Click to Visit
Rock - Anarchia
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

kp e-mail | 2005-01-04 15:34:39 | 11.
Az anarhia megváltás lenne a mai embereknek!!!

Előzmény: Stradlin (8.)
ArG e-mail | 2005-01-02 12:45:31 | 10.
"Az anarchia nem káosz, hanem uralom nélküli rend." Nem én találtam ki, az Árpád hídon olvasható... Amúgy nem tudok semmit a témáról, csak amennyit ez a mondat is magába rejt. A baj csak az, hogy ez eléggé utópisztikus, nagyon sokan vissza élnének vele. Uralom, vezetés nélkül...hát elég érdekes dolgok történnének. Sajnos.
Gonosz Manó e-mail | 2005-01-01 23:51:52 | 9.
abban egyetértek, hogy nem megvalósítható, de mint a világbékére is, az anarchiára is törekedni kéne/kell

Előzmény: Stradlin (8.)
Stradlin e-mail | 2004-12-31 11:48:03 | 8.
Az anarchia nem megvalósítható. Úgy, ahogy a Világbéke sem. Én nem üldöznék ilyen ábrándokat!
Mila008 e-mail | 2004-12-30 23:54:06 | 7.
Ahhoz, hogy valakit anarchistának nevezzünk, nem elegendô az, hogy az illetô nem szereti a politikát (és a politikusokat), gyűlöli az államot, az elnyomást, a kizsákmányolást. Mindezek mellett az anarchista központi értéknek tekinti a szabadságot, tudatosan vállalja az anarchizmus alapvetô céljaiért való küzdelmet, s konkrét elképzelése van a jövô társadalmi berendezkedésérôl, illetve annak alapelveirôl.

Ezt most találtam!!! kimeríti az Anarchista fogalmát!!

Mila008 e-mail | 2004-12-30 23:46:53 | 6.
Szerintem 1 kicsit mindeki divatanarchista!!!
attól függ mit értünk Divaton
szerintem az Anarchia soha nem lehet divat mert nem lesz(sajnos) annyi aktivistája hogy létrehozzon igazi Anarchiát! Másrészt pedig a saját törvényét sérti az Anarchia szervezése!!!

le_nosferatu e-mail | 2003-05-11 19:42:38 | 5.
Kérdés, hogy létezik-e nemdivatanarchista? :))
Ha Ti annak tartjátok magatokat, mondjátok meg, miért...

Necro e-mail | 2003-05-11 18:37:45 | 4.
Persze hogy léteznek!a sulinkban is van néhány kiscsaj,akik biztos kurva nagy anarchistának hiszik magukat,mert ott lóg az A betű a nyakukban.
én nem tom mit gondoljak róluk,mer a töri tanár minden bajt az anarchistákra fog,amit meg másoktól hallottam az alapján szerintem tök igazuk van... + akárki akármit csinál itt úgyis káosz van...


Előzmény: Lobonc (2.)
omcc e-mail | 2003-05-10 12:12:03 | 3.
te tök hülye vagy

Előzmény: Anarchia (1.)
Lobonc e-mail | 2003-05-05 09:32:12 | 2.
Létezik olyan hogy divatanarchista?Mert én már kezdek hinni a létezésükben!Tele van a tököm azokkal,akik nyomják az agyukat hogy mekkora Anarchisták,közbe pedig lófasznyi fogalmuk sincs az egészről.Én rengeteg dokumentumot,könyvet olvastam róla,mégse mondtam magamról soha,hogy Anarchista vagyok,pedig nagy az érdeklődésem iránta.
Anarchia e-mail | 2003-04-18 13:06:17 | 1.
Kiváncsi lennék kinek van fogalma az anarchiáról. Mert már okádni tudnék a tájékozatlanoktól Akik nagy mellénnyel hülyeségeket beszélnek a témával kapcsolatban. Tehát előre is köszi minden hozzászólást.
Ajálott weboldal: comrade.uw.hu


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.