Click to Visit
Rock - In Flames
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Ossiangirl14 e-mail | 2006-07-30 19:58:29 | 71.
Valahol azt írták hogy az in flames röhejes.De mért lenne az??Nem értem.Na meg azzal jönnek hogy nem kell komolyan venni amiket mondanak.Most nemcsak az in flamesre gondolok.Eleve nem a komolyan vevésről van itt szó.Hanem hogy a rockot át kell érezni.És nem csak hallgatni kell hanem hallani is.Ja és persze meg is kell érteni amit modd.A rocker nem azért rocker mert rockot hallgat.Ez annál sokkal több!!Szerintetek?
Vagy én hülye vagyok??szerintem nem vok hülye

Zenehalgató e-mail | 2006-07-30 18:33:08 | 70.
IN FLAMES LEGJOBB SZÁMA TRIGER!!!!!!!!!LOOOOL!!!!

Rocker Pista e-mail | 2006-01-31 20:15:42 | 69.
anyira izgatott vagyok h jon h megdugjam britneyt bazeg

Előzmény: Rocker Pista (68.)
Rocker Pista e-mail | 2006-01-31 20:15:05 | 68.
ez asztan kiraj lesz

Előzmény: Rocker Pista (67.)
Rocker Pista e-mail | 2006-01-31 20:14:09 | 67.
vazeg in flames konci aprilisba meg sepu vazeg
Micike1 e-mail | 2005-08-25 17:28:10 | 66.
Kukk :) Rég nem járt itt senki :'( Rátaláltam egy IF oldalra, ha gondoljátok nézzétek meg:
kingsofmetal.uw.hu
van egy IF fanclub, én is be vagyok lépve :)) Nézzétek meg! cupp

Micike1 e-mail | 2005-08-25 17:27:46 | 65.
Kukk :) Rég nem járt itt senki :'( Rátaláltam egy IF oldalra, ha gondoljátok nézzétek meg:
kingsofmetal.uw.hu
van egy IF fanclub, én is be vagyok lépve :)) Nézzétek meg! cupp

Micike1 e-mail | 2005-04-08 21:30:18 | 64.
Jah, bocs.. nem értek hozzá, őket nem ismerem :)

Előzmény: jevgenyij (60.)
flames666 e-mail | 2005-01-28 18:13:44 | 63.
köszönöm a látogatásokat
flames666 e-mail | 2005-01-18 18:49:10 | 62.
Hamarosan kész lesz az IN FLAMES fanclub a
flames.uw.hu -n

flames666 e-mail | 2005-01-18 18:47:46 | 61.
Mindenki menjen a flames.uw.hu -ra.Utána a fórumba az IN FLAMES témába irjatok csak jelentkezzetek be.Csak azért mert itt egy IN FLAMES fórumot akarok létrehozni.
HELP ME!!!!!!!

mindörökké IN FLAMES!!!

jevgenyij e-mail | 2005-01-16 11:54:42 | 60.
egy kis kiegészítés: "Elmentek egy fesztivál turnéra, Samuelel a Grip Inc. -ből, és a Kreatorral." a Samael és a Grip Inc az két külön zenekar

Előzmény: Micike1 (54.)
jevgenyij e-mail | 2005-01-16 11:45:59 | 59.
dehát ez az inflames.com

Előzmény: flames666 (58.)
flames666 e-mail | 2005-01-14 19:10:42 | 58.
Mindenki menjen a flames.uw.hu oldalra a fórum menübe légyszi!!! mindörökké IN FLAMES
Micike1 e-mail | 2005-01-02 17:57:56 | 57.
Hella, és bujjék mindenkinek! Letöltöttem a Touch of red-et, valami isteni az a klip, az a régi rockeres style, harley-k, jeep, tetkók, vizes-habos autómosás, könnyűvérű lányok.. És ami plusz poén hogy fekete-fehér, ami még jobb hangulatot ad az egésznek. És Daniel a gyerekével tűnik fel pár képkockára, amúgy mi a gyerek? Fiú vagy lány? Asszem fiú. És persze tök dögös, vagány és szexi az összes tag.. hahh... Jespert elfogadnám... :)
Micike1 e-mail | 2004-12-19 17:36:34 | 56.
Na megvan a frissítés is. egyelőre ez marad, mert nem igazán van időm most ezzel foglalkozni, de még lesznek új dolgok, csak idő kérdése. :)
darktemplar e-mail | 2004-12-15 23:35:17 | 55.
Hella
Na nemáár énis egy magyar In Flames fan site-on dolgozok :P
mondjuk mégcsak gondolatban létezik, de nemsokára nekilátok a megvalósításhoz

