Click to Visit
Hip-Hop - West coast vs. East coast
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

cprod e-mail | 2019-03-16 21:29:22 | 313.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Crab187 e-mail | 2010-07-28 16:29:08 | 312.
WEST SIDE WEST COAST 4 LIFE 4ever

Előzmény: Crab187 (311.)
Crab187 e-mail | 2010-07-28 16:27:18 | 311.
ti mind hüjék vgytok én is west side west coast os vok másképp nyugati oldal nyugati part és a west side hoz tartozik a west coast is és 2pac is west side west coast os volt + sokan mások is ugorjatok vissza az időbe google rap wikipédia és ott van és DR DRE-T nefikázzátok ő is nyugati fasszopók ismerek pár keleti és sok nyugatitz magyarban szal csum

Előzmény: shuky (310.)
shuky e-mail | 2010-06-30 20:08:10 | 310.
[b]Eladó használt NBA NFL NHL MLB FOCI mezek, pólók...[/b]

http://divat-ruha.vatera.hu/index_c365.html?us=Shuky9

[b]hiphop, punkrock, focis, NBA-s, stb. kulcstartók[/b]
http://sport.vatera.hu/index_c364.html?us=Shuky9

http://gyujtemeny.vatera.hu/kulcstartok/index_c7186.html?us=Shuky9

Érdeklődni:
Email: chab.horvath@gmail.com
MSN: shuky@freemail.hu


Előzmény: Tekaa (309.)
Tekaa e-mail | 2010-06-15 22:47:13 | 309.
Xd

Előzmény: peerku (308.)
peerku e-mail | 2010-06-15 22:12:03 | 308.
úúúúúúristen...

íszt vs veszt xDDDD

toyságok halmazban xD

tomi0816 e-mail | 2010-06-15 21:57:13 | 307.
Method man az east coast-os? , mert a wu tang clan-ba van és az meg east-es. És még Redman-re lennék kíváncsi mert ő meg úgy Method man-el is zenélt de west coast-ossal is
ConQour e-mail | 2009-10-23 09:21:25 | 306.
a west side nagyobb mint az east,a gangstar-ek is meg minden
de nem fikázom az east side ot se mert akárhogy a wu tang, onyx ők is jó zenét csinálnak

B.G. [revok] e-mail | 2008-12-18 20:01:52 | 305.
basszus te aztán arc vagy! Méghozzá COOL arc úgy látom... :D
király h vannak még hasonlók.


Előzmény: Thunda (304.)
Thunda e-mail | 2008-12-18 17:22:38 | 304.
voltam Cypressen ja. Én mindenen voltam. NBNen is.
Moby Jons e-mail | 2008-12-04 09:12:12 | 303.
igaz de mi itt vitázunk a divatra meg szerok nekem van egy stylusom aszt jól van akkinek nem tetszik ki szívhatja a faszom

Előzmény: B.G. [revok] (302.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-12-03 18:11:19 | 302.
amúgymeg, jé! vannak hiphopper csajok is????? :D
Legutoljára...régen láttam olyat, aki hiphoppernek mondta magát, azis egy "tinipicsa" (azóta már Britney-stylba ment át).
Hiába, a divat elérte a hiphop-ot is.

Énmár nem hiszek ilyenekben. Egy magát hip-hoppernek (hip-hop táncot tolt) nevező csaj ismerősöm eccer házipartin odajött hozzám, h. nyomjak már be vmi HIP-HOP-ot. Ez a jelenet abban a pillanatban játszódott le, amikor végetért a Naughty By Nature klassszikus himnusza, a Hip Hop Hooray...........................................


Előzmény: aneeko (298.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-12-03 17:56:05 | 301.
West coast 4 life!

Nemtom amugy milyen vitáról beszélsz, ez háború.. :D najoh valjában nem, de ellentét az van. ez igy helyes. Popularizálódott, divatseggű sznobniggerek ("bichasniguz" - New York-styleban) nem érdemelnek tiszteletet. Persze mindkét parton vannak (csak a keletin több) senkiházi, "gangsta" nigák, akik dicsekednek a múltjukkal, mekkora szarkeverők, azt ennyit tudnak...

"you got million dollar niggaz killin' million dollar niggaz
bustin' outta Bentleys
wearin' chinchillasss
there you go again rollin' in your limo
comin' from the Grammy's shootin' out the window
I know the scripture
but there's something wrong with this picture
what you mad about
diamonds all in your mouth
no car, no niggaz house paid off

all you can rap about is pussy and money"

Az East Coast legendáinak meg (Onyx, Wu-tang, NBN, LOTUG...) - Respect!
Tim Dogok meg mennyenek a picsába.


