Click to Visit
Rock - Anarchia
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Celt e-mail | 2006-10-27 23:10:56 | 61.
Freak nem kislány.Csak nem iszik alkeszt.

Előzmény: arunzon (60.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 23:09:14 | 60.
Kislányoknak kóla jár.:-DDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Celt (59.)
Celt e-mail | 2006-10-27 23:07:38 | 59.
wárlak kicsiszív.Freak!nem féltékenykedsz.Téged is viszünk.Majd kapsz kólát:-D

Előzmény: arunzon (58.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 22:46:33 | 58.
Az a jóóóóóóóóóó!!!!Szeretem!!!!!Megyek hozzád!!!!

Előzmény: Celt (57.)
Celt e-mail | 2006-10-27 22:45:30 | 57.
Kicsi sörfőzdéből Ecserről.Kurva jó csak fejbeverős:-DDD

Előzmény: arunzon (56.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 22:43:56 | 56.
Milyen házit?????????

Előzmény: Celt (55.)
Celt e-mail | 2006-10-27 22:27:55 | 55.
Én meg dolgozom.Pedig otthon a Sangriám....Ahová meg elviszlek ott csapolt házit mérnek:-DDD

Előzmény: arunzon (54.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 22:23:48 | 54.
Hát jaja a Sörözés.Én most este olyan fini söröket ittam hogy majdnem elélveztem.ahhhhh.

Előzmény: Celt (53.)
Celt e-mail | 2006-10-27 22:20:12 | 53.
Persze h aggódok.Mi lenne velem nélküled....Meg a beígért sörözés nélkül:-D

Előzmény: arunzon (52.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 22:06:58 | 52.
de nyugodtan csak barátnőmmel összekaptunk kb ennyi nem tudom hogy mi lessz holnap.Hogy aggódik értem a kis EMO-M!!!Kedves

Előzmény: Celt (51.)
Celt e-mail | 2006-10-27 22:01:12 | 51.
Akkor ne gecizzek veled?

Előzmény: arunzon (50.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 21:58:32 | 50.
Kell mert nagy szar az ANARCHIA ők sírnának először,undorító.BOCSI most érzékeny vagyok ma.

Előzmény: Celt (49.)
Celt e-mail | 2006-10-27 21:55:55 | 49.
Kell erre reagálni?

Előzmény: arunzon (48.)
arunzon e-mail | 2006-10-27 21:53:48 | 48.
Sírok annyira szép volt!!!!!BLABLABLA...

Előzmény: Jucikaa (47.)
Jucikaa e-mail | 2006-10-27 18:10:56 | 47.
Nem kell ide Über Alles!
Nem kell ide horogkereszt!
Nem kell nekünk uralkodó!
Nem kell nekünk hazug szerep!
Elég volt az elnyomásból!
Elég volt a sok királyból!
Dõljön le a karhatalom!
Szabad legyek, azt akarom!

Szabadság, egyenlõség
E kettõrõl álmodunk
Nincsen Isten, nincsen Haza
Anarchiát akarunk!

Úr és szolga, nincs különbség
Hazugság a hatalom
Az igazságot elfeledtük
De eljön majd az alkalom
Hogy társadalmunk egyszer szép lesz
Vezetõ és rendõr nélkül
Megnyílnak a határok
S az egész világ így megszépül

De ez sajnos lehetetlen
Erõsebb a hatalom
Összeomlik régi álmunk
S kötél lóg a nyakamon

/Hatóságilag Tilos: Anarchia/

arunzon e-mail | 2006-10-27 08:42:49 | 46.
Te sírnál legjobban ha Anarchia lenne!!!

Előzmény: ANARCHIAgirl (45.)
ANARCHIAgirl e-mail | 2006-10-27 05:58:06 | 45.
ANARCHIA!!!

(előbb láttam egy thsat)

ANARCHIAgirl e-mail | 2006-10-27 05:56:37 | 44.
szijasztok
új vagyok és utálom a tht!!!

joggy* e-mail | 2006-08-11 09:13:30 | 43.
béke sincs.. amugy tudod mi az anarchia? ha nem nézz utána..