addig is pisz

Micike1 e-mail | 2004-12-13 10:18:59 | 54.
Hella mindenkinek! Elkészült a honlapom, http://inflames.ini.hu ezen már rajta vannak a szigetes képek, meg lehet nézni. Még frissítek rajta mert egy elég régi verzió került fel a netre, de egyelőre ennyi :) Na pusz minden In Flames rajongónak!!
Roach41 e-mail | 2004-12-08 13:41:19 | 53.
Én is nagyon szeretem az In Flamest!
Voltam a Szigeten a koncertjükön, nagyon jó volt!
Igaz, a Pinball Map alatt szarakodott az énekes mikrofonja, és nem sok ének volt, dew utána beindult a buli!!

darktemplar e-mail | 2004-11-28 19:51:33 | 52.
jamég annyit, hogy akinek vannak képei koncertről az dobja már fel vmi sitera vagy küldje el: hemplar@rastamail.com
thx

fuck rasmus!

darktemplar e-mail | 2004-11-23 19:15:39 | 51.
HELL!!

Csak most fedeztem fel ezt a fórumot :)
Megjegyzések: AMDfan, az Episode 666 az télleg egy himnusz!!! Áhh, istenem, hihetetlen mekkora zenekar az IF :)
Nekem kedvenc kópiáim: háát a Clayman, Whoracle, Colony és Reroute közül nemtudok dönteni, de a többi is üt!
A Soundtracket már megjelenés óta hallgatom, de vhogy nem hozza elő belőlem azokat az érzéseket, mint a többi album, igaz van jópár isten szám (My Sweet Shadow, Touch Of Red, The Quiet Place), igazából a többi is nagyonjó, de mégsem az igazi IF. Azért remélem még lesz olyan igazi IF-es album is :)

Sziget2004: Bal oldali részen a középső elválasztó kordontól álltam pár méterre, kb 10-ik sorban :) Iszonyat zúzás ugrálás stb :)) Én specc szerencsére 1 razmuszos picsát se láttam :)
viszont a biztonságiak nagyon köcsögök voltak! A simán (nem tomboló-pogózó) zúzó emberek közül körülöttem csomót kivettek, bent állt a zúzdába egy in flames pólós securitys aki a hajuknál fogva rántotta le az embereket (volt h 2 méter 10 centis csókát) aztán kicibálta öket kordonhoz ahol a társai kivették, pl a nagydarab csóka fejre esett. Azért ez milyen már...
Én összes számra emléxek!!! Bár a sorrendet már nemvágom:)
Jahogy itt nem lehet visszaolvasni, de vhogy így volt: Pinball Map, System, Episode 666, Bullet Ride, Embody.., Watch Them Feed, Gyroscope, Moonshield, I Search For I, Clayman, Behind Space, Touch Of Red, Scorn, Only For The Weak, Trigger.
Énis még vártam a további számokat, nem hittem el, hogy ilyen rövid a koncert :) (bár 16 szám azért nemrossz, de azért még bőven nyomhattak volna) Hiába vártam colonyt, cloud connected, quiet place, food for the gods, clad in shadows, black & white stb..-t de nemvolt :(( Pedig még simán eltelt 1 rakat idő razmuszig..

Nem dobott dobverőt a töcsk daniel!!!

Amúgy már jópár IF koncertet láttam, mármint videón, szal van összehasonlítási alapon, és mindent összevetve (hangosítás rakás fos volt, a samplerek meg elvesztek, énekből dobból alig vettem ki vmit főleg az elején, a gitárok meg csak csörömpöltek), demég ígyis legjobb Sziget 2004 koncert volt az IF!!! :))
Amúgy nemisbaj, h még világos volt, sőt!

na pááá

u.i.: remélem hamar lesz megint IF koncert Mo-n, mer én ottleszek az tuti :))
jövőre is kéne!! szavazzatok majd sokat Sziget 2005 kivánsággépébe!! :))

ja és még vmi. Láttam képeket IF sajtótájékoztatóról Szigeten, az publikus volt???

na bye!

