Click to Visit
Rock - tagokat keresünk!!!!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

Sztív e-mail | 2003-06-06 18:33:39 | 24.
Én nem tűntem el.
Tulajdonképpen kikérem. magamnak.

mitkéne csinálnom?
én ittülökés ha véletlen olyan kedvemben találtok, akkor zenélek, máramennyire tőlem telllike hé hö.

szóljatokha történik.


Előzmény: CourtneyHate (21.)
CourtneyHate e-mail | 2003-06-06 12:03:43 | 23.
ÁÁÁ! Nem tudtam, honnan ismerős a név, de rájöttem.. Ha megadod a címet mindenképp megnézem, meg ha már esetleg mentek majd valahova fellépni, megnéznélek benneteket. Na jó. köszi az infót. azért valami elérhetőséget hagyhatsz, hátha... Valami session féle dolog kellene egyszer majd, tudjam kire gondoljak!

Előzmény: Keroblink (22.)
Keroblink e-mail | 2003-06-05 18:29:22 | 22.
Egyébként van már zenekarom! Az a nevünk, hogy POLPOT MEGYE PUNKJAI, és kurva jók leszünk. Lesz ,majd honlapunk is majd nézd meg.

Előzmény: CourtneyHate (19.)
CourtneyHate e-mail | 2003-06-05 13:44:43 | 21.
sztív te is eltüntél! írj, ha erre jársz!
CourtneyHate e-mail | 2003-06-05 13:43:39 | 20.
A dimmut én is szeretem. jók4 októberben jönnek mo-ra tudod?
Kösz a mentőakciót! Ha gondolod írkálhatsz még be a fórumba, aztán majd meglátjuk.


Előzmény: karó (18.)
CourtneyHate e-mail | 2003-06-05 13:41:47 | 19.
Jaj, bocsi csak beteg voltam. Figy, adj valami elérhetőséget, és ha úgyjön ki a lépés, akkor legalább lesz kihez fordúlni. De szerintem Neked inkább ska-t kéne játszanod, a tudásodra alapozva.

Előzmény: Keroblink (17.)
karó e-mail | 2003-06-03 18:51:40 | 18.
nu
csak azért írok mert látom egy kicsit +rekedtetek + amúgy sincs jobb dolgom...
na lelkes az én is lennék + kreatív is, csakh a zenei tudásom majdhnem a nullával egyenlő, pedig szerettem volna dobolni tanulni, de anyám nem lelkesedett az ötletért...
őrült, hm... enyhén zizzent vagyok (gyártásihiba) na mindegy egy beszélgetés után úgyis rájönnél, h miért mondom (írom)

nu
egyébként épp' dimmu borgirt hallgatok...
napá, nem tudom tovább tartani a frontot...

Keroblink e-mail | 2003-05-23 15:52:23 | 17.
Harsonás (rézfuvós) nem kell? 5 évig játszottam. Kiváncsi vagyok ba véleményedre!
kirta e-mail | 2003-05-23 14:40:35 | 16.
www.zeneszportal.hu

Sztem itt több szerencsével jársz!


Előzmény: CourtneyHate (1.)
Sztív e-mail | 2003-05-23 13:54:07 | 15.
dehogynembeszéltema zenei ízlésemről..
lejjebgörgeted azta izézott, na, akkor láthatod, írtam pár dógot.
de mivel most ébredtem, nemis tudom mégegyszer felsorolni őket, mert zümmögőkórust látok.
nem eper leszek a jogobellában, hanem az az adalékanyag a prozakban, amitől mindenáron be akarod venni/amitől doha többé nem akarod bevenni.
Jaj, nagyon elkalandoztam.
én22.
Szóval mit fogunk játszani?
Ahhozképesthogy sürgeted, kéthetente játsz erre.
namindegy, megyekfelébredni.


Előzmény: CourtneyHate (14.)
CourtneyHate e-mail | 2003-05-23 13:26:18 | 14.
meg hülye is. Szóval mit is hallgatsz? nem beszéltél még a zenei izlésedről. :))
CourtneyHate e-mail | 2003-05-23 08:01:53 | 13.
írj már valamit még magadról! miket hallgatsz?? akármi!! hogy nézel ki, mi leszel ha nagy leszel? csak nem eper a jogobellában???
na valamit de bőbeszédűbben.
ja, én lány vagyok, sajnos (néha)


Előzmény: Sztív (11.)
CourtneyHate e-mail | 2003-05-23 07:59:51 | 12.
helló, ja sürgetem, de csak azért, mert nem hiszem, hogy olyan hamar össze tudnám szedni azokat az embereket akikre nekem szükségem van. Profi? Nézd én énekes vagyok? és hogy ebben mennyire lehet profinak lenni??? Biztos,... majd eldöntöd! én 17 ker bp, hány éves vagy?


Előzmény: Sztív (11.)
Sztív e-mail | 2003-05-14 13:27:42 | 11.
Nosizé
XVker. pasi. szólógit. de mindigvannálamegy
akusztikusis, kőcsönbe.
hm, látom lelkesedésben nincshiány, nagyon sürgeteda dolgot.
szitárom nincs.
amúgy vicaverza válaszolhatnál a kérdésekre teis,
hánypasikerszólólánygit
te profivagy? éntökamatőr.

nnna. az emilem ottvan a csíkon.


