Click to Visit
Rock - Voivod
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Razoxane e-mail | 2003-09-16 00:23:39 | 5.
A Voivod egy isten! Az új nem rossz, de sajnos nem Thrash Metal.
Ferdydurke e-mail | 2003-05-19 16:15:09 | 4.
Én hallottam az újat, sőt már itt virít eredeti digipack csomagolásban...

Nagyon jól sikerült album, leginkább talán az Angel Rathez hasonlít, ugyanaz a dirty rock'n'roll életérzés jön le, egy modernebb megfogalmazásban. A zene disszonáns éle és kisérletező jellege megmaradt, csakúgy mint spaces, cyber szövegek és booklet, de sokkal direktebben fogalmaz bennük Snake. Azon kevés bandák közé tartoznak, akik nem egyedi hangzással, új hangszerrel, énekessel, vagy stúdiotechnikák alkalmazásával próbálnak új utakat törni, hanem a meglévő 3 alaphangszert kezelik olyan egyedi és bizarr módon, amely egy értő zenehallgatót egyből letaglóz... Disharmonic metalrulz!:)


Előzmény: stevie (3.)
stevie e-mail | 2003-05-19 13:57:15 | 3.
Bazzeg végre megtaláltam néhai elveszettnek hitt topic-om! Voivod él!!!

Azért nem semmi, hogy Jason űnewsted bbeszállt a kanadai csodacsapatba. Kiváncsi vagyok az új albumra! Hallotta már valaki? Milyen (a régiek fényében)?

Thomas e-mail | 2003-03-24 16:37:57 | 2.
Hallgasd meg a Phobos-t! Csúcs az a lemez. Az újhoz még sajna nem volt szerencsém.

Előzmény: stevie (1.)
stevie e-mail | 2003-03-23 21:24:41 | 1.
Bár csak a War and pain, a Rrrrööööaaaarrrr! és a Killing Technology albumaikat ismerem, de tetszik ez a kanadai banda! És nektek mi a véleményetek róla?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.