Click to Visit
Rock - Basszusgitaros needed
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

herfli e-mail | 2009-11-01 19:43:48 | 20.
Sziasztok!
Alakuló budapesti blues-rock együttes keresi basszusgitárosát!
Deák Bill, Takáts Tamás, Doors, ZZ-Top és hasonló feldolgozásokkal szoknánk össze, és ha megy, mehetnek a saját számok.
Nem kell, hogy profi legyél, csak tudj játszani a hangszereden, és legyen felszerelésed. Az sem baj, ha még sosem játszottál együttesben, majd itt belerázódsz.
Hívj, ha úgy érzed, lenne kedved hozzá!
20/ 423-9706

Fera e-mail | 2009-10-29 10:10:24 | 19.
Picit Off, de hátha valamelyik basszusgitáros figyel! ;)

ELADÓ!!!
Behringer Ultrabass BX1200

• 120W RMS
• Bassreflex-láda (45 fokban dönthető, monitorládának is használható)
• Custom-made 12" alumínium hangszóró
• 2 csatorna
• Aktív 4-sávos EQ
• 2. csatornán shape/ultrabass funkció
• Dynamizer effekt a minden hangerőn dinamikus, erős hangzásért
• Sztereó line-in
• Poweramp-in
• Preamp out
• Hangszóró kimenet
• Tuner out
• Balanced DI out
• Fejhallgató bemenet
• Lábkapcsoló (csatorna és ultrabass)
• Aktív/passzív bemenet
• Méret: 510*410*406 mm
Megkímélt, döbbenetes gyári állapotú kombó, nem hajtottam szét (és akkor még finoman fogalmaztam).
Mindössze 22 kg, de hangja igen nagy. Nagyobb hangerőn sem torzít. Nem egy full-stack, de próbákra, otthonra megteszi, vagy monitorládaként fellépésekre. Nekem próbákon sosem kellett kierősítenem. :)
Képek: http://picasaweb.google.hu/fleadomo/BehringerUltrabassBX1200?authkey=Gv1sRgCIa45NCanYOEuAE#

Iá.: 52.650 HUF

Továbbá:

Musima V2 Bass

Korának megfelelő állapotban, friss húrokkal. A jack bemenete nem működik, vmit meg kell forrasztani benne. Én sajnos ehhez nem értek. Ennek ellenére semmi baja nincs, nagy jelszintű gitár, egyenes nyakkal.
Képek: http://picasaweb.google.hu/fleadomo/MusimaV2Bass?authkey=Gv1sRgCNml58uRiJPzlwE#

Érdeklődni a név alatti kontakton lehet! Keressetek bátran!
:)

normen e-mail | 2009-10-08 20:38:49 | 18.



**********NIRVANA tribute zenekarhoz keresek tagokat ..én gitáron és dobon egyaránt játszom nirvanat.....de ha lehet akkor dobolnék.........bp-i vagyok 26 éves nagyon jó próbatermet tudok a blahán........írjatok gitárosok..minden megoldás érdekel....normen8@freemail.hu.....ha már három számot le tudsz játszani akkor királyság van....




Imijoe e-mail | 2009-09-29 16:36:10 | 17.
Hello!

Friss, ropogós metal zenekar keres zúzós metal zenéhez Basszert és második gitárost, elsősorban Győr környékéről.
Másodsorban Göd, Vác, Bp. miegyéb...
20-30 év közöttiek vagyunk, saját számokat játszunk, bár próbákon azért felcsendül egy-két Pantera és Damageplan...
Komoly hozzáállás, sörimádat elengedhetetlen.


Érdeklődni a theimijoe@yahoo.com címen...
Ne csak "szoba gitáros" legyél bazz....

Longinus e-mail | 2009-09-21 15:47:10 | 16.
Üdv.

