Click to Visit
Rock - Indie rock és "emo" zene
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

Celt e-mail | 2006-11-03 19:43:51 | 153.
Pidzsinizáljuk a nyelvet!!!!Ezzel is csak műveljük.Mer jó.:-DDD

Előzmény: Dalymar (152.)
Dalymar e-mail | 2006-11-03 18:35:19 | 152.
Örvendek hogy válaszom megfelel kényes ízlésednek. :P

Előzmény: joggy* (151.)
joggy* e-mail | 2006-11-03 18:32:29 | 151.
aha :D

Előzmény: Dalymar (150.)
Dalymar e-mail | 2006-11-03 18:31:47 | 150.
Jól van, kötözködj, én is azt csinálom... :P

A *ck* nem jó, így megfelel?


Előzmény: joggy* (149.)
joggy* e-mail | 2006-11-03 18:28:47 | 149.
" mellesleg jövevényszó, vagyis ha elég köznapivá vált, akkor nem kell kötőjel *fájlt*, a k viszont akkor se kell) "
akkor k-val kellene irni
topikot :PPP
ugyhogy teljesen felesleges ezen fennakadni ;)


Előzmény: Dalymar (148.)
Dalymar e-mail | 2006-11-03 18:25:58 | 148.
Nyah, ezt bebuktam... :DDDDDD
(mellesleg jövevényszó, vagyis ha elég köznapivá vált, akkor nem kell kötőjel *fájlt*, a k viszont akkor se kell)

Lol, hétköznapi, de nem jó...

A közhelyre kvázi válaszoltam, csak megjegyeztem, merhogyizé... Kutyából nem lesz szalonna, na! :D

Az önbizalomhiányban meg vannak fokozatok, de ezt nyilván te is tudod.


Előzmény: joggy* (147.)
joggy* e-mail | 2006-11-03 18:19:24 | 147.
ha már belekötsz a helyes írásba akkor írd helyesen ;)
topic-ot mert idegen szó, és ilyenkor kötöjellel kell írni
"macska fel van mászva a fára" -->igazad van a szenvedő szerkezet undorító a magyar nyelvben, de sajnos már teljesen hétköznapi lett
az a jó a szép közhelyekbe, hogy néha mondanak is vmit ;)
volt önbizalom hiányos bnőm, de lehet hogy csak feltünési viszketegségben szenvedet szegény.. mind1
szoval rajta semmit se segitett ha foglalkozni próbáltunk vele, és mondtuk neki h jol éz ki meg hasonlók..


Előzmény: Dalymar (146.)
Dalymar e-mail | 2006-11-03 16:52:27 | 146.
Abba kéne hagyni... :D

"marhára rühellem az ilyen hozzáállásmódot az élethez..." Cool. Engem meg a tied irritál, nem tehetek róla, ahogy minden bizonnyal te sem.
Más kérdés hogy én ilyenkor alapjáratban nem kezdem el basztatni a másikat, max nem adok neki igazat.

"az igazság fáj, de meg kell tanulni kezelni..." szép közhelyek, trallala... :)

A megvigasztalást nem úgy értem, hogy úgy tenni, mintha semmi nem történt volna, hanem neadjisten bíztatni, pl. ha vki önbizalomhiányos, és ebből származnak problémái, akkor az én felfogásom szerint a felpofozás nem sokat segít.

"asszem ez a kettő alternatíva lett felsorolva részedről" Bocs hogy belekötök, de a macska meg fel van mászva a fára... :P
Amúgy már így is túl sokszor mondtam el h mit gondolok erről, nem fogom mégegyszer.

Ja, és topicot, k nélkül. ;)


Előzmény: Pajtás (145.)
Pajtás e-mail | 2006-11-03 14:31:36 | 145.
Úgy értettem, hogy írjál valamit, és vége, finító, ennyi...

Nem, nem vagy idegesítő, csak marhára rühellem az ilyen hozzáállásmódot az élethez...

Igen, vesznek körbe emberek (és tudom, hogy ez meglepő, de...), és mégha nem is úgy szószerint "beleverem a fejét a falba", de megmondom, amit gondolok még akkor is, ha az illetővel nagyon jóba vagyok, és még ha fáj is neki... Tudod: az igazság fáj, de meg kell tanulni kezelni...

"A probléma igazi, mély oka nem múlik el, de a fájdalom enyhítése igenis hatásos lehet." És az mire elég? Higyje el, hogy ő jó, és szép, és ezzel minden megvan oldva? Pátyolgatni kell a lelkét, ahelyett, hogy segítenénk neki?

