Click to Visit
Rock - vámpírok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

szegfejcsaj:-) e-mail | 2004-01-10 10:57:04 | 66.
A könyvet még nem olvastam,de filmbe nagyon yo az Interjú a vámpírral!!Én már szívtam vért, a sajátomat:-)de egy barátnőmét is kóstoltam már(abba csak belenyaltam).
Én pedig vérszaporítót szedek mer kevés a vérem meg alacsony a vérnyomásom(90 körül van)
Most olyan lusta vagyok mindenhez..még élni is,nemakarock tanulni se !!!Pedig vizsgázni fogok
na jó nem fárasztok tovább senkit!!

U.i:Nézeggessétek a topickjaimat és töltögessétek
PUSZI

macska e-mail | 2004-01-08 12:31:24 | 65.
Helló mindenkinek! Most vettem meg az Interjú a vámpírral című könyvet. Szal most Happy vok eléggé :)
Odal e-mail | 2003-12-03 01:16:30 | 64.
Jó, ez csábító ajánlatnak tűnik.

Előzmény: valentin (63.)
valentin e-mail | 2003-12-01 22:01:56 | 63.
Nem, de a kombináltfogó lehet.

Előzmény: Odal (62.)
Odal e-mail | 2003-12-01 00:18:57 | 62.
És akkor olcsóbb lesz a krumpli?

Előzmény: valentin (61.)
valentin e-mail | 2003-11-29 22:10:33 | 61.
Inkább egyél sok-sok hagymát és leheljél egyet közelről az arcába!

Előzmény: Odal (60.)
Odal e-mail | 2003-11-29 02:17:25 | 60.
Én hiszek a vámpírokban, mert van egy zöldséges az utcánkban, aki egy igazi vérszívó, mert nagyon drágán adja a krumplit. Arra gondoltam, hogy karót ütök át a mellkasán, akkor hátha olcsóbb lesz minden.
Lenina e-mail | 2003-11-27 10:02:19 | 59.
Elfelejtetted, hogy van egy életbiztosításom: véralvadásgátlónak hívják. Ezzel eléldegélhetek elég hosszú ideig is (kiv. ha átvágom az ereim, vagy elüt egy autó stb., aminél nem jó, ha nehezen alvad az ember vére ...)

Neked szerintem rosszabb lehet ilyen felfogással élni, mint nekem egy protein S defektussal, négyes faktorhiánnyal és véralvadásgátlóval ;)


Előzmény: johnny (58.)
johnny e-mail | 2003-11-26 21:57:51 | 58.
Akkor neked olyan mint ami a seggemből jön:szar!Mennyi időd van még hátra?

Előzmény: Lenina (53.)
Grizon e-mail | 2003-11-26 17:44:09 | 57.
Na, azért Mr. King-nek elég nagy a rajongó tábora(nem véletlenül), de télleg sok a közös pont q:-)
Mindketten értelmes(sőt nagoyn okos) liberális felfogású emberek vagyunk, akikbe nagyon sok a művészi hajlam, baromi jó az ízléseük, angyon jól nézünk ki és tök szerények vagyunk q;-)))))))


Előzmény: Lenina (54.)
zimoj e-mail | 2003-11-26 08:30:38 | 56.
Közületek, akik ide írtok ki az aki akár az életét tenné arra,hogy tényleg vannak vámpírok?
Szerintem vannak,de mi a kézzel foghato bizonyíték a vámpirok létezésé?Ha valaki találkozott velük az írjon nekem!
Amugy imádom Annie Rice Vámpírkronikáit!Ha valaki használtan eladná boldoggá tenne vele!

Fashionface e-mail | 2003-11-25 23:41:10 | 55.
vámpírok~az visszafelé:korípmáv
Lenina e-mail | 2003-11-25 16:59:27 | 54.
Mindig csodálkozom, hogy mennyi ponton közös az érdeklődésünk :)

És bocsibocsibocsi!!! Tudodmiért! :(

Kéziratban már elkészültem, de még nem gépeltem le!

De fogom, bízz bennem! ;)


Előzmény: Grizon (49.)
Lenina e-mail | 2003-11-25 16:57:27 | 53.
25 leszek decemberben.

98-ban volt egy trombózisom (egyrészt örököltem anyai ágon az ilyen jellegű genetikai mutációt, másrészt pedig fogamzásgátlót kezdtem szedni - az akkori "kedves" barátom _kifejezett kérésére_ - a nőgyógyász pedig nem kérdezte meg, hogy volt-e a családomban trombózis, én pedig nem tudtam, hogy ilyen esetben nem javallott a fogamzásgátló szedése ... így hát három hónap gyógyszerszedés után kaptam egy súlyos mélyvénás trombózist), utána a genetikai vizsgálatok alkalmával kiderült, hogy két rizikófaktort is örököltem, a hematológus doki pedig azt mondta, hogy szednem kell a véralvadásgátlót, mert az az életbiztosításom.
Ennyi a történet.


