Click to Visit
Rock - Nuclear Assault
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Razoxane e-mail | 2003-09-23 13:10:38 | 7.
Hail!

Tudok ajánlani néhány ismeretlen Thrash bandát, szerezd be őket, ha érdekel: Suicidal Winds, Final Breath, Flash Made Sin, Asmodia.
Az új Destruction engem is érdekelne.
A Carnal Forge és a Dew Scented király!


Előzmény: carcass (6.)
carcass e-mail | 2003-09-23 06:23:59 | 6.
Üdv Mindenkinek!
Én a Survive című NA albumot ismerem, ami elég rövidre sikeredett ugyan, de a rövidsége ellenére azért leszakítja a gyanútlan hallgató arcát rendesen.
Egyébként nem haltak ki a Thrash rajongók Magyarországon, csak nem mindenki olvassa a fórumot...
Jómagam is kedvelem eme brutális stílust, mely nem kevés legendás albumot juttatott a fémzene halhatatlanjai közé.
Mostanság egyébként a Carnal Forge, Dew-Scented duót hallgatom, de a Destruction-Metal Discharge albuma sem lett piskóta!!!Ajánlom minden fórum olvasónak, szerezze be, nem fogja megbánni!

Bye:Carcass


Előzmény: Razoxane (5.)
Razoxane e-mail | 2003-09-16 00:41:57 | 5.
Üdv Barátom!

Sajnos Magyarországon nincsenek Thrasherek néhány megszállotton kívül, de az a kevés már összefoghatna. Nekem a Game Over van meg, azon a legjobb nóta az After the Holocaust. Annál kevés jobb Thrash támadást hallottam más hordáktól!

stevie e-mail | 2003-04-14 13:31:47 | 4.
Hát, e-mail-en keresztül nem, de ha kiskunfélegyházi, vagy egri és környékbeli vagy, akkor küldj e-mail-t, találkozhatunk, adsz egy CD-t oszt megírom, sebtiben.
Ennél egyszerűbb megoldás is van:

Töltsd le a KaZaA media desktop-ot, a www.kazaa.com-ról keress rájuk és a következő számokat keresd:
Cross of iron, Stranded in hell, Critical Mass, Game over, Rise from the ashes, Butt fuck, Hang the pope stb. nem hiszem, hogy megbánod!


Előzmény: ck (3.)
ck e-mail | 2003-04-10 13:16:04 | 3.
Én nem ismerem őket, de kiváncsi lennék rá-azok alapján amit írtál... egy számot tudnál küldeni?

Előzmény: stevie (2.)
stevie e-mail | 2003-04-10 13:09:08 | 2.
Vazzeg, ne mondjátok már, hogy senki nem ismeri!!!
Nem hiszem el!
Írjon már valaki, könyörgöm!!!

stevie e-mail | 2003-03-30 23:39:12 | 1.
Ismeritek ezt a New York-i thrash/speed/(hardcore) legendát? Ha igen, írjatok a topicba! Ha kell nektek, valahogy eljuttatom (vagy legalábbis megpróbálom)

Banyek, ez a Glenn Evans dobos iszonyú profi és kibaszott gyors! A Stranded in hell-ben, meg ugyan a többi számban is végig: tatatatatatatata dörrennek a lábdobok!
John Connely, az énekes...az teljesen kész! Az a hang eszméletlen! Meg ugye Danny Lilker basszeros se egyszerűen gyilkolja a hangszert!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.