Igen, leírtad, hogy azért nem oldódik meg a problémája, mert nem akarja vagy nem tudja megoldani.... (asszem ez a kettő alternatíva lett felsorolva részedről) Ha nem tudja, akkor nem akarja! Ha nem akarja, akkor meg minek foglalkozni vele? Ha élvezi a szart, akkor egye, nem igaz?

Na igen, ellent mondtam magamnak, abba akartam hagyni, de egyszerűen nem bírtam itt hagyni a topickot válasz nélkül... :)


Előzmény: Dalymar (141.)
Dalymar e-mail | 2006-11-02 21:35:03 | 144.
Amúgy, basszus, ok hogy nem vagyok normális, na de azért... Olvasgattam Hellfirestorm hsz-eit, azért ennyire remélem nem vagyok idegesítő... Ha igen akkor bocs. :(

Előzmény: Dalymar (143.)
Dalymar e-mail | 2006-11-02 21:30:24 | 143.
Naaa, ne bánts te is...
Mit csináltam? Csak kíváncsi vagyok hogy most éppen miért vagyok hülye... :((


Előzmény: joggy* (142.)
joggy* e-mail | 2006-11-02 16:24:51 | 142.
te legalább olyan hülye vagy mint hellfirestorm ..

Előzmény: Dalymar (141.)
Dalymar e-mail | 2006-11-02 15:44:31 | 141.
"Erre adj egy választ, és a témát lezártnak tekintem!!!" Az addig király ha te lezártnak tekinted a témát, de mire is kéne választa adni? Válaszolni a kérdésekre lehet drágám, a felvetésekre (anyázásra!!!) csak reagálni.
Ammennyiben az említett kérdés a "Le vagy szarva, érted?" volt, erre csak annyit tudok válaszolni, hogy
1, Értem, nem vagyok se vak, se hülye. (Nem úgy mint "keseyge". :P)
2, Kurva kedves vagy már nem azért. Tudom hogy az érzelmesség elpuhít, és ha nem vigyáznál ESETLEG valami jót is tehetnél (mondhatnál). Szerencsére te ez ellen sziklabiztosan bevédted magad, hát mit mondjak, gratulálok.



És akkor nehogy már én legyek az aki az értelmetlen vitát beszünteti (:P), elmondom rezsygegém; Nem, nem lehet mindenből kivergődni, egyedül sokkal nehezebb, arról h mér ne akarná megoldani a problémáit már így is túl sokat beszéltem (írtam).

Ami legalábbis részben újdonság az az, hogy "Ha meghallgatunk valakit, attól a probléma nem múlik el". Attól függ. A probléma igazi, mély oka nem múlik el, de a fájdalom enyhítése igenis hatásos lehet.

Ezenkívül továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a barátaidat (ha esetleg nincsenek akkor bocs, nem szándékoztalak inzultálni) se vigasztalod meg, hanem belevered a falba a fejüket hogy 'Ne légy gyáva baszd meg, takarodj és oldd meg a problémáidat!'?


Előzmény: Pajtás (140.)
Pajtás e-mail | 2006-11-02 11:00:33 | 140.
De észrevettem, az álláspontomat viszont soha nem adom fel, miszerint:
Minden problémából ki lehet vergődni...
Minden ember egyedül vergődik ki a problémáiból...
Ha meghallgatunk valakit, attól a probléma nem múlik el, a fájdalom enyhül, de a probléma nem múlik el...
Az is hülye, aki a problémáit nem akarja megoldani... ez is az önzőségre vezethető vissza...
Nem az emok ellen vagyok, hanem azok ellen az emberek ellen, akik kirakatba teszik a problémáikat ahelyett, hogy megoldanák... illetve ezt én akkor is önzőségnek tartom...

Személyesen neked: Le vagy szarva, érted? Szívasd azt, akit akarsz! Várd a sültgalambot, pátyolgasd a lelkét akárkinek, hátha belerokkan, aztán nehogy tégy magadért bármit is, mert "az ember társas lény"! Erre adj egy választ, és a témát lezártnak tekintem!!!