Előzmény: johnny (50.)
valentin e-mail | 2003-11-10 22:40:27 | 52.
Gondolom az orvosaid is hasónlóképp vélekednek erről:D

Előzmény: nihilfeeling (40.)
BloodFlower e-mail | 2003-11-10 22:14:13 | 51.
hello

A Vámpír történeteket nagyon szeretem, a filmeket is.. a Penge pl ötletnek jó volt.. csak nem kellett volna reklámfogásként mellérakni,
hogy a Vampire the masquerade-ből csinálták. Mert ahhoz aztán semmi köze:)
legjobb klánregény Szvsz: Malkavian. Kis képzavar de ha elolvasod egy párszor, megérted:))


de azt azért tegyük hozzá az esetlegesen benéző,
hmm, másféle(értsd nem Vámpíros:) ) emberkék, és persze Jhonny kedvéért:) Nem képzelem magam vámpírnak
Ha jobban belegondolsz, nem is lenne jó, mindörökre nap nélkül, nem tudsz sírni, nem tudsz igazán szeretni,és nem tudsz nevetni.
Mindenek felett az úr az éhség, aminek parancsára akár a saját szülőanyádat is képes lennél megölni...
Egyszer mindezt végigálmodtam( hihhetetlenül valósághű álmaim vannak amugy)
Mit mondjak, olyan érzés volt mintha magamra hagytak volna a világürben, csak ásított bennem a sötét űr, az a mélységes csend, és valami megfoghatatlan keserű érzés, ami még (így hónapokkal az álom után is!!) ma is vissza visszatér néha...
Szóval ne akarjatok vámpírok lenni.. jobb ez így nekünk higgyétek el...

VérVirág: alias Ligadio

johnny e-mail | 2003-10-22 21:22:20 | 50.
Hány éves vagy és miért kell véralvadásgátlót szedned?Bocs,hogy íly fasszopó kérdésekkel zargatlak,de tényleg érdekel!

Előzmény: Lenina (48.)
Grizon e-mail | 2003-10-21 15:42:13 | 49.
Blood Rayne-el még nem játszottam, de dícsérik.King összes könyve nagyon fasza!Bár a Borzalmak Városa még elég korai mű(a második regénye), de jól sikerült...

Előzmény: Lenina (48.)
Lenina e-mail | 2003-10-20 15:47:54 | 48.
A legtöbb ember így van ezzel: t.i. nem szeretik, ha szurkálják ...
Én spec. már nem adhatok vért (régen adtam, ezért ezt nagyon sajnálom, pedig én sem szeretem, ha szurkálnak, de reméltem, hogy tudok egy-két embernek segíteni a véremmel), mert véralvadásgátlót kell szednem egész életemben. De így nem háromhavonta, hanem van olyan, hogy naponta szurkálnak az ellenőrzés miatt ... szívesebben szúratnám magam "nemes cél" érdekében.

Más: mi a véleményetek a Blood Rayne-ről? (gy.k.: ez egy vámpíros játék)
És könyv: Leslie L. Lawrence: Síva utolsó tánca, ezt olvastam régen. Hja, és Stephen King: ... jajajajjjj, nem jut eszembe a címe, pedig szerintem nagyon jó volt! Nem tom, most csak a Rémkoppantók ugrik be, de az nem vámpíros ... a fene tudja .... jajjjjj! Megvan: Borzalmak Városa! :)

Vélemények?


Előzmény: macska (46.)
Grizon e-mail | 2003-10-15 14:39:45 | 47.
Hehe...Az Alkonyattól Pirkadatig az egyik kedvenc filmem, ne vedd halálkomolyan, az egy paródia...És olyan filmes eszközök vannak benne! Hiába, Tarantino mester filmje...
Ventrue-k,Gangrelek?Fúj...Toreadorok a fasza gyerekek!


Előzmény: Chey (45.)
macska e-mail | 2003-10-15 14:10:38 | 46.
Én szívesen lennék véradó de sajnos mivel az egész életemet eddig kórházban töltöttem nem igazán szeretem, ha szurkálnak.