AMDFan e-mail | 2004-09-04 23:04:49 | 50.
Micike: remélem poénnak szántad, hogy azért nem játszottak többet mert Björn bedobta a pengetőjét...

Jesterman: nem azt mondta a felkonf, hogy "a legjobb lágy metál" hanem, hogy a "legjobb LIVE metal" banda a világon. És milyen igaza volt...
Egyébként majdnem én is félreértettem :)

Jesterman e-mail | 2004-09-02 11:18:51 | 49.
Hmmmmm...
A KONCERT ZSENIÁLIS VOLT!!!!
Végig az első sorokban, balra tőlem egy ős "Lunar"-os flamefan, jobrra pedig Peter Steele a Type O Negative-ból. Lukácsot (bármennyire is szeretem a TCS-t) már a halálba kívántam a videóüzenet-izénél, és amikor a konferáló pasas "soft-metal"-nak titulálta kedvenc bandámat, elgondolkoztam, hogy itt ténleg senki nem értékeli az In Flamest? Egy perc múlva rájöttem, tévedtem. A borzalmas hagosítás (go to hell nagyszínpad) ellenére életem legjobb koncertélménye volt. Csak azt sajnálom, hogy a Reroute To Remaint-t, megy a The New World-öt nem játszották :(


Előzmény: Micike1 (48.)
Micike1 e-mail | 2004-08-27 21:47:14 | 48.
Hell!
Hát mit mondjak? Naon nagy királyság volt, kár hogy csak egy óra :( De ahhoz képest szerintem a legnagyobb zúzás volt a szigeten aznap. Nagyon nagy tömegre számítottam, hát be is jött.. Pedig így is egy fél órával előbb álltam be a tömegbe, és mégsem sikerült az első sort becélozni.. Készül az In Flames fanclub, ha meglesz megadom a címét, nézzétek meg! Felteszem a Szigetes képeket is, szal ha valakinek van, az mindenképpen küldje el nekem az m.zs.micike@freemail.hu-ra!!! Én is csináltam képeket, de digittel sz.rok lettek, de majd előhívatom a másik sorozatot, hátha az jobb lett. Szerintem azért nem jöttek vissza, mert Björn a Trigger után bedobta a tömegbe a pengetőjét, nehéz lett volna anélkül folytatnia :))) Egyébként akkor lett volna létfontosságú az eső, én már csak tudom, leizzadtam mint a ló, pedig nem is pogóztam túl sokat. Apropó a pogózó állatsereglettől kábé 3 ember választott el, szal pont nem voltam benne :) De azért így is fellökdöstek :) Mindegy, olyat buliztam mint még soha, ha lehet ezt így nevezni (fejrázás, pogo stb). Jót röhögtem mikor egy közelképen megláttam hogy az énekesnek Andersos pólója van és Anderssen sört iszogat :D Ego azért ott van :) De abban egyetértünk hogy ők a világ legjobb bandája :) Ja, és amit kihagytatok, Touch of red-et is lenyomták, nagy örömömre, bár azért kár volt hogy nem játszottak le több számot az új albumról :( Na az In Flames legyen veletek!

AMDFan e-mail | 2004-08-14 22:48:44 | 47.
A legnagyobb poén, hogy semmit nem értek el az 5 órás ácsorgással, mert Flamesen ki kellett menekíteni a rasmusos picsák 95%át. :)
Ennél már csak egy hosszabb és jobban hangszerelt IF koncert lehetne jobb SZVSZ.


