Click to Visit
Rock - Indie rock és "emo" zene
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

joggy* e-mail | 2006-10-30 16:52:20 | 103.
jaj nehogy megsajnáljam szegénykéket
"De ha valakinek szar az élete, akkor mit csináljon? Legyen öngyilkos? "
NEM BAZDMEG TEGYEN AZ ELLEN H SZAR LEGYEN A SZÁNALMAS KIS ÉLETE!

ui: ezentul nem folyok bele az emos kis okfejtéseidbe, ird le h mindenki fasz aki bántja szegény kis ártatlan lelkeket aztán ennyi, mert ez kezd baromi unalmas lenni


Előzmény: Dalymar (102.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 16:31:21 | 102.
"értelmetlen vitatkozás"
Igen, jól látod a helyzetet, ezt csinálJUK. MI. Nem ÉN. És ki is kezdte? :P

"mért ne akarna valaki kimászni a gödörből?
mért élvezné h ott van?"
Picikém, mi lenne, ha egy csöppet megerőltetnéd magad, és rászánnád azt a fél percet, hogy legalább megpróbáld megérteni amit mondok?!

Nyilván nem élvezik h ott vannak. De ha valakinek szar az élete, akkor mit csináljon? Legyen öngyilkos? Vagy ESETLEG keressen olyan embereket, akik megértik, és nem barmozzák le ha meglátják h szomorú? Persze mások még így is képesek bunkózni velük, lásd "Beképzelt, önző emberek társítva szorgalommal és akaraterővel... meg csapatszellemmel..." Aha, persze. Csapatszellem.

Na jó, de ha szomorúság = önsajnáltatás = önzőség, akkor a szomorúság valami megszüntetendő/büntetendő dolog? Gondolkozz már egy kicsit...

"De mi vagyunk mi? szeretet szolgálat?" Nem, ti vagytok a Főgonosz, akik "az összes kis emos lelkironcsot" még lejjebb taszítjátok a kétségbeesés szakadékába - gödrébe. :))))


Előzmény: joggy* (101.)
joggy* e-mail | 2006-10-30 16:12:51 | 101.
te, amit csinálsz az már tényleg csak értelmetlen vitatkozás
mért ne akarna valaki kimászni a gödörből?
mért élvezné h ott van?
"Tehát aki szomorú, azt dobjuk le a Tajgetoszról, ahelyett, hogy megvigasztalnánk. "
nem egészen ezt mondta.. de mi vagyunk mi? szeretet szolgált, hogy az összes kis emos lelkironcsot vigasztalgassuk?
hát hajrá :p


Előzmény: Dalymar (100.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 11:37:13 | 100.
Gödörben lenni rossz dolog, de a csöbörből vödörbe effektus alapján kimászni se mindig jó...
Én csak azt mondom, hogy ha valaki nem érzi indokoltnak hogy kimásszon, akkor nem is fog. Hogy miért nem? Kérdezd az atyaúristent az égben ha hiszel benne, vagy bárki mást aki okosnak tűnik.

Biztos van, aki szeret gödrökből kimászni, és ezzel akarja eltölteni az életét, de én speciel meguzsonnáznék a gödörben, és megvárnám, hogy vki kihúzzon. Ez önzúség, tudom, ugyanakkor összességében sokkal kisebb erőfeszítést igényel.

Tehát aki szomorú, azt dobjuk le a Tajgetoszról, ahelyett, hogy megvigasztalnánk. Jó stratégia, tényleg.

Nem, nem lehet. Szerintem. :P


Előzmény: Pajtás (99.)
Pajtás e-mail | 2006-10-30 10:31:25 | 99.
Az, hogy kimászol a gödörből, és az, hogy kihez mászol ki, két külön dolog... Kimászni egyedül fogsz...

Mi értelme? Ez buta kérdés... Akkor akar változtatni valaki valamin, ha nem érzi jól magát attól a valamitől... Gödörben lenni rossz dolog...

