Click to Visit
Rock - Koncertélmények!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-04-25 12:54:58 | 47.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

888888 e-mail | 2007-11-13 03:22:55 | 46.
fákkja
Celt e-mail | 2007-11-07 21:53:54 | 45.
jó.
De azér fakkjú.:-D


Előzmény: Arunson (43.)
borila e-mail | 2007-11-07 18:46:09 | 44.
Azok bátrak lehettek!!!!
Biztos gyúrtak már rád egy ideje...:)))))


Előzmény: Celt (42.)
Arunson e-mail | 2007-11-06 22:20:39 | 43.
All that remains-re akarok menni.majd ha lesz ott leszek és te is.

Előzmény: Celt (42.)
Celt e-mail | 2007-11-06 09:31:33 | 42.
HÁHÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! Fakk jú mindenkinek aki nem volt Soilwork-őn

BAzz mekkora volt.Képzeljétek:Még engem is szájbacsaptak:-DDD

nixi89 e-mail | 2007-11-03 12:12:26 | 41.
Sziasztok!
Eladó 2db ülő jegy a Deep Purple koncertre! November 6.-ára! A 2 jegy együtt 24.000.- volt, olyan 20.000.-ért odaadnám,de ez csak irány ár,egyezkedhetünk! Érdeklődni emailben lehet a nixxxi@freemail.hu címen!

St601 e-mail | 2007-09-24 17:59:53 | 40.
Szerintem is felesleges volt végigolvasni, de akkor mi a fasz volt ezzel a célod??


Előzmény: lgtfr (39.)
lgtfr e-mail | 2007-09-24 15:26:52 | 39.
Érdekességek Frenreisz Károlyról (az Omega együttes volt tagjáról):


Tartalom:


1. Frenreisz Károly Auswitzban
2. Frenreisz Károly Dachauban
3. Frenreisz Károly és az AIDS
4. Frenreisz Károly és a lánya
5. Frenreisz Károly és a rokonok
6. Frenreisz Károly és a távoli rokonok
7. Frenreisz Károly és a vallás



1. Frenreisz Károly Auswitzban

Frenreisz Károlyt és két testvérét a rokonok bújtatták a háború alatt. Amikor feszült lett helyzet, feltették őt és Andras nevű bátyját a svájci vonatra, hogy menjenek ki a rokonokhoz. (Frenreisz Károly valójában nem 1946-ban született, hanem Latinovits után 3 évvel, a háború végén kb. 11 éves volt. A bátyja egy degenerativ idegrendszeri betegségben szenvedett, le volt épülve agyilag.) Szóval Frenreisz Károly úgy gondolta, a svájci rokonok nem látnák őket szívesen, leszállt a vonatról és elment Auswitzba (no comment.) Andrást is lehúzta magával, aki olyan állapotban volt, hogy általában azt tette, amit mondanak neki. (Bár megpróbált ellenkezni.)


2. Frenreisz Károly Dachauban

Auswitzban Frenreisz Károly jelentkezett egy olyan programra, amelyben a németek testvéreket próbáltak szaporítani egymással. (Ezt gyerekekkel is csinálták, nem tudni miért.) Amikor megkérdezték, van-e lánytestvére, F.K. hülyének tetette magát (németül nem tudó hülyének) és bólogatott - ja, ja... Indulás előtt bement az orvosi szobára elbúcsúzni a testvérétől. "Maga hova megy?" kérdezték.

Amikor Dachauba értek, megkérdezték F.K.-t, hol a testvére? Mondta, hogy a testvére Auswitzban maradt, mert nagyon beteg. Sajnos a német nyelv sajátosságai folytán rögtön kiderült, hogy az Auswitzban maradt testvér sem lány, hanem fiú. (Ha én szél lehetnék...) "Akkor maga mit fog itt csinálni? Nézelődik?" érdeklődtek.


