Click to Visit
Rock - A szülők hogy viszonyulnak gyermekük rockerségéhez
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

friton e-mail | 2006-05-25 22:31:41 | 94.
hehe szerintem hülyeség az egész mert a szülök is voltak "fiatalok" ök is lázadtak valamilyen szinten még a legnyugisabb szülök is ja meg a szülö szerintem ugy fogadja el ugy szerti azt a gyereket amilyen én joszemmel nézném ha majd egyszer az én gyerekem lenne ilyen ha nem állna be a sorba a fehér gatya pinking zsellédivattaréj sérosok srába

Előzmény: Spenót (89.)
leves00 e-mail | 2006-05-24 20:14:25 | 93.
Szeva embernek gondolt lények!!!

Nagyon egyszerü a történet!
Ide egyszerüen ell KELL menni: www.fasza.gportal.hu

Nézz körül alaposan!!!

Spenót e-mail | 2006-05-24 09:14:56 | 92.
köszi!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: punk.csaj (90.)
punk.csaj e-mail | 2006-05-23 12:12:36 | 91.
az igen..mien forgalom van itt
punk.csaj e-mail | 2006-05-19 10:40:04 | 90.
nah ez teccik! :D
jo a familyd akkor amint olvasom! kicsit vegyes! de az a jo :)

Spenót e-mail | 2006-05-19 09:47:50 | 89.
detto!múltkor eljött hozzánk 3 tarajas barátom,anyám maydnem kitért a hitéből!! pedig ő hiipi volt,apuci meg punk,bátyám is punk a másik + metálos,öcsém is black metált hallgat!!! elvagyunk egyébként!!! mondjuk a két bátyámnak már családja van!!!
anyámnak az a kedvence amikor csíkosat kockással veszek fel!!!! hát ez van......! múltkor pl felvettem a zöld tornacipőmet a jobb lábamra a másikra meg a vöröset!!! maydnem szívinfarktust kapott drága édesanyám!!!!!!!!!! de szerencsére megszokta hogy hülye vagyok,meg a tarajam sem okoz már neki álmatlan éjszakákat!!!


Előzmény: punk.csaj (88.)
punk.csaj e-mail | 2006-05-19 09:38:49 | 88.
hell. Ez jo. :) nekem ki vannak akadva hogy minden szint mindennel felveszek. Meg a zenék. Meg a haverock. Jujj néha ki akadnak. Jobb ha megszokják ;)
otse go e-mail | 2006-05-19 09:26:11 | 87.
háth.... meg tom értemi:D mert nálam mind 2 fél idegbajt kap:S

Előzmény: Killermachine (86.)
Killermachine e-mail | 2006-05-19 08:10:50 | 86.
Cső mindenkinek
Nekem apám is igazi rocker anyámnak pedig má az idegeire megy a rock

otse go e-mail | 2006-05-04 12:16:28 | 85.
hát elég szörnyen viselik föleg akkor mikor meghalják h miket halgatok:S
tuulii e-mail | 2006-05-04 11:49:48 | 84.
....enyém is és még a Sonata-tól és Ozzytól sem akadt ki...Pedig az elején félt,hogy mi lessz velem.

Noncs e-mail | 2006-04-29 20:58:56 | 83.
jéé,én anyám is szereti a Queen-t!:))

