Click to Visit
Rock - versek,dalszövegek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

kakapanna e-mail | 2007-03-18 01:38:49 | 285.
bár csak soha ne jönne többet

Előzmény: Sly :) (283.)
zdlr e-mail | 2007-03-17 22:54:36 | 284.
tartaná meg ezt a jó szokását

Előzmény: Sly :) (283.)
Sly :) e-mail | 2007-03-17 22:53:55 | 283.
Nekem ja... :)
Miért jössz ilyen ritkán??? :S


Előzmény: borila (277.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 20:10:20 | 282.
álmos vagyok. reggelre írok

Előzmény: joggy* (281.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 19:45:55 | 281.
irj emailt :)

Előzmény: kakapanna (280.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 19:36:44 | 280.
remélem megint nem jösz egy jó idejig

Előzmény: borila (279.)
borila e-mail | 2007-03-17 19:04:31 | 279.
Te is nekem, kb. mint mókusnak az erdőtűz, vagy mint kecskének a nagykés.

Előzmény: kakapanna (278.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 19:01:36 | 278.
anyádnak a fán

Előzmény: borila (277.)
borila e-mail | 2007-03-17 19:00:49 | 277.
Hiányoztam?????:)))))))))

Előzmény: kakapanna (276.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 18:59:08 | 276.
te egy félvérmajomgecicigányfaszszopófostalicska vagy

Előzmény: borila (270.)
borila e-mail | 2007-03-17 18:57:21 | 275.
Pssszzt!!!Ne buktassál már le, nyuszómuszó!!!XD

Előzmény: joggy* (274.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 18:54:25 | 274.
nem értenek ezek semmihez
különben sem lehettek biztosak benne h brunyálni mész :D
amugy csak 1 csajt ismerek aki használja a brunyálni szót (livinek hivják:P)


Előzmény: borila (273.)
borila e-mail | 2007-03-17 18:52:15 | 273.
Jah, csak elég furcsán néztek rám, amikor a ffi WC- be mentem be brunyálni.....:))))

Előzmény: joggy* (271.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 18:51:27 | 272.
majdnem le is nyomultalak..
a sok sör XDDDDDD
de aztán elfoglalt voltam (tudod te)


Előzmény: joggy* (271.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 18:50:18 | 271.
tudom ^^
láttalak már XDDD


Előzmény: borila (270.)
borila e-mail | 2007-03-17 18:48:28 | 270.
Én meg néger- kínai félvér csajszi vok!!!

Előzmény: joggy* (254.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 18:40:26 | 269.
aha :))

Előzmény: kakapanna (268.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 18:31:41 | 268.
csak kicsit?

Előzmény: joggy* (267.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 18:08:39 | 267.
nemegészen


Előzmény: kakapanna (266.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 14:45:27 | 266.
te is?

Előzmény: joggy* (265.)
joggy* e-mail | 2007-03-17 12:12:30 | 265.
igen XD

Előzmény: kakapanna (264.)
kakapanna e-mail | 2007-03-17 07:17:30 | 264.
hülyének nézel?

Előzmény: Patkány80 (263.)
Patkány80 e-mail | 2007-03-16 00:30:25 | 263.
Fogadjunk nem beírtad hanem copy-paste... :D

Előzmény: kakapanna (257.)
Sly :) e-mail | 2007-03-15 22:28:03 | 262.
OPETH - TO RID THE DISEASE... ( a kedvenc számom Opethtől...meg amúgy is... :)

There's nobody here, there's nobody near
I try not to care, dead eyes always stare
Let these matters be, don't trust what you see
Take hold of your time, step into the line

There's innocence torn from its maker
And stillborn, the trust in you
This failure has made the creator
So would you tell him what to do

Leave your mark upon the head of someone
Who'll cry for his state, we know it's too late
I turn round to see what was meant to be
Faint movement release to rid the disease

There's innocence torn from its maker
And stillborn, the trust in you
(I have lost all trust I had in you)
This failure has made the creator
So would you tell him what to do
(I have lost all trust I had in you)

kakapanna e-mail | 2007-03-11 13:02:56 | 261.
Nagyon várja már Kádár elvtárs Gyurcsány urat

Előzmény: joggy* (259.)
joggy* e-mail | 2007-03-11 13:01:21 | 260.
teee ringyó XD


Előzmény: kakapanna (258.)
joggy* e-mail | 2007-03-11 12:59:02 | 259.
már megint túl sokat irtál.. foglald össze pár mondatba :D

Előzmény: kakapanna (257.)
kakapanna e-mail | 2007-03-11 12:56:20 | 258.
pedig jó megdughatnál már

Előzmény: joggy* (256.)
kakapanna e-mail | 2007-03-11 12:55:12 | 257.
KÁDÁR JÁNOS EXTRÉM LEVELE GYURCSÁNY FERENCHEZ
(MEGJEGYZÉS: KÁDÁR CSAK VEZETÉKNEVÜKÖN SZÓLÍTOTTA "PARTNEREIT", AZ ELVTÁRS SZÓT /IS/ CSAK A KÜLFÖLDI "TESTVÉRPÁRTOK" VEZETŐIVEL TÖRTÉNT ESZMECSERE VAGY LEVÉLVÁLTÁS SORÁN HASZNÁLTA.)