Aki szimplán csak szomorú az is mutogatja, hogy szomorú...

De igenis lehet!!!


Előzmény: Dalymar (98.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 10:06:10 | 98.
"Faszságot írtál!"
Ezekamaifiatalok-folytoncsakkáromkodnak-bezzegazénidőmben. :))))))( < Nehezebb felfogásúak kedvéért - abból van itt rendesen - csak vicc volt!)

Mondjuk úgy, nem értek veled egyet. Mármint azzal kapcsolatban, hogy az ember egyedül mászik ki a problémáiból.
Nyilván kell egy elhatározás, hogy igenis, túl akarom tenni magam rajta, de ha nincs kihez/hova menni, miután sikerült, akkor mi értelme van az egésznek?

"Dönthetnek, hogy most sajnáltatják magukat, vagy a problémáikat megoldani" - Nekem is lenni beszél magyar. (Bocs. :) )
Amúgy, bármilyen nehéz is elhinni, lehet, hogy vki nem tudja, esetleg nem is igazán próbálja megoldani a problémáit, és ennek ellenére NEM sajnáltatja magát, hanem szimplán csak szomorú.

És szerintem nem lehet mindenből kilábalni, de ez már az én személyes véleményem. (Persze az eddigiek is, de ezt most hagyjuk.)


Előzmény: Pajtás (96.)
joggy* e-mail | 2006-10-30 09:40:12 | 97.
köszönöm :)

Előzmény: Pajtás (96.)
Pajtás e-mail | 2006-10-30 08:36:47 | 96.
Faszságot írtál! Az ember csakis egyedül mászik ki a problémáiból... Segítséget kaphat, de a döntés az mindig a saját kezében van... Emosokra rávetítve: Dönthetnek, hogy most sajnáltatják magukat, vagy a problémáikat megoldani... ha a problémákat megoldják, akkor nem emok, ha sajnáltatják magukat, akkor meg önzőek... (de amúgy ez mindenkivel így van...)

Mindenből ki lehet lábalni, akarat kérdése az egész...


Előzmény: Dalymar (93.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 08:16:18 | 95.
Huhh.

Minek az indoklását is most éppen?


Előzmény: joggy* (94.)
joggy* e-mail | 2006-10-30 07:58:06 | 94.
jó én akkor most szólok..
indoklást meg már 289568969836szor leirtuk ..


Előzmény: Dalymar (93.)
Dalymar e-mail | 2006-10-30 07:51:30 | 93.
Aki divatból csinálja (ezt vagy bármi mást), az valóban szánalmas.

Nekem az a véleményem, hogy lehet valakinek olyan problémája, érhette olyan trauma, amiből egyszerűen nem tudnak egyedül kilábalni, ilyenkor az ember - társas lény lévén - olyanokat keres, akik megértik.
Lehet, hogy egy pszihomókus jobban meg tudná szerelni az agyukat ( :) ), de ha egyszer nem érti meg az illetőt, akkor nem lesz neki jobb, sőt, csak még rosszabb lesz.

Újfent elmondom, hogy nem vagyok emo, csak így kibicként írogatok, szal ha hülyeséget beszélek, nyugodtan szóljatok (nem, nem ti önkényesen kereszteshadjárat-indítgatók, hanem akik tudnak is valammit a témáról).

Felmerülhet bennetek, hogy ha nem értek hozzá, akkor mi a francért írkálok ilyen elszántan; erre most csak hülye választ tudok adni: szeretek vitatkozni. :))))))


Előzmény: Pajtás (92.)
Pajtás e-mail | 2006-10-30 07:34:41 | 92.
Részletezzem? Minden embernek vannak problémái... Ők ahelyett, hogy ezeket a problémákat megoldják, inkább lovagolnak vele, felhasználják a stílus érdekében, (és még őket kéne sajnálni...) saját magukra gondolnak!
Meg nézd meg: mennyi energiát fektetnek bele? Szerintem (legyen az bármilyen probléma) simán fel tudnának állni, ha a megoldásra koncentrálnának, nem magukra...