Előzmény: sexgyilkos (82.)
sexgyilkos e-mail | 2006-04-29 15:06:24 | 82.
Eleinte nem gondoltak komolyan az oseim es azt hittek,hogy majd kinovom,de azota lassan 3 ev eltelt,es hat szerencsetlensegukre nem nottem ki!!:))))))))Annyummal nagy gond nincs,mert o is szereti(na nem az olyan kemeny rockot,pl.kedvence a QUEEN,semmit sem szeret jobban annal!:))Mondjuk en jobban szeretem ami kemenyebb,na aztan ettol tenyleg egnek all a hajuk.Apam egyenesen utalja ami evel kapcsolatos.A tesom egyfolyaba baszogat:((Aval is egyet ertek,hogy valaki nem attol lessz rocker,hogy milyen szinu oltozeket visel,es,hogy milyen szinube oltozik,mert a zene belulrol jon!!Szerencsere nallam olyan problema nincs,hogy nem engednek koncertekre!:)))))))))))))))))))))))))))))))
Noncs e-mail | 2006-04-28 10:39:29 | 81.
neked minden menő???
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: rivfaaader (80.)
rivfaaader e-mail | 2006-04-28 06:30:30 | 80.
anyu azt mondta h nagyon meno
Spenót e-mail | 2006-04-26 09:30:08 | 79.
NA MIVAN MEGHALTATOK???
Spenót e-mail | 2006-02-15 10:50:13 | 78.
olyan nevetséges hozzászólásokat olvastam!!! igaza van az előttem szólónak,baromira!!!!!
én nem rocker vagyok...me' punk!!!! durvábban öltözködöm mint ezen a topicon bárki!!! ez a célom!!! meghökkenteni az embereket!!! anyámék belenyugodtak!!! tarajam van,20 soros betkós bakim,húzentróglim,láncaim.....és !!??? nem ettől érzem magam punknak!!! egyszerűen szeretem a politizáló punkereket,a jó punk zenét!!
a punkban engem sem a buta agresszió,hanem az okos düh,maró gúny,a nemtelenség,a humor,a világ őrületére adott ŐRÜLT,vad,mocskos,mégis intelligens és artisztikus válasz lehetősége izgat!!!
ja bocsi.....lány vagyok!!!
"kéne még egy Amó szappan
had álljon a tarajam,
sok vén szarnak ha nem tetszik
nyalják ki a valagam!"
csak ennyi...............

dr_feelgood e-mail | 2006-02-14 07:53:39 | 77.
Csodálkoztok, hogy egy lány szülei nem örülnek annak, hogy szemük fénye olyan lábbelit húz, mely eredetileg bányász-munkaruha volt, majd skinhead mozgalmi kellék és most néhány éve szó szerint divatos kiegészítő (de csodálatos szépségét az évek során nem vesztette el)?... Amúgy a szülőknek mihez való viszonyára gondoltok? Mert ha az öltözködésre, akkor hadd szomorítsalak el titeket, hogy a """rockerség""" nem öltözködés (kéne, hogy legyen)... Egy igazi, szó szoros értelmében vett rocker nevetne ezen az egészen. A másik, hogy itt eddig csak metal zenékről volt szó, az pedig egy más stílus. Beszéljetek a metalosokról, ne rockerekről, de leginkább E/1-ben, mert Led Zeppelin, The Doors, Motörhead rajongóként több közöm van a rock zenéhez, mint nektek de nem örülnék, ha egy kívülálló az ilyen szánalmas társasággal tenne egy szintre. Az igazi rockert a környezete ítéli annak, nem pedig maga mondja annak (ez más stílusokra is vonatkozik). Nem attól leszel különb, hogy bakancsban és nem sportcipőben, fekete ruhában és nem sima farmerben jársz. Ezt vegye magára az, akinek szól. Igazi metalos mondjuk Adrian Smith a Maidenből, aki 25 éve játsza az un. metalt, mégis köznapi cuccokban jár és egy normális figura smink, hullakultusz, nyakörv meg minden nevetséges kiegészítő nélkül.
Spacegirl e-mail | 2006-02-12 18:54:26 | 76.
há..tt az eníémek nem szeretik ilyenkor majdnem síROCK hisz nem az ők dolguk de há..tt vmibe nekik is igazuk van!!

Előzmény: PJOrsi (75.)
PJOrsi e-mail | 2006-02-11 23:25:12 | 75.
én nem vagyok egy vébeli rokker, mert nincsenek fekete cuccaim, meg Nirvana-s vagy másmilyen együtteses pulcsijaim, meg nem fekete a szemem környéke a vesémig, meg nem piálok minden álló este a sárga földig, sőt acélbetétes bakancsom sincs, tehát biztos kilógok a sorból itt... de arról biztosíthatok mindenkit, hogy rockot hallgatok! Pl: Pearl Jam, Nirvana, RHCP, Foo Fighters, Doors, Soundgarden, Franz Ferdinand, Rolling Stones, meg mindenfélét még, kivéve a magyar sz*rokat, (najó, TCS elmegy...)...és a lényeg... ÉN EZT A SZÜLEIMTŐL VETTEM ÁT ALAPJAIBAN, MIND SZERETJÜK A ROCKOT, SŐT MÉG ELEKTROMOS GITYÓT IS VETTEK NEKEM, NA EZT ADJÁTOK ÖSSZE! Most jöhet a megkövezés...