Előzmény: Moby Jons (300.)
Moby Jons e-mail | 2008-12-03 09:26:43 | 300.
Le van szarva melyik a jóbb engem nem érdekel
amúgy nézőpont kérdésem úgysem vogsz meg győzni egy
Nyugatit hogy legyen keleti nem? na akkor felesleges vitatkozi


Előzmény: z-A-z (299.)
z-A-z e-mail | 2008-12-03 02:24:58 | 299.
szia

a WEST-COAST (Los Angeles) = Nyugati PART
a WESTSIDE, EASTSIDE = Los Angeles nyugati, illetve keleti OLDALA

EAST-COAST = Keleti PART (New York)

a lényeg, hogy nem szabad összekeveri pl. az East-Coastot az EastSide-al

Eastside pl. Snoop Dogg (Long Beach), Cypress Hill is de attól még westcoast zenék!!!!!!!!! egyébként hallani is a hangzásán a west-coast az Funk alapokra épül nagyrészt!


Előzmény: aneeko (298.)
aneeko e-mail | 2008-12-02 22:05:01 | 298.
Sziasztok! Bocsi, ha hülyeséget kérdezek de valaki feltudna világosítani ezekről a fogalmakról, h WEST SIDE v West Coast, mert nem nagyon tudom mi a lényege vagy jelentése...:S Csak többet szeretnék tudni a hip-hop stílusról, mert kedvelt műfajom közé tartrozik:) Köszi Szépen : Anikó

Előzmény: B.G. [revok] (296.)
aneeko e-mail | 2008-12-02 22:01:37 | 297.
Szia!!! Mivel én szeretem 2Pacot még szép, hogy hallottam:-) Nagyon nagy zene szerintem! 2Pac örökké él!!!

Előzmény: Ganksta D (279.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-12-01 17:16:48 | 296.
Jóvanna, ez a fórum témája, illik a képbe szal mondhatod h kinőttél a sideozásból.

A WC vs. CH hiába fajult side-ozásig, mind a kettő Los Angeles, szal büszkébben vehetem fel az LA-sapim.
Amúgymeg ezek se oltották egymást halálkomolyan (ezt nem csak az a hírhedt kép bizonyítja mikor B-real mellett ül Cube AK-val a kezében hanem a featek), meg CH télleg odabasz, de WC rendesen lealázta őket akkor.

Voltatok nyáron Cypressen?? Hogy rohaggyon meg, mekkora legendák, és még egy kisebb teknikai zavar se fogott ki rajtuk. És mikor B-Real bedobta a Bryant-mezt ?:D Sajnos nem kaptam el...:(
De elég volt LA-pólóba feljönniük, h hazavágjanak mindenki mást :D Taroltak.


Előzmény: Thunda (295.)
Thunda e-mail | 2008-11-30 20:48:03 | 295.
tehát röviden faszság.

Keletet preferálja a Thunda meg ahogy elnézem ZAZ is.

Csak tudod BG, én már rééégesrég kinőttem a sideozásból, meg ilyen hülyeségekből, meg abból, hogy Ice Cubetól idézgessek.

Ismerjük igen a CH - WC disseket. Go Cypress

z-A-z e-mail | 2008-11-30 19:53:04 | 294.
jaja félre ne érts, én is ugyanúgy szeretem a nyugati G-FUnk zenéket mint az elvontabb Redman féle Dare Iz A Darkside-os zenét..

ezt a Side-os dolgot meg csak azért említem, mert sok olyan van, (ilyen kis divatbuzi tinik) akik nyomják a nagy W (westside) jelet és Snoop Dogg meg ilyenekkel keverik (aki ugye Long Beach-i azaz eastside). vágom h volt sok balhé a westside vs eastside között (csak ot volt szinte) LA és NY-ra is tudok példát, (pl. DPG - New York New York vs C.N.N. - LA LA...) ez a South Central rossz példa volt elismerem, akkor ezt a "SouthSide"-ot átírnám Eastside-ra (pl. Eazy-E, Snoop Dogg, Cypress..) westside meg WC, Mack 10 stb...

egyébként nyugatról még érdemes meghallgatni ezeket:

- Dush TRay - I'll Rather Lounge (1995)
- Dush Tray - The Coldest (1997)
- 11/5 - Fiendin 4 tha Funk (1995)
- Minority Militia (VA) - Peoples Army (2001)

ezeket kevesen ismerik, de megéri meghallgatni!!!


