Click to Visit
Rock - Drogok és a Rock
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

borila e-mail | 2010-12-03 19:27:20 | 32.
En nagyon déék!!:D

Bár a tesco-s szatyor csodákra képes..:D


Előzmény: Grizon (2.)
borila e-mail | 2010-12-03 19:25:53 | 31.
A legjobb drog egy buliban két szép gyéren fedett női kebel,mondhat aki amit akar!!

Amúgy meg én tiszta vagyok, így érzem jól magam, a pia és a Nő nekem elég a káros szenvedélyek terén.


Előzmény: Gründolf (1.)
borila e-mail | 2010-12-03 19:23:37 | 30.
Mert primitívek és általánosítanak.Bár szó ami szó számos ismert rock sztár drogos volt..vagy még mindig az.Ozzy, Paksi,Curt Cobain, hogy ne menjek túl messzire az emlékeimben..
De persze a mondás itt is igaz, ne ítéld meg egyről az összest!!


Előzmény: Roccy girl (4.)
borila e-mail | 2010-12-03 19:18:34 | 29.
Jah, a mérték a veder!!:D:D

Na jó, mielőtt alkesznek tűnnék, csak akkor és azért iszom, hogy jól érezzem magamat, nem azért, hogy rosszúl.

Már tisztában vagyok a korlátaimmal és kinőttem a hajnali részegségből( jöhet a nappali!!:DD)


Előzmény: donauer (13.)
borila e-mail | 2010-12-03 19:15:55 | 28.
A tequila az egyetlen tömény szesz, amitől még nem taccsoltam ki..:D Csak silver, eddig még csak Korridát és Sierrát ittam, nem a legjobbak, de ihatóak..

Amúgy a jóféle házi pálesz az igazi, nem ezek a fütyülős, zsindelyes szarságok. A Vilmos meg.. körtét csak képről látott...

Whiskyből meg Grants, vagy Chivas. A ballentines egy fos, a Jonnyból max. a fekete címkés, Jack Daniels elmegy..:DD


Előzmény: Cali Tee (18.)
Trigun e-mail | 2010-10-25 18:40:42 | 27.
Szerintem is totál hülyeség az, hogy valaki totál hülyére issza magát a koncerten és végül másnap még arra se emlékszik, hogy volt a kedvenc eggyüttese.
Mert sajnos régen én ilyen voltam szóval tapasztalatból írom, hogy totál benyomtam: Sör, Bor, Vodka és végül arra se emlékeztem, hogy volt Auróra. Nagyon szomorú mert pont miattuk mentem el a Fesztiválra, és végül mégis nagy semmi lett belőle. És így voltam vele Mindszenten is a Rómeó vérzik koncerten is. Szóval nem éri meg sehogy sem. lehet inni de csak mértékkel. Én sokat tanultam belőle és remélem mások tanulnak a példámból...


Előzmény: stevie (26.)
stevie e-mail | 2003-04-17 15:10:27 | 26.
Unicum, Jägermeister, hmm... fasza.

De ha kevés a lé, ser rulez!

A piálásban tarts mértéket, iszogassál néha-néha hetente finoman, de néha nyugodtan basszál be tisztességesen (pl. kéthavonta)! Ja, és ne nagyon keverd össze-vissza a piákat.
Ez az ars poeticám.
De tisztáznám, hogy nem vagyok alkoholista, drogot meg még sose próbáltam (a fü kivételével nem is akarok).

Na azért taccsra ne tedd magad. Tettem már ilyet 5-6-szor, de úgy, hogy totál nem tudtam magamról és hülyeségeket beszéltem, okádtam, feküdtem, agonizáltam, stb. Na azt senki se nagyon próbálja ki. Olyankor fogadkozom másnap, hogy soha többet nem iszom. Aztán pár másodpecen belül azt mondom: Na jó ez így nem igaz...


Előzmény: Grizon (15.)
nihilfeeling e-mail | 2003-04-16 19:51:04 | 25.
A drogot tényleg nem kéne a rockhoz kötni.Az ecstasy kifejezetten "discodrog",de sok hülye ember él ezen a földön,szerintem akkor már minden zenei stílusirányzathoz lehetne kötni ennyi erővel.Ott vannak az igazi elektronikus partyk,ahova a résztvevők minimum 70%-a drogosan megy
Nightqueen e-mail | 2003-04-15 16:39:12 | 24.
Csak azt nem értem, miért általánosítják azt a hülye gondolatot, hogy a drog csak a rockerek körében fordul elő. Ez úgy baromság, ahogy van!
Discokban is hemzseg minden a káros szerektől, ugyanígy már a sulikban is.
Erről csak annyit, ha valamihez nem ért az ember, ne szóljon bele akkora önbizalommal!