Előzmény: ilsa (74.)
ilsa e-mail | 2004-11-03 13:11:56 | 74.
nekem szüleim nem nagyon értékelik, anyám állandóan sopánkodik, apán az acélbetkós cipőmet cikizi, mamám szerint nevelőintézetbe kéne zárni, so megvagyok
zsofy_mano e-mail | 2004-10-22 08:09:33 | 73.
Sziasztok!
Én jó családban nőttem fel, soha nem volt ebből baj, csak a hangerő néztek néha dinkának. Mára van egy keresztfiam, aki, ha rock, vagy punk zenét hall, akkor egyből szalad a hang irányába, ugrál, rázza a fejé (vállig érő s.barna haja van) és három éves kissrác létére sok Fürge és Depressziószámot együtt süvölt a magnóval. Ha én viszem valahová, addig el sem indulhatunk a kocsival, amíg be nem kapcsolok "vajami jó kis höjgős zenét"! :)) Ennivaló a kissrác... :) Szal van még remény! :)


Előzmény: ArG (70.)
Nightqueen e-mail | 2004-10-04 11:03:26 | 72.
Na, ugye, mondtam, hogy anyuéknak mennyire ellenükre volt a zenei ízlésem.
Most megkapták! A 13 éves húgom rosszabb, mint én. Egy igazi kis pank! A múltkor már azzal rémisztgetett, hogy színesre festi a haját. Jól oda kell figyelnem rá, mert el fog zülleni! Még nem tudja tartani az ésszerű határokat.

Amúgy anyuék már egész jól állnak a dolgaimhoz. Bár, mikor júliusban lementem Rockmaratonra, s ott maradtam egész héten, akkor eléggé idegesek voltak, mégis elengedtek. Azóta tök simán elengednek koncertekre, és most is megyek pénteken CS. Í. T.-re. Ismeri valaki?
Nem nagyon hiszem, mert hosszúhetényi (Pécs mellett)vagyok, és ők inkább helyi banda jellegűek, de most kezdik járni az országot, s állítólag már elég sok helyen szeretik őket.
Régi zenéket játszanak: Lord, P mobil, stb., de vannak saját számaik is.

dr_feelgood e-mail | 2004-09-04 18:46:45 | 71.
én nem hordok fekete szarokat. ezek mostnság ugyanugy divatruhák, int páréve az a gördeszkásruha. minden harmadik fiatal az utcán fekete netses harisnyaba meg fekete szarba jár és ez csak nevetséges, nem pedig önkifejezés vagy mi a szar! ha most ez a topic erröl szol, a tornacipon kivul tok normal holmikat hordsok (3 egyutteses polo semmi több) és ezért nem szolnak bele, ha meg a zenéröl, tök mindegy, mert apám miatt kezdtem elöször ilyesmiket hallgatni. szoval no problem
ArG e-mail | 2004-09-03 18:42:13 | 70.
Na én milyen mázlista vagyok! Tök nagy harmóniában élek a szüleimmel még a zene terén is. Anyám kedvenc együttese pl. a System Of A Down lett, birja a Nirvanat /elolvasta Kurt életrajzát is/, szereti a KoRn-t és mostanában szoktatom a Cradle Of Filth-hez-bár ebből nem minden jön be neki-. Együtt utáljuk a divatpicsákat, a befolyásolható, megvehető nyálzenekarokat és az "ucc-ucc" diszkó zenéket.
Apámnak inkább a Nirvana jön be, meg a Red Hot, bár én nem is hallgatok Red Hot-ot, no meg a Pink Floydot szereti /azt én is szeretem!/. De tudom, hogyha nekik nem tetszene, akkor se szolnának bele. Az én legtöbb cuccom is fekete, de néha egy kis színt is viszek az életembe / na persze nem rikító narancssárgát, hanem sötétzöldet, barnát, mélykéket, sötétlilát/. De anyámnak teccik az ízlésem. Pont a múltkor vettem egy gyönyörű, hosszú, néhol csipkés, fekete szoknyát és baromi jól érzem magam benne! Én nem hordok bakancsot, pont azért, mert az már túl egyértelmű lenne, de együtteses pulcsikat igen, már csak azért is,mert hányingerem támad az un. női pulcsiktól. És azért fázni én is szoktam és hamár úgyis szeretem az ilyen zenéket...
És igen, akikhez eljut a rockzene, azok gondolkodóbb lények...

