Click to Visit
Rock - vámpírok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

ginger e-mail | 2004-02-14 12:43:10 | 116.
Hajlamok?!? Nanáááá!!!!!! Mi a barátnöimmel rendszeresen szívjuk 1más vérét...:P

Előzmény: ville-girl (107.)
coma e-mail | 2004-02-13 18:46:29 | 115.
hol van az a bál és mikor?Vagy már lekéstem?:/

Johhny....ugy örülök hogy te megértessz engem:D...

Lenina e-mail | 2004-02-13 13:52:55 | 114.
Ezt elég sziszifuszi munka lehetett összehozni ;)
Nagy vagy Johnny! :)


Előzmény: johnny (108.)
Galathea e-mail | 2004-02-13 08:52:11 | 113.
Hali ellana! Nem tudnál egy címet adni, ahol be tudom szerezni a többi vámpírkrónikát? Előre is köcce!

Előzmény: ellana (28.)
valentin e-mail | 2004-02-12 22:57:10 | 112.
Mi az a vámpírok bálja? Van valami köze a Polanski-filmhez? Mehetek én is? Hol lesz? Jöhet johnny is???

Előzmény: Ludovica (109.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-12 19:58:14 | 111.
én igen!

Előzmény: Ludovica (109.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-12 19:56:36 | 110.
hát most totálba beszartam tényleg.engem te ne fenyegess.
a nyolc általánost sikerült azért elvégezni?
keménynek érzed magad?maradj csak a saját (már a nevéből is látszódó)szinvonalas témádnál.


Előzmény: johnny (108.)
Ludovica e-mail | 2004-02-12 11:25:07 | 109.
Ki megy a vámpírok báljára pénteken
johnny e-mail | 2004-02-11 23:12:42 | 108.
comát megértem,mert retardált,Metál Puncit már egy másik topikban elküldtem a halálba,de TE legyökereztél és ezt nem nézem el!
B
A
Z
D

T
E
H
E
R
B
E

A
Z
T

A

S
Z
I
K
K
A
D
T

P
I
C
S
Á
J
Ú

T
E
T
V
E
S

Z
S
Í
R
O
S
H
A
J
Ú

F
O
G
A
T
L
A
N

F
A
S
Z
P
E
C
É
R

R
O
H
A
D
T

K
Ú
R
V
A

A
N
Y
Á
D
A
T
,
A
K
I

V
O
L
T

O
L
Y
A
N

N
A
G
Y

Á
L
L
A
T
,
H
O
G
Y

I
D
E
B
A
S
Z
O
T
T

T
É
G
E
D

E
R
R
E

A

V
I
L
Á
G
R
A
,
H
O
G
Y

E
L
B
A
S
S
Z
D

A

S
O
K

K
E
D
V
E
S

E
M
B
E
R

J
Ó
K
E
D
V
É
T

A

S
E
G
G
B
U
T
A

B
E
S
Z
Ó
L
Á
S
A
I
D
D
A
L
,
T
E

S
Z
A
R
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

ez figyelmeztetés volt,legközelebb nem leszek ilyen elnéző!


Előzmény: LadyBlack-eyed (84.)
ville-girl e-mail | 2004-02-10 15:01:49 | 107.
Nektek is vannak vámpír hajlamaitok???? Annyia kira ez a fórum!!!!SZERETLEK TITEKET:-[
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-08 18:14:30 | 106.
hát én erre már nem mondok semmit inkább:)eleget vitáztam.mindenki máshogy tudja,bár szerintem a vámpír és a sátán valahogy nem függenek egymástól.

