Click to Visit
Rock - tagokat keresünk!!!!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

derbyday e-mail | 2008-07-31 20:01:06 | 73.
Sziasztok! Az Ignotia nevű Folk/Gothic(elég ha szereted az Ensiferum és társait) metál zenekar keresi, ritmus gitárosát. SÜRGŐS!!!(na jó annyira nem fontos) Próba termünk van, pillanatnyilag.
Elérhetőségeim a fórumon kívül: derbyday@freemail.hu(email és MSN cím is egybe).
Várom a jelentkezéseteket.
u.i.: Budapestiek(és annak környékiek) előnyben

wn_1 e-mail | 2008-07-31 18:26:15 | 72.
Szevasztok!

A budapesti Seditio zenekar énekest keres sürgősen! Három hét múlva fellépés van, s nem akarjuk instrumentálisan előadni a nótáinkat. A repertoár nagy része angolul szól, összesen kb. 10 számról van szó.

Eddig játszunk ACDC-t, L. Kravitzet, Aerosmith-t (Dream on, gatyafelkötős énekkel), Iron Butterfly-t és hasonlókat. Nem kell profinak lenni, mi se vagyunk azok, de ha lelkesedsz, akkor rendben leszel. Koncertjeink már voltak, s még kinéz 1-2 ebben az évben. A korosztályunk 18-25 év.

E-mailt ide: seditio1@gmail.com

sicituradastra e-mail | 2008-07-30 12:28:28 | 71.
Metál zenekar zongoristát / szintist keres.

Zenénk alapvetően északi vonalas metál. Főbb hatások: death, black, extrem, power and progressive metál. A jelenlegi felállás szóló gitár, ritmus gitár, basszus, dob, ének. Ebbe a csapatba van szükség egy olyan zenészre, aki a stílus főbb jegyeit ismeri, kreatív és szívesen hoz saját témákat. Próbahely, felszerelés van (hangszered legyen azért). A zenekar Dunaújvárosban (Bp-től 70 km) próbál, de ha neked vállalható az utazás, akkor messzebbről is jöhetsz (a banda két tagja pl Bp.-i). Az első EP után jelenleg lemezre készülünk, utána aktív koncertezés a terv.
Elvárásaink:
· a fent említett zenei stílushoz tartozó játéktechnikád és kreativitásod meglegyen
· nagyobb színpadon és stúdióban is vállalható hangszered legyen
· amennyi időt csak tudsz, szánj rá a zenélésre és a zenekarra

Ha érdekel a dolog, keresd Feltóti Pétert a 60-20-5589541 –es számon, vagy írj egy mailt az info@sicituradastra.hu címre.

Zenénk meghallgatható a http://www.myspace.com/insomniamusichungary linken.

Üdv
Sicitur Adastra

georgea e-mail | 2008-07-27 16:10:22 | 70.
SZOLÓGITÁROST, BILLENTYŰST, egyben zeneszerzőtársat keresek
egyedi, igényes és átütő dalok szerzéséhez és zenekaralapításhoz.
További tagok jelentkezését is várom: basszgitár, dob posztra.
Stílus: "minden" (rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb) kivéve: metal és gépzene!
Freedom !! :)
tandras1977@yahoo.co.uk
06 20 39 75 308

introzenekar e-mail | 2008-07-15 18:42:55 | 69.
Monori zenekar keresi énekesét/énekesnőjét. Mindenféle rock zenét játszunk és saját számokat is. Saját felszerelt próbatermünk van szóval nem kell más mint Te és a hangod. Ha érdekel a dolog akkor írj vagy vegyél fel msn-re. Na Csao
Email: sivi5@freemail.hu
MSN : sivantana@hotmail.com

Bundi12 e-mail | 2008-06-13 06:00:48 | 68.
Sziasztok!

