Click to Visit
Rock - Mikor vagy igazi rocker?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  

gt5 e-mail | 2005-09-06 18:44:02 | 145.
hozzam ma iskolaban szolt oda valami f@sz, h azt nezd slipknot-os poloban van es a nintendojaval szorakozik... hat egyreszt az telefon és zenehallgatásra hasznalom, masreszt meg nem értem ez mér lenne baj? valami kotottseg ez, h knot-os poloban vagyok? vagy akarmi masban? es meg ezek nevezik magukat rocker-nek.. ezek is csak kocsog divatrockerek.. itt a lenyeg a hozzáállás, ami szerintem álltalában együtt jár az ilyen zenék hallgatásával, mar ha az illető télleg szereti pl. a death metal-t (én imádom) és érti, átérzi a szövegeket, akkor az megalapoz egy eszmét, én ettől olyan megvilágosodott-nak érzem magam :) persze az sem baj, ha csak a zenét szereti valaki és szeret rá zuzni.. inkább mint, h az érdekelje, hogy nez ki..
Rocker Pista e-mail | 2005-06-30 09:26:11 | 144.
ebben egyet ertek mitol lenne veszelyes ha roker vagy nem bujsz oda ahova nem tartozol oda mesz ahol a te fajtad van es akkor nincs gaz ez mindenre ervenyes

Előzmény: deSKA (143.)
deSKA e-mail | 2005-06-29 12:29:03 | 143.
".ja és rockernek lenni nem olyan jo dolog....nagyon veszélyes....pénteken azthittem ottmaradok..de mind1....aki divatbol csinálja annak üzenem hogy talán az életével jáccik..."

HAHAHAHAHAHAHAHA:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D
hát ez nagyon vicces hozzászólás volt...:):) talán inkább az a veszélyes, hogy ilyen ostobaságokat írogatsz..és ezt komolyen is gondolod? vagy csak poén?
ja és akik úgy gondolják, hogy fontos a fekete ruha, bakancs...egyebek, azoktól kérdezném, hogy nekik fontos az, hogy úgy nézzenek ki, mint mások??? ez a legdivatabb dolog, hogy csak akkor vagyok rocker, ha úgy is nézek ki!
egyébként, ez a divat-nem divat dolog qrva nagy hülyeség...!!!

Linkin Encsy e-mail | 2005-06-28 05:27:24 | 142.
Stevie Igazad van!Milyen zenéket szeretsz??Én általában mindent meghalgatok de vannak amik igazán tetszenek!És az nem csak rock!
stevie e-mail | 2005-06-27 17:18:29 | 141.
Van benne valami. Ha egy zene olyan érzelmeket vált ki belőled ami felborzol - legyen az jó vagy rossz - és úgy érzed újra hallanod kell, az jó zene.

Előzmény: Stradlin (126.)
Linkin Encsy e-mail | 2005-06-27 09:44:25 | 140.
Sziasztok!Ti rockerek vagytok?Mert én nem csak szeretem a rock zenét!!
naiw e-mail | 2005-06-18 17:38:04 | 139.
Nem akarok belédkötni avgy ilyesmi...Nekem tudod mi jön le a depresszió klippjéből, amiben az a spiné rángatja magát?Az, hogy a depresszió pont az ilyen hülye spinéknek szól.Életével játszik?Meglehet.belém is kötöttek már belém, a múltkor a szemem láttára verték be egy bakancsos gyerek orrát a zselézett hajú, koptatott farmeros seggfejek, én mégis azt mondom, hogyha megpróbálsz úgy viselkedni azokkal a veszélyt jelentő emberekkel nem lesz bajod, függetlenül attól, hogy öltözködsz.Rocker?utálom ezt a szót.Számomra csak értékes vagy értéktelen emberek léteznek, és nem a kedvenc együttesük, vagy ruhájuk alapján ítélem meg őket.

Előzmény: NeSzTi (138.)
NeSzTi e-mail | 2005-06-05 19:00:42 | 138.
ááááá.....van mó tájm...izé...az a rózsaszin ruha azért tulzás. aki rocker az nem akar ugy öltözni mint britney... mert másban látja az élet értelmét...abszolut rockernek vallom magam..nem iszom le magam, és sosem drogoztam..sót nem is cigizek!!...persze hogy ne tünjek annyira jónak azért kéthetente pénteken szoktam inni én is...de az szoljon be elöször aki nem bulizott soha ugy hogy ivott valamit...mindenki másért rocker...nem feltétlenül lácik rajta..de az igazság az hogy ha egy csaj szűk rózsaszin toppocskában és a fehér nadrágjában linkin parkot halgat mert teccik neki chester...az nem rocker...láttátok már a depresszió kilpjét?..(nem akarok elszekedni)....a csaj benne nagyon tükrözi hogy vannnak akiken nem láccik hogy rockerek..de ne itéld el azokat akik kimutatják...ja és rockernek lenni nem olyan jo dolog....nagyon veszélyes....pénteken azthittem ottmaradok..de mind1....aki divatbol csinálja annak üzenem hogy talán az életével jáccik...
stanleykubrick e-mail | 2005-06-03 11:56:26 | 137.
Az az igazi rokker aki a hamis rokkerrel ellentétbe nem válaszol ilyen kérdésre!......
...A francba ezt elbasztam!

jevgenyij e-mail | 2005-06-02 16:49:24 | 136.
lejárt

Előzmény: Shamandalie (132.)
ArG e-mail | 2005-06-01 18:43:20 | 135.
erre "a rockerek összetartóbbak" izére csak annyit tudok mondani, hogy nézd meg, hogy a zenei műfajok közt, itt a zeneneten hol nyílt a legtöbb topic és hol van a legtöbb bejegyzés...egy kicsit egyértelmű...ja, és a kocsmában se kötelező halálra inni magad...