Előzmény: ville-girl (104.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-08 18:09:16 | 105.
okok köszi.miért pont fogorvosnak??nem tom én undorodnék mások rohadt fogaitól:))bár jól kereső munka.igen az szép is lenne ha beájulnál:)

Előzmény: coma (103.)
ville-girl e-mail | 2004-02-07 17:43:02 | 104.
Ugye jól tom hogy vámpírok a keresztények és a sátánok szétválása óta vannak.Azok az emberek akik a Sátánt szolgálták kaptak még egy esélyt hogy visszajöjjenek e földre....Jonny-t jól kibasztátok ! Hozott is létre új topicot értelmi szintjének megfelelőt...
coma e-mail | 2004-02-07 16:43:20 | 103.
a szinét én is szeretem.Amugy csak a saját vérem látványával vannak problémáim,ha másé,az nem gond.Mondjuk az gáz is lenne mert fogorvosnak készülök,hihihi:)Jol néznék ki,ha kihuznám valakinek a fogát aztán bedobnám a törölközöt:D
Ja majd elfelejtettem a képet!Majd megy.


Előzmény: LadyBlack-eyed (102.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-07 15:52:50 | 102.
oksa.
én is irtózom a régebbi vápíros filmektől,már maga az a kopasz vámpír sokkal ijesztőbb mint a mostaniak.én is szeretem az izgi elgondolkodtató filmeket,bár egy kicsit más kategória,például a kör.
nem mindenkinek van ám annyira vas ízű vére.én pl. imádom a vér színét meg ahogy folyik..olyan szép.:)


Előzmény: coma (101.)
coma e-mail | 2004-02-06 19:42:25 | 101.
igen ez rajzfilm,de komoly rajzfilm.Elég véres brutális jelenetek vannak benne,csak este 10 után adják.Söt a tv-ben még igy is csak a cenzurázott verziot adják le.Amugy anime.Hasonlo mint a manga,csak kicsit realisztikusabban van rajzolva,nem olyan cukorbabásan:/
Filmek..hát a régi vámpirfilmeken-legalábbis amelyikeket láttam-mindigis rázott a hideg.Azok az árnyékok,a régi technika..valahogy borzongatobb mint a mai filmekben.Egyébként sose fosok egy filmen sem,az egyetlen film amit már alig birok megnézni (mert mindig egyre jobban félek rajt)az a kedvencek temetöje:)Az elsö rész.
Amugy meg olyan filmeket szeretek mint a mátrix,gladiator,last samurai,tehát ami látványos,de van tartalma és mondanivaloja is,nem csak lövöldözés meg bunyo.Az évszázad filmje dijat nálam a forest gump kapta.Szeretem a rajzfilmeket is,imádom a south parkot többek közt:)))
Hogy vannak-e vámpir hajlamaim?Hm..a helyzet az hogy szeretek harapdálni,de ettöl még nem lennének vámpir hajlamaim szerintem,mert akkor szinte mindenkinek lennének.Volt már olyan hogy valakit rendkivül vonzonak tartottam és egyszercsak belevillant az agyamba egy gondolat,tök akaratlanul:hogy szivesen nyalnék a véréböl.Ilyenkor persze utánna mindig feleszmélek és akkor ugy elgondolkozok:ez most mi a frász volt?Nem is szeretem a vér izét,tulságosan kiérzem belöle a vasat,és nekem az nem éppen kellemes iz.Izlések és pofonok,nekem nem izlik.De ha valakire beindulok akkor ösztönösen felbukkannak ilyen gondolatok a fejemben..fura..:/


Előzmény: LadyBlack-eyed (100.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-06 15:10:23 | 100.
jó rendben küldj.de ez egy rajzfilm?izgi lehet:)
köszönöm a történetet,sajnos nem fogom látni.
milyen filmeket szeretsz még?tényleg neked vannak vámpír hajlamaid,vagy ilyesmi?