Heh... Akik meg azért csinálják, mert a "szomszéd" is, azok szánalmasak...


Előzmény: Dalymar (77.)
Dalymar e-mail | 2006-10-29 17:56:04 | 91.
Hogy én milyen okos voltam már megint... :))(LOL)
Mondtam hogy nem veszitek észre... :)


Előzmény: arunzon (89.)
Dalymar e-mail | 2006-10-29 17:54:44 | 90.
Öööö...
Te most hozzám beszélsz? (írsz)
Amennyire én tudom, NEM én lobbizok az emo-k elleni kereszteshadjárat mellett...
A röhejesség pedig szintén nem rátok vonatkozott picikém, hanem a vakvilágba beszélő emo-gyűlölőkre, még jó hogy elolvasod a korábbiakat - illetve jó lett volna. ;)

"itt ne jartasd a szad h ien szar a stilus meg olyan szar" ezt pontosan mikor is írtam? Szűzanyám ments meg az okos emberektől...


Előzmény: ashlee_emo (88.)
arunzon e-mail | 2006-10-28 11:11:01 | 89.
Te vagy röhejes faszikám!

Előzmény: Dalymar (87.)
ashlee_emo e-mail | 2006-10-28 10:28:28 | 88.
Dalymar tudtommal ide emok es rockerek jarnak...csinalj magadnak egy kulon temat antiemoknak de itt ne jartasd a szad h ien szar a stilus meg olyan szar...fogadjatok mar el minket ugy ahogy vagyunk a francba is!

Előzmény: Dalymar (87.)
Dalymar e-mail | 2006-10-28 07:53:57 | 87.
Hehe... Iszonyú vicces, hogy valszeg észre se veszitek milyen röhejesek vagytok... :))
arunzon e-mail | 2006-10-27 22:19:54 | 86.
Én is szeretem hidd el és nem szoktam depi lenni tőle!!!LALALALALALALALALALALALALA.FING

Előzmény: Celt (85.)
Celt e-mail | 2006-10-27 22:14:34 | 85.
Na ezt már szeretem.Nyali-fali az jó dolog.Az emok is ezért csinálják.és nem lesznek depik hogy valami jó is történik velük:-DD

Előzmény: arunzon (84.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 22:11:16 | 84.
Na jó EMU vok és imádlak nyalni téged.NYALI,NYALI,NYALI.:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Celt (83.)
Celt e-mail | 2006-10-27 22:09:39 | 83.
Valóban.Te emu vagy:-DD

Előzmény: arunzon (82.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 21:50:05 | 82.
éN NEM VOK AZ!!!!!!!!!
BOCSI!!!!!!!!!!!


Előzmény: Celt (81.)
Celt e-mail | 2006-10-27 21:47:41 | 81.
Mindenki emo csak töbnyire álcázzuk magunkat:-DDD

Előzmény: l0llip0p (80.)
l0llip0p e-mail | 2006-10-27 17:12:52 | 80.
nekema lapjába véve tetszik a stílus.. csak a sok divat emo megy az agyamra.. az h felülről lefényképezi magát a csaj, meg a szája elé teszi a kezét meg mittomén mi, és akkor ő igazi emocsaj.. és ilyet nagyon soxor látok :S
trúúú e-mail | 2006-10-27 11:21:58 | 79.
hümm...ez én véleményem szerint az emo-sokolyanok hogy utálják az életet...meg akarnak halni...szerintem nincsen nekik semi bajuk..mert aki télleg átélt vmi szörnyű dolgot az nem csinál ebbből stílust!ennyi és kész...nagy baromság az egész!ez persze csak az én véleményem de azért gondolkozzatok el ezen..van egy barátnőm aki azt mondja jujj az emo-sok olyan helyesek én is az akarok lenni...pf!!TRÉTRÉTRÉ
Samara Morgan e-mail | 2006-10-27 07:52:45 | 78.
Sziasztok!
Tulajdonképpen mit jelent,hogy vki "emos"? Ezt a kifejezést először Czér Polla szarabb képeinél láttam,meg aztán egyik osztálytársam is dobálózott vele...El tudjátok nekem magyarázni? És mi az az indie? Látom,eléggé nem vagyok képben:-)