kitiara e-mail | 2004-07-25 14:41:00 | 69.
Az én szüleim nagyon jó arcok. Bár sosem hordtak koncertekre és nem is nagyon tudtam ,hogy milyen zenét szeretnek (leszámítva anyám néptáncosi multját) nem kényszerítettek rám semmit. Két éve hallgatok rockot, és a szüleim megelégedve vették tudomásul, hogy olyan lázadó lett belőlem, mint amilyen ők voltak. Például nem volt semmi apámmal tombolni egy P-mobil koncerten. Anyámmal közösen rágjuk az apu fülét, hogy növessze meg a haját, és együtt fújunk a pláza cicákra.
coma e-mail | 2004-07-13 16:36:37 | 68.
Örülj neki ha az anyád csak ennyire konzervativ.Az én fogalmaim szerint a "konzervativ" kicsit szigorubb dolog.Mindenesetre nem marad az egyszeri megjegyzésnél.
Még ami ezzel kapcsolatban eszembejutott:a tolerancia.Manapság mindenki mindenkivel szemben ugymond toleráns..haha.Buzik,leszbik,transzik,kisebbségek..mindegy,mindenféle szekták a maguk fura öltözködési szokásaikkal.De a rockereket még mindig bazi sokan kiröhögik.Pedig a legtöbbjük belül ezerszer intelligensebb és többre valóbb mint az illetö aki kiröhögi mert dilisnek nézi a külseje alapján.A külsö sok esetben tükrözi az emberek lelki világát,de ehhez jól is kell tudni értelmeznie a kivülállonak azt,amit lát.Sokan erre képtelenek,és ezért csak röhögnek.Ez hasonlo ahhoz az esethez,amikor valaki nem érti a mártixot pl.Az én szüleim nem buta emberek,de képtelenek felfogni azt a filmet.Egyszerüen nem áll rá az agyuk.


Előzmény: Végletgyerek (67.)
Végletgyerek e-mail | 2004-07-13 09:58:39 | 67.
Azt hiszem a szülők többsége elég maradi. Legalábbis eléggé korlátozza a gyerekét. Az én anyám, mert elvált, csak megjegyzi a dolgokat és hagyja, hogy a magam útján menjek. Eléggé zavarja, hogy ilyen komoran öltözködök, de ezt is csak megjegyzi. Erre mondják, hogy konzervatív.
Nálunk inkább azzal van a gond, hogy a rockerségemmel együtt találtam rá a legcinikusabb, rossz hangulatomra. Nihilista lettem. (Valaki Junkiest hallgat.) És ez vagyok én. És ez már jobb na zavarja, mint a külsőm. Emiatt többször vannak veszekedések.
Ez van.

Coma, ez tetszett.

coma e-mail | 2004-07-13 09:18:15 | 66.
nem tudok rola hogy a rockerek elitélnék a szögecseket,de lehet hogy tévhitben élek,hihi.Én mindenesetre hordok ilyeneket.Nos,ha nöiesebben akarsz kinézni,hát az nem nehéz.Már ott is kezdheted,hogy ne normális polot vegyél fel,hanem nöi szabásut,tehát ami testhezálló és hosszát tekintve sem lóg a térdedig.Fekete nadrágot is biztos lehet kapni,nem kell hogy hipozott farmer legyen,vegyél fekete sztreccsfarmert vagy fekete kordnadrágot,az is jól néz ki.De szoknyát is vehetsz,ha nincs ellenedre a szoknya..a hossza mindegy,de ha rövidet veszel fel az bulibb mert akkor neccharisnyát is vehetsz fel hozzá és jobban mutat hozzá a bakancs.Ha koncertre mész,akkor viszont azt vedd fel,amit te mondtál...semmi esetre se neccharisnyát:)
Huha...mi van még:)ja igen "ékszerek":szögecsek és láncok öv vagy "nyakörv" formájában,hihi (kezdek tulozni)és mégvalami ami itt nagyon divat:kicsi csengöcsomot kötözni a derékra vagy a bakancsra,és akkor semmi esélyed nincs rá,hogy valaki ne vegyen észre,mert ugy vonulsz végig az utcán mint mikulás...legalábbis ugy hallatszik.