Alakuló zenekar keres kreatív Dobost 16-20 éves korig.
Deep Purple-t Rainbow-t szeretünk fôleg játszani és efféle stílust. (semmi metal,punk stb...) szeretünk néha jazz-es blues-os témákat is beletenni a számokba. Késôbb természetesen saját számokat is írnánk.Ha játszol legalább két éve hangszereden vagy énekelsz és érdekel a dolog írj.(Pestiek vagyunk)
E-mail: amarci@hdsnet.hu


Ricsi-folk e-mail | 2008-06-04 19:48:20 | 67.
Az Astur nevű folk metal banda énekest és billyentyűst keres!
A zenekar Egerben műkődik. (a környékről jelentkezzetek) Életkor nem számít (mi 17-18 évesek vagyunk), viszont legyen zenei képzettséged és kitartásod is!!! (És nem árt ha még kreatív is vagy) A zenekarról: Az ősmagyar mondákat, történeteket dolgozzuk fel. jelenleg 4en vagyunk 2 gitár, basszus, dob. Akik nagy hatással vannak ránk: Ensiferum, Dalriada, Korpiklaani, Finntroll... Minél hamarabb jelentkezzetek!!! e-mail: femviragok@freemail.hu
msn: golenricsi@hotmail.com tel.:06/30-407- 4331
Amíg nincs meg a teljes létszám addig nemtudunk koncertezni, ezért mihamarabb írjatok!!!!!

georgea e-mail | 2008-05-26 15:09:06 | 66.
SZOLÓGITÁROST és tehetséges Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os, enyhén pop-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 29-30-31
Cél: saját számok, fellépések, ha beüt: lemez is
Jelentkezés:
e-mail:
tandras1977@yahoo.co.uk
tel.:
06 20 3975308

http://www.youtube.com/watch?v=rCejAG1-MjA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=-9p2G-_5H0U&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QEPkPMMM_PI

http://www.youtube.com/watch?v=v8RbndInF8E

Bundi12 e-mail | 2008-05-25 09:47:10 | 65.
Sziasztok!
Gitáros, basszus gitáros és billentyûs keres kreatív DOBOST és ÉNEKEST 16-20 éves korig.Fôként Deep Purple-t , Rainbow-t szeretünk játszani és efféle stílusú zenekarokat.(semmi punk,metal).Szeretünk még néha jazz-es blues.os témákat játszani a számokban. Késôbb természetesen saját számokat is írnánk. Ha játszol legalább két éve a hangszereden vagy énekelsz és érdekel, akkor írj.

Never04 e-mail | 2008-05-24 17:36:18 | 64.
Hellóó!!
Sürgősen dobost kell találnunk! Több, mint egy éve együtt zenélő, összeszokott zenekar keres dobost, saját dobfelszereléssel, lehetőleg duplázóval rendelkező (ha nincsen az sem baj, csak mert az előző dobosunknak volt és sokat használta a saját dalokban) , lelkes, kreatív és ötletes legyen. Zenekarunk saját felszereléssel és saját próbateremmel rendelkezik, meglehetősen jó helyen, a havi bérleti díj a teremért, igen olcsó. Zenekarunk felállása gitár, bass, ének, remélhetőleg dob is!Gitárosunk 5 éve zenél, basszusgitárosunk 7 éve zenél, énekesünk 3 éve énekel. Legfőképpen saját dalainkat játszuk , zenénk stílusa sokoldalú, mivel nem törekszünk kifejezetten koppintani kedvenc zenekarainktól, ha kiváncsi vagy rá nézd meg honlapunkat a Videók menüpontban a www.redjack.gportal.hu-n (saját stílusra törekszünk), de feldolgozásokat is játszunk, mint pl.: Nickelback – Someday,Eric Clapton – Tears in heaven , Red Hot Chilli Peppers – Californication, Piramis – Becsület, U2 – Dancing barefoot, Guns’N’Roses – Knockin on heavens door.
ELÉRHETŐSÉGEINK:
GITÁROSUNK TELEFONSZÁMA: 0630-421-6321 (Norbi) éjjel-nappal elérhető
ÉNEKESÜNK TELEFONSZÁMA: 0620-393-7716 (Irén) délutántól elérhető
E-MAIL: never.band@hotmail.com (zenekar)
fonti.blanko@hotmail.com (gitáros – Norbi)
HONLAP: www.redjack.gportal.hu (ide is üzenhetsz

Törpilla000 e-mail | 2008-05-19 16:41:18 | 63.
Sziasztok!

9 hónapja működő rock zenekarunkba KERESÜNK GITÁROST vagy BILLENTYŰST , lehetőleg jó hanggal, mert akkor még a vokálos szerepét is betudná tölteni nálunk.

Lelkes, kreatív, nem lógos, a zenét imádó és saját felszereléssel rendelkező zenészt keresünk !!!

