Click to Visit
Rock - Hetedik Nap
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Grizon e-mail | 2003-05-01 16:45:09 | 5.
Ok, bár tényleg csak vicceltem és imádom Zsuzskát, természetesen nem gondoltam komolyan, de sztem ő is csak mosolyogna ezen az állításomon és nem venné vérkomolyan...De legyen, visszavonom amit Zsuzsáról írtam,kivéve azt hogy vércuki a csaj, nagyon jófej és baromi jó hangja van.

Előzmény: Bella (4.)
Bella e-mail | 2003-04-30 12:29:11 | 4.
Kedves Grizon!

Barátnőm hívta fel a figyelmemet erre a topicra, és megbocsáss, de meglehetősen kétértelmű a fogalmazásod.("...lehet fűzni Zsuzsát, az énekesnőt(Rumoskóláért bármire képes..." ) Engem zavar, inkább találom bántónak, mint humorosnak, a szmájli ellenére is! Légy olyan jó, korrigáld!
Nem kétlem jó szándékodat, lehet, hogy népszerűsíteni szeretted volna a zenekart, amit magam is támogatok, de úgy vélem, reklámnak nem ez az igazi. Engem például egyáltalán nem foglalkoztatna egy ilyen szöveg után a zenekar... Még szerencse, hogy ismerem őket, s tudom: a mi Zsuzsánk rengeteg mindenre képes: nemcsak a barátaiért, a családjáért, általában az emberekért; ahol tud, segít. És egyáltalán nem rumos kóláért teszi!!! Vidámságát, nyitottságát, illetve azt a magas fokú elfogadást pedig, amit az emberek iránt tanúsít, becsülni kell, sőt, lehet róla példát venni, nem pedig félreérteni!
Köszönöm, ha megpróbálod kicsit az én nézőpontomból is átgondolni a fentieket!


Üdvözlettel


Bella


Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2003-04-16 19:04:11 | 3.
SZombat, ne feledjétek, bár valószinűleg csak én olvasom ezt a topicot q:-DD

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2003-04-15 15:00:29 | 2.
Aki szereti a blues-t vagy akár Alanis Morisette-et az nézzen le most Szombaton este a City Pubba(Almási téri kocsma, a kedvenc helyem,csak drága a sör...), akkor játszanak Hetedik Napék, lehet fűzni Zsuzsát, az énekesnőt(Rumoskóláért bármire képes q:-))
Grizon e-mail | 2003-04-14 15:36:41 | 1.
Nálam a legtehetségesebb magyar zenekar címet elnyerték!Az énekesnőjükről pedig lehet olvasni a zene.neten a Janis Joplin emlékestel kapcsolatban...

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.