3. Frenreisz Károly és az AIDS

Frenreisz Károly HIV-fertőzött. Ez nem nagyon dúlja fel, kb. 5 évente csináltat egy vércserét egymilliárdért és kész. Ebben az a vicces, hogy neki olyan HIV-vírusa van, amiből soha nem lesz AIDS, tehát teljesen feleslegesen csináltatja ezeket. (Ugye milyen jó lett volna ezt korábban tudni, mondjuk néhány vércserével ezelőtt? De hát aki nem ad infót, az ugye kapni se akarjon...)

Frenreisz Károlynak az a véleménye, hogy vannak, akik csak a nyomorgáshoz értenek. Hát, a vércsere biztos kellemesebb, főleg, ha előszörre nem sikerül és ismételni is kell. Izlés dolga.


4. Frenreisz Károly és a lánya

Frenreisz Károly lánya magtalan lett egy abortusztól. Műtéttel segíteni lehetett volna rajta, de apu nem adott pénzt. ("Ha beteg leszek és műtétre lesz szükségem, kikéred a kártérítést?" "Eszembe sincs!!") Azért megnyugtató, hogy F.K. nemcsak a mások gyerekének nem ad műtétre pénzt, de a sajátjának sem.

Nem tudom, engem Frenreisz Károly valahogy a viccbeli gonosz kismalacra emlékeztet ("Nem adokk!")



5. Frenreisz Károly és a rokonok

Frenreisz Károly a vele napi kapcsolatban lévő rokonoknak sem mondta meg, hogy vegyék ki rá a kárpótlást, hagyott viszont rájuk egy hercig kis idegrendszeri betegséget, lásd fent. Mondjuk ebben van is valami ráció, mert ő tényleg teljesen önállóan szállt le a svájci vonatról, ez egy "saját" teljesítmény volt. Másoktól is elvárja az önálló teljesítményt, de a jelen történelmi helyzetben ilyen bravúrokra nem nyílik lehetőség. (Maradjunk a szellemi teljesítményeknél, mint például ez. Tetszik?)

Frenreisz Károlynak egyébként semmi baja nem esett a lágerben. Auswitzban, amikor jelentkezett a programra, rögtön külön tették és tömték mint a libát. Dachauban meg csak röhögtek rajta három hétig. ("Keressen magának valami elfoglaltságot!") És ott volt elég ennivaló is. A végén már nem is végeztek ilyen kisérleteket, semmilyen trauma nem érte őt.

Amikor vége lett, üzent a rokonoknak, hogy menjenek ki érte, el is mentek. Karcsin nem látszott semmi, csak fáradtnak tűnt. Kérdezték, hogy volt-e valami baj, mondta nem, csak "olyan sok butaságot csinálnak itt".

Később aztán valamiért úgy döntött, hogy mindenért az őt rejtegető család tagjai felelősek, utálja is őket hetediziglen. Amikor az egyik rokon az 50-es évek végén elment hozzá pénzt kérni, javasolta neki, hogy menjen el dolgozni. (Amúgy dolgozott, csak rossz idők jártak a családra.) Erre kb. egy magyarázat kinálkozik, az, hogy valamelyik rokon a háború után megkérdezte tőle, hogy mégis mi a fenének szállt le a vonatról. (Ugyanis kiderült, hogy Pestről vitték el őket, nem lehetett azt hazudni, hogy útközben történt valami.)



6. Frenreisz Károly és a távoli rokonok

Frenreisz Károly jobban tenné, ha nem mondaná azt a távolabbi rokonairól, hogy: "Én is megb..sznám ezt a nőt!" Nem akarunk tőle vírust kapni.



7. Frenreisz Károly és a vallás

És lehetőleg azt se mondja, hogy "Az isten b..ssza meg azt a kurvát..." Őt még eltemetni sem fogják a saját vallása szerint, nem kell az istent ebbe belekeverni.




Frenreisz Károlyról a fényképe alapján is látni, hogy undorító ember, ezért felesleges volt mindezeket végigolvasni.