Előzmény: coma (99.)
coma e-mail | 2004-02-06 14:01:02 | 99.
arrol szol hogy freak hibrid vámpirokat tenyésztenek,különös képességekkel,asszem föleg katonai célokra.Angliában játszodik amugy.És van a hellsing organisation,egy régi nemes család,akik vámpirok és hasonlo lények felkutatásával és természetesen megsemmisitésével foglalkoznak.A család utolso tagja egy liba (lady Integra),ö a fönök.A sors ironiája hogy az apja a pincében tartogatott teljes titokban egy legyengült megkötözött vámpirt,végszükség esetére.Mikor a liba még gyerek volt,meghalt az apja és a nagybácsikája meg akarta ölni hogy ö lehessen a fönök,de a csaj bemenekül a pincébe sebesülten,megtalálja a vámpirt,az felnyalja a vércseppeket,eröre kap és kinyir mindenkit,kivéve a csajt mert örök engedelmességgel és hüséggel tartozik neki.Tehát egy vámpir akinek ember "gazdija" van.Ugyhogy innentöl fogva Alucard a hellsing organisation titkos háziállata és tuti biztos fegyvere.Szükség is van rá mert ezekkel a hibridekkel senki sem boldogul,kivéve ö.Mellesleg lehetetlen megölni.A film során többször is kinyirják,de mindig szétolvad egy vértócsává,aztán megint kiemelkedik belöle.Persze itt is van csusztatás,a végén kiderül hogy ö az eredeti elsö vámpir,vagyis drakula,ugyhogy igazi élö halott,halhatatlan lény.
Ja és rohadt jól van rajzolva a csávo,természetesen tök magas,karcsu,fekete hosszu haja van,és vérvörös hosszu kabátot hord,hatalmas karimáju kalappal:)És imádja a fegyvereket.Van rola képem ha kérsz küldök.


Előzmény: LadyBlack-eyed (98.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-05 20:12:59 | 98.
a fene..sajnos nincs.és egyébként ez miről szól?
hát igen a vámpírsághoz nagyban kötődik az erotika.és a vámpír fiúcskák..hmm..aranyoskák:)


Előzmény: coma (97.)
coma e-mail | 2004-02-05 19:52:55 | 97.
hát igen a vámpir hajlamok igen szexisek tudnak lenni:)Föleg ha a pasi még rohadt jol is néz ki hozzá.Van német viva-d?Pénteken este 22:00-kor szokott lenni a hellsing.Bár holnap lesz az utolso rész,de érdemes megnézni,már csak a vámpir miatt is.Nagyon eredeti neve van,hihi:Alucard:)

Előzmény: LadyBlack-eyed (96.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-05 19:38:32 | 96.
igen..eléggé utánajártam.
szerintem akkor maradjunk abban hogy vannak az eredeti vámpírok(tudod a szó hogy vámpír is más nyelvekből jött össze aminek nem tudhatod a jelentését)és vannak a kitalált vámpírok amik a filmekben és az emberek képzeletében vannak,na persze el tudom képzelni hogy vki "vámpír" módjára akar élni,de ez úgy sem sikerül ha él.
egyébként én nem azért mondom ezeket mert nem szeretem az efajta vámpíros dolgokat...sőt imádom.csak tudom hogy mi van úgy mégis.
úgyhogy ezen ne vesszünk össze.imádom a vámpíros filmeket,történeteket..stb.és ha vkinek vannak vámpír hajlamai az különösen vonz.
ennyi


Előzmény: coma (95.)
coma e-mail | 2004-02-04 19:53:33 | 95.
rengeteg kitalált szörny létezik,maradjunk annyiban hogy a vámpirnak semmi köze nincs ahhoz amit most leirtál.A köztudatban ugy él ahogy én leirtem.A lényeg pedig az hogy vért sziv,ugyhogy a te leirásodnál már eleve hiányzik az alap.Szerintem valaki hallott a vérengzö drakula grofrol,aki vért iszik,meg hallot a vérszopo denevérröl is,beindult a fantáziája,és kitalálta a vámpirt.Ahány nép,annyi szokás,és annyi vámpir-kép például.Az indiánoknak is volt ilyen,önáluk is más a vámpir.Az egyiptomiaknak meg mumiái voltak akik mászkáltak és embereket zuztak szét.Gondolom te elég mélyen beleástad magad a témába,de ne felejtsd el,hogy azok akik ezeket a könyveket irták,azok minden mendemondának megkeresték a gyökerét,és a saját fantáziájuk alapján következtettek egyes dolgokra..ami nekik épp tetszett.
Az pedig szerintem nevetséges hogy a hullát semmisitették meg ilyen esetekben.Most nemcsak az égetésre gondolok,hanem a karo-ra is.Azt még el tudom kpzelni hogy ha egy ember igazságtalanul halt meg,akkor a lelke nem bir nyugodni és ugymond bosszuállo angyal lesz amig meg nem nyugszik.De szerintem egy ilyen szellemnek semmi szüksége a testre,anélkül is boldogul.
Elhiszem hogy van olyan is amit te irtál le.De hogy annak mi köze a vámpirhoz azt nem tudom.Mitöl vámpir az?