Előzmény: Los Fastidios (42.)
Los Fastidios e-mail | 2006-08-07 18:14:14 | 42.
pfff....anarchyát hirdettek??!! vicces. anarhijja go home! elárulom h nincs ilyen!
rihi e-mail | 2006-07-12 08:14:34 | 41.
Pest megyében lakom, de ezt hogy rosszak az utak én nem teleüléshelyileg írtam... Én szeretek bringázni, versenyzek is XC kategóriában, és elég sok helyen megfordultam már mind bringával, mind autóval, gyalog vonattal stb...
Bringával vagy gyalog az ember jobban észreveszi az úthibákat mint autóból...


Előzmény: Freak (40.)
Freak e-mail | 2006-07-10 21:01:58 | 40.
Hát igen...nem tudom te hovavalósi vagy,én speckó félig pesti vagyok már(koli,munka) de alapban vidéki.Tudnék mesélni én is az utakról sokat,basszákmeg,katasztrofálisak a falusi utak,nem mind,de a legtöbb.Néha megcsinálják,de úgy,hogy egy éven belül szétmegy.Most meg ráadásul itt-ott a környékben a főutakat autópályává bővítik,ott a mezők széttúrása is egy vagon pénz,és akik arra járkálnak,mind azt mondják,teljesen fölösleges ez a bővítés.Hát megőrült minden képviselő??


Előzmény: rihi (39.)
rihi e-mail | 2006-07-10 20:25:40 | 39.
Az ilyesmikről hogy benzinárak ne is beszéljünk...
Miért is ilyen magas rajta az adó amiért ennyire drágák a benzinkutak? Az olajon rajta lévő adó arra szolgál hogy felújítsák az utakat az EGÉSZ ORSZÁGBAN!
Ehelyett szinte semmit sem tesznek érte... A fővárosban néha-néha újítanak! De ezekből az adókból
simán meg lehetne oldani bőven a kátyús, elhasználódott utak, felújítását, illetve ujraaszfaltozását!


Előzmény: rihi (38.)
rihi e-mail | 2006-07-09 22:07:31 | 38.
egyetértek veled!
a sok barom meg még úgy tesz mintha most jóljárnánk!
még a TV-ben is szinte azt reklámozzák hogy fejlődik az országunk! Emberek akik az ország szemébe hazudtak 1X, utána még ezután 1X, és utána bevallották, aztán még 1X... ...ez nagyon rég óta így megy! "az emberek gyávák fellázadni bármi ellen is!" bármi legyen eletörődnek...
nem a fővárost kéne felújítani, hanem a termővidékeket! Hisz olyan gyönyörű mezőgazdaságunk lehetne! Hány éven keresztül voltak híresek a magyar élelmiszerek? az oktatást is tőlünk vitték ki németbe, angliába... ma már nekünk semmink sem maradt... se győrink, se pick szalámink, se babánk, se földünk! nincs már ország, a himnusznak vége... a VII. Ker vissza zsidókézbe... ők ugye világhírű kereskedők évszázadok óta és már az egész média a kezünk alatt van magyarországon is...
nem lenne az országban semmi probléma, ha olyan vezetőségünk lenne akik a sikkasztott pénzt kiviszik külföldre... olyan akit tényleg izgat az ország jövője! Ha em avatkoznánk bele más országok háborús ügyeibe és nem nyalnánk a seggét a legnagyobb terroristának, akkor még meg lehetne menteni az országot!


Előzmény: Freak (37.)
Freak e-mail | 2006-07-08 22:07:18 | 37.
Én mondjuk azt gondolom,ha itthon mostanában megvalósulna az Anarchia,akkor itt a társadalomban élő emberek(némelyik) tényleg veszélyeztetnék egymás vagyonát és életét...minden embernek egyformán szeretnie kéne egymást ahhoz,hogy vezetők nélkül tudjunk élni,mindenkinek fel kéne fognia,hogy mekkora felelősséggel tartozik az összes többi ember iránt.De itthon nincs összetartás,elég benézni itt is 1-2 fórumtopicba.Ha ilyen fasságokon összeveszünk,hogy ki milyen zenét szeret,akkor komolyabb dolgokon milyen balhék lennének...
pedig annyira idegesítő ez a csoport hülye,akik a parlamentben vitatkoznak...