Előzmény: B.G. [revok] (293.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-11-30 18:15:53 | 293.
Hátja, tomén hogy vannak ott cool arcok is, de akiket felhozol, azok egy része télleg inaktív ma már, az old-school hip hopperek meg eltűntek. Egyébként a fele a Wu-tang szólóistái (akik persze tudnak vmit), de mindegy. PE télleg üt, még most is,de méginkább ütött, mikor a Cube féle Lench Mobbal tolták. Respect!

A Westsiiiiideeee-ozásról meg annyit, h. ez egy elcseszett rencer, hogy east side vs. west side.
Így is úgy is használják. Ez konkrétan a Westside Connection számaiból idézet. Hallgass meg 1-2-t, aztán rájössz.. És Westside-ozással nem küldöm el Cube-ot a picsába.
AMúgy néz utána az Ice Cube vs. Cypress Hill diss-eknek. Ott télleg van westside vs. eastsideozás megy mindaz állat, de az LA-en belül.
Cube South Central LA-ből (meg Comptonból) van és nem véletlen szerepel minden számában a "Westside-ozás". South Central LA meg rohattul nem Dél-californiát jelent, hanem a Westside LA melletti negyedet.


Előzmény: z-A-z (292.)
z-A-z e-mail | 2008-11-29 20:51:30 | 292.
figyelj, attól mert te nem ismersz keletről más előadókat mint Jayz meg 50 az nem a keletiek hibája..

- A Tribe Called Quest
- Artifacts
- Big Daddy Kane
- Big L (RIP)
- Boot Camp Click
- Buckshot
- Capone-N-Norega
- CappaDonna
- Diggin' In The Crates Crew
- Def Squad
- Fu-Schnickens
- Gang Starr
- Gravediggaz
- GZA
- Hit Squad, EPmD, Das Efx, Redman
- Jedi Mind Tricks
- M.O.P.
- NaS
- Public Enemy
- RZA
és még sorolhatnám.. lehet ezek közül már sok előadó/banda megszűnt, vagy már esetleg nem adnak ki olyan jó albumot mint rég (magukhoz képest) netán 1-2 elkurvult, de akkor se felejtsük már el ezeket, mert igen csak odabasznak!!!!!!!!!!!!!!!!!

jah és tanulják már meg a WestSiiiide-ozók, h az West-Coast, mert ha side-ot mondasz akkor East-Side, South-Side-ot is mondhatsz mert az csak nyugaton van, ha aztmondod WestSiiiide akkor Ice Cube is mehet a picsába ezekszerint, mivel Ő South Central-i ami California déli része, szóval::::: WEST-COAST (eastside, westside) & EAST-COAST
peace


Előzmény: B.G. [revok] (291.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-11-29 19:30:53 | 291.
"Hip hop started in the west, Ice Cube bellin’ through the East without a vest"

Szal jobb érvetek még mindig nincs, mint hogy "New Yorkban kezdődött"? Hasonló mentalitás, mint itthon a Mohács v. Trianon-szindróma. Mikor még mi voltunk a menők...
Tuggyuk h Brooklynban kezdődött minden, holmi brit bevándorlókkal stb.. New York utoljára akkor volt hű a hip-hophoz mikor kezdte Wu-tang, meg az Onyx. Azóta mivan? LL Cool J, 50 Cent, Jay-Z meg hasonló senkik. Ott már rég meghalt a Hiphop.
Wu és Onyx télleg "odabasz mindent" de annak már vége (sajnos).
Most nyekergő kurvák meg R&B van, ennyi.

Úh "WestSiiiiideeeeeeee"


Előzmény: Thunda (289.)
zdlr e-mail | 2008-11-29 12:54:23 | 290.
te hülye vagy!
hogy jön ez ebbe a topikba?
és miért nehéz felfognod, hogy fenyő miki 84-ben kidobott egy lemezt amire erős hatással voltak az old school hiphop zenék.
ha tetszik, ha nem ez mérföldkő volt a hazai hiphopban.
csak te túl segg vagy ahhoz, hogy felfogd.


Előzmény: Moby Jons (288.)
Thunda e-mail | 2008-11-28 19:02:29 | 289.
Te állat vagy.