Előzmény: LadyBlack-eyed (93.)
ville-girl e-mail | 2004-02-04 15:19:02 | 94.
Szervusztok vámpír társaim imádlak titeket testvéreim üldözött anygyalok!!!
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-03 21:35:07 | 93.
hát nem ismerem..biztos jó:)
szóval gondoltam hogy máshogy vélekedünk a vámpír dologról.én máshogy tudom,hogy mi a vámpír.mindenki úgy tudja ahogy te.pedig ez csak kitalácó...média.ez az egész dracula dolog kamu,és a vámpírságnak ugyebár mindenki szerint ez az alapja.
az igazi vámpír szellem.már nem nagyon léteznek.kiátkozott vagy ilyesmi emberk halála után a szellemük gyilkolt.még csak nem is vérszívással.megölni úgy ölték meg hogy felgyújtották a hullát.álban nem volt hosszú életük ezeknek a vámpíroknak.
de ha komolyan belemennénk akkor az egyiptomiaknál kezdődött az egész.de ez hosszú


Előzmény: coma (92.)
coma e-mail | 2004-02-03 20:52:50 | 92.
öhm..hát izé..egy ember aki már nem él,de mivel vámpir,éjjel kiszáll a koporsojábol és elmegy vért szivni.Ha nem kap vért,akkor nagyon legyengül.De itt aztán ahány történet annyi verzió.Ha jol tudom,egy vámpir elél több száz évig is vér nélkül,csak rohadt gyenge.Ja igen,a napfény megöli,meg ha karot szurnak a szivébe miközben alszik,és a fokhagymát se szereti.Na meg persze egy kereszttel is lépéstávolságot lehet tartatni vele.Modernebb mendemondák szerint az ezüsttöltények is megsemmisitik.Ha megharap valakit,annak két esélye van:vagy meghal,vagy ö is vámpir lesz.Itt már zür van a fejemben,..asszem ha a vámpir megengedi neki hogy szivjon az ö véréböl,akkor válik ö is vámpirrá.Ha nem akkor meghal.Lehet hogy rosszul tudom:)
Hey,ismered a hellsing cimu anime-sorozatot?Tök szupi:))


Előzmény: LadyBlack-eyed (90.)
valentin e-mail | 2004-02-03 17:49:44 | 91.
Tényleg, milyen egy igazi trú vámpír? Ha ismersz egyet, mutass be neki és kérj nekem egy autogrammot.

Előzmény: LadyBlack-eyed (90.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-03 14:47:12 | 90.
hát elképzelhető hogy te nem tudod:).miért szerinted milyen?