Előzmény: Dalymar (126.)
Dalymar e-mail | 2006-11-01 15:19:25 | 139.
Heh, én bárkinek igazat adok... Illetve bárkivel ellenkezek, csak a vitatkozás kedvéért. ;)

Nem, nem egészséges, no de hát ezekamaifiatalok-bezzegazénidőmben. :D


Előzmény: Gloria^^ (138.)
Gloria^^ e-mail | 2006-11-01 15:16:10 | 138.
Ahoj!
Nem értettem azt hogy most milyen állást foglaltál..mármint hogy Te igazat adsz e nekem v nem..
..más: olvasgattam a témákat,és olyanokat találtam hogy "discos deszkás rocker melyiket utáljuk jobban?" a másik "büdös rockerek utálunk titeket" (<- vagy valami hasonló) na ezeken ledöbbentem, egészséges az hogy a más zenei stílust kedvelők/képviselők utálják egymást?Csak mert én nem látom értelmét..valaki esetleg felhomályosítana :) ?


Előzmény: Dalymar (129.)
joggy* e-mail | 2006-11-01 15:05:48 | 137.
én meg a tiedet ;)

Előzmény: arunzon (135.)
Dalymar e-mail | 2006-11-01 14:07:31 | 136.
Elfogattad a véleményüket? És most rabságban tartod őket? Szegények... :P



Előzmény: arunzon (135.)
arunzon e-mail | 2006-11-01 13:22:47 | 135.
de már Celtnek is meg cs.kate-nek is elfogattam a véleményét.

Előzmény: joggy* (134.)
joggy* e-mail | 2006-11-01 11:48:59 | 134.
csak arra céloztam, hogy azért egy körforgás amit csináltok, mert egyikőtök sem hajlandó elfogadni a másik véleményét :)


Előzmény: Dalymar (133.)
Dalymar e-mail | 2006-11-01 07:35:15 | 133.
Nekem ehhez túl reggel van, mondd el mégegyszer és magyarul légyszi! Kösz. :)

Előzmény: joggy* (132.)
joggy* e-mail | 2006-11-01 07:31:53 | 132.
persze, mert nem csak ő nem hajlandó elfogadni a másik véleményét.. :P

Előzmény: Dalymar (126.)
Dalymar e-mail | 2006-11-01 06:48:51 | 131.
Lehet, de a 6 szebb szám. :D

Előzmény: arunzon (130.)
arunzon e-mail | 2006-11-01 00:44:11 | 130.
csak 5x mondják el,azért na...

Előzmény: Dalymar (129.)
Dalymar e-mail | 2006-10-31 21:40:34 | 129.
Hehe...
Vigyázz, mindjárt jönnek az okosak, és elmondják 6x egymás után ugyanazt, vagyis hogy nincs igazad. :P


Előzmény: Gloria^^ (128.)
Gloria^^ e-mail | 2006-10-31 20:51:49 | 128.
Ahoj mindenki!
Nem nagyon értem hogy miért van mindenki fenn akadva ezen az emo-nem emo vagy emos-nem emos témán. Alapjáraton ha egy ilyen stílusú emberke végig megy az utcán vagy megnézik és leszólják,vagy megnézik és azt mondják "wow ez igen, ez meg meri tenni azt amit én nem" hiszen ha belegondolunk két féle ember van: az első,megpróbál úgy kinézni h a többiek (nevezzük társadalomnak) elfogadják, ne fikázzák ..a második, ki akar tűnni a társadalomból mert igényli hogy feltűnést keltsen, és néha még teccik is neki az elborzadt nénikék arca..és vállalja a fikázást. De manapság a vízcsapból is az folyik hogy "legyen stílusod!" na most ha van stílusom akkor egyedi leszek?Vagy pont behódolok a tömeg elvárásainak? Vagy akkor most mi van? Az emosokat meg mittom még kiket sem kéne leszólni pont ezek miatt..jah ráadásul az emo még szép értékeket,ÉRZELMEKET=mély érzéseket.. (nem az "elhagyott a szép barna babám"-ra, és nem az öngyilkolósra gondolok) is képvisel, amit mondjuk pár stílről nem lehet elmondani. Szal nem kéne a kritika mert manapság semmi se jó mindenkinek..örüljünk hogy ilyen szép színes a világ :)


Előzmény: trúúú (79.)
hellfirestorm e-mail | 2006-10-31 20:51:05 | 127.
http://www.youtube.com/watch?v=3eemIOqrkOs

érdemes megnézni hogy ölnek meg sok embert 1:41 mp alatt

Dalymar e-mail | 2006-10-31 20:29:48 | 126.
Elharapódzott? Hogy érted?

