés
elviselhetetlen.Nem a zenével lenne a baj,
csak szörnyen zajos.

Egyébként ha figyeltél volna mondták:
"Lehet hogy megfáradt, de az már Benton baja"
Senki nem mondta, hogy az uj Deicide
annyira király lenne...

Gorgasm? :)
Elég gyenge hogy egy gorgasmot meg incestuoust
állitasz szembe a punk zene nagy öregjeivel.
A The Exploited egyértelmüen veri őket minden téren
hogy a Black Flaget meg a UK Subst ne is említsük.
Te sem gondolhatod komolyan ezt!?!
Ha a zenét vesszük, azért mert ötletessebb
zenét nyom a ikszpojted attol meg nem rosszabb
egy gorgasmnál.
De ha szerinted a zenéjük jobb, beszélgessünk
a szövegekről.
Előrebocsájtom:SZERETEM A DEATH METALT,de ami tény
az tény...

Szöveg:

desz metál:Vérengzés,halál,letépem a fejét,
megiszom a vérét,betöröm a koponyáját bárddal,
zombisereg zabálja a falut, rágják a szívet,stb...
(ez a klasszikus desz, de ott van a Deicide
Once upon, amiből elég pár számcim,:
Kill the Christian,Children of Underworld)

pánk:pl:The Exploited:The Massacre lemez szerintem
jól tükrözi...


Obituary, Malediction, Nile?
Ezek is egész jó deszek...

Én rocker vagyok, de minden metál, és rock
zenét hallgatok, a hcn,és a numetálon kivül
a Deep Purple-től az Ossiánon át a Picsáig
Exploiteden át a Deathekig.Maiden,ACDC,stb...
Csak azért mondom, hogy ne támadj le hogy
hülye punk.Mindkettő élvezhető, értékelhető.

Csak próbálok objektív maradni...


Előzmény: chizzo (21.)
Thrasher e-mail | 2003-12-01 12:52:27 | 22.
A sziksz fít ándörös kifejtéseddel pontosan egyetértek. A Morbid Angel pedig kibaszott jó banda. A Cannibalból pl. semmit nem lehet érteni, a sziksz fít meg szerintem 1 rakás fos!

Előzmény: chizzo (21.)
chizzo e-mail | 2003-11-29 01:16:58 | 21.
morbid angel, six feet under és cannibal corpse. ezek a fasza death metal zenekarok? kész röhely, hogy csak eddig jutottatok el a death metal terén.
milliószor jobb anyagok jelennek meg folyamatosan, szóval nem értem miért ragadtatok le ennél a három együttesnél.
az első 3 deicide album pedig igen is fasza zene. abszolut nem primitív, sőt azt is lehet rá mondani, hogy komplex(főleg a "legion"). vagyis úgy ahogy van, profi munka. a 6 feet u-hoz képest pedig pláne, ami viszont tényleg egy NAGY SZAR primitív tulok zene. a punkról meg már nem is beszélve, függetlenül attól, régebbi vagy újabb.
hallgassátok inkább ezeket:gorgasm,spawn of possession,incestuous,cenotaph(tur),suture,brutus,severed savior,decrepit birth . . .

Razoxane e-mail | 2003-11-27 20:23:31 | 20.
Tudod mi a vicc?

Az a divat, amit ma punknak neveznek. Kíváncsi lennék, hogy hallottál -e már az Exploited-ről, vagy a UK Subs-ról. Érdekes lehet számodra a Black Flag neve is. Nem említettem még a Dead Kennedys-t sem, pedig azt a zenekart sem a glenday nevű műpunk hatására hozták létre. Nevetséges a blink 182 is. Méghogy punk...
Ennyi erővel avril lavigne is lehetne punk, dehát semmi köze hozzá.
A régi Deicide albumok mindennek nevezhetők, csak nevetségesnek nem. Az csak egy dolog, hogy az új művek a megfáradás jeleit mutatják, de az már Benton baja.
Egyébként én meg Black, Death, Doom, Dark, Thrash, régi Heavy, Pagan, és régi Speed Metal hordákat hallgatok, de biztos divatpunk leszek a szemedben, ha elárulom, hogy a régi, igazi Punk-ot is szívesen hallgatom.
Csak ennyit akartam.


Előzmény: csaptelep (19.)
csaptelep e-mail | 2003-11-26 19:42:02 | 19.
A topic neve: Deicide
Amiről írtam: Deicide
Nem a trashről, vagy death metalról, hanem a Deicideről írtam, ha nem tűnt volna föl!
Kedvelem a műfajt, de ez a zenekar 1 vicc drága barátaim...!
Amúgy pankot hallgatok...

