Click to Visit
Rock - R.E.M.
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

MERLINN e-mail | 2003-10-11 09:54:19 | 12.
Ők a kedvenceim, egyszerüen imádom őket! Bécsről sajnos lemaradtam. Ha megnyerem a lottó ötöst (3,5 milliárd most), idehozzuk Stipe-ékat?? :)
MacPhisto e-mail | 2003-06-21 12:46:12 | 11.
Jól eltűnt ez a topic is.
Nemsokára kezdődik a turné.
Még mindig a világ egyik legjobb bandája, de ezt majd jól be is bizonyítják, remélem nyáron kicsit többet hallunk majd róluk, már a turné miatt is, aztán jön a bestof, meg az új lemez.
Nagyon jó együttes és zene, aki nem ismeri nem tudja mit veszít.

cordell e-mail | 2003-05-20 20:58:37 | 10.
Sziasztok,

az egyik kedvec csapatom.
a szovegek es a zenek is szepek.
Out of time, Automatic for the people a kedvec lemez

Kvadráta e-mail | 2003-02-27 22:31:20 | 9.
?
Nem rock szerinted vagy nem topik? Esetleg valami trágárat vagy sértőt találtál, vagy csak nem ismered?

sulinet rulez


Előzmény: elektrokiller (8.)
elektrokiller e-mail | 2003-02-18 11:35:56 | 8.
Már bocs, de mi a fenét keres itt ez a topic?
Kvadráta e-mail | 2003-02-13 10:06:31 | 7.
A bécsi koncertre elkelt minden jegy egy nap alatt. :*((
Varsó? Prága?

Valahogy az az érzésem, hogy nem megyünk sehova....

Kvadráta e-mail | 2003-02-10 06:34:50 | 6.
Aham. Mind megvan. :)
DVD meg az ottlevés az azért nem ugyanaz. Én csak azért bántam hogy kevesen voltunk, mert már akkor lehetett tudni, hogy nem jönnek legközelebb.
Reveal is jó, bár nekem az UP! és az Out Of Time a kedvencem. Meg az Automatic, de az hangulatfüggõ.
Ami nagyon állat, az mp3-ban van meg. Ez egy angliai klubkoncert. Kis kocsmában. Nagyon állat. Széjjel mókázták az agyukat. Parodizáltak egy párat és sosemjátszott cuccok is elõkerültek. Hangminõség kicsit gyatra de a hangulat átjön, és az átvezetõ szövegeket is legtöbbször érteni. :)

Bécsbe akkor kijönnél? Nem jut eszembe a neve a helynek ahol lesz. A nagy kastély kertjében. Na hogy hivják " A Kastélyt" ? :( Nem jut eszembe...

Na mindegy, szóval mi szerintem megyünk.


Előzmény: MacPhisto (5.)
MacPhisto e-mail | 2003-02-07 16:33:03 | 5.
Én is voltam a koncerten, de akkor még nem csak az Upot, de még az REMet se nagyon ismertem. Mit hagytam ki addig! Kicsit azért lehangoló volt,hogy olyan kevesen voltunk. Én is gondolkozom a júli 8ai bécsi koncerten. Állítólag DVD is megjelentetik utána (milyen jó, hogy nincs DVD lejátszóm :( )
A Reveal megvan?


Előzmény: Kvadráta (4.)
Kvadráta e-mail | 2003-02-07 09:23:19 | 4.
Voltam bezony. Jó volt szerintem. Elég elül sikerült állnunk, úgyhogy még láttam is. Jobb lett volna ha tudom addigra az UP!-ot kivülről, de még meg sem vettem akkor. :) Sajnálom, hogy ki kell menni ezért Bécsbe idén. Azótamárférjemmel ott kezdtünk egymást érdekelni. Úgyhogy tiszta romantika lenne megint egy REM koncert. :)

Te voltál?

Hiába kell egy ilyen topik, ha az csak ül. :(



Előzmény: MacPhisto (3.)
MacPhisto e-mail | 2003-02-02 12:27:20 | 3.
na végre egy ilyen topic már nem ártott
amúgy te voltál '99-ben a koncerten?
állítólag lesz Best of is, meg majd új album is.

Kvadráta e-mail | 2003-01-28 05:54:44 | 2.
Sehol senki? Na szép....
Kvadráta e-mail | 2003-01-27 08:22:26 | 1.
Nem találtam itt topikot róluk.
Lesz turné nyáron. Sajnos az UP! turné budapesti érdektelensége miatt ide most nem jönnek. :( Nade. Új album készül, Ilyesmi. Van itt aki szereti?


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.