Előzmény: van mór tájm (134.)
van mór tájm e-mail | 2005-05-30 10:31:08 | 134.
Ja, és még annyit, h az sem igaz, h a rockerek összetartóbbak. Az nem összetartás h minden 2. nap együtt mentek el kocsmázni, és együtt drogoztok, meg együtt lesztek 18-19 évesen alkoholisták, persze tisztelet a kivételnek. Csak néhányan annyira nagyra vannak magukkal, h rockerek, amikor nem is azok...

Előzmény: van mór tájm (133.)
van mór tájm e-mail | 2005-05-30 10:26:11 | 133.
Szerintem nem attól leszz v.ki rocker, h felveszi a rockerpulcsikat 40 fokban is,meg leborotválja gázra a haját. Tök mind1, öltözhetsz rózsaszín ruhába, te akkor is tudod magadról, h rocker vagy ha az vagy. Egyébként szerintem hülyeség így elítélni a többi zenét, és meg sem engeditek magatoknak, h ha mondjuk tetszik nektek 1 popzene, akkor azt mondjátok h ez tényleg jo.Én ezért nem vagyok rocker többek között.

Előzmény: koponya (1.)
Shamandalie e-mail | 2005-05-14 15:49:34 | 132.
Mekkora Rocker Ön?

1. "Fehéret hugyálok, ______ köpök"
a. Vöröset
b. Véreset
c. Fehéret
d. Nenéz te

2. "Alul farmer, felül bőr, kedvencem a _________ "
a. Bourbon Whisky
b. Tisza Cipő
c. Napóleon Cognac
d. Csapóóót sőőőr

3. Paksi ______ , egy fasz ______.
a. borvidék, a hely
b. Endre, a gyerek
c. Endre, a van
d. c.

4. Ha Lajának május 1-én 1 gramm, május 12-én 12 gramm zsír van a
haján, elmehet-e a május 23. -i Ossian koncertre?
a. Nem, mer fasz!
b. Nem, mer egy mocskos topa álat!
c. Nem, mer még mindég lóg az osziján cédémmel, és beverem a
pofáját halátom!
d. Nem

5. Ha Sanya csuklóvédőjének első szegecsére egy búzaszemet rakunk,
a másdikra kettőt, a harmadikra négyet, és a következőre mindig az
előtte lévőnek a dupláját, etetni tudná-e Sanyi a kongói árvákat a
tenyeréből?
a. Nem, mer a múltkori osziján koncerten lehányta és elhagyta a
csuklóvédőt.
b. Nem, mert csak kétsorosat vett a köcsög mer mindég elissza a pézét!
c. Nem, mert sanyi utája a négereket, a kongóiakat, az árvákat meg
különösen. (ő is az)
d. Nem

6. A Headbanger előtt két rocker bunyózik a porban, hogy melyiküké
legyen a legújabb Ossian album, mer olyan gyorsan elkapkodták, hogy
már csak 1 példány volt belole. Mit teszel?
a. Odamész, a jobb oldalinak berúgod a pofáját, a másikat tarkón
rúgod a bakancssal, és hazaviszed a cédét.
b. Odamész, a jobb oldalinak belerúgsz a gyomrába, baloldalinak
behorpasztod a homlokát, és hazaviszed a cédét.
c. a.
d. b.

7. Ha két liter 23 mólszázalékos kólába beleöntünk 3 liter 34
alkoholfokos 4 tablettás kobányai aszút, mit kapunk?
a. "Fejbebasz mint álat "
b. 5 liter házmestert
c. májzsugort
d. bélgörcsöt

8. Ha a Rob Halford mellett elhelyezett keménységmérő 67%-ot mutat,
Bruce Dickinson mellett 87%-ot, mennyit mutat Paksi Endre mellet?
a. hábazmeg mellette kiakad
b. Paksi Endre, egy fasza gyerek!
c. 1%-ot
d. Most ez minek a keménységét méri?

9. Ha Paksi Endre hajának beszőkítéséhez 6 liter hidrogén-peroxidra
lenne szükségünk, mennyire lenne szükségünk Rob
Halford hajának beszőkítésére?
a. Rob Halford sosse szőkkíttené be a hajáte köcsög!
b. Nem tudom. 4 liter?
c. Hülye vaaagy, Rob Halford kopasz, csak 2 liter kell!
d. a.