Huhh. Elmondom még egyszer, aztán ha már ilyen eltökélten próbálod nem megérteni amit mondok, akkor nem okozok neked lelki bánatot azzal, hogy netán mégis felfogod. NEM jó neki, sőt, SZARUL érzi magát, és ennek ellenére baromira nem feltétlen tud/akar bármit is kezdeni vele. Ez kicsit úgy hangzik mint ha depressziósok lennének, de ez nem egy betegség, már csak azért is, mert akkor talán benned is lenne annyi becsület(vagyvalamiilyesmi), hogy ne nézd le őket.
De mivel nincs... :)

Igen, várom a sültgalambot (ez amúgy ebben a formában nyilván nem igaz, de mások igenis segíthetnek, lévén az emberek társas lények, de ezt is írtam már). Ráadásul összességében kisebb energiabefektetés, de ezt kicsit hosszú lenne ÚJRA elmondani.

"megvigasztalni semmiképpen" (<egy szó!) Ez igazán kedves...
A barátaidat is felpofozod ha sírnak, mert ugye a vigasztalás nem jó megoldás?

"azzal a probléma nem múlik el" Szerintem elmúlik. Illetve nem feltétlen, ha megfelelően nagy a baj, akkor nyilván nem lehet megvigasztalni, ezenkívül a személyisége sem változik meg gyökerestül.
DE, ha nem pofozgatjuk, hanem segítünk, vagy legalább békén hagyjuk őket, azzal többet lehet elérni.

Még leírhatnám néhányszor a véleményemet; mégpedig hogy nem minden probléma megoldható, legalábbis rövidtávon biztosan nem. Ennek viszont semmi értelme nem lenne.
Nem veszed észre hogy körbe-körbe megyünk?!


Előzmény: Pajtás (125.)
Pajtás e-mail | 2006-10-31 13:19:26 | 125.
Előljáróba annyit, hogy egy kicsit elharapódzott a téma... ezt talán nem ilyen formában kellett volna, ha már értelmes emberekről van szó!

Nem értelek... azt mondod, hogy ha valaki rossz passzban van, vagy épp rossz élethelyzet elé áll, akkor van olyan, hogy nem érzi indokoltnak, hogy szembenézzen vele? Mert neki az jó? Írnál egy példát, mert nem hiszem el, hogy létezik ilyen...

A fene az elkényelmesedett picsádnak, várod a sültgalambot?

Nem azt mondtam, hogy le kell nézni, de megvigasztalni semmi képpen, azzal a probléma nem múlik el, csak a lelkét töltjük meg lila takonnyal... Én azt mondom, hogy egy baszott nagy "pofont" kell adni neki, de úgy, hogy megérezze, hogy észhez térjen...

Igenis, és mégegyszer: IGENIS MINDEN PROBLÉMA MEGOLDHATÓ!!!! Ha van olyan problémád, amit úgy gondolod, hogy nem tudsz megoldani, akkor nem is akarod igazán, hogy megoldódjon, bár a mentalitásodból (hogy majd valaki más megoldja helyetted) ítélve soha nem is fog megoldódni, legfeljebb, ha megfogsz valami marhát, aki megoldja...

Leszarom, hogy demo, emo, emu, vagy faszom...


Előzmény: Dalymar (100.)
Dalymar e-mail | 2006-10-31 07:02:49 | 124.
És te még igazat adsz neki?! :P

(Mikor vitatkozni/belekötni/fikázni a másikat sokkal érdekesebb és viccesebb...)


Előzmény: arunzon (123.)
arunzon e-mail | 2006-10-30 22:16:03 | 123.
jó hát ez igaz de na...áááááá...igazad van

Előzmény: Celt (122.)
Celt e-mail | 2006-10-30 22:14:30 | 122.
Tény de azt hiszem h van itt pár arc akivel olyan jó fikázni egymást.Pl Veled:-DDDD

Előzmény: arunzon (121.)
arunzon e-mail | 2006-10-30 22:06:56 | 121.
Fikázni nem mindig jó de vitatkozni kurva jó.
Celt e-mail | 2006-10-30 21:54:16 | 120.
Dehát ez a fórum arra(is)való h fikázzunk.legalábbis sztem.
Aki meg nem bírja az ne jöjjön be.
Emellett viszont okosodni is lehet ám itt.


Előzmény: Dalymar (119.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:47:33 | 119.
Nem vagyok, nem is leszek emo, de nem támogatom mások fikázását, semmilyen körülmények között.