Előzmény: vanczy (61.)
coma e-mail | 2004-07-13 09:07:27 | 65.
csak azért hogy a szülöknek ellentmondjon,szerintem senki nem kezd el igy öltözködni.De ha valaki elkezd feketében járni mert az tetszik neki,és a szülök ezért elkezdik szekálni,akkor egyesek tutira hajlamosak rá hogy rátesznek még egy pár lapáttal és beszereznek mindenféle sziges-szöges dolgot meg befestik a hajukat is.Én a magam részéröl mindig ugy öltözködök,ahogy az adott napon épp kedvem van.Rockernek vallom magam,de ezt arra korlátozom,hogy szinte csakis a rockzenét szeretem és persze annak különféle "alfajait".Ha valaki azt mondja,"rocker",mint sokaknak,nekem is rögtön egy lezülledt,bepiált hosszu gubansoshaju krapek jut eszembe.Hát igen,én ugy hiszem hogy rengeteg ilyen van,de vannak kivételek is,méghozzá nem is kevés.Nem lehet a rockereket beskatulyázni.
Ha valaki csak azért jár feketében mert ugy érzi hogy rocker és ahhoz "jár" az ilyesmi,akkor ..hát..naja,mondjuk hogy még nagyon fiatal az illetö.Hogy minek a fekete cucc?Ha hallgatsz rockzenét (amit feltételezek)akkor tudod,hogy az,aki ilyet hallgat,elég gazdag lelki világgal rendelkezik,amit nemigazán tud vagy nem is akar kimutatni.Ismered a szövegeket,általában elég sötét tartalmuak,rengeteg borus igazságot fogalmaznak meg.Hozzá még a zene,és kész.Ezt hallgatván levezethetö az emberben felhalmozodott feszültség.Ha az amber fia/lánya kicsit magábazárkózott,és a környezete által nem megértett-nek érzi magát (mert az is),akkor egyszerüen fekete cuccokban érzi magát a legjobban.De egy fekete polo meg fekete farmer elég uncsi tud lenni,és ezért manapság elég szép fekete ruhakölteményeket is lehet már kapni.Ha látsz egy talpig feketébe öltözött egyént az utcán,szinte lehetetlen megállapitani hogy csak azért öltözött fel igy mert igy érzi magát jol,vagy azért mert menö akar lenni stb.


Előzmény: ReS (63.)
ReS e-mail | 2004-07-11 22:56:42 | 64.
Ja még valami!
Solitary Girl: leszel szíves magadat JÓ mélyre elásni.

ReS e-mail | 2004-07-11 22:53:54 | 63.
Sziasztok!
Nem akarok megbántani senkit de nem tom miért jó ez az egész fekete cucc + bakancs dolog. Erről valaki kioktathatna majd. Na de nem is ez a téma de mivel én személy szerint nem élek ilyenekkel a szüleim ebben nem is találnak kifogást. Így maradnak a koncertekkel kapcsolatos fenntartások (szülőoldalról) de azok sem súlyosak annyira, mivel javarész a "próbálj egyben maradni" kategóriára korlátozódnak. De az mégiscsak érdekelne hogy ti most azért öltözködtök így mert így érzitek magatok jól vagy csak azért hogy a szüleiteknek ellentmondjatok? Vagy mi? Ilyen téren súlyos kioktatásra szorulok.

madnoz e-mail | 2004-07-11 09:51:52 | 62.
Az enyémek jól viszonyulnak...
Szerintem örülnek is neki h jó zenét hallgatok (apukámat pl 'okosítom' az újabb zenékből. Múltkor naon dícsérte Kurt Cobaint +Frusciantet:)) ) Nem könyörgök 2 hetente a legújabb divatért, hanem jók nekem az egyszerű ruhák is... Szerintem ennek is örülnek... :)

Jó mondjuk anyukám múltkor finoman csóválgatta a fejét h hogy tudtam Kurt Cobain naplójára 4700 Ft-ot adni, de azt mondta az én pénzem...