10. Mennyit költ Paksi Endre hetente fodrászra?
a. Hajnyírás 500 forint, szőkítés 1000 forint, borravaló 5 forint
b. Melírozás 2000 forint, szőkítés 2000 forint, fanszőrtelenítés 2000
forint, a bort megissza
c. Manikűr 2000 pedikűr 2000
d. Ő nem jár fodrászhoz, maga csinájja azt magának te köccsög!

11. Ha egy PVC dzsekire egy hónap alatt kb 50 liter sör folyik, és kb 40
kiló sültkolbász esik, hány hónap alatt ébred a dzseki öntudatra?
a. Mi az a PVC?
b. Mi az a dzseki?
c. Mi az a hónap?
d. Mi az az öntudat?

12. Ha Laja tufa, Béla topa, Karcsi prosztó, milyen rokker Béla?
a. Szereti az oszijánt? Mer akkor igen.
b. Nem.
c. Ricsericsebeátricse!
d. Igen.

13. A buliban három lány tetszik igazán. Évi, aki lehányt tankcsapda
pólóban alszik a sarokban, Bea, aki Kareszt szopja az asztal alatt, és
Sári, aki Nietzsche filozófiájáról vitatkozik két akelással a pultnál.
Meyliket választod?
a. A kurvákkal csak baj van. Inkább kérek egy korsó sört.
b. Bea, mert gyönyörűek a szemei, kár hogy egymást nézik.
c. Sárit, mert én is imádom Nietzsche-t, főleg a gyerekkönyveit.
d. Évit, mert kellene a pólója, az enyém a múltkor elveszett.

14. Elfogyóban van a cigid. Úgy döntesz letarhálsz valakit. Mi a szöveg?
a. Te, figyu, testvér, nincs egy szál cigid? Nekem már teljesen
elfogyott. . .
b. Rock and roll testvér! Adjá már egy szál cigit lécci, én most szívtam
az utolsót. . .
c. Te, a cigisdobozom karesznál hagytam, nem tudnál addig is
kisegíteniegy szállal?
d. Adjá, adjá má egy szál cigit!

15. Miután egyik köcsög sem volt hajlandó cigit adni, mit mondasz
nekik?
a. Jól van, akkor most szívok a magaméból, de legközelebb megadod!!!
b. De egy rohadt szemét vagy te, pedig azt hittem igazi rocker vagy!
c. Köcsög állat, pedig én adnék neked ha lenne!
d. Ezek a mai rockerek már nem azok akik régen voltunk vagy mi. . . .

16. Rájössz, hogy az áremelések után vagy csak cigit, vagy csak sört
tudsz venni ezentúl. Félelmetes fantáziajáték! Kaland, játék, kockázat!
A döntés a Te kezedben van! Mit teszel?
a. Öngyilkos leszek. Beveszek egy doboz kalopiót. . .
b. Ma este beiszok a kocsmában, és a húgyomat pohárba gyujtöm és
újra megiszom, és akkor már csak cigit kell vennem.
c. Állás után nézek.
d. Együttest alapítok.

17. Be akarsz vágódni egy rockercicánál, mert szépek a szemei. Hogy
fogod a cigit?

a. A jobb kezembe a mutató és a hüvelykujjam között.
b. A jobb kezembe a hüvelyk és a kisujjam között.
c. A szám szélén fityegtetem.
d. A bal és a jobb mutatóujjam között.

18. Be akarsz vágódni egy rockercicánál, mert jók a mellei. Mivel
indítasz?
a. "Tegnap fölhívtam Endrét, hogy már rég kocsmáztunk együtt. . . . "
b. "Tegnap láttam Endrét az osszián koncerten. . . "
c. "Tegnap láttam Endrét a CD borítón. . . "
d. "Tegnap fölhívtam Endrét, és elküldtem a jó kurva anyjába. . . "

19. Be akarsz vágódni egy rockercicánál, mert totál részeg vagy. Hogy
iszod a sört?
a. A felso ajkammal rácsücsörítek a korsóra, vákuumot képezek, majd
csak a felső ajkam segítségével megemelem és legurítom a sört.
b. Az ászokosüveg végét egészen a garatomig dugom le, hogy kintről
már csak a címke látszik, és így öntöm le.
c. Jobb kezemmel megpróbálom a szám felé tolni az üveg végét, és így
öntöm le a PVC dzsekimet.
d. Befekszem a hordó alá és a számba spriccol az egész sör. . .

20. Hány évesen és miért kezdtél el cigizni?
a. 12 évesen mer már akkor is EGYÉNISÉG voltam. . .
b. 13 évesen mer már akkor a 14 évesek is cigiztek. . .
c. 14 évesen mer akkor már mindenki cigizett
d. 15 évesen mer én már felnott voltam akkor is már régóta. . .

21. Miért jó Rokkernek lenni?
a. Mert egyéniség vagyok.
b. Mert részeg vagyok.
c. Mert így jobban ragadnak rám a tankcsapdás picsák.
d. Miért, jó rokkernek lenni?