Linkingirl e-mail | 2003-04-11 19:21:56 | 23.
Én pl iszok is, "drogozok" is, de csak akkor ha nagyon padlón vagyok, akkor is csak mértékkel. Ez szerintetek káros? Mert nekem semmi bajom tőle, amugy is, télen hol a francba talál az ember szárított füvet???
nihilfeeling e-mail | 2003-04-11 18:20:08 | 22.
Inni lehet csak mértékkel,drogozni is lehet,csak ésszel.Mindenki maga dönti el mire van szüksége,és mit akar csinálni,és különben miért ne lehetne leülni a haverokkal is iszogatni egy kicsit,röhögni,hülyéskedni.A drogról meg annyit,hogy én az ecstasy-t próbáltam,eddig csak felet vettem be mindig és semmi hatása nem volt.Úgy döntöttem pár hónapig nem fogok,mert különben tutira rászoknék
ck e-mail | 2003-04-06 09:51:50 | 21.
Igen ezzel én is így vagyok. Csak "kivételes" alkalmakkor iszom, koncertan max. egy vagy két pohárral, több már élvezhetetlenné teszi a koncertet és minden mást...

Előzmény: nxdd (20.)
nxdd e-mail | 2003-04-06 09:11:09 | 20.
akkor valszeg az lehetett h az első kicsit szarul sikerült, sztem meg lehet probálni mégegyszer, csak pont el kell találni azt a mennyiséget, amitől nem leszel teljesen kész meg nem hánysz be. csak simán jókedv. nemrossz dolog, csak ne vigye az ember tulzásba. meg akkor már elveszti a "varázsát", épp ezér én csak akkor szoktam ha van vmi házibuli. de nem baszok be. koncerten sem.

Előzmény: Roccy girl (10.)
Sittes e-mail | 2003-04-06 07:53:05 | 19.
Ganja 4ever :D Elore a legalizacioert
Cali Tee e-mail | 2003-04-06 05:41:07 | 18.
tequila minden mennyisegben...a nyaron a hverjaimmal egesz heten ezt ittuk (jol belegazold a $$$-be de kit erdekelt akkor) es a bucsubulimkor is ez ment ... nyami ... mit nem adnek most egy tequila shot-ert :(((
kisrichter e-mail | 2003-02-13 13:49:22 | 17.
Ha te csak droggal érzed jól magad, akkor az privát probléma. Én megvagyok nélküle is. Nem azt mondom, hogy még nem probaltam ki, de jobb nélküle!!!!!!!!

Előzmény: Gründolf (1.)
Marque e-mail | 2003-01-05 11:30:21 | 16.
Baci + light cola...Rulez!!
azzal mindíg föl lehet vidítani :-)))

Grizon e-mail | 2003-01-05 10:45:10 | 15.
Tarhálás jó móka, baráti társaságunk gyakran alkalmazza(legközelebb próbálj meg csajokat is befűzni, ők tudnak a legjobban tarhálni!Odamennek egy vagy több sráchoz és 1x-re leakasztanak 2-3, sőt 500 Ftokat!Agyon keresheted magad velük!).Eddigi rekord az 1 óra alatt 1600 Fr, de sztem tudnánk jobbak is lenni q:-))
Hubi finom,1ik kedvenc piám, csakhát téleg nem ócsó...különben ha nincs lóvéd,de azé mégis vmi igénysebb dolgot akarsz inni akkor ajánlom a bort(400-500 Ftos kategória...), bár én utálom az izét, de 1 üvegtől már jól érzi magát az ember, nem rúg be tőle nagyon csúnyán és mégsem vmi szart ittál amibe asse tudod mivan...


Előzmény: Máté1 (9.)
reNiKE e-mail | 2003-01-04 21:56:39 | 14.
drága!
nem addig kell inni még alkoholmérgezést nem kapsz. bár ezen én már átestem. de hidd el egy kis vörösborocska feldobja a hangulatot. de ízlések és pofonok. ne ítélj el minket, mi sem ítélünk el, hogy nem birod.

próbáltátok már?: egy görögdinnyének a belsejét kivájni csöppet teleönteni vodkával és kienni vagy kiszívi! nagyon fincsi :))


Előzmény: Roccy girl (11.)
donauer e-mail | 2003-01-04 19:44:22 | 13.
hát szerintem a pia nagyon is jooooooooooooooo
csak mértéket kell tartani
azut mondják hogy naponta fél pohár bor még jot is tesz
csak az a kérdés hány literes a pohár

:DDDDDDDDDDD

donauer e-mail | 2003-01-04 19:44:07 | 12.
hát szerintem a pia nagyon is jooooooooooooooo
csak mértéket kell tartani
azut mondják hogy naponta fél pohár bor még jot is tesz
csak az a kérdés hány literes a pohár

