Click to Visit
Rock - Ismeri valaki a Possessed-et?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

desaster e-mail | 2010-03-23 20:22:38 | 17.
Valamikor a 80-as években hallottam először metalt, nagyon gyerek voltam még. Hogy melyik volt az első banda amelyiket hallottam, azon még ma is vitatkozom magammal. Vendetta, Bathory, Possessed, Voivod? Nem tudom. Csak azt hogy a Possessed és a Vendetta nagyon megmaradt ebből az időszakból. Sokat hallgattam Slayert, Bathoryt, Slaughtert, S.O.D.-t, Exodust, szóval az összes klasszikust. Nagyon örülök hogy sikerült szert tennem a Possessed és a Vendetta két ill. egyetlen meghatározó lemezére. Gyerekkorom zenéi, lemásoltam őket és azokat hallgatom sokat. Zeneileg mindenevő vagyok, de divatzenét nem hallgatok. Nekem is megvannak az ún. egylemezes bandáim: Lääz Rockit, Metallica, Iron Maiden, Bathory, Dismember, stb. Szeretem a régivágású thrash és death metalt. Manapság a két említett előadó mellett ott figyelnek a lejátszóban a Master és a Massacre korai anyagai, demói is. Üdv. mindenkinek!!
carcass e-mail | 2004-07-15 11:00:38 | 16.
Sziasztok!

Black-Thrash-Death rajongókkal leveleznék, főleg olyan ZENE kedvelőkkel, akik hozzám hasonlóan nem kedvelik az MP3-as anyagokat.Korrekt, megbízható arcok jelentkezését várom, bennem nem fogtok csalódni!

Üdvözlök Mindenkit:Carcass.


Előzmény: INDIAN (15.)
INDIAN e-mail | 2003-12-29 13:04:54 | 15.
Életmentő beavatkozásra volna szükségem,keresem a Seven Churches-t ill. az Exodus:Bonded by blood c. műalkotását cd-n.Minden megoldás érdekel.

Előzmény: carcass (13.)
stevie e-mail | 2003-12-01 16:34:38 | 14.
Elég ócska egy stúdióalbumhoz képest, 80-as évekbbeli live albumok technikai színvonalán nézve elmegy - már az az 1 szám, ami megvan.

Előzmény: carcass (12.)
carcass e-mail | 2003-11-20 08:16:14 | 13.
Possessed – koncert album
[2003. november 19.]

A lengyel Agonia Records egy hivatalos koncert albumot jelentet meg a death metal úttörõitõl, a Possessed-tõl, amelyen egy minõségi keverõpultról rögzített, 50 perces anyag lesz hallható, melyet 1987 január 26-án készítettek az ohioi Parma-ban, ahol a Possessed volt a Dark Angel elõzenekara. Az Agony In Paradise címû CD tartalmaz egy bookletet, egy bevezetést a frontember Jeff Becerra-tól, és régi képeket a zenekarról, poszterekrõl, jegyekrõl, valamint egyéb dolgokat.


Előzmény: carcass (12.)
carcass e-mail | 2003-09-25 07:31:28 | 12.
Üdv Mindenkinek!
Valaki hallotta már közületek a Live In San Francisco című kocert lemezt a Possessed-től?Valamikor a Headbanger kínálatában láttam, azért érdekelne, hogy milyen lehet a hangzása?Érdemes utána kutatni egyáltalán?

Bye:Carcass


Előzmény: carcass (11.)
carcass e-mail | 2003-09-24 04:54:52 | 11.
Örülök, hogy megpezsdült az élet ezen az oldalon!
Utolsó infóm Jeff Beccara-ról még az volt, hogy egy rablási ügybe keveredett, és egy haslövéssel úszta meg a bulit.Még lábadozott, mikor régi társai felvetették a Possessed újjáalakításának gondolatát, de ebben Larry már nem kívánt részt venni, mert jól érzi magát a Primusban.Persze nem tudni, hogy a komoly kábítószerfüggő Jeff mit tudott volna hozzá tenni a régi megismételhetetlen anyagokhoz, szerény véleményem az, hogy jobban jártunk így, mivel nem taposták a sárba a régi szép emlékeket...

Üdvözlök Mindenkit, és írjatok!

Bye:Carcass


Előzmény: Grizon (10.)
Grizon e-mail | 2003-09-23 19:55:47 | 10.
Épp a Carcass tribute albumát hallgatom q:-)

Előzmény: carcass (6.)
Razoxane e-mail | 2003-09-23 13:06:39 | 9.
Hail Lélek!

Jeff mester a Sadistic Intent nevű Death Metal zenekar 2002-es EP-jén énekelt mégpedig a The exorcist nótában hallatta a hangját. Az EP címe Morbid faith.
Ha van kedved, akkor írj a címemre, és hátha tudunk egymásnak segíteni!