Dalymar e-mail | 2006-10-26 14:45:33 | 77.
Ezt most részleteznéd/értelmeznéd nekem? Bocs, de ez az önző meg ilyesmik ezek honnan jöttek?

Előzmény: Pajtás (70.)
Celt e-mail | 2006-10-26 13:57:17 | 76.
hehe.Megint nem jött össze a barátom meg a barátnőm.ettől depi lettem.de annyira h mingyár öngyi leszek

Előzmény: Pajtás (75.)
Pajtás e-mail | 2006-10-26 13:54:44 | 75.
Mi újság van emoland-en?

Előzmény: Celt (73.)
Pajtás e-mail | 2006-10-26 13:50:09 | 74.
Nővérbácsi? :) Nem akarom kétségbe vonni a nemi identitásodat, de.... Jaaaa! Hogy emo is vagy! Így már minden világos... :)

Előzmény: Celt (73.)
Celt e-mail | 2006-10-26 13:31:13 | 73.
Az is.Egészségügyis vagyok:-D Nővérbácsi.És még sok minden más is....Pl.:emo:-DDDDDD

Előzmény: Pajtás (72.)
Pajtás e-mail | 2006-10-26 13:21:56 | 72.
A Bankból kimenni, meg hányni, meg ilyenek? :)

Előzmény: Celt (71.)
Celt e-mail | 2006-10-26 12:47:32 | 71.
Én is segítenék.Nem mert szeretem őket hanem mert ez a hivatásom h embereknek segítsek.

Előzmény: Freak (62.)
Pajtás e-mail | 2006-10-26 10:48:25 | 70.
Ez egy nagy szar... Beképzelt, önző emberek társítva szorgalommal és akaraterővel... meg csapatszellemmel... És mit érnek el vele?
joggy* e-mail | 2006-10-26 03:40:23 | 69.
hát mindenesetre én akkor is törekednék arra hogy kikeveredjek depresszióból, és nem társakat keresnék :P
ezzel kábé olyanok mnt akik mindig becsukják a szemüket hogy ne lássák a viládot, pedig a világ attól még ottvan
de ők tudják


Előzmény: Dalymar (67.)
Dalymar e-mail | 2006-10-25 19:48:33 | 68.
Tudom, végigolvastam a topikot mielőtt hozzászóltam. :)
"A folyamatos negatív érzés keltése számomra(és sokunk számára) egy idegesítő dolog, akár valóban szomorú az illető,akár csak divatból mutatja magát annak"

Ok, hogy idegesítő, de fordítsuk meg a dolgot; mi van, ha őket meg a mások bárgyú vigyora idegesíti?

"Azt a feelingváltoztatást meg a külsőre értettem."
Öööö... bocs, ez nekem bonyi... A "feeling" az nem belül van? :P

Celt barátod véleménye pedig megint egy más életfelfogás; "az emberi életre alkalmatlan fazonok" kifejezéssel, és még sok más dologgal nem értek egyet, de lehet, hogy neki van igaza.
"h így is lehet csinálni." És tényleg! Lehet! Értem, hogy nektek ez nem tetszik, de, mint már írtam, nekik meg lehet, hogy a ti felfogásotok nem tetszik.

Most végig a "true emo"-król beszélek, NEM azokról, akik ezt divatból csinálják.

