Click to Visit
Rock - fesztiválok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Grizon e-mail | 2003-01-20 17:11:51 | 12.
Én még nem voltam, de idén ha minden igaz megyek ki Olaszországba egy fesztiválra, valószinűleg megy oda a Metallica és ahová a Metallica megy oda én is q:-))))
Meg lehet hogy Wiesenbe is kinézek ha jön KoRn...


Előzmény: wfs (11.)
wfs e-mail | 2003-01-19 20:00:20 | 11.
SZOKOTT VALAKI KÜLFÖLDI FESTIVÁLOKRA JÁRNI,? aust,slo,stb...

Grizon e-mail | 2003-01-17 13:14:10 | 10.
Én is sokat járock klubokba és különböző rock-kocsmákba ahol ismeretlen, ámde kurva jó zenekarokat lehet meghallgatni.És járock a nagy fesztiválokra is(na jó, csak kettőre,Hegyalja meg Sziget), ahol fellépnek minden évben állandóan a nagy zenekarok(Quimby,Tankcsapda,Kispál,stb...), meg egy rakás kicsit akiket eldugott kis sátrakban lehet felfedezni csak utána kell járni.A fesztiválokon is megvannak ugyanezek a kis ismeretlen zenekarok is, csak ugye mindenki a nagyszínpadok elé megy tombolni, mert akkor csalódás nem érheti, hisz ket már ismeri és az emberek néha gyávák és nem elég bevállalósak hogy kihagyjanak egy ismert és jó zkr koncertjét egy ismeretlen és bizonytalan hogy milyen zenét és azt hogy játszó zkr kedvéért, de néha megéri...

Előzmény: káosz (7.)
csabi e-mail | 2003-01-17 08:14:16 | 9.
Na hát akkor. Igen, én írtam a címet a Koncertek rovatba. Szerintem nem kérdőjelez meg semmit, amit eddig írtam. Hiszen: a decemberi Rockinformban megjelent egy nem épp a legkisebb hirdetés a turnéról! Illetve a januári Metal Hammerben is. A www.stagediving.hu január eleje óta él. A fesztivál a 3 zenekar (Ektomorf, Replika, Szeg) turnéja. Minden állomáson egy helyi zenekar lép még fel vendégként. Nem csak az a banda léphet fel aki annál a kiadónál van. Mi semmiféle kiadónál NEM vagyunk, szigorúan önerőből csinálunk MINDENT!!!

Előzmény: wfs (4.)
wfs e-mail | 2003-01-16 22:18:57 | 8.
volt valaki tavaly az ujhullám fesztiválon,tiszakécskén?
mi nem voltunk csak hallottunk rola.

káosz e-mail | 2003-01-16 19:54:03 | 7.
végre egy uj téma.
van hova irni.biztos meg fognak oszlani a vélemények.
szerintem is kezdenek uncsik lenni már a fesztiválok.
sok kis klubban voltam a télen és sok olyan ismeretlen együttesel találkoztam akinek a zenéje jobban lekötött mint sok fesztivál.
ugyhogy wfs irásai elgondolkodtatot.
csabirol meg annyit neki biztos összejött.(ilyen is van)

wfs e-mail | 2003-01-16 17:43:58 | 6.
hosszas kutatás után megvan aki állitolag szervezi.
de ezt sem volt egyszerű kideriteni.
ismeri is az egyik tagunk futolag.
de ez sajna édes kevés.
azért kösz.


Előzmény: Grizon (5.)
Grizon e-mail | 2003-01-16 16:48:03 | 5.
Wfs próbáljátok meg Hegyalját!
wfs e-mail | 2003-01-16 13:59:32 | 4.
KEDVES CSABI! most idézek(nem biztos hogy tőled de a közeledből):A Stagediving fesztiválturné sorozat Magyarországon egy új próbálkozás. Minden évben megrendezésre kerül, az első sorozat, 2003 tavaszán Stagediving 2003 elnevezéssel indul útjára. A fesztivál anyagi hátterét az E.Z.S. Music hanglemezkiadó biztosítja. A fellépő, a közönség számára már egyáltalán nem ismeretlen nevű csapatok mindannyian az E.Z.S. Music hanglemezkiadó gondozásában ISMERŐS??? TE IRTAD A CIMET A KONCERTEK ROVATBA!! ez egy kicsit megkérdőjelezi az előző beirásodat nem gondolod???????
ÁRULD MÁR EL HOGY ERRŐL A FESZTIVÁLROL KI TUDOTT EDDIG A MEGHIVOTT ZENEKAROKO KIVÜL????
IDE is csak az mehet aki ennél a bizonyos kiadonál van és MÁR ISMERT.
KÉRDEM ÉN:HA MÉG NEM SZERZŐDTEM LE EGY KIADOVAL SEM AKKOR MI AZ ESÉLYEM A NYILVÁNOSSÁGRA?
minden kiadonál kiváncsiak arra hol léptél fel eddi meg ilyesmi. EZEK SZERINT EZ A 22-es csapdálya NEM??????????????

wfs e-mail | 2003-01-16 11:36:27 | 3.
örülök hogy te igy látod.
érdekes modon nekünk elöbb sikerült külföldi festiválokkal felvenni a kapcsolatot.
ez azért elég érdekes.és hidd el hogy van egy ember a csapatbol aki csak a fellépés szervezéssel foglalkozik.és szivvel lélekkel ez BIZTOS.
de nagyon döcög a dolog.
ahhoz tartom magam hogy egyik fesztiválra sem volt nyilvános jelentkezés ugymint a szigetre,ez tuti.
ha véletlenül megtalálod ki szervezi az meg ugyis nagyon elfoglalt ember,és pillanatokon belül leépit.


Előzmény: csabi (2.)
csabi e-mail | 2003-01-16 08:16:57 | 2.
Az tény, hogy nincsenek a legjobb helyzetben a mai fiatal zenekarok. De ez szerintem sok esetben magának a zenekarnak is a hibája! Nem csak karba tett kézzel kell várni a nagy sikert, meg hogy valaki felfedezzen! (Tisztelet a kivételnek!) Kőkemény áldozatokat kell hozni, illetve kőkemény kitartó munka és gürcölés árán lehet csak valamit elérni! Ez másképp nem működhet. Szerintem meg vannak a lehetőségek a kiugrásra, csak tudni kell élni vele!

A fesztiválok kapcsán pedig nem értem, hogy mit értesz TITKOS alatt! Én nem tudok semmiféle titkosságról! Utánajárás kérdése az egész. Az megint csak tény mondjuk, hogy vannak fesztiválok, amikre nehezebb bekerülni, illetve a csak "sztár" zenekarok fellépésére tartanak igényt, de amúgy a lehetőség adott a legtöbb nyári fesztiválon!

Üdv:
Csabi


Előzmény: wfs (1.)
wfs e-mail | 2003-01-15 19:13:02 | 1.
kiváncsi lennék a véleményekre a fesztiválokrol.néző szemszögből és zenész szemszögből.
szerintetek az normális hogy majdnem minden fesztiválon ugyanazok játszanak.
kéne már kicsit ujitani nem?
és szerintetek miért olyan TITKOS a jelentkezés ezekre a fesztiválokra a szigetet leszámitva?
milyen esélye van igy a fiatalságnak?IGY HOGY SENKI NEM AD TERET NEKIK!!!!!!!!!!!!!!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.