TISZTELT GYURCSÁNY ET!


Nem volt könnyű feladat kapcsolatba lépni Önnel,- a Kommunisták (bolsevikok) Túlvilági Frakciójából /K(b)TF/, de Marx-Engels-Lenin-Sztalin elvtársak segítségével áthidaltuk a leküzdhetetlennek látszó korlátokat. Egykoron - Sztalin elvtárs is megmondta -, hogy mi különös anyagból vagyunk gyúrva,- a kommunisták (bolsevikok) előtt nincsenek akadályok!
Nehezen szántam rá magam, hogy levelet küldjek Önnek, de az otthoni események, valamint a személyes érintettség arra kényszerített, hogy gondolataimat megosszam Önnel, mint elvtárs,- a kvázix-elvtárssal...
Sajnálattal vettem tudomásul, hogy utódpártunk elnökeként, Ön sértő módon elhatárolódott tőlem, és Nagy (Imre) mellé állt, akitől már korábban is "per Imre" megszólítással kért tanácsokat, szólásra akarván bírni az elhunyt összekapirgált csontjait, az iránt érdeklődve, hogy Ő vajon mit tenne az Ön helyében?
Szomorú vagyok Gyurcsány! Kimondhatatlanul szomorú! Kirívó elvtársiatlanság, a velem szemben megnyilvánult diszkriminációs eljárása és kirekesztő nyilatkozata. Elfelejtette, hogy ezt a pártot én hoztam létre (két "M"-es változatban), mindent tőlem örököltek, ölükbe hullott, mint az érett kókuszdió, a pálmafáról! Mégsem hozzám fordult tanácsokért, és nem tőlem kérdezte a sírhalmomnál, hogy: "János..., János..., Te most hogyan csinálnád" (Sic!)? Illetve: "János..., János..., Ön most hogyan csinálná" (?), mert az egyoldalú tegeződést úgy útálom, mint a kukorica-gölödint!
Kis híján még szomszédok is lehettünk volna, mert én voltam a telekszomszédja annak az Apró(Antal)nak, aki a zsidó Sebestyén Aladártól eltulajdonított Szemlőhegyi utca 42 szám alatti villába költözött be 1952-ben, és birtokolta 1995-ig, amikor unokája (Dobrev Klára, az Ön jelenlegi harmadik felesége) vette meg, 25 évi részletre, potom 9 millióért, majd az ingatlan haszonélvezeti jogát 16 millióért átadta az Ön családi vállalkozásának, és (mit ad Isten, illetve Lenin elvtárs) Ön 1996-ban beköltözött ebbe az objektumba. Ezt már nem érhettem meg, meg hibbantam és eltávoztam, nagy ideológiai elődeink baráti körébe.

...........................................................................................................................

xKvázi: majdnem; szinte; ahhoz hasonló; nem igazi; csak annak a látszatát kelti.