Előzmény: rekid (46.)
rekid e-mail | 2004-08-12 12:52:29 | 46.
Hi! hmm en ugy emlexem hogy volt bar hmm nekem a gyroscope esett ki talan mert nemjatszottak "lagy" reszeket :) Trigger volt az utolso. En nagyon vartam a zombie inc de asszem nem volt. :( Juj ami jovolt ugy kb koncertfelenel inkalosok vittek ki egy gyereket nemtom devalami nagyon csunyat csinalhatott aztan egesz egyutes nezte hogy viszik ki Jesper meg utanacsulazott egyet ilyen lenezoen hogy helyes vigyek is ki a balhesokat :DD Ami meg jovolt nemtom valkinek volt swed zaszloja aztan ott lengettek bar az hatul volt szoval csak egy pillanatra lattam mig hatraneztem :D
Fuck Rasmus :D ogy ordibaltuk mar :DD DE tenyleg... faxom lukacs videouzenete is lecsipett in flamesbol meg kurva rasmus is eddig meghallgattam a rasmust demost nagyon ruhellem..egyslageres fos...jah van kepem meg olyan DU 2 ora koruli hogy milyen csajok vartak rasmust..gondolhatjatok nem piti ha lefenykepeztem :D ha kell irjatok kuldom :D konceertre inkabb nemvittem telt :D
Azt kell mondanom nekem szimpatikusnak tuntek a biztonsagiak semmi arcoskodas mikor kellett ottvoltak jameg adtak vizet :D azmeg koncert felenel kincset ert :DDDD

AMDFan e-mail | 2004-08-12 00:00:18 | 45.
Hali!
Ezt a koncertet tényleg nem kell túlmagyarázni.
Ilyen pocsék hangzással is a Sziget legenergikusabb koncertjét adták.
A világ legnagyobb koncertbandája...
rekid: Dead Alone volt? Ennyire nem lehettem extázisban :) Én úgy emlékszem a Trigger volt az utolsó.
De amiket kihagytál és nagy kedvencek:
Gyroscope, Watch Them Feed, Behind Space, Clayman.
Óriási koncert volt. Én örültem neki, hogy régi számokat nyomattak főleg.
Andersnek meg volt pár szemét poénja.
Szerintem tudta, hogy sok a rasmusos kiscsaj az első sorban és azt mondta, hogy most a gyönyörű lányok számára következik egy szám (ekkor még nem értettem milyen szám jöhet), a címe pedig... BIHÁJND SZPÉSSSZZZ!!! :)))
Akkorát röhögtem mint az állat. Legalább két csajt vettek ki az inkalosok előlem...

Aztán a Bullet Rideon meg a refrénben van egy rész, hogy "Do you know..." ... helyére becsempészte, hogy "we are the best band on the world" :) Bőszen helyeseltem.
De a végén valamit nem értettem.
Mikor Anders bejelentette, hogy jön a Trigger, összenézett a basszerral aki nagyon csúnyán nézett rá. Mintha azt vettem volnaki Petertől, hogy "mivan bazzeg?", Anderstől meg, hogy "ez van öreg nem tudok mit csinálni".
Valami azt súgja, hogy szerettek volna ők többet játszani csak nem engedték...


Előzmény: rekid (44.)
rekid e-mail | 2004-08-10 14:20:22 | 44.
Hello All! 5 eve halgatom renduletlenul eme remek bandat! Tulajdonkeppen ez az egyetlen zene amit nemtudok megunni barmikor barmennyit :) Es igen iden eloszor sikerult koncertjukon tombolnom! SZiget 2004! Mar Luklacs Laci videouzenetet is kezduk nagyon unni es alig vartuk h vegelegyen..szeretem en a tcs-t csak enm in flames koncerten :) kis rasmusos 13 eves kiscsajok persze mar du 2 kor bealtak elso sorba..dehat nekellett felteni minket meg else kezdododda koncert de mar a fele jobbnak latta ha gyorsan kiveteti magat a biztonsagiakkal..a tobbi aki batrabb volt igen ok sikeresen kihuztak elso szam (pinball map) feleig :) sajna szerintem kicsit elcsesztek a hangositast...azert egybeol rajottunk mit jatszanak epp nemvolt gond :) Ami nekem nagyon szimpatikus volt hogy mikor bejottek illetve koncert kozben abszolult nem nagykepuek vegig mosolyogtak es latszott rajtuk h megvannak lepodve hogy ennyire imadjak oket es mindenki uvolti a szoveget! sajna a szinti elkeveredett asszema repteren igyhat the quiet place enm volt :( helyette volt pinball map, bullet ride, embody the invisible, episode 666, moonschield ahol a szolonal vegig dudolt a kozonseg, only for the weak, cloud connected akkor nagy kedvenc coerced coexinstence, es trigger, dead alone asszem :) de lehet volt masis tobb hirtelen enmjut eszembe :) Isten volt ez a koncert! Kar hogy nemjottek visszza.. ha valakinek van a koncertrol kepe legyszives irjon! : rekid@freemail.hu
Micike1 e-mail | 2004-08-06 22:37:47 | 43.
Holnap IF koncert!!!!!!!!! Emberek!!!!!! Minden fan legyen ott!!!!!!!!!!!!
dethroners e-mail | 2004-08-05 13:24:18 | 42.
letölthető dethroners dalok itt:

http://www.dethroners.tk

download & enjoy!