Meg különben is, a vitatkozás életem értelme, enélkül mély letargiába zuhannék. :)


Előzmény: Celt (118.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:42:20 | 118.
Olvastam de attól még megpróbálhatlak megnyerni az Ügynek:-DMerhogy Te se vagy emu:-DDDDD

Előzmény: Dalymar (117.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:40:25 | 117.
Bocsika, esélytelen...
Olvass vissza picikém! :P


Előzmény: Celt (116.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:38:37 | 116.
Ja meg a Jihad is:-DDD
Csatlakozol?


Előzmény: Dalymar (115.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:37:18 | 115.
A francba, lebuktam.
A sokkterápia viszont a tied! :D


Előzmény: Celt (114.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:36:33 | 114.
Sorry.A Taigetoszt Te hoztad fel.Én csak reagáltam rá:-D

Előzmény: Dalymar (113.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:34:23 | 113.
Te akarod az embereket lehajigálni a Taigetoszról... (igazad van, hatásosabb is, mint a sokkterápia)

Előzmény: Celt (112.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:32:16 | 112.
Miből gondolod h az én területem?
Sorozatgyilkosom még nem volt.Emo kliensem viszont igen:-DDDD


Előzmény: Dalymar (111.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:28:08 | 111.
Nekem kéne tudni? :P

Amúgy a wikipedia vagy a google megmondja, de ez alapvetően a te területed...


Előzmény: Celt (110.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:23:57 | 110.
Hallgatlak.

Előzmény: Dalymar (109.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:19:32 | 109.
Heh, ha lenyomod az entert, akkor tök mindegy, hogy mennyire van elnyújtva a szövegmező...
L
á
t
o
d
?

És a potenciális sorozatgyilkos definíciója?


Előzmény: Celt (108.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:15:21 | 108.
Nyomom az entert de nem megy mer valami balfasz teljesen elnyújtotta a szövegmezőt.
A Taigetosz pozitív az az egyén aki életképtelen ezért megérett arra h ledobják.A Taigetoszról:-DDD


Előzmény: Dalymar (107.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 21:08:10 | 107.
Lécci az enter billentyűt nyomd le néha! Csak mert még a divatemok hozzászólásait is nehéz elolvasni, ha nem tagolják a szöveget. :P

Hehe... Mi az a Taigetosz pozitív? Viccesen hangzik.


Előzmény: Celt (105.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:04:56 | 106.
Viszont azért mindíg elmondom h ami nem öl meg az csak erősít.Jihad pedig kell!!!

Előzmény: Celt (105.)
Celt e-mail | 2006-10-30 21:03:32 | 105.
Itt vagyok!!!!
Ugyan nem mint emo gyülölő hanem mint divat emo de azért jelentkezem:-DD
Korábban hozzászóló "főgonosz"elvtársaimmal együtt én is azt gondolom h nem az emoval van baj hanem azzal amit képviselnek.Szegénykék Taigetosz pozitívok de erről csak a világ és a neveltetésük tehet.Mert nem volt aki meghallgassa a bajaikat ezért segélykiáltás jelleggel mutatják hátha felfigyel rájuk valaki.PL én.Csak én sajna a sokkterápiát részesítem előnyben:-DDDEz néha fáj és akinél nem ér célt csak még jobban sajnálja magát....


Előzmény: Dalymar (104.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 20:36:11 | 104.
Ne félj, nem úgy tűnsz, mint akit a megsajnálás veszélye fenyeget... :P

"NEM BAZDMEG TEGYEN AZ ELLEN H SZAR LEGYEN A SZÁNALMAS KIS ÉLETE!" Drágám, tök felesleges kiabálnod, leírtam ugyanis az én felfogásom szerint kivitelezhető alternatívát, te ezt ignoráltad, ám legyen.

"ird le h mindenki fasz aki bántja szegény kis ártatlan lelkeket" Megmondanád nekem, hogy én ilyet, vagy bármi ehhez hasonlót hol írtam? Csak mert TE sulykolod ezt folyamatosan, én ilyet nem mondtam.
Ha el is olvastad a hozzászólásaimat, nem csak írtál a vakvilágba, akkor észre kellett hogy vegyed, hogy még csak azt sem mondtam, hogy egyetértek velük.

Jah és tényleg unalmas a dolog, pedig az elején még vicces volt. Még valaki emo-gyűlölő? Lécci?
Már most kezdek unatkozni... ;)

u.i.: "emos kis okfejtéseidbe"
LOL, no komment. :DDDDDDD


Előzmény: joggy* (103.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.