Előzmény: Lenina (27.)
Chey e-mail | 2003-10-09 15:29:37 | 45.
Beony ám...Fokhagyma...kereszt...szenteltviz,csak akkor mehetsz be valahová ha behivnak...ilyen módszerel is lehet vámpirt ölni...halálra röhögi magát...széphalál...
a Queen of the Damned az jó film volt,de az eddigi legrosszabb vámpiros film az az alkonyattól pirkadatig volt.Logika benne nuku...A Blade az egy fokkal jobb de a 2. részén ritkasokat röhögtem..félmesztelenül esett a vérrel teli kádba,aztán ruhástól jött ki...nem tudtam hogy a vér a ruhát is visszagyógyitja rád...:)))
Nightquenn: Jó volt a Vörös Halál karneválja,de nem olvastál klán regényeket?...Ventrue?gangrel?Tremere?Esetleg giovanni?ÁLLATI!vagy a Predator and Prey sorozat is nagyon jó.Nekem spec első vámpiros könyvem a "Rosszabb a halálnál" volt.ajánlom.
Éljenek a Sötétség Gyermekei!:-)=


Előzmény: Grizon (43.)
johnny e-mail | 2003-10-01 22:14:24 | 44.
Az én fingszagom tuti elriaszt és megöl szanaszéjjel...

Előzmény: Grizon (43.)
Grizon e-mail | 2003-10-01 13:54:05 | 43.
Fokhagyma baromság, szar ize és szaga van, de nem riaszt el minket a zsákmánytól!Szenteltvíz sem kelemes dolog, nem fürdenék benne, de nekünk igazából komolyabban csak a tűz és a napfény tud ártani...

Előzmény: nihilfeeling (40.)
max_lead e-mail | 2003-10-01 13:48:44 | 42.
Hogy az a Queen Of The Damned milyen egy gány munka... Tök unalmas volt. Talán a zene ami még elviselhető volt benne...
Mondjuk én alapból utálom az ilyen vámpíros baromságokat (ahogy Istenben, bennük sem hiszek...). Múltkor volt (bal)szerencsém látni a Dracula 2000 című szuperszart. Hát basszus kétszer bealudtam rajta.


Előzmény: Livi (41.)
Livi e-mail | 2003-09-30 19:02:42 | 41.
na mivan vámpírok? ma hova tűntetek? melyik a kedvenc vércsoportotok? megírjátok nekem a legjobb vámpíros filmeket? én eddig a queen of the damned-et láttam, és az eszméletlen!!! főleg Lestat... + könyvek is érdekelnek.
Livi e-mail | 2003-09-30 19:02:40 | 41.
na mivan vámpírok? ma hova tűntetek? melyik a kedvenc vércsoportotok? megírjátok nekem a legjobb vámpíros filmeket? én eddig a queen of the damned-et láttam, és az eszméletlen!!! főleg Lestat... + könyvek is érdekelnek.
Livi e-mail | 2003-09-30 18:52:14 | 41.
na mivan vámpírok? ma hova tűntetek? melyik a kedvenc vércsoportotok? megírjátok nekem a legjobb vámpíros filmeket? én eddig a queen of the damned-et láttam, és az eszméletlen!!! főleg Lestat... + könyvek is érdekelnek.
nihilfeeling e-mail | 2003-09-28 12:12:16 | 40.
Nem járok olyan cuccokban.Vámpírok tényleg vannak,úgyhogy mindig legyen a nyakadban fokhagymafüzér éjszaka,meg egy kis szenteltvíz sem árt

Előzmény: valentin (39.)
valentin e-mail | 2003-09-27 21:10:17 | 39.
Te 'olyan' cuccokban jársz? Itt tényleg vannak vámpírok? Hová tűnt Chester Desmond?

Előzmény: nihilfeeling (36.)
nihilfeeling e-mail | 2003-09-27 10:08:55 | 38.
Téged is legyőznénk.Én nem neveznék be fingóversenyre,köszi,de a 2,5 éves öcsém esélyes lenne az 1. helyre majd megkérdezem tőle.

Előzmény: johnny (37.)
johnny e-mail | 2003-09-26 21:52:23 | 37.
Teccik ez a topic,úgyhogy gyakrabban fogok ide írni!HÁHÁHÁ!Mellesleg ellenem semmi esélyetek sem lenne,még bőrrucikban sem!!!!!Mellesleg volna kedvetek országos fingóversenyhez???

Előzmény: nihilfeeling (36.)
nihilfeeling e-mail | 2003-09-26 16:19:47 | 36.
Barátnőt nem kéne keresned,bennem társra lelnél,együtt legyőzhetetlenek lennénk.
Olyan cuccokban most is járhatsz,nem kell ahhoz vámpírnak lenned


Előzmény: Blade (34.)
Grizon e-mail | 2003-09-26 15:17:41 | 35.
Nem haragszom butuskám q:-) De mostmár nagyfokú tudással rendelkezzel, szóval nem kell félni a rendőrbácsiktól, meg a dokiktól sem!