22. Bruce Dickinson a falutokba érkezik. Milyen programot tervezel vele?
a. Elmegyünk a kocsmába oszt jó bebaszunk.
b. Leülünk otthon borozgatni, közben végighallgatjuk az összes Maiden
albumot.
c. Megengedem neki hogy fölvegye a PVC dzsekimet.
d. Elküldöm a picsába.

23. Van egy hathúros gitárod. Pikularészegre iszod magad, majd
lejátszol egy Malmsteen-szólót, mialatt 3 húr elszakad. Lejátszol egy
Maiden szólót is, ami alatt három pattanás hallasz. Hány húr maradt a
gitáron?
a. Egy sem.
b. Induláááskooor 12 vóót, abból eeeszakadt hat, maradt teháááát 6.
c. Nem tudom, nem emlékszem.
d . 2-nek kellett maradnia mer az alsó két húrt nem is hasznáttam. . .

24. Találkozol az erdei tündérrel. Mit kívánsz?
a. Puszuljanak el a popper gecik.
b. Legyen egy olyan hordód amibol soha nem fogy ki a sör.
c. Legyen egy olyan Munkás cigisdobozod amibol soha nem fogy ki a
szál.
d. Leszopatod.

25. Miért jó a PVC nadrág?
a. Mert akkor csattanik el az összes fingom amikor otthon lehúzom
magamró.
b. Mert színtartó, szagtartó.
c. Mert a sört kint, a fost bent tartja.
d. "Mer szorít hogyha áll a faszom, befülled a valagam, irtózatos szaga
van. . . "

Értékelés: ha Ön sokat jár Ossian koncertre, szereti a cigit és a sört,
PVC dzsekije és nadrágja van, legalább egyszer látta már Paksi Endrét
és tarhált cigit, akkor Ön igazi rocker. Ha pedig a Bourbon-Whyskit
szereted és nincs akváriumod akkor egy topa prosztó geci faszkalap
vagy.

:DDDD

J.Hendrix e-mail | 2005-05-07 09:31:31 | 131.
Csátok!
Szerintem nem a ruha teszi a rockert.Én is annak tartom magamat,mégis csak egy bőrdzseki,egy Maiden- meg egy Guns N'-póló az, ami erre utal.
Ezeket csak azért hordom,mert csak simán szeretem őket. Az igazi rocker az,aki át tudja érezni,hogy mi is igazából a szólógitár hangja,a dob lüktetése,stb. Mert a rock az egyetlen műfaj,ahol zenélnek.És hogy miért? A zenét hangszerekkel nyomják. Más műfajok meg jóformán csak DJ-kkel dolgoznak. én nem akarom őket fikázni,mert koleszos vagyok,és a szobatársaim mind más izlésűek,mégis jól megvagyunk.Szóval az a lényeg,hogy a rock a király + béke veletek!

Nezzy e-mail | 2005-05-03 08:32:19 | 130.
Szóval akkor amikor meg basztam anyádat és hápogogot és szét repedt a sunája és rá 9-hónapra születtél te köcsög rocker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te köcsög!!!!!!!

Előzmény: Nikkelbolha (98.)
Cone e-mail | 2005-04-26 18:29:03 | 129.
Sziasztok!
tanakodtam h írjak e ebbe a topicba , d e legyen...
Szóval ha mondjuk tőlem megkérdezi valaki azt hogy rocker vagyok-e?! én nem mondom rá egyértelműen h igen az vagyok! mert ha mondjuk ezt tenném akkor sokan mindjárt beképzeltnek tartanának( meg elkezdenének divatozni, mondjuk abbol fakadóan h 16 éves vok és köztudött h a mások szerint elnevezett divatrockerek a fiatalabb korosztálybol kerülnek ki, de engem ez a divatozásos dolog nem érdekel), szóval pedig ha nem mondom azt h rocker vagyok akkor pedig úgy érzem hogy becsaptam magamat.. azt tduni kell rólam h enm vok egy olyan magamutogató,beképzelt alak,inkább szerényebb beállítotságu.
nem járok minden nap rockerstílusban de ha ilyemsmi van rajtam akkor azt büszkén viselem!
nem szeretem a kötötségeket , szeretek szabad lenni, és ha már zenénél tartunk , ha érzelmi kitöréseim vannak vagy hasonlok a zenében találom meg a lelki egyensúlyt ( amúgy a SUM41 kedvenc együttesem ,fanatikusan szeretem őket, ugyan itt Magyarországon úgy vettem észre h nem nagyon fogadják el őket , talán mert nem is ismerik őket igazán csak hallanak róluk vmit és akkor az alapján a kevés informácio alapján mondanak véleményt,ha valakinek nem tetszik az így járt :-) de itt jön az h engem nem érdekel más véleménye messziről szarok rá mert én magamnak akarok megfelelni és nem másoknak)