Thrasher e-mail | 2003-11-25 13:35:30 | 18.
Csak egy kérdésem van csaphoz: Te milyen zenét hallgatsz? nu metalt?
cucka e-mail | 2003-11-24 22:50:25 | 17.
jah az ám beszarás, amit az atheist művelt. egy nótájukban annyi téma van, amiből egy átlagos death együttes egy egész albumot kihozna. a zenészek meg simán leiskolázzák a metal mezőny nagy részét hangszeres tudásukkal.
csaptelep barátunk úgy látszik nagyon tájékozott ebben a témában. biztos hallott valami noise/grind számot ami tényleg cséplés és 2 akkordos zúzás, oszt azt hitte ez a death metal.


Előzmény: Razoxane (16.)
Razoxane e-mail | 2003-11-24 17:47:49 | 16.
Csak egyet kérdezek:

Jó belerúgni az underground Metal-ba? Csak azért utálod a Death Metal-t, (és gondolom, hogy a Black Metal-t, meg a Thrash Metal-t is) mert az énekes nem egy eunuch, meg nem reppel, mint az ilyen fekete dákó szintű fika niggerek?
Szerinted a Death, Atheist, Cynic, Nocturnus + Dismember, At The Gates, Vader olyan zene, amit Te leírtál? ("1 énekes, aki nem is énekel, csak v.mi vécé zubogásra emlékeztető hangot produkál, és mindez alá frankón megy a kettő-négyes dob, meg a 2 akkordos zúzás...")
Ha ezt gondolod, akkor Józsibogyó minél hamarabb keresd fel a fülészetet!



Előzmény: csaptelep (15.)
csaptelep e-mail | 2003-11-24 17:29:25 | 15.
Hihetetlen hogy vannak pofák, akik ezt a trágyát képesek hallgatni...1 énekes, aki nem is énekel, csak v.mi vécé zubogásra emlékeztető hangot produkál, és mindez alá frankón megy a kettő-négyes dob, meg a 2 akkordos zúzás...
ÉS még a pankok az igénytelenek bazé...!
Eszem faszom megáll...


Előzmény: Thrasher (14.)
Thrasher e-mail | 2003-11-24 13:03:50 | 14.
Mielőtt fikázzátok a kedvenc death bandámat elmondanám hogy a SFU százszor gyengébb mint a Deicide. Általában csak azért szereti mindenki azt, mert benne van krisz bárnsz. Na és? Igaz benne van még a néhai Massacre (ha jól tudom basszere) Terry Butler vagy ki franc!
Na és? Szerintem Benton hangja ezerszer jobb mind bárnszé! Sőt! Ha jobban megfigyelitek zeneileg nem egy nagy "vasz isz dasz" death banda krisz hörgése nélkül, mármint zeneileg is kibaszott belassult tempóba nyomják, bár nem mindegyik számot! Pl. én kibaszottul nem bírom a lassú death bandákat. Ellenpélda: Deicide, Sinister, Nile stb.
Ennyi a véleményem!

Warrior e-mail | 2003-11-03 11:05:38 | 13.
Hallgasd meg a Six Feet Under-Maximum Violence albumát!
Mestermű!
Az egyik legjobb szám rajta a Jailbreak feldolgozás!


Előzmény: Razoxane (12.)
Razoxane e-mail | 2003-10-14 08:26:41 | 12.
A Deicide-ot én is a Once upon albummal ismertem meg, és szerintem nagyon jó a zenekar. Benton hangja szerintem védjegyszerű, senki más nem tud így hörögni. Mostanában ismertem meg a Broken Hope-ot és a Baphomet-et is, igaz, hogy csak 2 nóta alapján :(, de azért nagyon jó zenék azok is. Hail to Death Metal! Hail Deicide!
Warrior e-mail | 2003-10-13 05:24:48 | 11.
Hali Népek!
A Deicide-ot a Once upon the Cross album óta ismerem, szeretem.Évekig meghatározó volt az életemben, a Serpents mestermű, de nekem legjobban a When satan jött be, nagyon jó koncertalbum!Megvan az összes albumuk, Benton apónak kurva jó hangja van, teljesen ott van "Corpsegrinder" Fischer és Chris Barnes mellett!Az utsó két albumot eladam (Iniserahymn,In torment).Fantáziátlan, az elöbbi albumoknak megvan az a varázsa, hogy kiszerettem a Deicidéből.Ja, és vigyázzatok a hallgatásával, csömört lehet kapni tőle.:))
A szövegei: néhol mókás, én sem rajongok az egyházért, de azért máshogy intézném el a konfliktust.Akkora baromság a keresztény egyház, hogy nem is kell foglalkozni vele.Alapvetően jó a tanítása egy része,(ne ölj, ne lopj, ne dugj félre), de a mai világban elferdült.A sátánizmus mégnagyobb baromság.Erről + a kereszténységröl oldalakat lehet vitázni, ha gondoljátok felfrissithetjük ezt a topicot!Üdv