Előzmény: boora27 (38.)
boora27 e-mail | 2007-09-23 20:51:11 | 38.
Memories' Garden + Soundshine koncert!
2007-09-27 CSÜTÖRTÖK 20:00
Rézmál Café

http://img166.imageshack.us/img166/5883/flyer20070927smalljm6.jpg

www.myspace.com/memoriesgarden

babyfan e-mail | 2006-12-23 10:53:07 | 37.
www.babylonmusic.hu

http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3

Arunson e-mail | 2006-12-19 19:17:42 | 36.
Anathema............összes!!!!!!!!!!!!!
Celt e-mail | 2006-12-19 05:46:37 | 35.
Nem koncert de nagy élmény volt a szombat:-DDDD
kakapanna2 e-mail | 2006-12-05 01:33:09 | 34.
a te életedbe lassacskán történni fog valami érdeks,ugy készülj!!!!!!!!! a kis ringyó barátnődnek már megvan a címe nem lesz nehéz kiverni belőle hogy téged hol talállak!!

Előzmény: kakapanna (27.)
Celt e-mail | 2006-12-04 22:46:40 | 33.
Tehát mondtam. Akkor meg mi a kérdés? :-DDD

Előzmény: Arrunzon (32.)
Arrunzon e-mail | 2006-12-04 22:29:32 | 32.
Mert van valami bajod az Echo of dalriadával?
Szerintem nagyon faszák bár már mondtad hogy élőben szarok de azért na...


Előzmény: Celt (30.)
kakapanna e-mail | 2006-12-04 19:51:19 | 31.
elég negativ vagy te is

Előzmény: Celt (30.)
Celt e-mail | 2006-12-04 19:44:56 | 30.
A pogoval illetve az erőszakos cselekedetekkel kapcsolatban nem nyilatkozom.
Negatív élmény volt hogy betettem a lábam egy Echo of dalriada koncertre:-DDD
Meg junkiesra,depire.... :-DDD

kakapanna e-mail | 2006-12-04 17:48:29 | 29.
lehet hogy megöregedté de az eszed az maradt a régi

Előzmény: Pajtás (28.)
Pajtás e-mail | 2006-12-04 06:55:28 | 28.
Én egy koncerten, egy haverommal ki próbáltuk a Harcosok Klubját, megbeszéltük, hogy fejre nem ütünk... első ütéssel letaglózott.. :D:D:D
Felszakadt a szememalja, az Apjának meg beetettük, hogy lefejeltem a színpad szélét... :D Otthon alig bírtam kimagyarázni... (Én is voltam fiatal, és hülye... :D:D)


Előzmény: Freak (26.)
kakapanna e-mail | 2006-12-02 11:17:50 | 27.
szép kis sztori.semmi érdekes nem történt még az életedben?szar lehet ha ennyi az egész,kisgeci

Előzmény: Freak (26.)
Freak e-mail | 2006-12-02 11:01:03 | 26.
Kedvenc barátosnőm ill kolleginám az 1 évvel ezelőtti Strato-Hammer koncerten véletlenül belenyúlt egy csávó szájába...:DDDDDDDDD
Ugyanezen a koncin kb 6 előttünk csápoló hosszúhajú srácot végigtapiztunk:)
Meg ugyanitt láttunk a szünetben egy diszkópatkány kinézetű formát,ahogy technós mozgással rángatózott a jóféle rockszámokra-valószínűleg azt se tudta,hol van...:DDD

kakapanna e-mail | 2006-11-29 19:54:54 | 25.
szia kati

Előzmény: Pirospont (24.)
Pirospont e-mail | 2006-11-29 19:53:46 | 24.
Volt egy bájos sztorim...
volt egy koncert,Steelage (pécsi) ami szerencsétlenül pont esöbe lett megtartva, aztán én beálltam a sor elejére...
volt egy szám amin mindenki urrált, aztán megcsusztam és hátrabaszódtam... aranyos volt:)

Öhm... egy másik koncin meg épp az 1ik kedvenc számomat, a Knockin on Heavens door-t jáccották,és én meg ... beleugtottam... öhm... vki nyakába,na mind1 ezt haggyuk:)

De volt olyan is,hogy P-Mobilon belepogóztak a pofámba és feldagadt:)

_olgA_ e-mail | 2004-05-02 16:39:42 | 23.
szombaton volt lecsófeszt és voltak ők is!!!
eszméletlen volt!!!!