Zenekarunk saját teremmel és felszereléssel rendelkezik, saját számaink vannak, de egy-két feldolgozást is játszunk.

Ha szeretnél rólunk többet megtudni nézd meg honlapunkat www.redjack.gportal.hu !!!!

Ha lenne kedved hozzánk csatlakozni, akkor üzenj a never.band@hotmail.com -ra !!!!!

georgea e-mail | 2008-05-18 16:12:37 | 62.
SZOLÓGITÁROST és tehetséges Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os, enyhén pop-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 29-30-31
Cél: saját számok, fellépések, ha beüt: lemez is
Jelentkezés:
e-mail:
tandras1977@yahoo.co.uk
tel.:
06 20 3975308

Tommen e-mail | 2008-05-13 09:00:15 | 61.
Székesfehérvári Nereus (Ex-MetalRain) zenekar sürgősen énekest keres!!!!! A lényeg hogy komolyan vedd amit csinálsz,cuccod legyen! Nem kis lehetőségek vannak,koncertek adottak,saját próbaterem szintén!!!! http://nereusband.uw.hu
Telefon: 70/2234015, E-mail: nereusband@index.hu

Longinus e-mail | 2008-05-09 12:46:39 | 60.
Üdv! Keresek olyan hangszeres arcokat akik szeretnének összehozni egy leginkább doom rock/metal műfajhoz közelálló zenekart. Fontos, hogy szeresd, érezd ezt a zenét, illetve hogy maximálisan komolyan vedd azt amit csinálsz. Jó ha budapesti vagy, kor nem akadály. Gitártémák vannak. Előre is kössz! Zoli. Érd: 0670-247-50-29 / anders1@citromail.hu. Wall of Sleep rules!
ridinger e-mail | 2008-05-02 18:14:01 | 59.
Tökös,riffelős rockzenét játszó budapesti zenekar ,
Basszusgitárost és
angol kiejtésben jártas,énekelni tudó
(de nem nagyon ,ária,sikoltozás kizárva)
25-40 éves énekest keres,(vagy a kettőt egyben)
stoner,southern,fuzz rock őrültek előnyben
ridinger@freemail.hu

sajtos13 e-mail | 2008-05-02 07:31:39 | 58.
Csá all!
Ha van olyan zenekar aki rock/rap-et akar jáccani és nics raper akkor irjon nekem.(dalszövegeket is irok)
Kisvárda-záhony-nyiregyháza között
MSN: semperger13@hotmail.com
E-mail: blade-speed13@vipmail.hu

Dorina Ratts e-mail | 2008-03-17 18:29:23 | 57.
Sziasztok

Budapesti Dirty Rn'R (Glam?) zkr. keres énekest, egyben frontembert ÉNEKELNI!!! tudó énekes személyében. Ami fontos: kreatívitás, szövegírás, profi hozzáállás. Várjuk ilyen arcok jelentkezését a dorinaratts@gmail.com címen. (Lehetőségek, énekre váró studioanyag van, már csak Énekes kéne..) Üdv.: Dorina Ratts

DREAMAN e-mail | 2008-03-17 18:09:29 | 56.
Heló mindenkinek!Menő akarsz lenni és jókat akarsz zenélni?Itt a helyed!;)...Nógrád megyében Nőtincs közelében(max.50 km-re lehetsz Nőtincstől)szeretnék egy bandát alapítani!Szóba jöhetnek Vác környékiek,Szob környékiek,de még budapesti emberek is(na meg aki 50km-en belül van:P)!Ha nagyjából együtt van a banda akkor megvitathatjuk,hogy hol legyen próbaterem!Pontosabban keresek énekest,ritmusgitárost,basszgitárost és dobost!Ebből következik,hogy én szólógitáros vagyok!Az alábbi fajta zenéket képviselnénk:KoRn,Metallica,Slipknot,System of a down,Guns n roses,és még sorolhatnám.Magyarul a HEAVY,és NU METAL-t képviselem,és remélem ti is akik jelentkeznétek hozzám!;)..Ha érdekel a dolog akkor vegyél fel msn-re(nammindegy@hotmail.com)és beszélünk!Jah és persze a követelmények:legyen egy kis tapasztalatod,de nem kell profinak lenned,és az énekesre rábízom,hogy milyen hangnemben énekel,de én nálam előny ha az illető tud hörögni!Tapasztalatom van mert már voltam bandában és koncerterztem!VÁROM JELENTKEZÉSETEKET!
bassman1965 e-mail | 2008-03-17 05:36:34 | 55.
Sziasztok!
A budapesti Varjak zenekarba dobost keresünk. www.varjakzenekar.atw.hu A stílus talán klasszikus rock-ként definiálható- Nem vagyunk fiatalok és nem törünk világhírnévre. Olyan embert keresünk, aki be tud vállalni heti 1-2 próbát havi 2-3 koncertet és szeret zenélni. Újrakezdők jelentkezését is várjuk.
varjakzenekar@atw.hu
bassman1965@yahoo.de