Előzmény: nihilfeeling (33.)
Blade e-mail | 2003-09-24 15:26:03 | 34.
Én is gyakran gondolkodom hasonló dolgokon.
Ha olyan nagy hatalmam lenne,nagyon élvezném.
Én a BLADE lennék legszívesebben. A FÉNYBENJÁRÓ.
Immunis az ezüstre,a napfényre és a fokhagymára.
Félvér.De jobb,mint ember és jobb,mint vámpír.
Igazi szuperhős a maga nemében.
Magas házakról ugrálhatnék és nagyon durva cuccokban járnék.(hosszú bőrkabát,titán kard,Okley szemüveg stb....
Aki nem tetszik,annak kiszívom a vérét.
Senkitől sem félnék.
Keresnék magamnak egy hasonló barátnöt is :)


szevasztok


Előzmény: nihilfeeling (21.)
nihilfeeling e-mail | 2003-09-24 15:00:29 | 33.
Óh kérlek ne haragudj,hogy ily fokú nemtudással rendelkezem,de oyl sok mindent hallottam az emberektől a témával kapcsolatban

Előzmény: Grizon (32.)
Grizon e-mail | 2003-09-23 19:51:27 | 32.
1részt THC vizsgálatot csak akkor végeznek ha elcsíp egy zsaru, de akkor is megtagadhatod a vizsgálatot, ergó soha nem tudják rádbizonyítani a drogfogyasztást, de nem is kell, mert a droggal való visszaélésben nincs benne a fogyasztás csak a drog tartása, azzal való kereskedés, illetve termesztés.Szóval ha csak drogfogyasztás gyanújába keveredtél, akkor nyugodtan mondhatsz nemet a vizsgálatra.
Másrészt THC tartalmat nem vér, hanem vizeletmintában mérik, nem tudom, hogy minden esetben így van e, de tőlem csak vizeletmintát kértek toxikológiai vizsgálatnál...


Előzmény: nihilfeeling (29.)
Lenina e-mail | 2003-09-23 13:57:57 | 31.
Véradásnál (sajnos) nem végeznek olyan vizsgálatokat, amiből kiderülne, hogy valaki alkohol-, ill. drogfogyasztó-e. Legelőször a vörösvértest mennyiségét ellenőrizzük le (ujjszúrással) amiből megállapítható, hogy valaki vérszegény-e, vagy sem. A laborvizsgálatok pedig a vércsoport meghatározására, ellenanyag szűrésére, ill. vírusvizsgálatra (AIDS, Hepatitis, "Szifilisz") irányulnak. Ha egy véradó külön kéri, abban az esetben vércukor, koleszterin stb. szinteket is mérni szoktunk.

Legjobb tudomásom szerint átlagos laborvizsgálatnál sosem néznek THC, ill. alkohol szintet.

Anno, amikor a baleseti sebészeten dolgoztam, az ittasan balesetet okozó autóvezetőktől vettünk le a rendőrség kérésére két kémcső vért az alkoholszint meghatározására. Azt viszont a rendőr egy dobozba tette, amit leragasztott, lepecsételt (nyilván a csalás elkerülése érdekében), és az alkoholszint meghatározása nem a klinikán, hanem a rendőrségen történt!
Úgy gondolom, hogy a drogfogyasztást is hasonló esetekben (ill. a katonaságnál elképzelhetőnek tartom, mert aki drogfüggő, azt "felmentik" a sorkatonaság alól...), ill. erre a célra létesített elvonókban ellenőrzik.

Az orvosi titoktartás természetesen minden esetben kötelez! Még a házastársnak sem adhatunk ki például AIDS teszt eredményt! Akkor sem, ha negatív!

Szóval: legjobb tudomásom szerint (5 éve dolgozom az egészségügyben) sima vérvételnél nem derül ki sem drog, sem alkoholfogyasztás (ill. az alkohol fogyasztását valószínűsíteni lehet a májfunkciós eredményekből, de az sem egyértelmű, egyéb betegségre is utalhat).
De ha a sima vérvétel a rendőrségen történik, (ill. a rendőrség kéri a vérvételt -egy balesetnél pl.) akkor elképzelhető, hogy vizsgálnak drog, ill. alkoholszintet is néznek.

Ha azt mondod, a te véred nem túl "tiszta" akkor semmiképpen nem ajánlom a véradást! És, ha lehet, mindenkit, aki bármilyen drogot is fogyaszt beszélj le a véradásról, ugyanis egy másik ember életét (akár egy koraszülött csecsemő életét!!!) veszélyeztetheti vele!

