Click to Visit
Rock - Megfenyegettek, lezsírozzák,hogy ne jussak be a Sz
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

káosz e-mail | 2003-04-06 15:21:59 | 5.

a sziget évről évre undoritobb!!!!!!!!!!!!!!!!!
különben tudom kiről beszélsz.
ők már az előzenekar témánál is bemutatkoztak,hogy mekkora GENNYEK!!!!!!!!!

doktor e-mail | 2003-04-04 10:29:34 | 4.
Hát, pedig megfenyegettek. Tudom, hogy ismernek valakit a zsűriből, és nyilván azért kerültek be a csodás "első 3" közé!! Botrányos!! Erre azzal fenyeget meg, hogy majd szól annak az illetőnek, hogy "ne lássanak szívesen a Szigeten"
Ld.:http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=gomzol (téma:egyéb)

csabi e-mail | 2003-04-04 06:23:38 | 3.
Mi az hogy megfenyegettek!!!!!!!??????
Meg különben is... attól még hogy Te játszanál a Szigeten a zenekaroddal, attól még ő is játszhatna a zenekarával, nem?!
Nem tudom mit lehetne ilyenkor tenni, nem volt még ilyesmiben részem.

Amúgy a szenzációs Sziget jelentkezésről röviden: it's a JOKE!!!
Nagy beharangozó meg minden hogy, tyuhúúú, lehet egyszerűbb módon, neten keresztül jelentkezni! DEJÓ! Csupán el kell küldeni az online jelentkezési lapot és majszólnak hogy hova lehet küldeni az mp3-akat! Fasza! A jelentkezési határidő előtt pár nappal sikerült kiderítenem hogy hova is lehet küldeni az mp3-akat. O.K., ez még nem is oly nagy gáz, de mondjuk azé lökhettek volna egy mailt, hogy hé te barom ide küldjed a szaros mp3-okat. Na mindegy.
Eztán jött csak a lényeg! A jelentkezési határidő letelte után pár nappal olvasom a sziget.hu-n hogy sajnos technikai okok miatt nem tudják elfogadni az mp3-as jelentkezéseket!!! Vicc!!!
Azért szeretnénk ezúton is megköszönni ezt a remek lehetőséget a Sziget jelentkezésre!!! Hajrá!!! Csak így tovább!!!


Előzmény: doktor (1.)
redemptor e-mail | 2003-04-03 21:04:53 | 2.
Én ciánkapszulára voksolok.

Előzmény: doktor (1.)
doktor e-mail | 2003-04-03 20:59:37 | 1.
...Szóval, ma egy rivális zenekar megfenyegetett, hogy elintézi, hogy ne jussak be a Szigetre a zenekarommal, miután felvetettem, hogy milyen furcsa, hogy ők már március 4-én tudták, hogy bejutottak. (A határidő március 15 volt, tehát elvileg ez előtt senkiről nem születhetne döntés.)
Szerintetek mit kell csinálni ilyen helyzetben?


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.