ja és a kiegészítő együtteseim,nem tartom olyan fontosnak de vhogy nem bírom kihagyni :-)
:green day (régi),blink 182,offspring(régi),rise against,nirvana,Hamerfall,Metallica,Drem Theater,
Pennywise,Goldfinger.+ meg még néhány a rock alapjait letevő klasszikus.
a zárojelben a régi nálam azt jelenti h azoknak a bandáknak a múltbeli tevékenységüket,zeneiségüket jobban szeretem mivel mára teljesen elmédiásodtak, köszönhetően a mocskos pénznek.
Szóval zenei stílusom viszonylag alternatívnak mondható, legfőbbképp a californiai punk rockban találom+ önmagamat, de kedvelem a progreszív rockot(Mi vel van egy indulo, még csak gyökereit bontogato együttesem ahol ebben a stílusban fogunk kibontakozni((prog. rock)) ahol én a bass gitáros szerepét veszem fel) valamint a grunge -nak is helye van nálam.
a magyar zenét viszont igénytelennek tartom és ebből következve nem sok olyan bandával találkoztam eddig akikben megfogott volna valami
: Tankcsapda(régi),Republic,Ankou
ezzel azt hiszem h be is fejeztem ,aki akar vitakozhat ezzel a hozzászolásommal de nem nagyon fog érdekelni:-)
úgy gondolom ha már ez itt egy forum ahol +osztjuk egymással a gondolatainkat,véleményünket,tapasztalatainkat akkor csupán éltem a lehetőségeimmel.




village e-mail | 2005-04-25 18:24:06 | 128.
Szasztok!
szerintem a rockerséget nem lehet leírni.én is az vagyok,de néha elbizonytalanodok.az olyan elmondhatatlan,jó érzés,hogy tartozol valahova.
olyan kozvetlen emberek a rockerek,járok koncertokra,és mindenki olyan barátságos.csak ennyi,de ha teljes szivembol szeretném kifelyezni,arra nem volna elég 100000000.....oldal se,puxxa
judy
juditami@stonline.sk

Joohny e-mail | 2005-04-10 21:49:52 | 127.
Most nem írok semmit mert már letisztáztuk hogy mi is az a rokkerség! Sokan mondtátok hogy nem néztek ki rockernak, na most én imádom a bőrcuccokat, földig érő kabátokat full fekete, fűzős nacikat csuklószorítókat nyakörveket gyűrűket, és a fekete hosszú hajat
Ezt hívják Gothrock stílusnak és engem azt hiszem hogy manson bácsi indított Ł ezen az úton és egyszerűen jobb tőle az élet nem tudom megmagyarázni de nekem a zene rengetget adott, soha nem vettem fel még zenekaros pólót mert úgy vélem nem vagyunk reklámtáblák
De ha valami jól néz ki akkor az egyszerűen kell mert jó dolog jól kinézni és ez nem jelent feltétlen divat rockerséget, és pl nézétek meg a vampirefreaksot ott pl rengeteg gyönyörű nőt lehet látni és ők aztán felkötéék magukra a dísztollat

Stradlin e-mail | 2005-04-10 10:36:38 | 126.
A zene csak az érzelmekről szól! Ennyi...
Reggae15 e-mail | 2005-04-10 09:06:03 | 125.
Béke!
Sz.tem 1 rocker nem attól rocker,h. csak rockot hallgat,és feketében jár ,tör-zúz stb...
Véleményem szerint 1 rocker attól rocker,h. szereti a rockot,benne van a szabadság szeretete,imádja a természetet,és egy igazi vándor.
Az emberek a környezetemben mindig azt mondják,h. én nem vagyok igazi rocker,mert nem fekete a hajam,mert nem mindig járok feketében,és stb..
Elegem van abból,h. mindig olyan embereket kell megcáfolnom,akik nincsenek benne ezekben a dolgokban.Semmi közük ehhez a dologhoz.Ne szóljanak be!!Lehet,h. igazuk van abban,h. nem vagyok igazi rocker.Nem tudom.Én nagyon szeretem a rockot,és a reggaet.Sz.tem lehetne engem igazi vándornak is hívni..bár a hajam nem fekete,de sz.tem legalábbis elég igazi rocker vagyok,és utálom,ha v.ki divatból csinálja ezeket a dolgokat,és ha koppintják más stílusát.Csak ennyit akartam.És nem érdekel más véleménye,ha az életemről van szó.

stevie e-mail | 2005-03-23 10:34:37 | 124.
Szerintem az a rocker, aki imádja a rockzenét és vagy csak azt, vagy szinte mindig azt hallgat. Az öltözködésnek nem sok köze van hozzá, meg a hajhossznak se, annyiban legalábbis, hogy semmiképp sem ezek határozzák meg, hogy ki rocker és ki nem (bár én hosszúhajú vagyok és tényleg nagyon szeretem a rockzenét - de nem nagyon öltözök gyászhuszárnak).
Szerintem az nagyon fos, ami pár éve volt divat, vagyis: "az a rocker, aki fekete farmert és acélbetétes bakancsot hord, meg fekete inget/zenekaros pólót/pulcsit visel stb.".
Na meg azt is észrevettem, hogy aki rocker, azt hiszi akkor ilyen befordult-kemény módon kell viselkednie. Micsoda faszság.

