Click to Visit
Rock - Fish!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Mse the bad e-mail | 2003-09-10 16:45:27 | 44.
a www.sztargyar.hu -n szavazz a fish!!!!!!!-re!
Szavazás-> szeptember 14.-nél!

Előre is köszi!:)


Előzmény: Mse the bad (41.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-28 18:55:01 | 43.
Hát ja!:) Mi már csak tudjuk!:)
amúgy most kűldöm a mailt!:)


Előzmény: Grizon (42.)
Grizon e-mail | 2003-01-27 16:47:48 | 42.
Haha...legalább van humorérzéke a srácnakq:-))
Viszont aki a Hiperkarmát szereti rossz ember nem lehet...


Előzmény: Mse the bad (41.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-27 02:54:31 | 41.
Bocsi, mert nem írtam sokat! Majd ha lesz mit! De most...kihagy az agyam! Úgy aludtam volna még... de tanulás van... és én egész 7végén nem tanultam semmit! Szeretem az utolsó pillanatra hagyni a dolgokat! Illetve dehogy szeretem...csak mindig így jön ki! De a péntek estémből egy jó darabig élhetek, mert új élményem mostanában aligha lesz ha a szüleim meglátják a félévimet!! Mindjárt február! És akkor már nem sokára Április!!! Amikor is beindul ZP!!!!:))) Már alig várom!!!
Ja tényleg ez a fish! szoba!:) Végre feltűnik!:)
Én is hallgattam fish-t a 7végén. Barátnőmnek mutattam (diszkós) de reménykedtem hátha... de NEM! Sajna nem ő inkább nyomja vmi egysíkú zenére amiben én semmi fantáziát nem látok... ődolga!:)
Na éljen a fish! Ja pont pénteken bnőm megkérdezte egy sráctól, hogy milyen zenéket szeret... tudta erre bukom... és nagyon összeakar vkivel hozni.. srác mondta: Hiperkarma. Mondtam, hogy helyes, de ez még keves. Bnőm tovább kérdezte, és szereted a fisht? Ő: hm...nem annyira! túl szálkás!...:) na ezzel a poénnal zárom soraimat...biziosztást meg mindenki élje túl (ha tudja)!


Előzmény: Grizon (40.)
Grizon e-mail | 2003-01-26 11:50:05 | 40.
Tök jó hogy ilyen önzetlen vagy hogy nem csak egymás örömére tennétek...és az enyémre?q:-)))
Királky a vicc, egy csöppet debil, de pont ettől jó q:-)
Épp Fish!-t hallgatok:Do What You Like(hmm, bár mostmár pont a Ne Izélj Már megy...)


Előzmény: Mse the bad (39.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-26 04:27:33 | 39.
:))) Hát igazad van, de akkor jó az ilyen móka, ha nem csak egymás örömére tesszük...de ebbe most nem folyok bele...:) Váaszoltam...viccet is írtam...mindent!:) Puszi

Előzmény: Grizon (38.)
Grizon e-mail | 2003-01-25 15:58:28 | 38.
Francba...és az miért rossz?q:-))

Előzmény: Mse the bad (37.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-25 00:24:34 | 37.
Ok! Tényleg ne harizz! Bepótolok mindent! Viccel együtt!:) De most szétcsúsztunk a bnőmmel és józanodunk, meg minden...rosszra nem kell gondolni! Absz semmi leszbikus töltete nincs az esténknek!;) na most fexünk...

Előzmény: Grizon (36.)
Grizon e-mail | 2003-01-23 20:21:10 | 36.
Nem küldtél viccet, de válaszoltam a lényeges kérdésre q:-))))

Előzmény: Mse the bad (35.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-23 00:19:29 | 35.
Mennyiszer küldem már el! Úr Isten!!!!!!!:)))))) Na ez az első dolog ma amin röhögtem! Ez vicc! Ja tudok egy tök jó viccet! Majd elküldöm mailben )csak elne felejtsem)!!! Aztán válaszoljál ám a kérdésemre amit kérdeztem!!!! Na most visszafexem! Jó fórumozást! Persze, ha elhívsz veled tartok!:) Puszi

Előzmény: Grizon (34.)
Grizon e-mail | 2003-01-22 15:03:05 | 34.
Gyerünk, én lélekben veled vagyok...mingyárt megyek is rúgyújtani, pusztítom, nehogy egy is a kezedbe kerüljön q:-DDDDD

Előzmény: Mse the bad (33.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 04:04:42 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!

Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:58:27 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!

Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:53:08 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!

Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:49:43 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!

Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:49:00 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:45:52 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:43:48 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:40:45 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra gondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:38:41 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra fondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:35:01 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra fondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:29:02 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra fondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:28:36 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra fondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-22 03:23:27 | 33.
Hát szükségem lesz rá! Már ez a 4dik napja. Régebben simábban ment, de tegnap kicsi kellett, hogy rájűgyűjtasak, de szerencsére van egy nagyon jó barátnőm, aki közbelépett, és megfékezte a kitörésemet. Kibírtam, aztán itthon tipródtam, hogy nem bírom rágyújtok, aztán csináltam magamnak egy forró teát, hogy másra fondoljak, és leűltem nézni a tv-t! De este frankón remegtem, pedig nem volt hideg!
Na írtam! Olvasd el! Nem túl hosszú, nem túl rövid!...pont jó!:)
Na most megyek mert még matekot kell tanulnom!