Dávid -FaF e-mail | 2008-02-27 13:27:40 | 54.
Dobost és basszusgitárost keresünk!


A Fejjel a Falnak nevű egri zenekar dobost és basszusgitárost keres!
próbahely adott Egerbaktán! Lényeg hogy legyen koncertképes cuccod!
ha kiváncsi vagy ránk, katt ide -> http://www.myspace.com/fejjelafalnaksound

skap87@freemail.hu

Celt e-mail | 2006-10-31 01:07:52 | 53.
Gríndéj kizáro ok


Előzmény: arunzon (52.)
arunzon e-mail | 2006-10-31 00:59:18 | 52.
Én dobolok csak stílus nem passzol.bocsi

Előzmény: Fróni (51.)
Fróni e-mail | 2006-10-31 00:56:57 | 51.
DOBOSOK FIGYELEM!Komoly múlttal rendelkező (stúdiózás, országos turné) és rendszeresen koncertező és stúdió előtt álló budapesti Club Tequila zenekar dobosát keresi! Stílus: Ska-Punk-Rock. Előny ha szereted a No doubt-ot, Green dayt, de feltétel, hogy legyen jó ritmus érzéked! Bővebb infó: http://clubtequila.fw.hu vagy írj ide: clubtequila@freemail.hu vagy hívj: 30/9964-552 Próbaterem van, de legyen dobod!
jemo69 e-mail | 2006-09-01 17:39:31 | 50.
valakinek nem kell egy énekes gitáros?nyír1házán lakom...és igazából szívesen csatlakoznék punk-punkrock bandába...vagy alapítanék egyet vkivel...
page up e-mail | 2006-09-01 16:08:10 | 49.
csatok
detoxbojz e-mail | 2004-02-29 14:28:51 | 48.
Bocsesz, ez a forum nem eszi meg a html tag-eket, így szól a bejegyzésünk:
Sziasztok!
Együttesünkbe új dobost keresünk!
Ha van köztetek, aki nem fél a metronómtól, tud halkan dobolni, és Budapesten próbákra járni, azt kérjük, hogy keressen meg minket!
Honlapunkon megtaláljátok néhány számunkat, abból kiderül tetszik-e a zenénk.
Elérhetőségeink:http://detoxbojz.fw.hui
Email: detoxbojz.fw.hu
tel: Máté: (30) 908-6870
Ádám: (70) 249-1991
Várjuk a kedves jelentkezőket!
DetoxBojz

detoxbojz e-mail | 2004-02-29 14:27:03 | 47.
Sziasztok!
Együttesünkbe új dobost keresünk!
Ha van köztetek, aki nem fél a metronómtól, tud halkan dobolni, és Budapesten próbákra járni, azt kérjük, hogy keressen meg minket!
<A href=http://detoxbojz.fw.hu>Honlapunkon</A> megtaláljátok néhány számunkat, abból kiderül tetszik-e a zenénk.
Elérhetőségeink:<A href=http://detoxbojz.fw.hu>http://detoxbojz.fw.hui</A>
Email: detoxbojz.fw.hu
tel: Máté: (30) 908-6870
Ádám: (70) 249-1991
Várjuk a kedves jelentkezőket!
DetoxBojz

point e-mail | 2004-02-28 22:02:38 | 46.
hello!

Ha vkinek kell szintis,szóljatok :)
16 vagyok,csaj.


madottati e-mail | 2004-02-07 00:13:27 | 45.
Szia Stoned! Dobtam egy mailt, olvasd el!
Köszi, üdv madottati


Előzmény: Stoned (42.)
Stoned e-mail | 2004-02-04 12:29:41 | 44.
Szia Hedvig!