Uff, beszéltem. :)


Előzmény: Freak (66.)
Dalymar e-mail | 2006-10-25 19:41:06 | 67.
Több darabban válaszolok, előre bocs. :)

Nem feltétlen élvezik a depressziózást, (szerintem) egyszerűen ilyenek.
"Ha bekerülsz egy társaságba" Nem lehet, hogy azért keresik a hozzájuk hasonlóak társaságát, mert azok megértik őket, és nem hülyézik le őket a "depis" hangulatuk miatt?

Hehe, köszi, angolul tudok. :) Úgy értettem, hogy nem vagyok tisztában ennek a stílusnak a jellemzőivel. Amúgy meg ha érzelmességről van szó, akkor mi a baj vele? :P

"Kevésbé szentimentális gondolkodásra térnek" Na ja, csak nem mindig könnyű az embernek feladni a gondolkodását/életszemléletét. Bár tény, hogy könnyebb, mint újjászületni.

De ez hasonló a divatrocker témához, feladja önmagát mások megbecsüléséért?


Előzmény: joggy* (65.)
Freak e-mail | 2006-10-25 18:59:23 | 66.
Olvasd el az előzményt,amire írtam.Nem a vakvilágba irkálok.Egy emo-lány azon problémázik,hogy az emokat depisnek nézik?A saját stílusát azért vágnia kéne...Fogadja el,hogy az emberekben milyen érzést kelt ez a külső,ne akadjon fenn az említett megjegyzésen.

"A totális elveszettség és reményvesztettség látszatát viszik túlzásba." <-Ez privát vélemény volt,a folyamatos negatív érzés keltése számomra(és sokunk számára) egy idegesítő dolog,akár valóban szomorú az illető,akár csak divatból mutatja magát annak.

Azt a feelingváltoztatást meg a külsőre értettem.
És igen,azért emok,mert szomorúak és nem fordítva.Legalábbis az 'igazi,true' emok.De...
...
Faszom...mit írjak?
Olvasd el Celt 56-os hozzászólását.Nem azért ajánlom mert a barátom írta,hanem azért,mert az én véleményem is pontosan ez.


Előzmény: Dalymar (64.)
joggy* e-mail | 2006-10-25 18:27:49 | 65.
"Ha valaki szarul érzi magát akkor is tettesse magát vidámnak és vigyorogjon mint a tejbetök, csak azért hogy egyesek elfogadják?"
ha bekerülsz egytársaságba ahol mindenki depis és kábé meg akar halni, akkor te is az leszel, ha meg eleve tiszta depresszios vagy és egy olyan társaságba kerülsz ahol ez az élet, mármint a depressziósság, akkor esélyed sincs hogy ebből kikeveredj
sőt egymást hajtjátok a töbiekkel ebbe mégjobban bele
mért élvezik az emok hogy depressziosak lehetnek?

emo az emotional angol szó röviditése és érzelmest jelent :)

"U.i.: "ha nem akartok feelinget változtatni" Feelinget változtatni? Azt meg hogy? Szűzanyám... Esetleg szülessenek is újjá, nem?"
nem! elég ha csak kevésbé szentimentális gondolkodásra térnek :P azt könyebb :D


Előzmény: Dalymar (64.)
Dalymar e-mail | 2006-10-25 17:17:36 | 64.
Én nem vagyok "emo", meg semmi ilyesmi, ugyanakkor nem értelek egészen...
(Azért teszem ""-be, mert én - csakúgy mint itt a legtöbben ahogy nézem - nem vagyok teljesen tisztában a dolog jelentésével)

Mintha itt egy jópáran feltételeznék, hogy az "emo"-k csak azért olyanok, amilyenek, mert egy stílust, trendet akarnak követni. Na most nekem gőzöm sincs a dologról, de ez valami hihetetlen baromságnak hangzik...
Úgyértem, ez olyan, mint hogyha azt állítanánk, hogy minden ún rokker azért hord feketét, mert az a divat (bár ilyenek is vannak, nem is kevesen).