:DDDDDDDDDDD

Roccy girl e-mail | 2003-01-04 16:40:19 | 11.
nem látjátok hogy szétbassza az életeteket!??????
Roccy girl e-mail | 2003-01-04 16:37:36 | 10.
mi a picsát élveztek rajta?1szer kiprobáltam széthánytam az agyam,SOHA TÖBBET!!!!!ráadásul még pénzt is inkább másra költöm...


ja,es nem akarok tiz év mulva májzsug.gal dokihoz rohangálni

Máté1 e-mail | 2003-01-04 16:22:42 | 9.
hát igen hetente,minimum.De ebben a hónapban nagyon belehúztam:hetente 2X-3X(ünnepek,suli hét stb.).Főleg az a gáz hogy csak a kommerszt tudom megfizetni,köröm-lakklemosó ízű voda-aroma stb.
De most már leszarom inkább veszek fél/hubertus-kat mint a szart igyam,ez viszont a pénztárcám kárára megy,eléggé szívom a fogam miatta:(
Valamelyik héten már tarháltam is:))Másfél óra alatt összejött ezer ft Miskolc belvárosában este:))Nem biztos hogy mégegyszer megpróbálom:))


Előzmény: Grizon (8.)
Grizon e-mail | 2003-01-04 11:18:43 | 8.
Miért, olyan sokat iszol?Sztem hetente-2hetente 1x nem gáz megnézni hogy mi van a pohár alján...

Előzmény: Máté1 (7.)
Máté1 e-mail | 2003-01-03 21:33:14 | 7.
ja:))
de én most inkább le akarok szokni a piáról,mert érzem hogy tönkre megyek.


Előzmény: Grizon (6.)
Grizon e-mail | 2003-01-03 14:42:45 | 6.
Erről annyit hogy én is gyakran berúgok(akár koncert után is,akkor már nem kell józannak lenni q;-)),házibuliba,vagy egyszerűen elmegyünk kocsmázni,esetleg csak a Zp mellé a menzára inni q:-))Néha meg füvezek,nagy ritkán, inkább csak különlegesebb alkalmakkor...mint mondjuk ugye Szilveszter...De hát eltudtok ti képzelni olyan szilvesztert hogy nem isztok?Ugye hogy nem!Ergó fű mellé még lecsúszott egy csomó pia is...Eredmény:hullámzó padló,elfolyó plafon,róka a házigazdáék szomszédjának kertjébe...nem volt kellemes!Fű+pia együtt soha többet!q:-)

Előzmény: reNiKE (5.)
reNiKE e-mail | 2003-01-02 20:45:16 | 5.
ez érdekes! nem is rossz kérdés, nagyon még nem gondolkoztam el ezen.
imádom a koncerteket, rokkbulikat, és szoktam is inni, de nem úgy, hogy hányjak. bár jó, ha kicsit szédülgetek. de amikor házibuli van, vagy esetleg táborozunk, akkor elkerülhetetlen, hogy be ne rudjunk. jó biztos meg lehetne állni, de amikor olyan jó. akkor bezzeg mindenki hülyül, és nem is érdekel minket semmi. de igazatok van a koncert csak úgy jó, ha nem vagy nagyon beállva. viszont én még úgy nem voltam részeg, hogy ne emlékezzek semmire. a drogokról meg inkább nem beszélnék.

Roccy girl e-mail | 2002-12-28 16:13:55 | 4.
szar ügy,en csak aszt nem ertem mér fogják rá minden rokkerre ha meglátják,hogy drogos,amikor ez nem is igaz
AMDFan e-mail | 2002-12-22 04:39:57 | 3.
Igy van.
Az ember azért megy koncertre, hogy élvezze a bulit és nekem nem kell se pia se drog se gaz hogy jol érezzem magam.
Sokan vannak akiket ugy kell felmosni koncert után a wc-ben. elég szánalmasak és jol ki szoktam röhögni őket.ennyi. bye

Grizon e-mail | 2002-12-16 20:30:19 | 2.
Érdekes téma!
Nem tudom, én nem szeretek úgy koncertre menni hogy vmilyen szer befolyásoltsága alatt vagyok.Ez persze vonatkozik az alkoholra is...(bár azért 1-2 sör még nem számít q:-)))
Hogy miért?Mert szeetem a koncerteket tisztán végigélvezni és nem szeretnék lehányni senkit pógó közben q:-))))

Gründolf e-mail | 2002-12-16 07:23:59 | 1.
Szerintetek kötelező a drog egy jó bulihoz?Kérem a hozzászólásokat!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.