Click to Visit
Rock - Miért is lesz jó ha EU-sok leszünk
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

ck e-mail | 2003-02-26 08:36:29 | 4.
Ez az. Eddig is. Csak az a baj, hogy -mint mindig- szarnak a magyarok fejére.
Nehogy azt hid hogy fanatikus EU ellenző vagyok - mert mint mindennek, ennek is megvan a maga jó oldala. Sajnos - a mi esetünkben - eleinte (úgy pár száz évig ..:)) csak szopás lesz. (Előző fenomenális, "kapálózó" csatlakozási kísérleteinkre támaszkodva...)
Mindig átesünk arra a biz. túloldalra...

B-A-Z-D-M-E-G, nem szó szerint kellene venni mindent! köcsög-ember...:))))))))))))


Előzmény: Máté1 (3.)
Máté1 e-mail | 2003-02-21 13:51:12 | 3.
"Lehet, de biztos jönnek majd teherautók tele veszélyes hulladékkal és több más szarral amit szépen elásnak/eladnak majd szép kis hazánkban..."

Bazdmeg,eddig is ezt csinálták...Ha belépünk az Eu-ba szerintem jobban előtérbe kerül a környezetvédelem.
Egyébként csatlakozom Predi véleményéhez.



Előzmény: ck (2.)
ck e-mail | 2003-02-21 12:10:36 | 2.
Ezt Te komolyan is gondolod? Azt hiszed akkor majd feltüntetik Mo-t a nyugati országokban- az iskolai térképeken?
Jönni fognak zenekarok? Lehet, de biztos jönnek majd teherautók tele veszélyes hulladékkal és több más szarral amit szépen elásnak/eladnak majd szép kis hazánkban...


Előzmény: Predator666 (1.)
Predator666 e-mail | 2003-02-21 09:41:45 | 1.
TAlán azért mert akkor a külföldi együttesek végre előszeretettel látogatják kis hazánkat és nem Bécs lesz a végállomás számukra.
Én az EU-ra szavazok!!!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.