Előzmény: Grizon (32.)
Grizon e-mail | 2003-01-21 16:00:27 | 32.
Sok sikert hozzá, szorítok neked, nekem már csak akkor fog siekrülni ha rá leszek szorulva(meg megesküszöm bármire ha gyerekem lesz azonnal leszokok, a kicsit nem füstölöm be!De az még arrébb van q:-))...

Előzmény: Mse the bad (31.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-20 22:17:16 | 31.
Én akkor is megpróbálom! Eddig egyik pasim sem dohányzott és nem is nagyon szeretem, ha azt teszik, az utolsó barátomnál nem tudtam titkolni, túl sokat taliztunk. De most leszokok, mert fáj a torkom, meg ha most nem állok le csak jobban rászokok...tüdőrákban elpatkolni meg nem lehet túl kellemes...:) Bár ízlések és pofonok!:)

Előzmény: Grizon (30.)
Grizon e-mail | 2003-01-20 17:07:37 | 30.
Én egy időbe nagyon próbálgattam leszokni, de aztán rájöttem hogy baromság, hisz egyszer vagy fiatal, most kell kiélned mindenféle hajlamodat.Majd leszokok, ha a feleségem terhes lesz az első gyerekünkel, addig még pusztítom magam...
Másik ok ami miatt nem szokok le hogy nem tudok úgy sört inni hogy közbe ne dohányozzak!q:-))Komolyan!Sörről meg ugye soha nem szokok le, mert az finom!q:-))


Előzmény: Mse the bad (29.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-20 08:34:47 | 29.
Hát én most kezdem el, de már 3éve dohányzom...sajna! De most erős leszek! Kíváncsi vagyok meddig bírom...de már most eléggé kivagyok!:) na mind1! Hajrá a leszokós bagósoknak!:)

Előzmény: Grizon (28.)
Grizon e-mail | 2003-01-19 12:53:11 | 28.
Én is leszokóban vagyok 3 éve q:-))

Előzmény: Mse the bad (27.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-18 23:41:59 | 27.
:)))) De jó is neked! Mondtam már?:) Én is jól szórakoztam és már mailban meg is írtam a storyt!:) Ja a mailből kifeljtettem a kérdésedre a választ, hgoy dohányzom-e! Hát sajnos ja!:( De leszokófélben vagyok! Amúgy kedvemtől függ, hogy dohányzom e. A hangulat miatt, de utálom,ha érzem magamon a cigiszagot, meg nagyon az olyan helyeket sem szeretem, ahol full cigifüst van...de sajna a rabja vagyok! De ígérem igyekszek leszokni, mert már nem menő...meg amúgy is...na és te hogy vagy a témával?:)

Előzmény: Grizon (26.)
Grizon e-mail | 2003-01-18 13:41:18 | 26.
Én is válaszltam, szintén nem túl sokat, de nem tudok írni most, nagyon pörgök..mingyárt kezdődik a concert!!!!!!!
q:-))


Előzmény: Mse the bad (25.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-18 00:54:56 | 25.
Ezt helyesen tetted!;] Én meg már válaszoltam is! Most én sem túl sokat! Emészthető:) Jó olvasgatást!
Aztán jó lenne vmit írni a fish-sel kapcs. is!:)
Voltak egy kicsit a viván! Látta vki?


Előzmény: Grizon (24.)
Grizon e-mail | 2003-01-17 13:31:05 | 24.
Írtam oda is, meg levelet is!

Előzmény: Mse the bad (23.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-16 18:52:17 | 23.
Jó hát akkor jáccuk!;] Nem dehogy! Most küldöm el neked! Hát jó sokat írtam, ahogy kérted! De lehet azért túzásba vittem egy kicsit!:) Azért olvasd el!:) És írjál az Incubus szobába is!:)

Előzmény: Grizon (22.)
Grizon e-mail | 2003-01-16 16:52:28 | 22.
Ezt játszhatjuk még egy ideig...én most írtam neked, de még nem válaszoltál q.-)))

Előzmény: Mse the bad (21.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-16 04:33:17 | 21.
Globe: Te hülye vagy! Mért nem jöttél oda akkor? Amúgy, ha az az Arc vagy aki egyfolytában bámúlt...akkor odajöhettél volna...de mint már mailben írtam: nem akarok kapcsolatot senkivel!
Máté1: hát milyen zene? Nem is tudom, de nekem nagyon bejön. Szerintem próbáld ki! Mármint hallgass meg egy számot! Nézd meg a honlapjukat...mindjárt megnézem, de mintha már írták volna...http://fish.fanomatic.com/ nekem nagyon bejön a zenéjük:)
Ja! és utoljára, de nem utolsó sorban: Gríííííízon!:)))): írtam!!! még tegnap! Olvasgasd, bár elég nagy baromságokat írtam, de remélem lesz benne néhány értelmes rész is...:] Mindjárt indul6ok suliba...de szar!
Na pusszancs!