Szerintem nem erről van szó. "lesütött szemű, arcbalógós-tépetthajú, szomorú tekintetű" Na és? Ha valaki szarul érzi magát akkor is tettesse magát vidámnak és vigyorogjon mint a tejbetök, csak azért hogy egyesek elfogadják? Ennek mi értelme is lenne?

"A totális elveszettség és reményvesztettség látszatát viszik túlzásba."
És te ezt így ránézésre megmondod? Hogy csak Úgy tesznek, mintha? Ha igen, akkor bocs, és minden tiszteletem.

Szóval senkiben nem fordult meg, hogy nem azért szomorúak (esetleg látszanak annak), mert "emo"-k, hanem azért "emo"-k (de hülye egy szó), mert szomorúak?

Értem, ne pofázzak bele abba, amiről nem tudok semmit, de muszáj volt. Sorry.

U.i.: "ha nem akartok feelinget változtatni" Feelinget változtatni? Azt meg hogy? Szűzanyám... Esetleg szülessenek is újjá, nem?


Előzmény: Freak (62.)
Pajtás e-mail | 2006-10-25 09:40:03 | 63.
Nem mondod komolyan, hogy depressziós vagy?! Nem hiszem el...

Előzmény: Freak (55.)
Freak e-mail | 2006-10-24 18:36:32 | 62.
'ugyis azer elnek hogy meghaljanak'
Miért ne gondolhatnák ezt az emberek egy lesütött szemű,arcbalógós-tépetthajú,szomorú tekintetű,mártír-feelinget keltő fiatalról?Talán mosolyogjatok többet,talán nézzetek ki életrevalóbbaknak,és akkor nem fogják rátoksütni az ilyen bélyegeket-vagy ha nem akartok feelinget változtatni,akkor viseljétek el,hogy akik nem ismerik a valódi lelki világotokat,azok bizony ilyen véleménnyel vannak.Ergó a külső igenis fontos egy ember első látásra való megitélésénél.
És nem minden emo viszi túlzásba.Csak a legtöbb.A totális elveszettség és reményvesztettség látszatát viszik túlzásba.Nekem nincs nagy bajom velük,mert bájosak tudnak lenni.Csak aztán ne értetlenkedjenek,ha pszichiátriára való depisnek nézik őket.

Én biztos odaszaladnék,kurvaanyáznám a sofőrt és felszedném a földről a srácot,de nem azért,mert nem vagyok emogyűlölő,hanem mert ő is olyan ember mint a többi és ha rajtam múlik,nem tagadom meg a segítséget.


Előzmény: ashlee_emo (59.)
ashlee_emo e-mail | 2006-10-24 14:03:42 | 61.
jaaah...es meg valami,igerem mara befogom a szam,csak ezt mondjam el...Celt..igen szemtol szembe is emonak vallanam magam...nemtom mi rejtegetni valo van benne,lehet h itt nagy a szam,meg kis bekepzelt libanak tartotok,de messze nem igy van...msn cimem megadtam,barki felvehet x)


Előzmény: Celt (56.)
ashlee_emo e-mail | 2006-10-24 14:00:27 | 60.
criminalguy az msn cimem ashlee_weis@hotmail.com ,vegyel fel legyszi,hogy beszelgethessunk x)XD,puxXxa,bye all!


Előzmény: criminalguy (23.)
ashlee_emo e-mail | 2006-10-24 13:07:47 | 59.
Freak megmondod lecci mit visznek az emo-k tulzasba??nem ertem...es Dodus... rockereke nem depisek,a red hot chlilli peppers,tankcsapda es meg sorolhatnam...ezek neked depisek??megis rock bandak.
Mit csinalnatok egy emoval az utcan ha elutne egy auto?otthagynataok vagy megprobalnatok segiteni??azert kerdezem mert mikor Londonban jartam a nyaron szemtanuja voltam ahogy elut egy emot az auto es hallottam az egyiket ahogy azt mondja hogy 'hagyd a francba!ezek ugyis azer elnek hogy meghaljanak'...oszinten valaszoljatok legyszives XxXashleeXxX