Köszi a mailt, és az érdeklődést, válasz mail hamarosan megy!

Üdv,
Stoned


Előzmény: Hedvig (43.)
Hedvig e-mail | 2004-02-04 12:14:34 | 43.
Szia4 Írtam Neked e-mailt. Remélem megkaptad!Ennyi

Előzmény: Stoned (42.)
Stoned e-mail | 2004-02-03 09:40:00 | 42.
Sziasztok!

Ha gitározni tanulsz, vannak ambícióid, céljaid, és már csak egy zenekar hiányzik, ahol kiélheted zenei vágyaidat, akkor várunk most alakuló együttesünkbe!

Stílus: kialakulóban, egyelőre ketten vagyunk (basszer/ének, illetve jómagam dobos), mi a metal, punk, alter zenéket szeretjük, ezek stílusjegyeit építenénk be a zenénkbe (pl.: System of a Down, Slipknot, Muse, Radiohead, Rasmus, Tool, Rammstein).

Próbahely van! Fontos, hogy kitartó legyél, mindannyian járunk tanárhoz, nem hátrány, ha kezdő vagy!
Az egész célja örömzenélés, szórakozás, de ha komolyabbra fordul, kapcsolataink révén fellépések, és akár demo is lehet a dologból! Ha érdekel a dolog, akkor írj egy mailt a freestate@freemail.hu címre!

Üdv, Stoned

CourtneyHate e-mail | 2004-01-31 21:09:38 | 41.
Ejha! Önkritika+önbizalom itt aztán van bőven. Nem kétlem, hogy tényleg olyan jó vagy mint amilyennek mondod magad. Nem hinném, hogy közös jövőnk egy bandához kötne minket, de ha agyilag is össze tudjuk eggyeztetni a dolgokat egy siteprojekt erejéig érdekes lehet a dolog. Ki kellene találni.

Előzmény: Soulreaper (38.)
kék e-mail | 2004-01-30 09:51:09 | 40.
Sziasztok!
Én embereket keresek egy komolyabb hangvételű produkcióhoz. A produkció egy fél zenekar lenne. Viccet félretéve keresek bass, szólógitárost és karakteres énekest. Minden tehetséges ember jelentkezését várom. Ami fontos. Maga a zene az utobbi időben már jobban ismert Nickelback stílus. Aki ismeri tudja miről beszélek. A kor nem számít, de ehhez a fajta muzsikához némi rutinra szükség van. No és hangra. Tel.: 06-209-827-200

dead soul e-mail | 2004-01-30 09:32:06 | 39.
aggyonsátán.
tizenkét éves vagyok, van egy kis defmetál bandám, de a kor nme számít, mert simán übereljük a méjhemet meg a díszájdot, de ha csatlakozni akarsz, hozzál vmi basszerost, mert sajna a múltkori vasárnapi istengyülöleten föl kellett áldoznunk (nem volt éppen más), de amúgy nincs akadálya, hogy gyere.


Előzmény: Soulreaper (38.)
Soulreaper e-mail | 2004-01-30 07:34:58 | 38.
Szevazstok többi ördögimádó társam!!!!!
Ha kerestek egy 14 éves(a korba nem számít bele a hang is mert hangilag mögöttem áll például Glen Benton,George Corpsegrinder Fisher,Dimmu Borgir...)na tehát igen elég mély a hangom ahhoz hogy egy Death metal bandába beillek.Eddig egy amatőr bandába zenéltem de szeretnék egy igazán ütős albumot kiadni tehát írjatok


Előzmény: CourtneyHate (34.)
blind_ e-mail | 2003-12-12 16:26:14 | 37.
Gitárost keres az alakulóban lévő budapesti Human Dignity emo hardcore zenekar. Pestkörnyéki előnyben! Megbízhatóság fontos!!
mail:humandignity@freemail.hu

zotyo91 e-mail | 2003-12-12 15:06:02 | 36.
valamilyen metal (true black, vagy death, vagy gothic vagy heavy vagy thrash lenne a legjobb) zenekarra van szükségem, én tudok jól gitározni, egy éve gityozom, de ugy megy, mint egy olyannak, aki 3 éve pengeti.
hatásokk:Manowar, Nightwish, régi Metallica, új Hammerfall, régi Sepultura,Immortal, Mayhem, Dark Funeral


picoor e-mail | 2003-07-03 10:21:29 | 35.
Imádok énekelni, zenélni, gitározni, táncolni, élni, mosolyogni. És ha a tudás annyira nem fontos, akkor...