the dethroners
24strings,skin&throat

Micike1 e-mail | 2004-08-04 22:09:07 | 41.
Na nekem is átfutott az agyamon az ötlet h magyar IF fan clubot alakítok, de látom megelőztél :))) sebaj, kettő lesz :)) nem tágítok! :))) Jönnek szigetre, az első sorban fogok tombolni!!!!!!! aug 7. 18.00

Jesterman e-mail | 2004-07-24 14:10:29 | 40.
Van ok az örömre!!!
Elkészült az első, hamisítatlan, stb. In Flames Fan-Site!!! Cím: /flamefan.blogol.hu/

Comme...


Előzmény: Wildchild (37.)
Jesterman e-mail | 2004-07-24 12:39:24 | 39.
Hmmm...

A Soundtracken a Borders & Shading a legjobb.
Bár szerintem ez a legkevésbé jó lemez.
az R2R a legjobb...


Előzmény: Wildchild (37.)
Vlight e-mail | 2004-06-25 15:22:34 | 38.
Sziasztok!

Nekem az új lemezből a digipak változat van meg.Van rajta egy bónusz szám a: Discover me like emptiness.Ha valkinek még nincs meg töltse le valahonnan!Na, az a legjobb szám az új lemezen

Wildchild e-mail | 2004-06-11 22:46:29 | 37.
hell

az új album címe: Soundtrack To Your Escape

az a szám, ami neked teccik: Only For the Weak, az In Flames egy ik legjobb száma:)


Előzmény: Kinga Rose (33.)
csapdani e-mail | 2004-06-11 08:54:04 | 36.
http://www.inflames.com/tours/right.html

:)

AMDFan e-mail | 2004-05-31 00:00:30 | 35.
És ha minden igaz akkor Szigetre jönnek.
hmm ha ez igaz akkor előre látom micsoda zúzda lesz ott anders bácsiékkal :))))))

Micike1 e-mail | 2004-05-23 21:20:33 | 34.
Sztem naon jól sikerült az új lemez. Először furi volt, kicsit csalódtam, de aztán hozzászoktam. A quiet place nagyon király és az evil in a closet is állat :)) meg az uccsó előtti szám, ha jól tudom :))
Kinga Rose e-mail | 2004-04-27 17:22:42 | 33.
Az új album kb egy hete jelent meg, ugye?

Mi a címe? meg kő szereznem!

A legjobb album a Clayman, a 3. szám óriási, de azt ne várjátok el, hogy a számcímeket is tudjam, egy mp3ra van összetömörítve a clayman, a colony, a reroute to remain, a worachle és a tokyo showdown. A címek nem férnek föl...:-)

AMDFan e-mail | 2004-04-21 04:13:35 | 32.
hi! lehet, hogy nagy hülyeség amit mondok, de szerintem Jester-nek lehet valami köze Jesperhez. ő írja a szövegeket, talán saját magáról, Jesteren keresztül :)
Crawlingchaos e-mail | 2004-04-19 08:09:17 | 31.
Az In Flames albumokon (mostanra már a cuccokon is) visszatérő motívum ez a udvaribolond (Jester?) szerű arc, mint egykrónikus kabalafigura jelenik meg a Cd-ken. Tudok erről valamit? Egyébként most írok elöször ide, szóval Hello!

Előzmény: AMDFan (30.)
AMDFan e-mail | 2004-03-21 00:10:44 | 30.
nem láttam a klippet sajna.
Az a baj, hogy annyira akarnak riffelni ezen az albumon, hogy túlzásba viszik :)

sorg e-mail | 2004-03-20 14:39:47 | 29.
elbasztam?the quiet place..na szep.bots.