Előzmény: rihi (35.)
Freak e-mail | 2006-07-08 21:56:42 | 36.
Naaaaaa,de azért törekedhetünk ráááá;)

Előzmény: Oi! Oi! Oi! (34.)
rihi e-mail | 2006-07-07 22:19:02 | 35.
milyen Anarchiára gondolsz? Mi neked az Anarchia?
pl.: Történelemből gondolom hogy tanultad azt hogy volt már anarchia számtalan országban!
történelem könyvek által meghatározott anarchia:
a központi hatalom hiánya! a társadalomban élő emberek kölcsönösem veszélyeztetik egymás vagyonát és életét!
az anarchisták természetesen nem ezt hirdetik...


Előzmény: Oi! Oi! Oi! (34.)
Oi! Oi! Oi! e-mail | 2006-07-07 22:04:43 | 34.
Anarchia sose volt nincs is és nem is lessz
pAnk e-mail | 2006-07-07 09:14:07 | 33.
Az a baj hogy ma már a média az egyik legnagyobb csalás,amivel lehúzzák az emberek pénzét.
A másik nagyobb baj,hogy a politikusok ezt támogatják is hiszen nekik jut belőle a legnagyobb haszon.....ők jönnek ki jól ebből is mint minden másból.Ezt meg visszafordítani csakis együttes erővel lehet,mert attól hogy 1-2 ember józanul gondolkozik és nem hagyja magát hülyére venni(márpedig az emberek 90%-ával ez a helyzet) attól az 10% sajnos semmit nem fog elérni.Az anarchiával mindez elkerülhető lenne,nem lenne uralma egyik embernek sem a másik felett!


Előzmény: Freak (32.)
Freak e-mail | 2006-07-07 08:00:37 | 32.
Én a médiából is visszavennék.A sgfejek ott a parlamentben egymás zsebében keresik az állam pénzét,amikor a valóságsók,a megasztárok,győzikéék,az ektivitisók,a hetihetesek mennyit felemésztenek már!Az ilyen eszetlen közönségszórakoztató fasságok simán elmennek Amerikában,és mindenhol,ahol van felesleg cashből,na de nálunk,ahol a falusi paraszt 5 deka szalámit nem tud megvenni?
És vajon mennyibe került az a sok választási kampányplakát,és a tinta,amit rájuknyomtak?Pláne,hogy most sokak szerint túlzásba is vitték.
Az örök kérdés:Hova megy az állam pénze?Szar,hogy én,mint kis picsa 19 éves,egyből tudok rá egy rakás választ,csak arra nem tudom a választ,hogy 'köztársaságunk' jelenlegi vezetői vajon hány és milyen iskolát végeztek?Mert nem nagyon van olyan,ahol hazugságra vagy kizsákmányolásra oktatnak...le merem fogadni,hogy itt-ott a nyolc általános sincs meg,elvégre az valóban nem követelmény a képviselőséghez.


Előzmény: pAnk (31.)
pAnk e-mail | 2006-07-06 20:22:43 | 31.
Osztom a véleményed!
Nem az adott egy hajláktalan ember tehet manapság arról hogy hova jutott.Az állam,a politika,a politikusok juttatták odáig hogy pl aluljárokban aludjanak,lopjanak,éhezzenek,kéregessenek.....Arra volt most is ész hogy dzsordzs (fuck) bust idehozzák mennyi pénzért.....hát mit ne mondjak fantasztikus,a másik ember meg gondolkozhat azon hogy eszik e másnap.Kilépek az utcára és máris tömegesen látom a hajléktalanokat,Magyarország sehol nincs,sehol.

Én azt mondom:
Anarchiát,esélyegyenlőséget,semmi politikát,semmi uralmat!