Dark Lord e-mail | 2005-03-18 10:28:26 | 123.
egy jó...:D

Előzmény: Máté1 (77.)
vu k e-mail | 2005-03-17 20:34:37 | 122.
KILLSWITCH!TEJLESEN IGAZAD VAN.NÁLUNK IS SOKAN VANNAK "DIVAT ROCKEREK" .JA, EGYÉBKÉNT MITŐL ROCKER VALAKI?ATTÓL HOGY OLYAN PÓLÓT VESZ FEL,VAGY SOKAT BESZÉL AZ EGYÜTTESRŐL?SZERINTEM AZ AZ IGAZI ROCKER,AKI NEM HANGOZTATJA 2 PERCENKÉNT HOGY ROCK,ROCK,ROCK DE AZT SE TUDJA MI FÁN TEREM AZ,HANEM AKI TÉNYLEG ÚGY IS GONDOLJA.

Előzmény: killswitch (119.)
BLINKfan e-mail | 2004-07-01 11:40:54 | 121.
Én nem az olyan "Húúúú de kemény" rockzenét szeretem ha nem pl. a blink 182-t, sum 41-t (mondjuk az eléggé kemény) the starting line, box car racer. Van egy osztálytársam aki mindig szenyózik hogy, hogy lehetsz te rocker amikor nem bakancsot hordasz stb.....Na az ilyen ki9s genyó faszkalapokat utálom
ArG e-mail | 2004-06-18 14:29:28 | 120.
Rocker...poper, jazzer, blueser,"diskoer". Találkozatok már pl. jazzerrel? Úgy értem aki kidülesztett mellekkel, büszkén vallotta, hogy ő aztán "jazzer". nem tudom...miért pont rocker? Vannak a "rockerek" meg a többi ember aki "más" zenét hallgat? Sose mondtam magamról, hogy rocker vagyok és nem is vagyok az. Az vagyok, aki a nevem és semmi kedvem ahhoz, hogy beskatulyázzanak. Persze ettől még igenis hallgatom a SOAD-ot és a Nirvanat,a KoRn-t és igenis hordom a Nirvanas, Systemes cuccaimat. És azért, mert ezt a zenét szeretem és ezekben a cuccokban érzem jól magam és azért, mert nagyon csodálom és tisztelem Kurtöt és Serjt, ráadásul Serj még örmény is és bennem is folyik örmény vér, erre még büszke is vagyok.huh...a KoRn meg olyan érzelmi hatásokat képes kiváltani, amit el se tudtam képzelni.(pl.Daddy) viszont utálom az önpusztitás minden formáját...én ezekben a zenékben mindig a világ elleni haragot és undort érzem és azt, hogy ezt meg kell változtatni és mindig úgy éreztem, hogy aki ilyen zenét hallgat, az sokkal jobb ember, mint a diszko-picsák.Lehet, hogy én vagyok az egyedüli aki így érez, de számomra ez a zene üzenete, megtestesíti a fájdalmat amit mindig érzek, azt, hogy az emberek önzők és soha nem fognak megváltozni.
killswitch e-mail | 2004-05-19 20:59:47 | 119.
Hellllló mindenki ! Na szóval vágjunk bele a témába !Az az igazság hogy aki Rockernek valja magát az egy kalap szar! Mi az amikor minden második kispulyán együteses póló vagy pulóver van az se tudják miaz de azért felveszik! ja igen vissza térve a téához az nem rocker aki annak valja magát szerintem!szeretnék Bleed-nek mondani valamit -figyu azcsk egy dolog hogy valakinek van egy zenekar ami tetszik neki az nem azt jelenti hogy muszály meg lennie valamelyik albumnak neki!ja én azokat a 10-13éveseket útálom akik beírnak a Metal hammerbe és olyanokat és olyanokat írnak hogy "SÁTÁNISTA LÁNY KERESI PÁRJÁT KEDVENC ZENEKAROM A LINKIN PARK ,PAPA ROACH STb..."hát igen az ilyeneknek kellene felvágni a hasukat és kitépni a belüke és belehányni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hát ennyi a véleményem
Cali Tee e-mail | 2004-05-16 18:46:14 | 118.
uristen ki csinalt ilyen topicot? ez olyan mint amikor valaki (nem emlexem ki volt az) ilyet irt: ilyen cuccot hordok, ilyen zenet hallgatok, szerintetek igazi rocker vagyok? na ne rohogtessetek
Chronos e-mail | 2004-05-14 15:09:12 | 117.
Manapság nem lehet panaszunk arra, hogy alig van rock csapat kicsiny hazánkban, de ha jobban utánanézünk, akkor rájöhetünk, hogy mindig is voltak nagyon is jó együttesek, legfeljebb nem voltak annyira felkapottak mint most.