Wu-tang odabasz mindent és New York. Grandmaster Flash is. Funky Four is. Minden. New Yorkból indult, New Yorkban van jó zene, van sajnos 50 pengő is..a nyugati parton is van sok szar. Én nem általánosítok, és ez a lényeg.


Előzmény: B.G. [revok] (286.)
Moby Jons e-mail | 2008-11-26 07:50:23 | 288.
és az enyém?

Előzmény: z-A-z (287.)
z-A-z e-mail | 2008-11-25 18:09:04 | 287.
lehet azért hordják az LA-t mert elfogyott az NY


Előzmény: B.G. [revok] (286.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-11-25 14:30:38 | 286.
szerintem ez csak az NY-capesekre igaz. Az sokkal populárisabb és általánosabb, mint az LA-cap. Yankees - ennyit azér talán tudnak, meg azt hogy laza és hogy van vmi köze a hip-hophoz.
Aki viszont LA-capet hord, tuti van vmi fogalma az egészről, mer különben a piaci zsibvásár NY feliratos sapijával is megelégedne.
Amúgy igazad van, L.A. keleti és nyugati része szemben állt (pl. Cypress Hill vs. Westside connection), de Tim Dog és a többi balfasz után azér volt bőven LA vs. NYC is.


Előzmény: z-A-z (281.)
Moby Jons e-mail | 2008-11-25 10:44:20 | 285.
gaz hogy a break rol van szó de nem akkartam be ileszteni a tőbbit ami a repröl szol hát ezek buzik akkik igy tudják

Előzmény: Moby Jons (283.)
Moby Jons e-mail | 2008-11-25 10:40:58 | 284.
ERRE VISSZA TÉRVE:ez faszság
mert az igazság szerintem ott van hogy

vigyelj: az első Rep- MegasoundSystem

Trogaz

Holtpont

és még sok láthatatlan

na de nem a geszti meg a miki meg ezek a kőcsőgők égetik a repet

na ez csak a magyarokra igaz szerintetek mi az igaz írjatok kérlek amugy meg he lesz egy studiobérletem ezeket kűldőm a picsába először



Előzmény: Moby Jons (283.)
Moby Jons e-mail | 2008-11-25 10:34:39 | 283.
EZT HAGYUK MOST EZT OLVASÁTOK EL BESZARTOK RAJTA A RŐHÖGÉSTÖL ÉS IDEGESEK LESZNEK AZOK AKKI TUDJÁK MI AZ IGAZSÁG IME:

1.rész - A BREAK-KORSZAKKAL INDULT AZ EGÉSZ
Ha a kezdetekről kérdeznénk az „ős-breakeseket”, legtöbbjüknek a 84-ben megjelent „MIKI: Jól Nézünk Miki” albuma, és a velejáró országos őrület ugrana be elsőként, mint inspiráló behatás. Természetesen komoly szerepe volt azért a magyar mozikban az 1985-ben vetített Break 1. és 2. részének is, a napjainkban még aktív idősebb és fiatalabb táncosokra, magamat is, mint „hobbi electric booger-t” beleértve. Nem járunk messze az igazságtól, ha Fenyő Miklós nevét említjük mérföldkőként a break, valamint a rap magyarországi meghonosítását illetően. A történet azonban már egy évvel korábban „83-ban elkezdődött Németországban, amikor is Fenyő, az akkori Nyugati országrész egyik nagyvárosának sétálóutcáján meglátta, egy minden eddigitől eltérő stílusban táncoló fiatalok csoportját.


Előzmény: z-A-z (281.)
Zsilip Endre e-mail | 2008-11-24 22:22:50 | 282.
Én meg a nyékládházai(NY) hiphop-ot utálom nagyon, de csak azt, BéLApátfalva jöhet...

Előzmény: B.G. [revok] (280.)
z-A-z e-mail | 2008-11-24 17:50:32 | 281.
akik ilyen L.A. és N.Y. capekben járnak, azoknak 80%-a azt se tudja mit jelent max ha a feliratot vágja, de hogy mi tartozik pl. New York-hoz és Los Angeleshez, azt biztos nem.
keverik a coast-ot és a side-ot, azt se tudják mi a külömbség a 2 között, egyébként háború nem nagyon van east-coast és west-coast közt, inkább L.A. keleti és nyugati része állt egymás ellen még 95-99 között.