Doom metal zenekar keresi gitárosát és basszerosát.
A lényeg hogy légy elkötelezett, szeresd ezt a zenét, s hogy ne legyél teljesen kezdő, tudj bánni a hangszereddel.
Számok vannak, szövegek magyar nyelven íródnak. Irányvonal: Wall of Sleep.
Ha érdekel a dolog ide írj: anders1@citromail.hu
Üdv: Zoli

ihavegibson e-mail | 2009-09-20 15:21:26 | 15.
Sziasztok! Tatabányai basszusgitáros vagyok, és keresem zenekaromat! 2 éve basszerozom, több zenekart is megjártam már, és színpadi tapasztalattal rendelkezem. Felszerelésem: Ibanez GSR 200, Laney RBW100 kombó.

Mindenféleképpen egy célratörő, haladásra képes, a hangszerükhöz tényleg értő embereket tartalmazó csapatot keresek. Mindenképp lemez készítés és koncertezés a célom, nem pedig öröm zenélés.

Szivesen játszok metált, hard rockot, rockot, punkot. Tatabányától olyan max 60 kilométerig megoldható számomra az utazás.

Ha basszeros kell írj ;) :
E-mail:ihavegibson@indamail.hu

Msn: dudvarecki00@vipmail.hu

Us e-mail | 2009-03-17 19:39:25 | 14.
Sziasztok,

Gitárost és basszusgitárost keresünk alakuló pop-rock bandánkhoz.
Dobos, énekes(lány) van, 22-28 évesek közül szeretnénk ha jelentkeznétek.
A próbák Budapesten vagy Solymáron lesznek.
Elsősorban saját dalok gyártását szeretnénk szorgalmazni, tehát mindenkinek
Meg kellene írnia a részét. Nem probléma ha nem saját vagy vérprofi a lényeg hogy
Tudj improvizálni, legyél kretív, gondold komolyan, ne linkelj és nézz ki jól :)
Vagy ha nem is nézel ki jól akkor nézz ki nagyon csúnyán, de azt stílusosan.
Irányvonal: Paramore, No Doubt, Guano Apes, Katy Perry,


Demót, linkeket, fotót(!), CVt, küldjétek a : adorockable@gmail.com címre.


Előzmény: Odferi (13.)
Odferi e-mail | 2008-04-14 22:39:11 | 13.
Sziasztok én egy 19 éves 2 és fél éve aktivan zenekarban játszó Budapesti basszusgitáros vagyok . Egy metál bandát keresek föbb irányzatok Sonata Arctica, Stratovarious, Children of Bodom. A magam korosztályába természtesesen ez + - egy két évet jelent.
A legjobb egy Sonata Arctica tribute lenne :P.

kakapanna e-mail | 2008-03-12 09:53:49 | 12.
keressen inkább taposóaknát

bekötött szemmel


Előzmény: joggy* (11.)
joggy* e-mail | 2008-02-28 04:18:59 | 11.
nem vagyunk kiváncsiak rád, és kurvára idegesitő amit csinálsz (ha nem fognád agyilag mit mondok akkor olvaasd el még egyszer szótagolva... vagy olvasd el amit Arunson irt, ugyanaz csak ő jobban kifejtette..:)
amugy mi lenne ha dobos helyett IQ-t keresnél?


Előzmény: Dávid -FaF (10.)
Dávid -FaF e-mail | 2008-02-27 13:39:29 | 10.
Dobost és basszusgitárost keresünk!