Visszatérve Nagyra,- Ő csak a padláslesöprésben volt járatos és a kulákok elleni harcmodor területéhez konyított valamit, de az utóbbiban én sokkal nagyobb szakértelemre tettem szert, ezt igazolhatják hajdani ÁVH-s legényeim, valamint a félholtra vert kulákok tömegei is.
Nagy (Imre) most sem lövetne a tömegbe, nem veretné szét a felvonulókat, de menesztené sok kipróbált elvtársunkat, többek között Önt és kormányának számos dilettáns tagját is. Biztosíthatom arról, hogy ezt tenné, éppen eleget vitatkozunk itt a K(b)TF-ben ezekről a kérdésekről, mert még a kötél sem változtatta meg ennek az eretnek, csökönyös ellenforradalmárnak a gondolatmenetét!
Azt sem értem Gyurcsány, hogy miért használnak rendőrei gumilövedéket? Vajon nem hallott vagy olvasott arról, hogy miként szilárdítottam meg a hatalmamat az ellenforradalom leverése után? Éles lőszer, sortűz, akasztófa, börtön, munkatábor és kisemmizés! Ezekkel kell "operálni"! Ezek a hatékony és olcsó eszközök! Halott ember nem megy a tévé stúdióba panaszkodni,- Gyurcsány!
A Kossuth téri kordonra sincsen semmi szükség, nem ment oda egy kóbor tüntető sem 1956. október 25-e után, volt alkalmam tanulmányozni a sortüzek hatékonyságát azokban a nehéz időkben, és néhány röpke hónappal később mindenki láthatta, hogy a tenyeremből ették a virslit a felvonulók, mert az övéké vérvörös volt a sok tapsikolástól!
Ez kell a tömegnek Gyurcsány(!), nem a drága gumilövedék meg a még drágább vipera!
Nagy figyelemmel kísértük innen a K(b)TF-ből az október 23-i emlékmű avatási ceremóniát. Mondhatom, hogy gyomorforgató volt! Egy hajdani KISZ KB titkár, leborult meditálni a forradalommá átkeresztelt ellenforradalom emlékműve előtt! Úgy festett ott Ön a földközelben, mint az egypúpú teve, amikor vizet szippant a pocsolyából! Mentségére szolgáljon, hogy ordítóan pocsék kreatúra pattant ki az alkotók agytekervényéből, és - talán - ez enyhíti (némileg) túlvilági fájdalmunkat, mert egy rendszerváltozást követően, nyugodtan át lehet majd keresztelni ezt a förmedvényt, a végső rohamra induló korrodált vasoszlopok,- dicső tettét szimbolizáló emlékművé.
Szóvá kell tennem a privatizálást, meg az államadósság esztelen növelésének kérdését is! Mindent privatizálni legalább akkora hiba, mint (egykoron) mindent államosítani. Ami pedig az eladósodást illeti: én is ebbe buktam bele,- Gyurcsány! Fekete János "pénzügyi zseni",- "elközösülte" pénzügyeinket (az Ön szóhasználatában: "elkúrta"), de közben szépen "megtollasodott", és most sem képes szakítani hibás gyakorlatával, mert kizárólag csak a kölcsönök felvételéhez ért.
Számomra aggasztó az is - Gyurcsány-, hogy többet és nagyobbat hazudik, mint a kommunisták (bolsevikok) számára megállapított norma! Kétségtelen, hogy mi hazugság nélkül nem létezhettünk. Marxszal, Engelsszel és Leninnel kezdődött a népámítás jellegű hazugsághalmaz, Sztalin elvtárs már durvábban hazudott, én pedig alattomos módon alkalmaztam ezt a műfajt, de Ön -Gyurcsány- otrombán és a paranoiás személyekre jellemző megszállottsággal hazudik: reggel, este és éjszaka! Szorgalmasan és (sajnos) átlátszó módon. Ilyen hibát nem lenne szabad elkövetnie, mert a "talpnyalói" számára "ragadós" a példa, ellenfelei pedig azonnal felfedik mondókájának hazugságtartalmát.
Figyelje meg, hogyan hazudik Lendvai Ildikó, Kóka János, Lamperth Mónika, Szekeres és a többi "bandatag", akik szintén megtagadtak engem (ha másként nem, akkor hallgatólagos cinkos módon), talán csak Horn (Gyula) állt ki mellettem, de Ő is csak ímmel-ámmal, arra hivatkozva, hogy nem szabad új frontot nyitni a párttal szemben.

Meg kellene szívlelni Horn intelmét, mert a népi mondás szerint: a részeg ember megmondja az igazat!
Most kaptam a legfrissebb internetes híradást, hogy Ön belföldön és külföldön (egyaránt), az antiszemitizmus növekedésével vádolja a magyarságot. Csínján kell bánni ezzel a kérdéssel Gyurcsány! Antiszemiták a világ minden táján léteztek és léteznek ma is, Sztalin elvtárs is az volt, mégsem ítélték el ezért a magatartásáért.

Törvényes eszközökkel kell fellépni ellenük, nem elfelejtkezve az antiszemitizmust alattomos módon gerjesztőkről, valamint a magyarellenes hangadókról sem!
Megítélésem szerint magyarellenességgel gyanúsítható az a rendőrség, amelynek tagjai kicsavarják a tűntetők kezéből a nemzeti zászlót, földre dobják és megtapossák, továbbá letépik a nemzeti szimbólumokat ábrázoló jelvényeket vagy kokárdákat a felvonulók ruházatáról.
Az Árpádsávos zászló és a Turul madár ellen hadakozó demagóg bunkókkal szemben a törvény szigorával kell fellépni.