Előzmény: Freak (30.)
Freak e-mail | 2006-07-06 17:44:39 | 30.
Amikor politika kerül szóba,én is rögtön a hajléktalanokról kezdem nyomatni-szerintemis tök igazságtalan ez az egész,erre ilyet szólnak:Mer'hogy aki elissza a pénzét...egyéni dolog... Hát NEM!Ennyi sok szegényember simán társadalmi dolog,és figyeljétek csak meg:ez is a legjobban Magyarországra jellemző!Szarban vagyunk!

Testvériséget és Anarchiát!!
Gyűlöljük együtt a politikát!!
:)


Előzmény: pAnk (29.)
pAnk e-mail | 2006-07-06 12:49:24 | 29.
öhhhh.ezen nevetnem kell!
akinek az anarchia a divatot jelenti az kinyalhatja a seggem!Ekkora anonim faszságot........
Az anarchiának több pozitív oldala van mint negatív és ahhoz hogy fentartsuk az anarchiát nem feltétlenül kell teljes anarchista világban élni!Nézz végig az uccán,egymás hegyén hátán fekszenek a hajléktalanok,a sok rohadt kommunista meg a bőrszékében veri annyálát......ez jobb??
ugyan már...........


Előzmény: The Baron (25.)
Freak e-mail | 2006-07-04 19:18:44 | 28.
Látni az úton tizenkét-három év körüli kis picsákat kézenfogva sétálni és a Commandante Che Guevarát ordítozni(tök hamisan).Pink/tarka punkszerkó,hisz most az a trendi...
Így megszentségteleníteni ezt a gyönyörű dalt,ami valaha,valakiknek igazi himnusz volt,akik egy jobb világért küzdöttek...szar látni,hogy a gyerekeknek már nem tanítják meg tisztelni az igazi értékeket-az új generációk már totál érzéketlenek,félelmetesen sötétek,mi lesz az országgal értelmes fiatalok nélkül??

Freak e-mail | 2006-07-04 18:50:15 | 27.
Te Jóisten,vannak ennyire hülyék is??Az nemsemmi...

Előzmény: Francess (14.)
rihi e-mail | 2006-07-03 21:19:40 | 26.
divat az anarchizmus? :-]
aki divatból valja magát anarchistának, annak foalma sincs az anarchiáról!
csak az A-betűt ismeri, mert tök menő...


Előzmény: The Baron (25.)
The Baron e-mail | 2006-07-03 19:21:50 | 25.
Nem értem ezt az Anarchizmust, ez olyan divat lett
mostanság, pedig szerintem borzalmas lenne egy anarhista világban élni.

pAnk e-mail | 2006-06-25 10:15:32 | 24.
ok.
höy


Előzmény: rihi (23.)
rihi e-mail | 2006-06-25 09:47:27 | 23.
a blogomon még csak egy idézet van, mivel fenntartok még egy honlapot is!
majd ha lesz rajta vmi nézegetnivaló, akkor majd beírom a blogodra!

Üdv, rihi


Előzmény: pAnk (22.)
pAnk e-mail | 2006-06-25 09:32:27 | 22.
XD
van ilyen
mi a blogod????
höy


Előzmény: rihi (21.)
rihi e-mail | 2006-06-24 22:45:10 | 21.
pfffftrrcchhkkkxx... :Đ
pont a te blogodon voltam tegnap, és kommenteltem is a szent3sághoz!
aztán én is csináltam egy blogot...

Üdv, rihi


Előzmény: pAnk (20.)
pAnk e-mail | 2006-06-24 20:42:06 | 20.
nem szokásom ajánlgatni................nézd meg a blogom aztán ott beszélhetünk:
greenvivien.blogol.hu
na höy


Előzmény: rihi (19.)
rihi e-mail | 2006-06-24 17:29:41 | 19.
Na végre, lehet azért itt is olvasni még 1-2 értelmes hozzászólást! :-]
Szabad tudnom hogy ezt hol olvastad?
Esetleg tudsz ajánlani vmi kiegészítő anyagrészt ismereteim bővítéséhez?