mvalaki e-mail | 2003-03-21 18:16:29 | 10.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon szeretem a Deicide-ot, rohadtul tetszik a zenéjük, Glen Benton hangja, stb. Akinek nem tetszik, az ne hallgassa, de akkor ne is kritizálja! Mindenki hallgassa azt a zenét, amit szeret és arra koncentráljon, ne más emberek kendvenc zenéjét/bandáját basztassa! Ha nem tetszik, akkor így jártál, ha tetszik akkor éljen a DEICIDE!!!!!!
Thrasher e-mail | 2002-12-20 12:35:14 | 9.
Egyetértek! Engem is a hangja fogott meg. Ha jól tom az Insineratehymn albumot hallottam először. Nekem igazán a Serpents album tetszik a legjobban. Kurva jó zeneileg és szerintem szövegileg is. Nem tudom mit nem szerettek a szövegeken. Bár a Legion nekem sem tetszett annyira. De hát mindenki azt hallgat ami tetszik neki nem?

Előzmény: Thomas (6.)
Thomas e-mail | 2002-12-19 17:38:20 | 8.
Hallgasd meg a Once Upon-t meg a Serpents OF The Light-ot!

Előzmény: Grizon (7.)
Grizon e-mail | 2002-12-19 16:17:09 | 7.
Az "igénytelent" és a "szar hangja van"-t természetesen úgy értettem hgoy az általam felsorolt bandákhoz képest sokkal kevésbé igényesebb illetve sokkal átlagosabb hangja van Benton bácsinak mint a többi banda énekeseinek.Gondolok itt pl a már említett Morbid Angelre és Six Feet Underre, de mondhatnánk akár a Suffocationt is vagy mondjuk ott van még a Sinister(régen utáltam, de mostanában a Six Feet Under mellett a kedvencem ebből a stílusból...nagyon fasza!!!!!!)

Előzmény: Thomas (6.)
Thomas e-mail | 2002-12-19 12:48:58 | 6.
Na, na, na!!!
Mi az, hogy igénytelen??? Vigyázz, mert odacsapok!!! :)
Mondd azt, hogy nem tetszik, de ne tégy ilyen kijelentéseket. Egyébként is alapbanda, nem illik annyival elintézni őket, hogy "igénytelen", meg hogy "szar hangja van". Pont hogy ők az egyik legigényesebb death metal zenekar. 14 éves kis szaros voltam és pont Benton gyűlöletes hangja fogott meg először, és most is a hideg futkos a hátamon, amikor hallgatok pl. egy Children Of The Underworld-öt, vagy Trick Or Betrayed-et. Nem tudom, hogy a Legion-on kívül hallottál-e más Deicide lemezt, de ha nem, lehet, hogy azért tűnik gagyinak, az egyébként nekem se jött be. Na de az olyanok, mint a Once Upon The Cross, vagy a Serpents Of The Light! Oké, a szövegekkel én sem tudok mit kezdeni (pedig általánosságban egyetértek ezzel az egyházanyázással) csak hát szerinted mi lehet a véleményem a Kill The Christian szövegéről, mikor rokonaim és a legjobb barátaim közül sokan vallásosak...


Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-12-18 15:22:31 | 5.
Szerintem pl a Morbid Angelhez képest igénytelen...Glen Benton hangja sztem nem nyújt semmi pluszt, megszokott deathes hang,nem több és nem kevesebb...Szövegileg nem tartom vmi nagy számnak(bár persze ez abból is eredhet hogy én frankón vallásos vagyok q;-))

Előzmény: Thrasher (3.)
Thrasher e-mail | 2002-12-18 07:32:25 | 4.
Ja, és nem igénytelen!

Előzmény: Grizon (2.)
Thrasher e-mail | 2002-12-18 07:29:14 | 3.
Hülyeség! Csak ezt az egy számot ismered? Pl. ott van a Deicide. Szerintem szövegileg és zeneileg is király. Glen Bentonnak pedig épp egyedi hangja van. Suicide Sacrafice, Worst Enemy, I Am No One, This Is Hell We're In, Serpents, stb. Ez mind király szám. Ez a véleményem!

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-12-11 12:03:13 | 2.
Ismerem.Nem szeretem.Glen Bentonnak szar hangja van(illetve semmi extra,tök alap deathes hang...),szövegek úgy szarok ahogy vannak,nevetséges(pl a Sátán fia Cacodémon cimű nagyszerű szerzemény,minek címének említésére is a röhögőgörcs kerülget...).És igénytelen...Ha death-t akarock hallgatni akkor inkább Morbid Angel,Six Feet Under vagy Cannibal Corpse
Thrasher e-mail | 2002-12-11 09:28:39 | 1.
Hell mindenkinek! Beírtam a keresőbe a Deicide-ot, de sehol nem talált ilyen szavat, egy témában sem. Így gondoltam létrehozok egy témát. Aki ismeri az írjon, aki nem az is!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.