Click to Visit
Rock - APOCALYPTICA
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Nahryien.. e-mail | 2005-02-20 01:02:20 | 7.
az apocalyptica fellép:

febr. 27.
sport aréna
a rammstenin előzenekaraként
jegy: kb 8-9000


márc. 15.
petőfi csarnok (metal mania '05)
sok más magyar és külhöni együttessel
jegy: kb. 7000

nos?

cucka e-mail | 2003-09-29 18:07:01 | 6.
az apocalyptica szerintem is fenomenális. mondjuk a szigetes koncertet eléggé elszúrták, nem is szóltak jól, késtek is egy csomót, és nem játszották a master-t :((
bagyon tetszik, hogy most már dobok is vannak a zenéjükben. már csak egy nagybőgő kéne, és tényleg brutál lenne a hangzásuk.

Lenina e-mail | 2003-09-29 13:58:12 | 5.
Én pl. nem szoktam mindenhova írni, amit szeretek. Mert nem érzem feltétlenül szükségesnek, hogy mindenhová bejegyeztessem a nevem, hogy "igen-igen, én is az az ember vagyok, aki szereti ezt a zenét". Érdemi hozzászólást úgysem tudnék megejteni, mivel, ha tetszik egyfajta zene, az nem jelenti nálam azt, hogy konkrétan tisztában vagyok az adott zene "helyzetével" a világon (értem ezen azt, hogy nem ismerem a tagokat, az albumok, számok címeit, a történetüket stb.), csupán annyit tudnék mondani, hogy: "nekem tetszik", ezt írjam be minden topic alá, ahol olyan zenéről beszélgetnek nálamnál lexikálisabban képzettebb emberek, ami nekem tetszik? ;)

Előzmény: Razorbladekiss (4.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-26 10:21:15 | 4.
Úgy értettem,hogy ebben a topicban.

Előzmény: Necro (3.)
Necro e-mail | 2003-09-25 18:28:18 | 3.
Na,azér azt nem mondanám,h nem túl népszerű.Amikor 2 v 3 éve voltak sportszigeten,nagyon sokan voltak és most is szigeten sokkal többen voltak,mint amennyi hely volt a sátorban...sz'al akár még a Nagyszínpadra is rakhatták volna őket...de mind1,én imádom,sőt még a diszkós oszt.társaim is szeretik:)

Előzmény: Razorbladekiss (2.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-25 18:02:03 | 2.
nem örvend nagy népszerűségnek az Apocalyptica,de én szerintem egész jók.Ki szereti őket?
Cagi e-mail | 2003-03-05 18:46:33 | 1.
hella! én nem rég ismertem meg őket, és rohadtul tetszenek.. eddig csak egy albumuk van meg (Cult), meg pár klip, és egy konc. felvétel... nem tudja vk. mikor jönnek Mo-ra?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.