Hogy ma miért ilyen népszerű? A választ nem tudom, de azt tudom hogy ma ha kimegyek az utcára akkor minden ötödik ember acélbetétes bakancsban, kifehérített arccal, full feketében járkál. Ez lenne a rockerség?! Nem hiszem... ez csak egy irányvonala a műfajnak, amit Manson bácsi és elődei terjesztettek el... na jó a bakancs meg a punkok 5lete... :) Na de az a legnagyobb baj, hogy ha valaki így öltözik, akkor az már teljes jogú rockernek érzi magát. Nem hülyeség?! Nem tudom... Végülis kit nevezünk rockernek? Hol van a határ? Mitől függ? Szerintem senkit nem lehet 100%-osan rockernek nevezni. /Talán még Beatrice koncerten látni ilyet :) /A legjobban korlátozó tényező, hogy olyan, mint rockzene már nem létezik, van 1000 fajta alműfaj de ennek ellenére egy együttest sem lehet beilleszteni egy kategóriába. Én amondó vagyok, hogy minden együttesnek megvan a maga műfaja! Na, de visszatérve az eredeti témához, hogy miért is ilyen népszerű manapság ez a trend? A válasz szerintem nagyon egyszerű, mindenki ki akar lógni a sorból (az más kérdés ha már mindenki kilóg akkor mi van...) megmutatni, hogy ő más mint a többi, és ez a szerteágazó rockzene lehetőséget ad rá, mivel annyi együttes van Magyarországon belül is, hogy bőven megtalálhatja bárki azt a zenét amit a legjobban szeret. Végső sorban én azokat tartom a legnagyobb "divat" rockereknek, "divat" punkoknak, akik a legtöbbet mondogatják. Mert aki igazán beletartozik ebbe a közösségbe, azt egyáltalán nem érdekli, hogy a másik mit csinál, vagy hallgat, csak az, hogy neki mi tetszik.
Összegezve, ma már nem lehet senkiről egyértelműen megállapítani semmit, a nagyrocker külső mögött lehet, hogy egy teljesen alternatív csávót találsz, soha se tudhatod...

további cikkek: http://magyarock.sw.hu

Bleed e-mail | 2004-05-11 09:31:18 | 116.
Egyet értek azzal, hogy a rockerség belűlről fakad, de a divatrockerek felidegesítenek.
Múltkor az egyik rockernek látszó lány mondta, hogy hallgat Kornt, én meg kérdeztem, hogy melyik albuma van meg neki.Ő meg monta, hogy egyikse.


Előzmény: mariann666 (106.)
Bleed e-mail | 2004-05-11 09:31:02 | 115.
Egyet értek azzal, hogy a rockerség belűlről fakad, de a divatrockerek felidegesítenek.
Múltkor az egyik rockernek látszó lány mondta, hogy hallgat Kornt, én meg kérdeztem, hogy melyik albuma van meg neki.Ő meg monta, hogy egyikse.


Előzmény: mariann666 (106.)
koponya e-mail | 2003-08-27 10:48:10 | 114.
szerintem tok igazad van..en kiscsaj vagyok es a "nagyobb" rockerek(sracok) 1folytabban basztattak hogy milyen rocker vagyok en hogy nem veszek magamnak mindenfele egyuttes poloit meg ilyenek.... szerintem ez hulyeseg en attol nem erzem magamnak rockernek hogy feketebe jarok meg ilyenek, rengeteg rocker baratom van aki igy szeret es nem erdekli oket ha eppenseggel nem vagyok mindig feketeb, meg ami=ugy is az olyan unalmas hogy midnennap ugyanaz a fekete poko meg nadrag, bakancs stb........ ha elmegyek valahova nem szuksegesek ezek a dolgok en attol meg rocker vagyok a boltban is ha a kekpantos ruhaba megyek le vasarolni a boltba..... es ha megkerdezi barki hogy:"te miert vagy rocker?" akkor en csak annyit mondok" en ebben a zeneben talatam meg a kerdeseimre a valaszt, nekem ez az elet"
kb.ennyi,bocs ha hulyeseget irtam..........


Előzmény: mariann666 (106.)
Casey e-mail | 2003-08-17 21:20:55 | 113.
Ehh csillagvirág...ez a hozzászólás mindenkire érvényes? Nem bánod remélem, ha magamra veszem! Amit én leírtam az úgy jó...nem gondolkodom kategóriákban, és tartom magam az általam leírottakhoz.

Előzmény: haska (112.)
haska e-mail | 2003-08-14 20:57:22 | 112.
kategóriákban gondolkodtok.
ez eleve szar.
hallgassatok mást. először én is azt hittem hogy rokk a király, metálos vagyok, de ma pl egy deka metált nem hallgattam. open your eyes!

Elena e-mail | 2003-08-13 16:39:30 | 111.
Rockernek lenni 1 életstílus.Ha vki az, akkor nem fog csak úgy megváltozni, hanem örökre az marad.
És nem kívülről kell rockernek lenni,szóval nem kell olyan kemény cuccokat hordani.

Bloody_Razor e-mail | 2003-08-10 12:14:20 | 110.
izé..a 90%ot enyhe túlzásnak hiszem..inkább csak 80% vagy 75%..én egy ilyet se ismerek o.O..szerencse:)

Előzmény: naillight (109.)
naillight e-mail | 2003-08-10 10:04:04 | 109.
bekeötnek egy hejen, ugyanis a zkros polosok 90%a magamutogato divatmajom.
AMDFan e-mail | 2003-08-10 01:52:28 | 108.
Azthiszem ennél jobban nem is lehetne megfogalmazni.
Ezt külön lementem nagyon tetszik...