Előzmény: coma (87.)
mariann666 e-mail | 2004-02-03 07:28:05 | 89.
Johnny, drága, ezt megkaptad;)))

Előzmény: coma (82.)
Grave e-mail | 2004-02-02 22:52:19 | 88.
nem laknál temető közelében?? miért? legnyugodtabb hely.. aki még nem járt a Kerepesi temetőben az menjel el mindenképpen!! legjobb hely.legnagyobb temető Pesten(vagy M.o.-n). volt egy idő amikor megszüntettek egy rakás temetőt éa az összes sírt átköltöztették oda:) 1800-as évekből nagyon sok sír van,jól néznek ki.
ja és ott van szinte minden híres embör síremléke. van egy jó fotóm onnan egy kutyusról..szóval jár oda pár sötét alak(sátánisták,egyebek..:)
na jóvan nem morbidkodom tovább
http://kep.tar.hu/poldolgai

coma e-mail | 2004-02-02 20:04:48 | 87.
eléggé elképzelhetetlennek tartom hogy valaki is ne tudná milyen egy vámpir..Még a végén kiderül hogy én nem tudom,hihihi:)))

Előzmény: LadyBlack-eyed (86.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-02 18:52:05 | 86.
ehhee...hát szerintem nem mindenkinek,mivel a legtöbben azt sem tudják milyen is az eredeti.

Előzmény: coma (85.)
coma e-mail | 2004-02-02 16:38:33 | 85.
"olyan ember is tuti hogy van aki vámpírként próbál élni..de az teljesen más mint az eredeti."
Ez valahogy egyértelmüen világos volt...hihi:)


Előzmény: LadyBlack-eyed (84.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-02-01 21:38:16 | 84.
gyökerekkel nem érdemes foglalkozni!
szóval vannak persze jó kis vámpír történetek...ami ugye ki van találva.léteztek vámpírok...talán még most is messzebb néhány,de már nem sűrűn.csak ezek a vámpírok nem olyanok mint ahogy általában elképzeli mindenki.
olyan ember is tuti hogy van aki vámpírként próbál élni..de az teljesen más mint az eredeti.
noh ha vkit érdekel még akkor majd még mesélek.
páá

Metál Baby e-mail | 2004-02-01 19:07:13 | 83.
Csá Joda!
Hát igen, a beírogatásaidból én s úgy tippeltem, hogy ennyi IQhoz ilyen kis idétlen zöld arc társul! Egyébként minek kell mindent leosztani? Elég furcsán mutatod ki a Rockerek iránt érzett szeretetedet!(Egyébként átmehetnél a Clubba, vagy a HIp-Hopba is! Boldogítsd őket!)Mondjál már egy olyan topicot, amit szerinted nem kéne beszüntetni! (Ha tudsz!)


Előzmény: johnny (81.)
coma e-mail | 2004-02-01 18:21:21 | 82.
mond mi a fészkes fenének tolod be a pofád minden egyes topicba és szarod tele a barom beszolásaiddal?Ha nem teccik huzzál el és nyiss magadnak egy topicot amiröl te szeretnél beszélgetni.Amiröl TE szerinted mélto beszélgetni.Nem várja el töled senki hogy érdekeljen a vámpir téma,de lécci engedd meg másoknak hogy beszélgessenek rola,ok?

Előzmény: johnny (81.)
johnny e-mail | 2004-02-01 13:38:30 | 81.
Tüntessétek már el ezt a szarszopadék topikot!Persze bazmeg: vámpírok!!:_?Én meg a joda vagyok a Star Warsból...
coma e-mail | 2004-02-01 12:34:21 | 80.
öhm..:)mint tudjuk a vámpirok is programok a mátrixban,csak már nem használják öket mert bonyolult a kiiktatásuk,hihihi:)Ezt most nem gunyolodásnak szántam.Én általában azt mondom,vámpirok nincsenek,de igazábol nem hagy nyugodni a gondolat,hogy esetleg mégis..:)Mindenesetre temetö mellet semmi pénzért nem laknék,de még csak a közelben sem.

"Drakula grof"-rol pedig köztudott hogy egyrészt létezö személy volt,másrészt hogy nem volt vámpir,csak egy rohadt brutális szadista vadállat volt aki hatalmas lefejezéseket és karobahuzásokat rendezett.Lehet hogy poénbol még ivott is 1-1 kupica vért vacsora közben,de nem élö ember nyakábol szivta ki.