Előzmény: lélek (7.)
Razoxane e-mail | 2003-09-23 13:01:14 | 8.
Hail Carcass!

Látom, hogy egyezik az izlésünk, az Onslaught és a Massacre érdekelne, meg persze számos Death, Black, Thrash anyag is. Ha jó Thrash Metal-t akarsz letőlteni, akkor menj a köv. oldalra: www2.mp3.de/Metal/Thrash Metal/
Itt találhatsz jó zenéket: Banished Reality, Reflection, Blood Red Angel, Guerilla (bár náluk az ének kicsit deathes, de nem baj.).
Ajánlom a következő oldalt is: www.devoted.to/thrash. Ezen az oldalon megtalálsz mindent a Thrash Metal-ról.
Ha van kedved, akkor írj a címemre: hujberd@freemail.hu.


Előzmény: carcass (6.)
lélek e-mail | 2003-09-23 12:39:45 | 7.
A Seven Churches alaplemez a maga nemében, azt az iszonyat erőszakos, rettenet kisugárzást nemigen tudta megismételni utánuk senki (pedig volt elég kérő...) egy The Exorcist, Pentagram, Evil Warriors, Holy Hell, Death Metal (és a lemez másik fele :))... klasszikus, na. Nem ide tartozik, de mi is történt Becerrával később? (vmi lopásos ügy miatt talán le is csukták, nem tudom) Larry meg a Primusban, hát...
carcass e-mail | 2003-09-23 05:53:18 | 6.
Üdv Mindenkinek!
Nem olyan régen találtam meg a zenenet oldalt, s a héten fedeztem fel a fórum rovatot.
Életem egyik legfontosabb alapbandája a Possessed.Talán nincs is olyan hét, mikor ne hallgatnék bele valamelyik lemezükbe, vagy a The Eyes Of Horror mini albumba.
Nagyon szeretem a minőségi thrash/death/black anyagokat, főleg a régebbi dolgokat, mivel azokon a zenéken nőttem fel.
Néhány nagy kedvencem, a teljesség igénye nélkül:
Bathory-a Blood, Fire, Death-tel bezárólag.
Cancer-Death Shall Rise
Possessed-összes
Onslaught-The Force
Morbid Angel-a régi, David Vincent-tel készült anyagok
Venom-I, II, III.
Massacre-From Beyond
Death-I, II, III.stb.
Carcass-Heartwork
Bízom benne, hogy találok a fórumon hozzám hasonló zenei ízlésű egyéneket, s lesz rá esély, hogy megtalálva a közös hangot gyüjteményeinket, illteve információinkat gyarapítva sikeres kapcsolatot alakíthassunk ki.
Ehhez kérem segítségeteket.Ha van kedvetek, írjatok.

Bye:Carcass


Előzmény: Razoxane (5.)
Razoxane e-mail | 2003-09-16 00:48:21 | 5.
A Possessed? A 7 churches a legalapabb Thrash Metal, még Jeff hörgése ellenére is! Csak az ének Death Metal, a riffek bizonyítják, hogy az a zene leginkább a Thrashereknek szól. A sok divatköcsög elmehet a francba a linkinszarral, meg a divatokkal. Azok a fos zenekarok soha nem fognak Metal történelmet írni. A Possessednek sikerült, mert nem divatból nyomta a Thrash-t, hanem őszintén. Thrash or die!
Thomas e-mail | 2003-03-10 14:51:50 | 4.
Hááát, nem rossz az ének, de nem dobtam tőle hátast.

Előzmény: stevie (3.)
stevie e-mail | 2003-03-10 10:54:09 | 3.
Azért elég hátborzongató hangja van Jeff Beccara-nak, nemdebár?

Előzmény: Thomas (2.)
Thomas e-mail | 2003-02-26 17:24:41 | 2.
Na jó, bár túlzás, hogy ismerem, de azért hallottam a Seven Churches meg a Beyond The Gates lemezeket (ha jól tudom csak ez a 2 sorlemezük volt). Akármekkora alapnak számít, engem annyira nem hatott meg...
:(


Előzmény: stevie (1.)
stevie e-mail | 2003-02-26 15:28:28 | 1.
Azért ennél többre számítottam volna! Egy elvetemült thrash/death rajongó őrült se ismeri a Mike Torrao és Jeff Beccara vezette Bay Area Thrash környékbeli legendát? A death metal legelső művelőit? A Seven Churches és a Beyond the gates albumok legendás alkotóit? Könyörgöm, valaki adja jelét annak gogy ismeri/ismerte őket!!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.