Üdv, rihi


Előzmény: pAnk (18.)
pAnk e-mail | 2006-06-24 10:55:25 | 18.
Az anarchia, közhelyesen káosz és zűrzavar. Az anarchia eredeti jelentése persze ennél több. Hatalom és szervezett irányítás nélküli állapot. Az anarchia híveinek elvei: senki sem uralkodhat a másik emberen, a béke, az egyenlőség és a szabadság. Eleve "bűn" az, ha néhányan uralkodni akarnak akár, csak egy emberen is, hiszen senkinek sincs joga mások felett rendelkezni, másokat elnyomni. Hatalom, uralom, erőszak. Az anarchisták szerint ezek összetartozó fogalmak, amelyek az ember szabadságát korlátozzák. A hatalmat nem megváltoztatni, hanem megszüntetni kell. És ha azt vesszük, akkor minden emberben megvannak az anarchista jellemek. Nem örülünk annak, ha adót szed az állam, az önkormányzat, ha mások szabják meg mit kell tennünk, mikor, meddig kell dolgoznunk, ha beosztottként naponta eltűrjük a főnökünk parancsolgatásait. Felháborodásunk esetleg tiltakozásunk az anarchista lázadás egy nagyon gyenge formája, ami nem tudatosan anarchisztikus, nem is tudunk róla, mégis alkalmazzuk. A XX. század elején az anarchisták több merényletet követtek el, amely megpecsételte sorsukat. Azóta sem tudják lemosni magukról, hogy az erőszakot erőszakkal kívánják megszüntetni. A mindenkori hatalmak a félelmet és terrort kapcsolták össze velük. Az igaz, hogy különböző irányzataik vannak, a szélsőségestől az egészen békésig. De a céljuk közös. Az anarchisták ma szerte a világban egy önálló, természetes alapon szerveződő gazdaságot hirdetnek, amelyben megszűnik minden kizsákmányolás. A profitcélú, környezetszennyező nagyipari termelést felváltaná az alapvető emberi igényeket kielégítő helyi termelés. Harcolnak mindennemű faji, vallási és nemi megkülönböztetés ellen. Az anarchia legismertebb népszerűsítői a punkok. A köztudatban a punk és az anarchia szorosan összefügg. Valójában a punkok egyszerűen csak szembehelyezkednek a társadalommal, általában minden tudatos politikai cél nélkül. Ok az életformájukkal tiltakoznak.



4ever e-mail | 2005-02-17 15:37:19 | 17.
szerintem sokan....pl a tanárok....nem is foglalkoznak az anarchiával...mert ugy tudják h. lehetetlen elérni...és felesleges...és ez azért szomorú, mert aezt tanitják...azért bennem is felmerült már az a kérdés, hogy a világ fel van-e készülve az anarchiában......végülis lehet,h. többen akarják mint azt gondolnánk, csak senki sem kérdezi hogy: Na ki akarja h. anarchia legyen?

Hidrogénklorid e-mail | 2005-02-16 20:03:07 | 16.
Ebben teljesen igazad van!!!!!!!!!!!!!!!! Nem veszik komolyan a dolgot!!! Ami szerintem kicsit idegesítő!!!!
Francess e-mail | 2005-01-22 10:19:38 | 15.
De akkor kaptam majdnem agyvérzést amikor az egyik tanárunk azt mondta, hogy az anarchia az amikor egy ember rossz irányba viszi a többit! Pedig ez akkora hülyeség.
Francess e-mail | 2005-01-08 21:47:39 | 14.
Engem az idegesít, hogy mindenhol mást írnak az anarchiáról. Egy fórumon például összekeverték a rasszizmussal, pedig ennek a kettőnek semmi köze egymáshoz.
kp e-mail | 2005-01-04 15:43:28 | 13.
Teljesen igazad van!!


Előzmény: Anarchia (1.)
kp e-mail | 2005-01-04 15:41:19 | 12.
Aki hisz az anarhiában,annak látni lehet a kinézetén.


Előzmény: le_nosferatu (5.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.