Előzmény: B.G. [revok] (280.)
B.G. [revok] e-mail | 2008-11-24 16:47:06 | 280.
nem én vagyok az állat. Ha itthon is körülnézel, nem hiszem hogy véletlen feszít vki NY-os és vki LA-s fullcapban. Ez nem csak annyit jelent hogy hip-hop, hanem hogy milyen/melyik hiphop. Én sem utálom az East coast hiphop-ot, csak a New Yorkit. Jersey jöhet.

Előzmény: Thunda (277.)
Ganksta D e-mail | 2008-11-15 22:35:43 | 279.
Hallotad már a 2Pac - Hit 'Em Up ot?:D

Előzmény: crOme oNe (273.)
Sicko e-mail | 2008-11-15 12:05:24 | 278.
Fel kéne végre nőni... ne éld bele nagyon magad a Gangsta rapbe...

Előzmény: B.G. [revok] (276.)
Thunda e-mail | 2008-11-15 11:33:11 | 277.
te állat vagy
B.G. [revok] e-mail | 2008-11-13 10:59:50 | 276.
Fasság. Westcoast vs. Eastcoast most is létezik, csak meg kell nézni a raperek listáját, összehasnolitani a zenéjüket (a nyávogós eastet a westtel) - Ice Cube, Dre, snoop nélkül ma nincs hiphop. Ha pedig ezek léteznek, akkor nem lehet egybemosni a kelet-nyugatot.
Ettől eltekintve is faság, hogy nincs ellentét. MEg kell nézni New Yorkot és LA-t, aztán kiderül hogy van, csak legfejjebb már nem lövik szét egymás hoodjait.

Ro-Mee e-mail | 2008-10-22 16:11:47 | 275.
Yo!
Már egy ideje próbálkozom webszerkesztéssel, (eddigi visszajelzések szerint nem is rosszul) de a lényeg hogy G-Funk-hoz is kapcsolódik, ugyanis szeretném összehozni a legjobb (vagyis idáig az egyetlen) magyar nyelvű G-Funk oldalt.(Persze még néhány régi stílussal ötvözve)Úgy tűnik hogy egy-két ember azért érzi itt a dörgést, és ha kedvetek is van hozzá akkor segítsetek!Kommunikációra van már chat és fórum is...Hozzuk össze valahogy. Az oldal: http://rtoo_full.extra.hu

ThnX & Peace


Előzmény: Mc Blackmate (267.)
crOme oNe e-mail | 2008-09-04 09:55:00 | 274.
jah látom yo friss témához szolta hozzá upsz...

Előzmény: crOme oNe (273.)
crOme oNe e-mail | 2008-09-04 09:54:01 | 273.
Azért east eznek annyit mert cleavland keleti felén laktak ... egyáltalán nem foglaltak helyet egyik oldalon se,easten meg semmi kép se... Eleve Eazy volt a mentoruk,ö fedezte fel öket szoval.. de nem oldalaztak ök soha feat:pac feat bigi mindenkivel spanoltak, kivétel a déliekkel voltak konfliktusuk + Twistával is de az már mult....

Előzmény: The ¢razy (193.)
Thai Box e-mail | 2008-08-22 23:52:53 | 272.
bocsi a hibákért de nem vagyok tiszta:)bocsi
Thai Box e-mail | 2008-08-22 23:51:31 | 271.
ezt mondom én is mindenki mondja jajj én nagy west side -os vagyok vagy east LÓSZART régen mondta egy nigger ó én nyugaton lakok akkor west side-os vagyok azt mondta egy másik én akkor east azt elkezdődött a két oldal közötti viszaj ami már rég óta nem magy csak a magyar gyerekek hiszek már nincs ilyen elkezdtél rappalni pl nyugaton akkor az voltál sok pénzt ajánlott kelt hopp már is east vagy szal egy nagy szar az egész.peas
cody e-mail | 2008-08-16 15:19:09 | 270.
Hésrác Smif 'n' wessun new yorkból megmondja a k1x.hu-na az áprilisi rovatban hogy mia mai hiphop(mindenki nézze meg mer már 10 éve nem hallani róluk) a mai hip hop (nem a rap) a keleti parté enemy ót és enemyvel csak a keletiek alpjaira akartam utalni Dre viszon a multé és semm újat nem mutat már hónapok óta, a west új majmai már hiphopot nyomnak, de már nem a sideok, ezt magyarázom ez már csak itthon van.
Rég a pénzér megy és ezzel cseszik el az egészet.
"Teljesen át kell adond magad a hiphopnak" olvassátok el a riprtot ami 100% igaz . . .