Én kellek neked!!!!
Ha érdekel a dolog akkor:Picoor@freemail.hu


Előzmény: CourtneyHate (1.)
CourtneyHate e-mail | 2003-07-03 10:06:40 | 34.
Semmi gond. Szerződésünk van. Jövőre kellett volna Los Angelesbe kimennünk. De már most vettük volna augusztustól az anyagot. Ennél konkrétabbat nem tudtam volna mondani. De hát ugye néma gyereknek anyja se érti a szavát... :)

Azért kössz h szóltál.


Előzmény: deerhunter (33.)
deerhunter e-mail | 2003-07-01 17:36:50 | 33.
Hahó újra!
Arról van szó, hogy már egy másik bandának megígértem, hogy nem ígérkezem el sehova.
Szóval nem fog menni a dolog :(

Azért ígértem meg nekik, mert ők konkrét dolgot is mondtak...

Szóval bocsi még1x :((

Daron Malakain e-mail | 2003-06-30 20:30:05 | 32.
Csá 16 éves srác egy éve gitározok tudok egy kicsit dobolni XV. ker mint sztív Lány vagy ?te mit csinálnál
ha érdekellek irj e-mailt remlin@freemail.hu


Előzmény: CourtneyHate (1.)
deerhunter e-mail | 2003-06-29 08:18:15 | 31.
Na, Courtney, figyelj!

SMS-ben nem tudunk kommunikálni, mert nincs semmi pénzem a kártyámon... :)

Szóval ha van valami, akkor itt a fórumban elintézzük.

BYE: Deerhunter

deerhunter e-mail | 2003-06-25 20:02:21 | 30.
Hali!

Ha jó dobos kell, írj!
E-mail: deerhunter@chello.hu

Magamról:
--------
- zenei stílus: Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath, Ozzy, Slipknot, SOAD
- lakhely: budapest, 17ker
- életkor: 16 alatt :)
- tel: 0670/2770648

I'm fiú, of course :)

Ha érdekellek, írj vagy hívj!

CourtneyHate e-mail | 2003-06-16 09:38:51 | 29.
Gondolom fiú? ;a hörgésből. És milyen zenéket hallgatsz? Mióta gityózol? Milyen szövegeket írsz? Nem akasz küldeni párat? Ebből sokminden kiderül. Ha gondolod én is írok párat. Mondj még pár dolgot magadról. Akármit. (cím, ahova a szöveget küldd: kisboldi@freemail.hu)

Előzmény: Khamen (28.)
Khamen e-mail | 2003-06-10 13:47:12 | 28.
Hm IBM= Igazi Black Metal????:)

Nahjó nem... amúgy mit jelent?

Hörgést nem gondoltam komolyan, bár azért annyira nem megy rosszul:)

Inkább gityós vagyok mint énekes...meg mjuzik writer

Khamen e-mail | 2003-06-10 13:47:12 | 28.
Hm IBM= Igazi Black Metal????:)

Nahjó nem... amúgy mit jelent?

Hörgést nem gondoltam komolyan, bár azért annyira nem megy rosszul:)

Inkább gityós vagyok mint énekes...meg mjuzik writer

CourtneyHate e-mail | 2003-06-10 08:11:16 | 27.
nem rossz, nem rossz! csak az a baj, hogy mi ibm -et szeretnénk játszani, vagy ahhoz hasonlót, kevés ska és rock elemekkel. ebben nincs hörgés. ha van ami meglepő-azt is viszem, mert azt a keveset még én is tudom adni. De köszi. Hagyhatsz azért valami elérhetőséget, hogy hátha, még is... ki tudja mi lesz még itt???

Előzmény: Khamen (25.)
Keroblink e-mail | 2003-06-09 17:09:46 | 26.
A honlapunk már készül, majd neked szólok először.
Egyébként jövőre már a szigeten szeretnénk játszani, várunk majd szeretettel.


Előzmény: CourtneyHate (23.)
Khamen e-mail | 2003-06-06 21:50:42 | 25.
Hörgős"énekes" ember nem kell? Aki esetleg még gityózni is tud?:P

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.