Előzmény: sorg (28.)
sorg e-mail | 2004-03-20 14:37:28 | 28.
Amd-nek:nemred kaptam meg.nekem sem jott be annyira elsore mert eltertek az eddigi stilustol(ez az egesz ür-hangzas)..de minel tobbszor hallom annal jobban bejon.kicsit furcsa,en is hianyolom a megszokott felulmulhatatlan gitarszolokat de alapjaban veve nem lett rossz,es ez enyhe kifejezes..az evil in a closet refrenje szerintem nagyon szep,talan most ezert vagyok a legjobban oda.a klippet(the qoiet place)lattad mar? a hivatalos honlaprol csak ram-ban lehetne letolteni-ha vmi lejatszana a ram-ot.

Előzmény: AMDFan (27.)
AMDFan e-mail | 2004-03-18 19:46:26 | 27.
Hali!
Hallotta már valaki az új albumot?
Őszintén szólva bennem nem formált túl jó véleményt úgy 3-4 hallgatás után.
Tény, hogy van rajta pár elégé ütős szám (pl. Bottled, Dial 595 Escape, In Search For, Borders...). de összeségében nekem csalódás ez az album.
A R2R is eltávolodott a korábbi stílustól, az új album még inkább.
A problémáim a lemezzel:
1. hiányolom az ütős gitárszólókat (persze van egy két jó).
2. Nem értem mire jó az, hogy ennyire mélyre hangolt gitárral játszanak...
3. Anders miért nem a Passengerben éli ki a kisérletező hajlamát a HC stílus felé?

UI: ne vegyétek halálosan komolyan az észrevételemet, mivel 1 nap alatt nem lehet egy albummal igazán megismerkedni.
Lehet, hogy csak szoknom kell...
Az is közrejátszhat a negatív véleményemben, hogy a Jester Race és a Whoracle után baromi nehéz nagyot alkotni.
Na azok remekművek... Meg a Colony is.

AMDFan e-mail | 2004-02-26 04:56:56 | 26.
Hoppá.
Kissé elfeledkeztem erről a topicról.
Itt vannak képek:
http://metal-age.ini.hu


Előzmény: sorg (22.)
zenx e-mail | 2004-02-25 20:18:47 | 25.
hölgyek urak, második gitárost keresünk, ajánljatok valakit légyszi
glassjaw/poison the well/deftones/refused...

itt megtaláltok mindent: http://www.velvetstab.com

pénteken pedig koncert:

2004. február 27. (péntek)
pontos kezdés: 19:00
Budapest - Marco Polo

JULITH KRISHUN (D) - német metalcore
BURIED BY TIME - szentendrei dallamos metalcore
VELVET STAB - http://www.velvetstab.com

beugró: 800 Ft

http://www.freeweb.hu/thesixcuts/konci/0227banner.gif

Gyurgyer e-mail | 2003-12-29 21:15:14 | 24.
Az In Flames egy kurva jó banda. Ez a Jesper meg a Björn állat jó témákat írnak. A Reroute to remaine- en a Minus vége a csúcs. Ha valakinek vannak fotói a summer rocks-ról küldje ide: gyurgyer@hotmail.com köszi.

Előzmény: Gyurgyer (23.)
Gyurgyer e-mail | 2003-12-29 20:59:13 | 23.
Szeva Unodare. Ha még mindig kell In Flames Mp3, akkor az Audiofind.ru -n az összest megtalálod. Na csá.

Előzmény: Unodare (16.)
sorg e-mail | 2003-12-28 19:58:53 | 22.
sziasztok
nos szerintem az in flames albumok kozul a reroute to remain a legzuzosabb..ugyertem kevesbe dallamos mint a clayman vagy akarmelyik masik album.talan ezert is osztja meg annyira a rajongokat.nekem speciel az is nagyon tetszik,kulonosen a trigger es a free fall.
ha tudtok jo helyeket ahonnan kepeket,videokat v barmilyen cuccot lehet letolteni irjatok,pliz!
egyebkent a trigger ep-n marha jo minosegben megtalalhato a trigger es a cloud connected klippje.nem is tudok kedvencet irni..nincs is nagyon olyan szamuk amelyiket ne hallgatnam szivesen..most talan brush the dust away es a genesis-feldolgozasa, a land of confusion.
meg egy kerdes:van hivatalos magyar honlapjuk es ha van akkor mi a cim?


Előzmény: AMDFan (12.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.