Előzmény: CourtneyHate (9.)
CourtneyHate e-mail | 2003-05-14 09:50:40 | 10.
Szia! Miért ne jöhetne össze?! Tisztában vagyok vele, hogy elég reménytelen gondolat lenne, ha én mindezeket a kritériumokat csak és kizárólag pesti emberre kívánnám ráhúzni. Semmi gond, a stúdiózás javarészt úgy is nyáron lesz. Találkoznunk kéne. Vagy előtte írnod pár sort. Elképzelések. KB mióta, milyen komolyan, min játszol, fiú vagy lány vagy, hogy érnél rá, zenei hatások, korod..stb. Ilyenek. Aztán ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, találkozunk, és ki tudja.. Na írj gyorsan!!!!!

Előzmény: Márt (8.)
CourtneyHate e-mail | 2003-05-14 09:45:25 | 9.
ok valamikor össze kéne futni. Hanyadik kerben laksz? Pasi vagy lány? Szológit? Jó mondj valamit, mikor tali, vagy írj emailt, telszám..stb. A szitárt még átgondolom


Előzmény: Sztív (7.)
Márt e-mail | 2003-05-14 09:37:04 | 8.
Oh,pesti vagy?Én "debreceni " vagyok, összejöhet ez így?
Sztív e-mail | 2003-05-08 13:20:23 | 7.
Huhm.
szép ezaz idő,minta gázláng közelről.naszóval.
úgyáltalában elég sokféle zenét hallgatok, de mostanában
Kent,7% solution,Jeff Buckley,PearlJam,Coldplay,RedHousePainters, Cure,JamesBrown,EH,GGD
mittomén, ilyesmik, de bármijöhet, ami zizeg,zümmög,ível,dobog,estébé,youknow. Ezeknekám érintőleges közük van a metálhoz, vagy mittomén,mitis akartok jáccani.ah messze vagyok, akkor haggyuk.
énaz egészet tulajdonképp mértne alapon veszem, még sose játszottam, szintecsak itthonegyedül, elvagyok vele, nem tanultam zenét soha, szóval csakúgy.

gitárvan.
a szitáris jólennemondjuka Norwegian woodhoz.

mostennyi,a kreativitásról és a zsenialitásról majd ha ebéd után.

Pesten lakik
Sztív.



Előzmény: CourtneyHate (5.)
CourtneyHate e-mail | 2003-05-08 07:55:24 | 6.
laksz. ühmm.
CourtneyHate e-mail | 2003-05-08 07:54:38 | 5.
Na, végre valaki. Jó lenne ha írnál pár sort magadról, vagy az elképzeléseidről, tervek..stb
Aztán a többit úgy is személyesen.Amúgy hol leksz? Ja és boccs hogy ilyen soká írtam.


Előzmény: Sztív (4.)
Sztív e-mail | 2003-05-01 20:45:46 | 4.
hell(ó)hell(ó)
naszóval.
zenélni akartok?
hmhm.
jóötletám!
én egyszer találtam egy gitárt,...
mindegy.
hátzenéljünk, én bennevagyok.
mikoréshol?

CourtneyHate e-mail | 2003-05-01 14:24:54 | 3.
Hát nem éppen, ugyanis az én vagyok, szóval, ha csak nem akarsz kitúrni a posztomról akkor nem.:) Budapesti vagyok, amúgy örülök, hogy írtál. Attól függetlenül írhatnál még pár sort. Ill nem játszol semmin? Akkor Te leszel a kreatív felelős :)
Márt e-mail | 2003-04-30 13:20:56 | 2.
Hali!
Azt írtad, hogy nem fontos az, hogy tudjon valaki hangszeren játszani, hanem hogy kreatív legyen.Na már most: mondjuk, én annak érzem magam, de majd kiderül.A Rocksuliba fogok járni szeptembertől ( énekelni), tehát elég közel állok már a zenéléshez.De ha nem énekest keresel... akkor passz.Amit még akartam:hova valósi vagy?


Előzmény: CourtneyHate (1.)
CourtneyHate e-mail | 2003-04-29 11:12:29 | 1.

Tudom,hogy már a faszotok ki van velem, de most éppen tagokat keresek, egy készülő zenekarhoz. Gitáros, ritmus gitáros, dobos, szintis /jó!szintis/,basszus gitáros, de igazából még a szitár is érdékel. Szóval ha az alábbiakat közelinek érzed magadhoz, esetleg magadra ismersz mindenképpen írj!!! szóval: Nyáron studiozás és szószoros értelmébe vett gürcölés. Leginkább olyan emberek jelentkezését várom, akik kicsit zakkantak, esetleg őrültek. Nem érdekel, hogy milyen rasszba sorol be a sok hülye seggfej, akik azt képzelik, hogy különbek nálad. Az sem hogy milyen a nemi beállítottságod. Továbbá nem érdekel az életben elért eddigi teljesítményed, nem érdekel ha egy nagy csődtömeg vagy az sem!Ha csatlakozol hozzánk, tuti, hogy viszed valamire!!! /legalább is úgy gondoljuk, ha így állunk hozzá, akkor bejön :) /AMI KELL TŐLED: abszolút KREATIVITÁS!!!! NEM KELL: hogy jó zenész legyél! nem árt,ha tehetséges vagy, még jobb ha esetleg zseni :) Játszani, majd közben megtanulsz!!! De a kreativitást nem lehet tanulni!! Ez a Te tudományod! Szóval, ha ötletes, és kreatív vagy, írj ide! A ZENÉNK: ha ismered a nine inch nalest, na valami olyasmi, ritmusra irányuló dolog + goth metal vegyítve egy kis old feelingű progressive/hard rockkal. Nem kell megijedni! Igazából majd együtt kitaláljuk mit is akarunk, valójában. Első sorban lányokat keresünk, de ha fiú vagy akkor is mindenképp írj!Lényeg az egyéniség és egyediség!!! és nem számít,ha ez az egyedi és egyéni lény egyelőre csak belül létezik!!!


1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.