Előzmény: crazy-ducky (77.)
mkc e-mail | 2004-02-01 08:12:49 | 79.
Én is imádom a vámpír történeteket! Kis korom óta ezeket nézem anélkül hogy féltem volna. Én nektek csak A Vámpírok Bálja c. könyvet tudom ajánlani, de nagyon király, szuper az a könyv, olvassátok el!!! Részletesen leírja benne a mozdulatokat! Szóval nagykirály az a könyv, egyébként mást nem olvasok csak ilyen könyveket!:))))))


Előzmény: BloodFlower (51.)
haska e-mail | 2004-01-31 18:09:56 | 78.
ez baromság.(meséljek neked vlad draculról?)

Előzmény: crazy-ducky (77.)
crazy-ducky e-mail | 2004-01-31 12:50:32 | 77.
Szerintem vannak vámpírok,mert valaki kitalálta a létezésüket aminek biztos van valami alapja.Ma már tényleg csak bohóckodnak azok akik utánozni próbálják őket,régen pedig nem tudhatjátok mik éltek és mik nem.....

Előzmény: coma (76.)
coma e-mail | 2004-01-30 19:23:27 | 76.
nem értettél meg.Tudom hogy igazi vámpirok nincsenek,de vannak olyanol akik ugy élnek mintha vámpirok lennének.Mégcsak nem is azért mert ténleg zür van a vérükkel,hanem mert tetszik nekik ez az egész és tök beleélik magukat.

Előzmény: LadyBlack-eyed (74.)
Grizon e-mail | 2004-01-30 18:26:08 | 75.
...tényleg nem,csak nem tud beilleszkedni a társadalomban és inkább hülyét csinál magából...Viszont azt látom, hogy sokat tudsz(vagy tudni vélsz) a témáról.Érdekelne! Nem akarod leírni és megosztani velünk, hogy mi is ez az egész vámpíros dolog?

Előzmény: LadyBlack-eyed (74.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-01-30 17:19:12 | 74.
ilyen élő vámpír nincs..max annak gondolja magát,úgy él.zombi vámpírok sem léteznek.az erdeti vámpír egy szellem.és még csak nem is vért iszik.
persze ezek a vámpíros dolgok érdekesek.és vonzó is ha vkiben van ilyen hajlam(mivel a vámpírsághoz már az erotika is kötődik)
de attól hogy vki szokott néha inni egy kis vért..még nem vámpír.


Előzmény: coma (71.)
Claudia e-mail | 2004-01-30 13:01:26 | 73.
Most olvasom az Interjú a vámpirralt!naon jo könyv!a filmet sajna nem láttam!nem todja vaki hogy hol lehet megvenni a többi vámpirkronikát? Puszi!
Grave e-mail | 2004-01-29 23:03:34 | 72.
igen

Előzmény: coma (71.)
coma e-mail | 2004-01-29 20:35:47 | 71.
ezt most nem idétlen kérdésnek szánom meg nem is poénnak:van köztetek igazi vámpir?Öhm..most nem arra gondoltam hogy olyan aki minden nap a koporsóban alszik és ha rásüt a nap akkor megsemmisül.Csak az a része érdekel,hogy iszik-e közületek valaki ténleg vért,meg kihegyeztette-e a fogát.Ugyanis ilyenek léteznek.Nos?
Lestat001 e-mail | 2004-01-23 21:33:59 | 70.
Nem tudja vki, hogy honnan lehet letölteni a Qeen of the Damned soundtrackjét????

valentin e-mail | 2004-01-12 22:28:49 | 69.
Eltűntek a topicjaid, hiába nézegettem.

Előzmény: szegfejcsaj:-) (66.)
briar-rose e-mail | 2004-01-12 17:38:19 | 68.
van itt tremere?azok közül is aki thaumoturgiával foglalkozik?(<---nem biztos hogy jol írom:)
Dark Lord e-mail | 2004-01-12 01:58:59 | 67.
engem is kiszivhatsz!!!!!!!nyami.....:)))

Előzmény: szegfejcsaj:-) (66.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.