Előzmény: Punkers '89 (19.)
The Priest e-mail | 2004-04-30 07:40:26 | 22.
"Ez ugyan még csak lehetséges jövőbeli koncertélmény de muszáj valahova leírnom, hogy:

2004.JÚNIUS 16. KISSTADION: A JUDAS PRIEST AZ EREDETI FELLÁLÁSBAN, ROB HALFORDDAL AD KONCERTET!!!"

Még nem voltam a Kisstadionban, ezért kérdezném Tőletek, hogy hol lehet jól látni, hallani a bulit. Az olcsóbb jegyet (5900 Ft, a V-X szektorokba)vagy a drágábbat (IV-XII szektor és állóhely, 7900 Ft)kell venni?

rebel losers e-mail | 2004-03-19 17:38:38 | 21.
Szigeten lehet majd joooooooo sok koncert élményt szerezni!!!!!!!!!:)))joo pogooooooooooooo
szegfejcsaj:-) e-mail | 2004-03-15 20:47:43 | 20.
Én is ugyanebben a kilátástalan szar helyzetben vagyok(érettségi-ki mondta hogy érett vagyok?!-, nyelvvizsga..)De Metál ligetbe akkor is menni akarock!!!Hááát..voltak élményeim!Metál liget,tavaly április..Pokolgép!!Mint az őrült löktem félre a jónépet hogy feljussak a karjaikba:-)Már a színpad előtti korlátokon csüngtem és kíméletlenül .leszedtek a biztonsági őrök többszöri próbálkozás után..!

Előzmény: Necro (16.)
Punkers '89 e-mail | 2004-03-13 21:27:54 | 19.
Hello
nem tom vannak-e itt punkok, de tegnap voltam Fehérváron PICSA koncerten és kurva jó volt!!! Sajna a terem kicsi volt :(
ha volt még valaki írjon

Ricsi e-mail | 2004-03-13 20:05:51 | 18.
Én voltam Opeth-en szerintem is király volt.Csak lehetet volna nagyobb helyen is de jókoncertnek ne nézd a fogát.Aki volt Marco poloba annak még több élménye lehetet mivel nagyon közvetlenek voltak fénykép aláírás beszélgetés. :)

Na igen de én egy másik koncert élménnyel is jöttem ide a Soulfly koncerttel ami rohadt jó volt de nekem rohadt drága mivel nem raktam el a szemüvegem a zsebembe mint szoktam így valaki belekapott az arcomba és annnyi is lett neki. 4.5 szemüvegem van úgyhogy tudhatja valki hogy aki rövidlátó ez mit is jelent de hát ez van mostmár kontaklencsét veszek majd.

kkkdavid e-mail | 2004-03-10 22:46:18 | 17.
SUN WORKSHOP - WEE SEE YOU!
Sztem ennél nincs jobb!!!!
19-én koncert az A38-on, lesz még Brains, Korog, Hippikiller, Luca Brasi!!!!!!!!!!!!!!
SUN WORKSHOP FOREVER!!!!
WWW.SUNWORKSHOP.NET

Necro e-mail | 2004-03-06 17:18:04 | 16.
ez a kibaszott suli mindenbe bekavar!most olvastam,h lesz Cradle is(bár ne lenne)most,h idén érettségizem persze lesz egy csomó jó konci,én + helyette tanulhatok:(

amúgy volt vki Opethen? tök jó volt:)))


Előzmény: stevie (15.)
stevie e-mail | 2004-03-05 11:20:45 | 15.
Ez ugyan még csak lehetséges jövőbeli koncertélmény de muszáj valahova leírnom, hogy:

2004.JÚNIUS 16. KISSTADION: A JUDAS PRIEST AZ EREDETI FELLÁLÁSBAN, ROB HALFORDDAL AD KONCERTET!!!

Akárhogy is legyenek a vizsgáim sorrendjei, erre egyszerűen EL KELL MENNI!!! Gyertek ti is!