vanczy e-mail | 2004-07-11 01:14:03 | 61.
nekem apám technos huh naon durva mondjuk nem velem él de akkor is, a nevelőapám AC/DC GNR TCS rajongó, mint a haverja is szal őket csípem. anyám meg bármit meghallgat csak aztán baja van h ne hangosan. az öltözködésem meg nem teccik anyámnak mondjuk az biztos h nem igazán "elegáns" és nem is nőies! de épp ebben szeretnék segítséget kérni...tehát hogy öltözzön fel egy csaj rocker úgy hogy nőiesebb legyen annál minthogy felvesz egy fekete polót meg egy hipózott farmert?
Egy másik kérdés a rockerek elítélik a szöges övet és karkötőt?
remélem kapok választ a közel jövőben

coma e-mail | 2004-07-07 16:00:57 | 60.
jah:))mindig bekerül 1-2 nyeszlett kis 13 éves a koncertekre.Csak tudnám,miért nincs erre szabály.Életveszélyes.Multkor manson koncerten is láttam párat,de csak mikor félig ájultan elöreadogatta öket a tömeg.Nem is öket okolom,hanem azt a marhát aki nem küldte haza öket a jegykontrollnál.
Ezzel most nem direkt téged támadtalak,de sejtem hogy te sem lehetsz sokkkkal idösebb a rasmus alapján..


Előzmény: Solitary Girl (58.)
Marque e-mail | 2004-07-03 13:18:50 | 59.
te szegény, szerencsétlen sorsú, az egyéniségéért küzdő BRAVO-lovagnő!
a "rokkerek" áldása legyen harcodhoz Veled!


Előzmény: Solitary Girl (58.)
Solitary Girl e-mail | 2004-07-02 13:55:50 | 58.
Hi! Nálunk hasonló a helyzet. Nem járhatok feketébe, de az még csak haggyán, de koncertre se mehetek, mert "leütnek azok a dühöngő vadállatok"! Na és aztán?! a cél szentesíti az eszközt! Most azért nyúzom imádott felmenőimet, hogy bemehessek imádott uraim (Rasmus) koncertjére. Én nem is tudom mi lesz ha nem mehetek be. Akkor beszökök! Ki tart velem?

Előzmény: Bleed (56.)
Garfield e-mail | 2004-06-10 16:53:53 | 57.
a te esetedben pl igazuk van! a szimatszatyrot meg sztem azért kaptad, hogy húzd a fejedre!

Előzmény: mini-manson (54.)
Bleed e-mail | 2004-06-10 15:58:04 | 56.
Nálam az a helyzet, hogy anyám olyan dolgokkal nyaggat,hogy: miért járok feketében? és most állandóan feketében fogok járni? Azt mondtam, hogy feketében fogok járni hogyha tehetem, mert tetszik ez az öltöszködés a rock-metal zenével együtt.Erre meg azt modta: hogy a rockereket mindenüt kiközösítik, meg aki feketében jár az sátánista, és hogy ezt a munkatársa mondta.A sátánizmus szerintem mivel vallási dolog belülről jön, és nem a csak a ruha teszi. Amúgy hallgatok
keményebb zenéket, de nem vagyok sátánista.
Anyám azt akarja, hogy járjak színes divatosnak mondott ruhákba, és kérdezte. hogy miért nem veszek fel ilyen ruhákat? Mondtam azért mert nem fekete és kurvára nincs kedvem olyanba járni.
Erre ő meg olyan kijelentéseket tesz, hogy akkor szétvágja azokat a ruhákat amit vett- amúgy én nem is mondtam neki hogy vegyen nekem olyan szar
ruhákat ami nem tetszik. megkérdeztem tőle neki jó az ha nekem szar? Ő azt mondta: nem érdekli nekem mi tetszik, úgy nézzek ki, hogy ő neki tetszen.


Előzmény: mini-manson (54.)
coma e-mail | 2004-06-03 20:05:15 | 55.
hm..én inkább attol fosok,mi lesz ha az én gyerekem valami diszkopatkány lesz,és house-t meg techno-t fog dübörögtetni a házamban.Azt hiszem,kicsit bántana a dolog,de hát toleráns vagyok..bár lehet hogy ez már tullépné a határt,hihihi:)De ha csaj lesz és tini korában mindenféle nyálgombóc boybandeket fog hallgatni,akkor biztos el leszek keseredve.
mini-manson e-mail | 2004-06-03 19:14:05 | 54.
/sóhaj/ akkor hasonló cipőben jársz, mint a barátnőm.
hál' istennek az enéim már "kinőtték" ezt a korszakot. csak egy kikötésük van: maradjak azért ember :))) pl.: túl durva pólót és sminket nem engednek.
anyám mondjuk úgy volt a bakimmal, hogy ha már spórolok rá majd egy éve, akkor had legyen már meg. szal nekem szerencsém van bizonyos dolgokban. nálunk mondjuk igazi rock dinnasztia a család így nagyon nem avatkoznak már bele.