Béke


Előzmény: Thai Box (268.)
$Lil' Pi$ti$ e-mail | 2008-08-13 20:32:26 | 269.
Jah én is csináltam egy klubbot iwiw-en Westside néven, de már megbántam:
1.nem jelöl be senki
2.esetleg csak The Game tartja be h a West-en él!
Viszont a másik klubbomat kitörölték A nagy Rapperek néven ment!

Thai Box e-mail | 2008-08-13 19:16:14 | 268.
már nem az a lényeg hogy ki milyen oldalon áll vagy west vagy east side-s mindenki leszarja sztem már maguk a nagy rappaerek sem tudják a pénz érdekli őket csak meg tök mindeggy milyen ha jó a zene akkor az nekem pl. 2pac az egyik legnagyobb kedvencem aki ugyebár west-side os de viszont a wu-tang clan t is nagyon bírom pedig az east szal le van szarva hogy ki milyen
béke

Mc Blackmate e-mail | 2008-08-13 12:32:40 | 267.
Cső
Gratulálok értelmes hozzászólásodhoz,negyed órámba került mire teljesen megértettem hogy mit akarsz mondani.Egyáltalán nem, értem hogy miért kell Dr.Dre-t fikáznod,amit ő csinál az nem baromkodás,hanem G-Funk.És igen,ő csinált először olyan alapokat,amik teljes mértékben eltértek az előzőektől,ezt hívják G-Funk-nak,ami az utána következő időszakban szinte minden lemezen felütötte a fejét,és nemcsak west coast rapperek albumain.Neki szerintem nagyon sokat köszönhet a hip-hop,nemcsak ezt az egyedi stílust(itt jegyezném meg hogy nem sokan alkottak meg olyan stílust,amely ekkora hatással lett volna a hip-hop-ra),hanem sok-sok új előadót is,akik között sok East Coast rapper is van.
Egyébként nem bírom a mai napig sem felfogni,hogy a West Coast-nak mi a szar köze van a West Side-hoz.Ha engem kérdeztek,akkor bizony semmi.Csak azért mert tudatlan tizenéves fehér gyerekek,akik általában egy kibaszott szót nem beszélnek angolul és ezáltal nem is értik hogy egy szám miről szól, a kettőt úgy asszociálják,mintha egy lenne...na mindegy.

Béke


Előzmény: cody (265.)
Thunda e-mail | 2008-08-06 18:22:03 | 266.
lmfao.

Public Enemy rakta le az alapokat?

kicsit rohadtul nem. +10 évvel előttük kezdődött.

Bob Marley délen? az a legviccesebb hogy azt hiszed külön alakult a hip-hop itt meg ott akkor hülye vagy.

cody e-mail | 2008-08-05 12:41:42 | 265.
szerintem igazi béke soha nem lesz már az east és a west között nekem is van west sideos haverom és mint a west sdieosoknek neki is nagy a pofája addig még szájba nem vágom amerikai barátaink soha nem békülnek és mi amerikán kívüliek erősítjük bennük az ellen téteket a háborúskodásainkkal és biztos vannak ebbe az orsuzág ba south és north sideosok is én kelet parti vagyok de az alapokat van aki azt mondja, hogy public enemy rakta le a keletről van aki bob marleit mond délről mert ha nem lett volna reggei most hiphop se lenne de dre előtt is voltak rapperek mert az alapok nem drei ő külön műfaj, baromkodásnak hívják
Nem csak gangsta rap van a világon de őszintén ki tud nekem más műfajt mondani a gangstán kívül
Hát senki
Mondjuk én nem a gangsta hanem a Method's Mathod style-t csinálom (módok módban)ez a legsokoldalúbb fajta aminek a kitállája Method(Tical)Man, M.ZA
de freestyleozok is és ads hoc formacióban mint a Dity dozen egykor mr. köcsög eminem előtt de stnd up-ozni is tudok amib nem az ad hoch-os rímek a lényegek a hanem a poénok persz minél jobb a rímm annál jobb a freestyle és még ott vanna a csináld magadtól stylok 3 változata tehát szert se tudtok a hiphopról

Akinek nem inge ne vegye magára de őszintén: kinek kell XL-nél kisebb??

Béke


Előzmény: cody (264.)
cody e-mail | 2008-08-05 12:22:22 | 264.
de itthon még csak most kezdődik

Előzmény: Thunda (255.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.