Slippa e-mail | 2003-12-02 15:35:01 | 14.
KIBASZOTT JO VOLT A NOVEMBER 22.EI WIGIS DEPRESSZIÓ KONCI!
syd e-mail | 2003-12-01 12:15:40 | 13.
Kurva jó volt Győrben a Tankcsapda!

Előzmény: Acca (12.)
Acca e-mail | 2003-06-08 20:02:24 | 12.
Én most voltam Summer Rockson. Ultra brutál volt!!!!!!!!!!!!!!!! Jövőre is megyek.
Marque e-mail | 2003-01-24 18:46:37 | 11.
én most rammstein koncira szertnék eljutni
Marque e-mail | 2003-01-24 18:46:22 | 10.
én mostan rammstein koncira szertnék eljutni
stevie e-mail | 2003-01-24 16:32:41 | 9.
Én 2001-ben a Harley találkozón Alsóörsön voltam Motörhead koncerten (de csak a kerítésen kívülről néztük/hallgattuk mert a jegy 4000 Ft volt fejenként!!!). ÁÁÁLLAT volt! Olyan hangerő meg pörgés volt, kurvajó koncert volt!

Előzmény: nihil (8.)
nihil e-mail | 2003-01-03 08:15:11 | 8.
TCS koncert: a sipcsontom elrepedt,a gégémbe könyököltek(ez majdnem fulladásos halálhoz vezetett),betörték az orrom, és acélbetétessel szétrúgták a bokám!DE JÓL ÉREZTEM MAGAM!K.... JÓ VOLT A KONCERT!FŐLEG AZ ÚJ DAL!!MÁR VÁROM AZ ÚJ ALBUMOT!
blind_ e-mail | 2003-01-01 16:48:59 | 7.
Strong Deformity, dec. 29., Kultiplex. Előszzör is a helyről szeretnék szólni. Ez tulajdonképpen egy mozi, amely tökéletesen megfelel egy koncert lebonyolításához, csak nem egy ekkora zenekarnál. Egyébként a hangzásra semmi panasz nem lehetett, pengén szólt a cucc naon, plusz a látványra is adtak. A terem rendesen tele volt, hogy úgy mondjam telt ház volt. A belépő 1200 volt, amit - még annak ellenére is hogy a Strong játszott - soknak tartok. (a Marco Poloban 3 zenekar nyomta 700-ért) Az italárakról inkább nem beszélek, az egekben jártak. (bár lehet, hogy én vagyok nagyon szegény) Na mind1! A kilencre meghírdetett koncertet rögtön fél 11-kor(!) el is kezdték a srácok. Egy kb. 3 perces unalomba fulladó intro után bele is csaptak a Magic Syrup nyitónótájába, a Wizard Of Oz-ba. Folydogált a koncert, jöttek sorjában az új album dalai, és Juci az Animából. És hála Istennek elő vették újból a jó kis Rackettes nótákat. Jött a Devil's cab, Forgiveness, Trip with no moving stb. Hair-nak fantasztikus hangja van, nagyon jól hozza a dallamokat és a hörgéseket egyaránt. A zenész srácokra sem lehet semmi panasz, nagyon biztosan kezelték a hangszereiket. Eljáccottak egy Depeche Mode nótát (sajna nemtom a címét), frankón átdolgozták. A ráadás előtti uccsó szám a Genie in my mind volt, amit (csakhogy magamra rácáfoljak) a végén, a kiállásnál elrontottak, de szerencsére sikerült visszazökkeniük. Az utolsó felvonásra maradt egy Our channel, egy újabb feldolgozás (nemtom kitől), egy Ropewalker és a Syrup bejező nótája, a Brainstroming, kiegészülve egy MC-vel. Összegezve az egészet egy nagyon profi koncertet láthatott a nagyérdemű, engem csak a belépő ára zavart. (és az italárak persze :D) Ha jól emléxem a csapat legközelebb Pesten január 25.-én játszik a Westend tetején.
Grizon e-mail | 2002-12-30 17:09:47 | 6.
Na ahogy ígértem!Kurva jó kis koncertben volt részem, de azért a srácok már tartottak jobb bulit is...mind1.1 órával koncert kezdés elött értünk ki a Pecsához(Tweety,Timi,én és még 1 srác akinek elfelejtettem a nevét), ami megérte mert Tibi,Szilárd és Mikuli épp elöttem mentek el egy méterre,de sajna nem tudtam odamenni, mert épp telefonáltam(mindennek a nők az okai!)Aztán megjöttek a többiek(Petra,Eszter),nagy nehezen beverekedtük magunkat a Pacsába és indulhatott a buli!!
A Fisrt Session volt az előzenekar, ami nem volt rossz, csak nem erre számítottam.Drum&bass-es alapok, kicsit jungle-ös zene, de elég uncsi volt,egysíkú számaik voltak,hja és Krisztián a Fish!-ből az egyik énekesük...
Miután lementek a színpadról Sessionék végre kezdődhetett az igazi buláj!A csajok a tömeg közepénél megáltak(táska volt rajtuk), de én önző módon előrefurakodtam pógózni...Ez az előrefurakodás olyan jól sikerült hogy rövidesen már a 3. sorban voltam(késöbb lett belőle második is), gondoltam nézem kicsit a srácokat, ha már 1 ideig nem láthatom őket...Tibi egész jól nézett ki,de megint be volt tépve...cö-cö-cö...
A koncert alatt elhangzott az összes albumról 1-2 szerzemény(az Ékszerelméről és a Káosz Amigosról pedig majdnem mind), kivéve talána Sip Of Story-t,arról sztem nem hallottam egy nótát sem...
A hangulat egész jó volt,volt 1-2 fasz a közönségben,de összességében jófej emberek voltak ott.Elég lightos kis pógó ment,de azért voltak durvaságok is...Bordély Boogie alatt például iszonyat jól szétverettem magam/szétvertem mindenkit és a Finale sem volt semmi q:-))
Tehát megérte a pénzét(márcsak a Bordély Boogie miatt is q;-)), remélem nem kell túl sokat aludni hogy megint láthassuk a fiúkat.