Előzmény: Freak (55.)
trúúú e-mail | 2006-10-24 09:07:19 | 58.
fákk fákk fáákk!szeretnék többet megtudni ezekről a stílusokról...bár az emo ról már meg van a véleményem sajnos...nem értem őket..és egy az egyben igaza van freak-nak!!mert szerintem is így van!!hojj
Dodus e-mail | 2006-10-24 08:58:58 | 57.
eddig nem a rockerekre mondták hogy depisek???
ezt most nem vágom...(tom h kicsit alulfejlett vok de ha elmagyarázzátok megértem)
d


Előzmény: Celt (56.)
Celt e-mail | 2006-10-23 20:20:14 | 56.
Hát nézd Kedves H Kittie.Az életem szar.A munkám gyilkos.DE van bennem bátorság szembenézni a bajokkal.Nem sajnáltatom magam,nem sírok h de szar nekem.Pláne nem csinálok felhajtást h milyen lelki toprongy vagyok.
Mi a baj Emockával?Az hogy az emberi életre alkalmatlan fazonok azt mutatják fel példaként h így is lehet csinálni.A sok buta divathajhász pedig ráharap és követi a stílt.Ezzel elveszítik a hitet önmagukban és a bátorságot h jobbá tegyék a többnyire nem is olyan szar életüket.Mert a bátorság emberi tulajdonság ugyanúgy mint a problémák elől menekülés készsége.
Ne feledd:EMBER!KÜZDJ ÉS BÍZVA BÍZZÁL!

U.i. szemtől szemben is emunak vallanád magad?Ha igen te lennél az első


Előzmény: ashlee_emo (54.)
Freak e-mail | 2006-10-23 19:35:35 | 55.
Na,azér nem lesz ám mindenki emo,aki.Én pl arra szavazok,hogy akármit érzel,akármilyen vagy,a kinézeteden a saját személyiséged jöjjön át és ne az,hogy hová tartozol,mert az mindig üresség feelingjét kelti,senki sem fog tisztelni érte.Én is tudnék mesélni.Én is depressziós vagyok,nem is kicsit.De hogy emiatt egy szintén hóttdepis társaságba csatlakozzak akikkel együtt sajnáljuk magunkat,és hogy mindig ugyanazokat a stílusjegyeket viseljem és ugyanazokat a bandákat hallgassam függetlenül a tényleges aznapi hangulatomtól,hát azt azért nem,éljük csak meg az életet a maga teljességében!
Az emok a legtöbb emberben olyan érzést keltenek,hogy ezek a gyerekek nem tudnak szembenézni a problémáikkal,egyoldalúan élik az életüket és félnek a világtól.Meglehet a maga szépsége a dolognak,de sokan túlzásba viszik.


Előzmény: ashlee_emo (54.)
ashlee_emo e-mail | 2006-10-23 16:32:23 | 54.
mi bajotok az emokkal??oszinten...legyszi mondjatok meg.en nagyon birom oket,es mar nem 1 emo baratom volt,es nagyon realisan gondolkodnak es nagyon jofejek...az hogy depressziosak azert van mert elik a stilust...vannak kevesbe jo oldalai is,de aki ezeket felfedezi magan az elobb utobb emo lesz...pl.elegedetlen kulso,szar elet,zuros gyerekkor...ezek,es azert erzelgosek mert ezek a dolgok nyomokat hagynak bennuk,megsertik a lelkuket,erzekenyek lesznek...nekem sem volt konnyu egy autobalesetet tulelni a korhazban es latni ahogy a legjobb baratom meghal...ez kesztett arra hogy emo legyek,nezzetek utana a legpontosabban h mi az hogy emo...de anti-emo site-okon...ha semmit nem talaltok leirom en a pontos meghatarozast.Es...msn cimem ashlee_weis@hotmail.com de anti-emok hagyjanak beken,kossz... XxxxxXAshleeXxxxxX

Előzmény: Dodus (53.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.