Ezek a személyek ártanak utódpártomnak, mert tudatosan gerjesztik a gyűlöletet az állampolgárok körében.
Ebben a vitában nem hallgathat az MSZP elnökévé avanzsált a miniszterelnök sem, hiszen a parlamentben lévő történelmi zászlók között ott van az Árpád-sávos zászló is, Göncz (Árpád) által felavatott Turulmadár szobor pedig ugyanazt szimbolizálja, amelyet a XII. kerületben felállított (és egyesek ellen kifogásolt) emlékmű szimbolizál.
Tisztelt Gyurcsány! A minap,- Ön a parlamentben, álságosan nyilatkozott a rasszista megnyilvánulásokról, és konkrétumok nélkül "vagdalkozott" akusztikai hangképző szerve segítségével, a ripacs színészekre jellemző pózban tetszelegve.

Azt állította, hogyha zsidóznak, akkor zsidónak,- ha cigányoznak, akkor pedig cigánynak tartja magát.

Mégsem vált cigánnyá akkor, amikor Orbánt és apját lecigányozták, és nem lett zsidóvá akkor sem, amikor MSZP-s képviselőtársa meglehetősen ocsmány és visszataszító módon gúnyolódott a német megszállás után meghurcolt zsidó vallású polgártársaink sorsával.
A K(b)TF szerint, ma a legveszélyesebb antiszemitizmus gerjesztők és magyarellenesek csoportjába tartozik: Gyurcsány Ferenc, Ungár Klára, Kuncze Gábor, Pető Iván, Gusztos Péter, Demszky Gábor és Fodor Gábor.

Veszélybe sodorhatják szeretett pártunkat, és elégedetlenséget szítanak az országban! Arrogánsak, hangoskodók, provokatívak és tudatlanok!
Nem kitérve minden megnevezett tevékenységére, csupán az Ön nyilatkozatait elemezve szeretnék rámutatni arra, hogy ne beszéljen antiszemita veszélyről az, aki egy zsidó embertől elorzott rezidenciában lakik.
Az általam fasisztának titulált Horthy például, mentesítette a villa előző tulajdonosát, Sebestyén Aladárt, a zsidótörvények negatív következményei alól, akceptálta, hogy világháborús (kitüntetett) hős volt, harcolt a hazánkért és megsebesült a fronton.

Még Szálasiék is békén hagyták Sebestyént, de Rákosi és Apró kituszkolta a lakásából! Apró még előlem is elhallgatta ezt a gusztustalan lakásügyletét.
Az Ön helyében én rendezném a Thürmer-féle pártocskával való viszonyukat is. Számomra egyértelmű, hogy ők az MSZMP egyedüli ideológiai örökösei.

Ők nem tagadtak meg engem, és ha rajtuk múlna, akkor visszatérhetnék a földi világba, és rendet tehetnék Magyarországon. Ön csak hazudozik, költekezik, szóvivőit váltogatja és bohóckodik.
Tisztelt Gyurcsány MSZP elnök! Levelem végére tartogattam a közelgő nemzeti ünneppel kapcsolatos kérdések felvetését. Megemlítem Önnek, hogy késedelem nélkül vegyék őrizetbe azokat, akiknél "Molotov-koktél" készítésére alkalmas eszközöket találnak.

Üres üveg, rongydarab és benzin szinte minden családnál fellelhető, tehát minden bizonyíték a kezükben van arra, hogy letartóztassanak néhány millió embert! Bene (László) főrendőr, valamint Gergényi (Péter), Demszky által kitűntetett budapesti főkapitány haladéktalanul nyilvánítsák műveleti területté az egész országot!
A lábra célzott gumilövedékekkel nem lehet elrettenteni azokat a megátalkodott személyeket, akiknél a házkutatás során konyhakést, körömollót és borotvapengét is találtak a rend szemfüles őrei. Ezeket az eszközöket az utasszállító repülőgépekre való felszállás során is elkobozzák a biztonságiak.
Sztalin elvtárs egyszer azért végeztetett ki valakit, mert az illető többször utalt arra, hogy szeretne egy tőrt vásárolni magának, és az éber illetékesek előtt nyilvánvalóvá vált, hogy bűnös gondolatokat forgat a fejében, mert egy cukorgyári munkás vajh' miért költené a pénzét olyan eszközre, amelyre semmi szüksége nincsen.
Péter (Gábor) pedig azért tartóztatott le egy zalaegerszegi lakost, mert a szemfüles besúgója szerint, bőröndöt vásárolt az áruházban, tehát valószínűnek tűnt, hogy tiltott határátlépésre készül, mivel útlevele sem volt az érintettnek.
Nem kell ezeken a példákon mosolyogni Gyurcsány (!), mert az elvtársi kritikákat tartalmazó, és pesszimista hangvételűnek tűnő levelemet ezzel az optimizmust sugárzó szemléletemmel szeretném zárni, mivel meglátásom szerint Ön, pártja, szövetségesei, valamint rendőrsége, a legjobb úton haladnak abba az irányba, amely a proletárdiktatúra gazdag hagyományaira támaszkodva, a távolban felsejlő kommunizmus felé vezet.