Máté1 e-mail | 2002-12-30 14:48:23 | 5.
ja Emese az jó csaj:)

Előzmény: globe (4.)
globe e-mail | 2002-12-30 03:10:43 | 4.
Fish! koncert beszámoló: kb. 20-30 ember pont elfért a helyen, nagyon jó volt az erősítés, afényekkel volt csak baj, de a többi...nagyon fasza volt! És semmi búnyó vagy ilyesmi nem volt, de mi seggrészegekre ittuk le magunkat és így mégjobban élveztük! Volt egy csaj aki nagyon rázta. Hát kár hogy akkor még nem ittam eleget! Mert már bánom, hogy nem kértem el a számát. Nagyon bejött a csaj. Remélem megtalál és ezt elolvassa. Azt láttam, hogy ittas volt ő is egy csepnyit, de édes volt nagyon. Azt hiszem, úgy hallottam hogy Emesének hívják. Hát ha amint láttam ő is nagy fish rajongó, talán ellátogat ide akkor írjon már, hogy oké-e egy randi. És tetszettem neki, mert rámmosolygott. Betudom az én vonzerőmnek, nem a piának! Húúú, de nagyon bejött ez a nő!!!!!
na viszlát gyerekek! A Fish! legyen veletek!

Máté1 e-mail | 2002-12-29 19:22:48 | 3.
tegnap voltam Büdösök koncerten.A zenekar összes tagja széjjel volt csúszva,ilyen Tudósok szerűséget "játszanak":)
ck e-mail | 2002-12-29 10:12:54 | 2.
Biztos nagyon kemény volt....:))

Előzmény: Grizon (1.)
Grizon e-mail | 2002-12-29 09:03:29 | 1.
Csodálkoztam hogy nem volt ilyen topic, gondoltam létrehozok 1et!...Meg holnap letudjam vhová írni hogy milyen volt a Quimby koncert q:-)

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.