Click to Visit
Rock - Summer Rocks 2003
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Garfield e-mail | 2003-06-11 08:45:29 | 7.
tényleg végigzúztad a Nightwish-t is? nem kis teljesítmény!

Előzmény: Acca (3.)
haska e-mail | 2003-06-10 16:10:25 | 6.
a Maidenről még nem volt szó úgyhogy csak annyi hogy profi banda profi show! Harris egy isten, Dicko egy nagyon nagy énekes, McBrain hibátlan volt, Dave Murray iszonyat vidám, Adrian Smith nagyon nagy arc, Janickből pedig nem sokat láttam, mert a színpad jobb oldalán volt. a közönség végig énekelt, villázott (én is)...
a végén meg már mozdulni nem bírtam...
remélem jönnek ősszel az új lemezt bemutatni!!!

Nightqueen e-mail | 2003-06-09 19:53:50 | 5.
Jaj, te mázlista! De jó neked! Én is nagyon szívesen megnéztem volna a Nightwisht, de a COB-ért is rajongok...
ICQ-n tarthatnál egy kis élménybeszámolót... :)


Előzmény: Acca (3.)
Necro e-mail | 2003-06-09 19:24:07 | 4.
Ez az,írd csak le,hogy milyen kurva jó volt...hagy érezze még szarabbul magát,aki nem lehetett ott...mondjuk a kibaszott suli miatt!!!amúgy azt nem tudod,h a Bodom mikor jön Mo-ra megint? v. a Nightwish?

Előzmény: Acca (3.)
Necro e-mail | 2003-06-09 19:24:07 | 4.
Ez az,írd csak le,hogy milyen kurva jó volt...hagy érezze még szarabbul magát,aki nem lehetett ott...mondjuk a kibaszott suli miatt!!!amúgy azt nem tudod,h a Bodom mikor jön Mo-ra megint? v. a Nightwish?

Előzmény: Acca (3.)
Acca e-mail | 2003-06-08 19:23:31 | 3.
Szasztok! Én ott voltam 5.-én, és azt mondom a Nightwish és a Bodom nagyon álat volt. Ott headbangeltem az első sorban és a nap végén teljesen kidőltem a fáradtságtól de ilyen jó koncerten még nem voltam. Kaptam aláírásokat és fotóztam egy csomót. Tarjatól puszit, a többiektől pedig baráti kézfogást kaptam. Mire az Anthrax fellépett már ki voltam teljesen. Az tuti hogy jövőre is ott leszek, ahol a Nightwish!!!!!!!!
Nikkelbolha e-mail | 2003-03-15 09:12:53 | 2.
hehe május 23 a szülinapom:)
júni 4-5 az meg még suli!


Előzmény: Garfield (1.)
Garfield e-mail | 2003-03-15 08:28:59 | 1.
nem tom ki mit szól az idei két főbandához! én mindenesetre ugráltam örömömben! hogy kikről beszélek!?? az Iron Maiden és a Children of bodom fognak fellépni a pecsa szabadtéri színpadán Júni 4-én és 5-én! ááááááááá! el sem hiszem!!!
mindenesetre az extrém zenék hívei csak reménykedhetnek hogy a szervezők őket is meglepik! bár nehéz lesz überelnei a Slayert! némileg kárpótolhatja a thrashereket hogy május 23-án Dew-Scented party lesz!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.