Az sem kizárt, hogy Ön és holdudvara, már egy ideje meg is érkezett a marxizmus nagyjai által megjósolt paradicsomba.
A K(b)TF jókívánságait tolmácsolva búcsúzom Öntől, a mielőbbi találkozásunk reményében:

/Czermanik, Csermanek, Barna, Lipták, Kádár János/
K(b)TF tagja
E-mail: k(b)tf@tulvilag.kozmosz


joggy* e-mail | 2007-03-11 12:44:39 | 256.
tévhit
panni lány én meg fiú vagyok és ennyi..
de nem dugunk :D


Előzmény: drPsyho (255.)
drPsyho e-mail | 2007-03-11 12:40:56 | 255.
Én meg abban a hitben voltam,hogy panni fiu.De akkor miért pisil állva.

Előzmény: kakapanna (253.)
joggy* e-mail | 2007-03-11 12:20:07 | 254.
na ezazz
rihi ne legyél ostoba :D


Előzmény: kakapanna (253.)
kakapanna e-mail | 2007-03-11 11:47:18 | 253.
gratulálok! egyébként meg fiú és én vagyok a lány

Előzmény: rihi (252.)
rihi e-mail | 2007-03-11 11:37:47 | 252.
Én abban a hitben voltam hogy Te srác vagy :DD
joggy*.... :]


Előzmény: joggy* (250.)
kakapanna e-mail | 2007-03-11 07:01:13 | 251.
mé nem?

Előzmény: joggy* (250.)
joggy* e-mail | 2007-03-11 07:00:52 | 250.
de nem fogunk dugni :P

Előzmény: joggy* (249.)
joggy* e-mail | 2007-03-11 07:00:21 | 249.
igen :D

Előzmény: kakapanna (248.)
kakapanna e-mail | 2007-03-11 06:42:26 | 248.
szép a melled?

Előzmény: joggy* (246.)
joggy* e-mail | 2007-03-10 17:29:19 | 247.
ezt már este se értettem...
és a mai éjszakán nem is voltam gátlásos :P
vagymi


Előzmény: Celt (245.)
joggy* e-mail | 2007-03-10 17:27:52 | 246.
attól függ miről van szó, bár sok dologra lehetek büszke ! :P

Előzmény: kakapanna (242.)
Celt e-mail | 2007-03-10 01:48:31 | 245.
A mai éjszaka után meg.....

Előzmény: Celt (244.)
Celt e-mail | 2007-03-09 17:05:21 | 244.
Az.

Előzmény: Sly :) (243.)
Sly :) e-mail | 2007-03-09 10:50:08 | 243.
Joggy? Gátlásos??? XD

Előzmény: kakapanna (242.)
kakapanna e-mail | 2007-03-08 17:19:07 | 242.
te gátlásos vagy Kedvesem?

Előzmény: joggy* (235.)
Patkány80 e-mail | 2007-03-07 20:37:29 | 241.
Asszem elég is volt ennyi az emoképzőből :D

Ezek télleg betegek.


Előzmény: zdlr (240.)
zdlr e-mail | 2007-03-07 20:34:15 | 240.
nincsen sajnos, de így is jókat kacagtam rajta, pedig nem tudok angolul

Előzmény: Patkány80 (238.)
Patkány80 e-mail | 2007-03-07 20:20:54 | 239.
Amúgy kezdem érteni. Majd végignézem később

Előzmény: zdlr (237.)
Patkány80 e-mail | 2007-03-07 20:20:28 | 238.
Magyarul nincsen? :D

Előzmény: zdlr (237.)
zdlr e-mail | 2007-03-07 20:06:25 | 237.
patkány, ha van időd nézd meg:
http://www.youtube.com/watch?v=1da7InQ69w4


Előzmény: Patkány80 (224.)
Patkány80 e-mail | 2007-03-07 20:03:32 | 236.
Nem mondtam, hogy nincsenek. Mindenkinek vannak.

De nekem nem befolyásolja az életben való érvényesülésemet (legalábbis nem fogom rá) :)

Télleg, mit jelent az, hogy "érvényesülni az életben"?


Előzmény: joggy* (235.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.