Előzmény: Casey (107.)
Casey e-mail | 2003-08-09 23:23:07 | 107.
Ha érzed..Amikor szomorú vagy és kedvenc számaidat hallgatod, amikor erőre, önbizalomra van szükséged, amikor dühös vagy, vagy csalódott esetleg 'szerelmes'...Akkor vagy igazi rocker, amikor megkérdezik tőled mit jelent számodra a zene..és Te azt feleled: 'Az életem!' Azt mondod, 'ha nem lenne, mindig érezném....mindig mondogatnám, valami hiányzik.' A rockzene ha megérint örökre hozzád tartozik, nem olyan mint egy slágerzene amire két hónap elteltével már nem is emlékszel pedig akkor állítottad, hogy mennyire jó! Az igazi rockernek bizonyos életforma a zene szeretete,hozzá tartozik, így teljes az egyénisége..rátalál saját magára és így másokra is. Tehát igazi rocker az aki annak érzi magát! (Hangsúlyozom, nem mondja..ÉRZI!) Nekem adódik probléma, ugyanis rajtam sem látszik, és az idézőjeles rockerek...akiket simán felismersz az utcán is, pólóján kedvenc bandájának neve - nem igazán befogadóképesek. Biztos van más is akit 'rocker' ruha hiányában jól megnéztek, amikor egy rock kocsmába belépett! Azok a fejek, látszik milyen kérdés fogalmazódik meg bennük: 'Mi van baszdmeg, eltévedtél?????!!!' Én azt mondom, a ruházkodásom az egyéniségem egy másik része. Amugy sem szeretem a polot :))
mariann666 e-mail | 2003-08-09 16:51:25 | 106.
Szerintem mindenki eltudja dönteni azt, hogy belül minek érzi magát. A rockerség belülről fakad, a látszat nem mindíg számít. Nekem sok haverom van aki nem úgy öltözködik, mint 1 rocker pedig az. Sőt egész kemény zenéket hallgatnak. Vannak olyanok is akik csak úgy néznek ki, mint 1 rocker, de egyáltalán nem azok. Ezeket gondolom ti is ismeritek A kis divatrockerek. A buszon pl. megkérdeztem az egyik sráctól Nirvana pólóban , hogy mi a kedvenc számuk tőlük, de azt se tudta mi az. Ennyit róluk. Megvan róluk a véleményem, gondolom nektek is. Szóval akkor vagy igazi rocker ha annak érzed magad belűl. De ez csak az én véleményem.
Witch e-mail | 2003-07-18 18:23:18 | 105.
Nem mindig veszem fel a bakancsomat,nem mázolom agyon magam,sőt sok deszkás haverom is van...de belül az az életstílus.Anyukám azt mondja,fölösleges ilyen cuccokba járnom,mert úgysem vagyok az,és eltakarom csak az igazi belsőmet...de ő azthisztek nagyon belémlát?Vagy a bátyám az okos kis GOA-s agyával?Szerintem mindenki maga dönti el,hogy milyen...
Odal e-mail | 2003-07-06 00:20:27 | 104.
A kérdésre nagyon egyszerű a válasz: akkor vagy igazi rocker, ha megszerzed a Magyar Rockerszö-
vetség fényképes tagsági igazolványát és havonta befizeted a tagsági díjat.

Peng-e e-mail | 2003-05-29 06:35:43 | 103.
fogalmam sincs, mikor vagy igazi rockker. attól, hogy ilyen göncökben jársz és ezt hirdeted, még nem leszel az. egyet értek Accaval, miszerint ez egy életérzés.egy hangulat.benned van, és kívülről nem látható.persze ez egy elég nyálas duma, de mit csináljak?
nem vagyok a szavak embere.


Előzmény: Acca (85.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-05-28 19:52:53 | 102.
stadlertamas@freemail.hu
légyszi:)))

Nightqueen e-mail | 2003-05-26 15:42:39 | 101.
Köszike, tudom, hogy működik a dolog, de nálam nem megy! Nem tudom, miért, de nem. Sokat próbáltam már vele küldeni, de egyik sem sikerült. Lehet,azért, mert én Opera programmal netelek?

Előzmény: Nikkelbolha (98.)
tanis e-mail | 2003-05-26 11:30:51 | 100.
Amikor annak érzi magát.
stevie e-mail | 2003-05-25 21:16:00 | 99.
Rob Halford szőke, te tudatlan.

Előzmény: Máté1 (77.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-05-25 18:50:21 | 98.
nekem is:) rákattintasz hogy mail és feltárul előtted a címem:)
Grizon e-mail | 2003-05-25 14:38:25 | 97.
Mondom, jöhet nem akt is,csak jöjjön vmi q:-)))
grizon@maffia.hu még mindig...


Előzmény: Nightqueen (94.)
Acca e-mail | 2003-05-24 14:31:28 | 96.
Huhhhhhhhhhhh! =>Nelv lógatás<=
Ez igen! :D
Naaaaaaaa csak egyet legalább háttérképnek!


Előzmény: Nightqueen (92.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.