A Fejjel a Falnak nevű egri zenekar dobost és basszusgitárost keres!
próbahely adott Egerbaktán! Lényeg hogy legyen koncertképes cuccod!
ha kiváncsi vagy ránk, katt ide -> http://www.myspace.com/fejjelafalnaksound

skap87@freemail.hu

zeika e-mail | 2003-04-02 15:09:48 | 9.
Adok 1-2 tippet, hátha fel tudod használni az eposzodban :-)))

DJnek vmi parkinson-kórosat v legalább sklerosis multiplexest, akinek a rángások miatt nem probléma a keverés....hhh

Szerintem a zongoristát is Csernobilből kéne hozatni (sok-sok hosszú kéz, akár 1szerre több zongorán is játszhatna :-))


Előzmény: Marque (7.)
zeika e-mail | 2003-04-02 14:47:00 | 8.
OK, akkor szegggyyed be a bogyódat... én meg várom a folytatást...:-)))))))

Előzmény: Marque (7.)
Marque e-mail | 2003-04-01 18:11:34 | 7.
várjáá... a "DÍDZSÉ" meg a "Zongorista" :-) még meg sincs!

:-DD


zeika e-mail | 2003-04-01 16:27:27 | 6.
Na jó...mit vettél be, hogy ez jött ki belőled?



Naggggyyon jóóóóóóó

:)))DDDDDDDD


Előzmény: Marque (4.)
Grizon e-mail | 2003-04-01 15:50:51 | 5.
q:-DDDDDD

Marcikám, voltál mostanában orvosnál?Van egy nagyon jó pszihiáter ismerősöm, megadjam a számát?Hja és ha már nála jársz, akkor váltsál már ki nekem is vmi antidepreszánst, amitől jó sokat röhögök,elvesztem a realitás-és időérzékemet és esetenként a wcdre borulva hallucinálok tőle szürreális dolgokat!Nem tudsz vmi ilyen szert?q:-)))


Előzmény: Marque (4.)
Marque e-mail | 2003-03-31 18:05:56 | 4.
OK!

Meg különbenis, Te az Én bandámba jössz és KÉSZ!
Palitökei yetimetált foguk jáccani, némi Batles utánérzéssel és LimpBizkit-es hangszereléssel.

Tehát az énekes egyszerre fog Tarja N. és Tom A. hangján énekelni/hörögni (travi lesz a "csávó").
A dobost egyenesen Csernobilból importáljuk majd (- a min. 25 kéz miatt -)és egyszerre fog afrikai tamtamokon és tibeti kongákon nyomulni.

Én (tudod, a gitáros) pedig a változatosság kedvéért nem le, hanem felhangolom a gitáromat, ezáltal bár csakúgy mellékesen, új trendet alakítok ki a magyar ill. külföldi rockgitárhangolás-divat alakulásában és megdöntök minden 1es rekordot amit húrszakításban valaha is elértek.

Te pedig majd olyan basszhangzást adsz a zenének, hogy az olyan hatást ér majd el, mint ha Fieldy, Flea és Lukács L. EGYSZERRE játszanának gordonkán.

Természetesen megnyerünk minden létező tehetségkutatót, párbajt, kivbálasztást, be-és kiszavazóshowt, zenei fellépést, koncertet, bulit, ökörsütést, fesztiválokat, tüntetéseket, EU bulit, választást és háborút. A közönség a lábunk elött hever majd, elvisszük az összes létező zenei és nem zenei díjat. És ha majd Kurt Cobain személyesen adja át nekünk az Oscart Ópuszatszeren két mangalica-rodeó között a "Terminator 24: Revenge on the Traktor-man" soundtrackjáért, akkor végre Én is felébredek és beveszem a Seduxent...

:-DDDDDDDDDDDDDDDDD

Grizon e-mail | 2003-03-31 15:01:49 | 3.
Köszi, de bevagyok havazva q:-))Erről jut eszembe!Nincs vkinek egy eladó metronomja?

Előzmény: Marque (2.)
Marque e-mail | 2003-03-30 15:17:38 | 2.
Grizon! Hát hol vagy Te ilyenkor?? :-)))))
sowi e-mail | 2003-03-29 20:12:11 | 1.
Kezdo nu metal beutesu(fogjuk ra:) zenekar basszusgityost keres, numetal fikazok kimeljenek, bovebb info email: sovanyz@freemail.hu
elore is kosz ha vki jelentkezik:)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.