Click to Visit
Hip-Hop - Funkmaster Flex
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:46:43 | 12.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

AzaZaa e-mail | 2006-10-16 17:07:34 | 11.
Az biztos!!!!
Egyszer: M.O.P. az ISTEIN!!!! Ez a szám naggyon odabasz!!!! De a remixe sem gyenge MOP feat: Busta Rhymes, Teflon, Remi Martyn - Ante Up (Remix)!!!
Nagyon durva Funkmaster + a legjobb mixtape-ket csinálja!!!! Dj Clue is elég durva (MOP-Cold As Ice / Dj Clue remix)!
Szal a legkirályabb hardcore rap banda az M.O.P!!!!
És Ők maradtak underground-ak, mert egy slágergyanús számot sem találni, kőkemény gangsta/hardcore!!!!
Peace&Tisztelet nekik!!!!


Előzmény: Dreux's Girl (10.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-10-13 14:12:04 | 10.
Hallottátok a M.O.P. és Funkmaster Flex-től az Ante Up (Robbin Hoodz Theory)-t????? Baszott jó!!!
Szotyee e-mail | 2004-10-13 14:02:26 | 9.
hi!
én is csak most találtam meg, így h elől wan... nekem a III. albuma tetszett a legjobban, de sztem a többi is kibaszott yo.
Peace!

Darksun e-mail | 2004-10-10 21:17:01 | 8.
na ja...
Sajnos a jobb toicok eltűnnek az 5000 szar között, amiket nyitogatnak itt az eszesek...
Ez van...
...mi kitartóan harcolunk és próbáljuk visszaállítani a fórum régi fényét. (vagy mit :))
FUNKmasterFLEX rullah!
DS!


Előzmény: Down By Low (7.)
Down By Low e-mail | 2004-10-10 20:10:51 | 7.
ez a topic eltűnt pedig nem kellett wolna...
egy örökzöld:
DBL playzz Funkmaster Flex & Fat Man Scoop - Def Jam 2000 ... hátezt nem kell senkinek bemutatni...

A Big Kap-el nyomott trekkek kedwencek...

péééjsz

Darksun e-mail | 2004-04-28 21:08:41 | 6.
uh! Tudtam én, hogy van ilyen topic... :)))
Épp ordít nálam a Vol2.
pont Lil'Kim nyomja.
Nagyon eltalálta a dagi ezt a cuccot... :)
DS!

Cápa e-mail | 2003-07-27 19:32:02 | 5.
a neten utánanéztem és FMF 2002ben kiadta a mixtape 5-öt.de a tracklistet nem találtam meg sehol.csak azt h. kik vannak rajta.
Venom e-mail | 2003-07-27 18:56:21 | 4.
Hello-hi!

Nekem is extra-nagy kedvencem a Flex III, és a Flex II is bejön, de az egy nem tetszik annyira, bár vannak azért rajta ütős trackek, főleg az elején.

Pro Lee e-mail | 2003-07-24 18:02:45 | 3.
Ja. Hat talan o az egyik legnagyobb DJ, es ot is respektalom talan az egyik legjobban. nekem a szemelyes kedvencem a III., bar az I.-et meg az istennek sem tudtam megszerezni, pedig azon vagyok kb 1, 5 eve. Lehetetlen, magyarorszagon egyaltalan nem lehet, kulfoldon ott talan, dehat szerintem csak az USA-ban. Nincs meg valakinek innen??
Peace & Respekt 2 All True Hip-Hop Fanz.
East Coa$t Hip Hop 4 Eva'

....FUCK COPS!!.........

Cápa e-mail | 2003-07-24 07:25:22 | 2.
nekem a 4 is bejött.Ginuwine,Faith Evans,Shyne,Luda.ezek nagy zenét csináltak rá.még Nelly száma is jó lett.csak a szőke majomé lett nagyon szar.de nem is vártam mást:))
én úgy tudom mintha adott volna ki v.hamarost ki fogja adni az 5.et.
tetszett még amit Big Kap-pel csinált The tunnel.
bírom a csávót. peace

Pro Lee e-mail | 2003-07-23 21:45:35 | 1.
Peace Mindenkinek.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem Funkmaster Flex Mixtapjei kurva jok. Mindegyik egy kulon gyujtemeny. Szerintem az egyik legjobb DJ. Sajnos nem adott ki ujabb albumot a IV. ota, ami kicsit gyengebbre sikeredett.
Velemenyek???


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.