Előzmény: Máté1 (20.)
Máté1 e-mail | 2003-01-15 21:34:24 | 20.
Miaz a Fish!?
Milyen zenét játszik?

globe e-mail | 2003-01-15 16:52:51 | 19.
Na milyez itten?:) Ti ismeritek egymást?:) Mókás... nos én már rájötte, hogy te vagy MSE the bad az a csaj akit kiszúrtam Fish! koncerten, de ezt letisztáztuk, megértelek!:) Bár sajnálom. Mailt nem írok vissza, mert útálom az e-mailezést. És amúgy többet szerettem volna tőled:) na de így jártam, mindenesetre, legközelebbi fish! koncerten odatolom a pofám, remélem nem hajtasz majd el!:)

Mindenesetre...fish! állat jó, akármi akármit mond, és szerintem annyi rajongójuk nincsen...ami hiba! kevesen ismerik!

Grizon e-mail | 2003-01-15 15:24:57 | 18.
Na jó, mérsékelten vagy őrült, viszpnt én már vissza is írtam, te jösz q:-))

Előzmény: Mse the bad (17.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-15 04:01:23 | 17.
most méééééééééérrrrrr???????:)))) nemissss!!!!;] Ja amúgy írtam neked mailt, de nem tudtam elküldeni, mert sokáig írtam (ebből következik, hogy sokat!) és kilépett az a szar, primitív netposta. Szóval...majd írok. byyyyy

Előzmény: Grizon (16.)
Grizon e-mail | 2003-01-14 17:23:56 | 16.
Nekem írkált, közveszélyes őrült, ajánlom figyelmedbe!q:-)

Előzmény: globe (14.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-14 09:20:54 | 15.
mi van????????:))))))) grizon a srizo!;]
voltam a marco poloban, mert? nem írkálok magamról csakúgy, írjál mailt, ha akarsz! abban majd írok.


Előzmény: globe (14.)
globe e-mail | 2003-01-14 03:35:39 | 14.
Nah!!!!!:))))) Van egy EMESÉNK?????:)))) És szereti a fisht?!!! na te lány! mesélj csak megadról!!!!:)) Voltál e fish koncerten a Marco Poloban?
Egy olyan estét hagytam hátammögött, hogy hajaj...egész éjjel neteztem...már le se fexem, úgyis mingyá meló! De minek aza sok alvás?!!

Grizon e-mail | 2003-01-12 10:16:59 | 13.
Jó az ízlésed...én meg skizofrén vagyok q:-)

Előzmény: Mse the bad (12.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-12 00:57:49 | 12.
De HS7, meg Kispál, PUF, Quimby, sztem ez mind jó, bár én annyira nem rajongok a magyar zenéért. Incubus, na az jó...

Előzmény: Mse the bad (11.)
Mse the bad e-mail | 2003-01-12 00:19:39 | 11.
SZerintem a fish! baromi jó, és amikor először hallottam, akkor nagyon megtetszett, nem hiszem, hogy rosszak lennének, max Gurhu neked nem jön be annyira. Van ilyen. Te nem dobod el az agyad tőlük, én viszon igen. Zöld pardonban is nagyon jól nyomták sztem és a Marco Polo-ban is! (na az tényleg nagyon jó volt!;]) amúgy sztem jó még a Belga is. Meg Zp-ben volt egypár jó koncert! Na csáó! Ez az én véleményem volt!

Előzmény: Gurhu (10.)
Gurhu e-mail | 2003-01-11 17:41:24 | 10.
nem olyan rég láttam őket...nem rossz, de nem dobtam el tőlük az agyam.számomra elég felejthető, mind a színpadi produkció, mind a zene.nem értem, miért lelkesednek értük mostanában annyian...akik egyéniek, és jók Magyarországon szerintem: Mz/x , Rémember, Wowbagger izé, többet nem nagyon tudok.segítsetek!
globe e-mail | 2003-01-01 03:11:51 | 9.
Na nekem meg gyorsabban jár a kezem, mint az eszem, ugyanis az elöbb próba cseresznyére ellátogattam az oldalra és bejött. Megnyugodtam. Na akkor üdv mindenkinek. Főleg annak a két embernek aki benézett a témába.
globe e-mail | 2003-01-01 03:04:26 | 8.
Boldog új évet!! Hát akkor fasza ez az egész a honlappal kapcsolatosan. Elcseszhették vagy nem tudom...de utána járok...mert érdekelne...ha megtud vki róla vmit...tudja mi a teendő...szól!!!! Na józan új évet
Grizon e-mail | 2002-12-31 11:20:08 | 7.
Vmi más oldal jelentkezik be, nem nyert!

Előzmény: Grizon (6.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.