Az orvosi titoktartás minden orvosra, minden esetben vonatkozik!!!

Illetve, nem tudom, mi érvényes egy katonai-, rendőrségi-, vagy bírósági orvosszakértőre ...


Előzmény: nihilfeeling (29.)
johnny e-mail | 2003-09-22 21:04:48 | 30.
Hűű baz!Ilyen topic is van?!Én is vámpír vagyok ám!!Fingással gyilkolok!!!Bözony!Megöllek titeket is,csak kerüljetek a seggem elé!!!!!
nihilfeeling e-mail | 2003-09-22 19:36:26 | 29.
Én adnék szívesen,de nekem is alig van,meg nem is tudnak tőlem vért venni,nem találta meg senki a vénámat az utóbbi években,meg az én vérem nem túl tiszta....
Tudom,hogy nagyon nem ide tartozik,de lenne hozzád egy kérdésem:egy sima vérvételnél kiderül az,hogy az illető fogyaszt e valamilyen kábítószert?És,ha kiderül,hogy igen vonatkozik e erre a témára az orvosi titoktartás?A kérdések megválaszolásával nemcsak rajtam segítesz,hanem jó pár ismerősömet foglalkoztatja,és annyi mindent hallottunk már.


Előzmény: Lenina (27.)
ellana e-mail | 2003-09-22 12:07:26 | 28.
Szió!

Nagyon szeretem az Anne Rice féle vámpír világot, de ha tényleg TUDNI akarjátok az alapokat (A.R.-nél), akkor az egész Vámpírkrónikát olvassátok el! (Interjú..., Lestat..., Kárhozottak..., Pandora)
Nagyon remélem, h minél előbb megjelenik a többi kötet is!

Nyugodalmas jó éjszakát, és szép álmokat.... Örök álmokat....

Lenina e-mail | 2003-09-22 06:53:23 | 27.
Az a vicc, hogy én meg tényleg vámpír vagyok :))))
Mármint ez a munkám ...

Csak számomra a vér egészen mást jelent, mint nektek. Úgy látom, ti, ha arról beszéltek vér, nálatok ez =halál. Nálam pedig vér=élet.
Nektek a vér vörös, és az átharapott "torkokon" keresztül véltek hozzájutni ... a vér vörösvérsejtből, fehérvérsejtből, trombocitából, alvadási faktorokból és plazmából áll. A plazma például önmagában sárga színű. Cseppet sem vörös ...

A vér életet ment, ugye tudjátok?

Kíváncsi vagyok, hogy vajon ezen az oldalon mennyi kedves véradó van?


Előzmény: nihilfeeling (21.)
FT0NES e-mail | 2003-09-21 06:53:03 | 26.
DC++ról le lehet tölteni a Queen of the Damned zenéit, ha valakit érdekel..
Thomas e-mail | 2003-09-19 14:28:21 | 25.
A Static-Xnek inkább a Terminatorhoz kellett volna zenét írnia. Az az ő igazi világuk.

Előzmény: taknyos vagyok (23.)
Grizon e-mail | 2003-09-19 14:14:30 | 24.
Static-x többek között szerepel a film soundtrackjén, de a film zenéjét Jonathan írta a KoRn-ból és a filmben ő Lestat énekhangja is...

Előzmény: taknyos vagyok (23.)
taknyos vagyok e-mail | 2003-09-19 13:50:38 | 23.
Ja, az jó film én is láttam a STATIC-X írta hozzá a zenét. Fasza!

Előzmény: Grizon (20.)
macska e-mail | 2003-09-19 13:36:26 | 22.
Köszike már nem jól emlékeztem.

Előzmény: Grizon (20.)
nihilfeeling e-mail | 2003-09-18 17:57:48 | 21.
Én is szívesen fogyasztanék emberi vért,de komolyan,milyen jó lehet valakinek átharapni a torkát és kiszívni a vérét,mondjuk kiskoromban féltem a vámpíroktól nagyon
Grizon e-mail | 2003-09-18 16:12:32 | 20.
A film magyar címe A Kárhozottak Királynője

Előzmény: macska (19.)
macska e-mail | 2003-09-18 15:42:03 | 19.
Ugye ennek a filmnek az a címe, hogy: A vámpír királynő ? Nem tudom a címét de valami ilyen rémlik.Nyáron láttam iszonyat jó film!!! A zenéje sem utólsó! Eszküszöm kedvet kaptam a filmtől egy kis embervér ivászatra. Szürcs- szürcs!!!

Előzmény: quennofthedamned (1.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.