legutóbb pl. a keresztapám nekem adta a szimatszatyrát :)))))))))))))))))) ki is dekoráltam a saját izlésemre, hamár neki nem kell. :))))))

nálunk inkább elvi kérdésekben van rengeteg probléma. nagyon sokszor nem értik mit is mondok. vagy meg se hallgatnak. ha lehetek őszinte nem tudom melyik a jobb:
1.levegőnek néznek és nem nagyon érdekli őket mit csinálok bizonyos kereteken belül, de azért itthon kell ücsörögjek egyedül sokszor, hogy ellenőrizhessenek, mert nem bíznak bennem

vagy

2. állandóan velem foglalkoznak, nem hagynak békén, hogy jaj most ezt csináld, azt csináld, miért vagy ilyen, mi lesz így belőled stb. soha semmit nem engednek meg, nem hagyják, hogy elérjem a vágyaimat, mert az nekem csak "rossz" lehet.

nálad is valami hasonló lehet nem?
miért fáj az a szülőknek, hogy élni akar a gyerekük és vannak bizonyos tőlük eltérő igényeik.


Előzmény: Bleed (48.)
coma e-mail | 2004-06-02 19:25:25 | 53.
hát az én öseimröl annyit,hogy amikor 12 évesen alkezdtem rockot hallgatni,azt hitték,majd benö a fejem lágya és kinövöm.Hát most 21 vagyok és most már nem remélik hogy kinövöm,viszont meg vannak rola gyözödve hogy a lelki világommal vannak problémák,és a zene amit hallgatok,az a sötét lelkem tükrözödése.Bizony...micsoda okos emberek vannak,nem?Még szerencse hogy nem látnak,csak nagyon ritkán,mert bár már semmi közük hozzá hogy nézek ki és kivel találkozom,azért nem fognák be az biztos...
Azért néha szadizom öket egy kicsit,(föleg apámat mert ö még inkább birja)pl a kocsiban,de általában kuksolok és kerülöm ezt a témát.Ha hergelnek akkor persze kiállok magamért.

AMDFan e-mail | 2004-05-30 23:56:04 | 52.
haha
ne beszélj!
akkor a Hooliganstől már falra másznak?
és a Gúdsárlott sem tetszik nekik?
hogy a fenne vinné el!
ma már nem lehet senki igazi rocker...
micsoda pech


Előzmény: Zsu(zsi) (50.)
Villegirl e-mail | 2004-05-26 12:38:38 | 51.
Én sem hordok rockos cuccokat és nincs bakancsom. Valahogy nem jön be a drága szülőknek.

Előzmény: Bleed (48.)
Zsu(zsi) e-mail | 2004-05-22 19:01:59 | 50.
Sziasztok!
Én annyira nem mutatom ki, hogy szeretem a rockot! Viszon egész nap azt hallgatom! Szüleim már rosszul vannak, ha meghallják a Rasmus-t!

joeyjordison (L) e-mail | 2004-05-21 14:56:32 | 49.
hát nekem nem naon szól bele sőt néhány szám teccik is neki!!!!!!!!!!!azt is szereti ahogy kisminkelem magam persze csak ha jo passzban van!!
Bleed e-mail | 2004-05-17 07:37:27 | 48.
A szüleim ellenzik a rockerséget, de főleg anyám.
Abba is alig mentek bele, hogy a hajamat növesszem. Fekete ruhát, meg más cuccokat, nem vesznek nekem és pénzt se mindig adnak. Most lenne végre pénzem acélbetkós bakancsra,erre meg anyám kitalálja azt a hülyeséget, hogy nem vehetek, met majd bőrgombásodást kapok, ha abba fogok járni. Ez szerintem egy nagy hülyeség. Nem tudom mit tegyek, hogy elfogadják a dolgaimat.

naillight e-mail | 2003-08-13 20:43:34 | 47.
pedig en azzal szoktam szorakozni :D

Előzmény: blackdingostar (44.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-08-13 18:17:02 | 46.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: blackdingostar (44.)
Elena e-mail | 2003-08-13 16:48:43 | 45.
Hát nemtom. De anyám pl. már azért is kidobna itthonról, ha szegecses nyakörvet hordanék.
Ez furcsa, mert a zenéket, amiket hallgatok ő is szereti...


1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.