Click to Visit
Hip-Hop - 2pac
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  

Thug Nigga e-mail | 2004-05-06 18:56:18 | 529.
Dustma!!Láttom belátod hogy tévedtél!!Eszt szeretem hallani!!!Bustának meg megvan2albuma,és ha a két albumon van 2szám ami jo,akkor sokat mondtam!!!Egy nagy kalap szar az ember!!!Most olvastam hogy befonatod a hajad!!Szép!!!mit hiszel kivagy?Lura,Busta,vagy netalán Snoop????Megéri minden este feljönnöm ide,mert jokat tudok Nevetni!!! :-) :-) El kell ismernem hogy vicces gyerek vagy!! Nah WEST COAST,Meg minden,Csah
Dustman e-mail | 2004-05-06 15:36:13 | 528.
Na már látom mennyi Iq-lovas köcsöggel vagyok körülvéve. Először is ez egy fórum, szerintem a fórumnak nem az a lényege hogy mindenkivel egyetértsünk hanem az hogy mindenki, eltudja mondani a véleményét. Másodszor pedig ki mondta hogy amikor azt mondtam hogy "...egy gazdag nigger nekáll rapelni..." azt 2Pac-ra mondtam? Elismerem nem voltam elég pontos és elég helytelenül fogalmaztam de ezért nem kéne sértegetni, nem mint ha érdekelne csak kicsit ámulatba ejtett hogy ennyien lerohannak azért mert nem úgy értelmezik az irományomat mint ahogy gondolom! Harmadszor, én 2Pac-ra egy rossz szót nem mondtam ha mégis akkor elnézést kérek, én annyit mondtam hogy már nem azt a stílust képviseli ami engem megfogna. Ja és Busta. Nem csak azokat a zenéit kell észrevenni amihez klippek készültek.
Ennyi!

(Dustman)

Chloe Pr. e-mail | 2004-05-06 15:16:33 | 527.
nem, sztem nincs isten, mert nem létezik senki olyan, aki mindenkit "irányítani" tudna! én csak magát a szót használom, ami mások számára elég nagy "erővel" bír, de számomra "csak" azt jelenti, h ő egy olyan valaki, aki számomra 1 átlagos más valakinél többet jelent!...----váááááááááá! ez má bonyolult!... nah mind1, szal én 2pac-nek non sokat köszönhetek, vagyis a zenéjének! és ez vmiféle "tisztelgés" előtte!...
nah nem tom elmagyarázni! aki érti az érti, aki nem, az meg nem is foglya! d:)


Előzmény: Down By Low (525.)
Down By Low e-mail | 2004-05-05 19:46:39 | 526.
nemtud walaki nekem walami infot mondani a londoni DMC döntő jegyárárol??
nagyon kimennénk...ha walaki tud pötyögje már le
kössz passz
p

Down By Low e-mail | 2004-05-05 16:23:17 | 525.
én se hiszek Istenben..más oka wan de mind1...
azt wiszont nem tudom felfogni h ha walaki nem hisz Istenben(abba az 1ben ami állitolag létezik),
aakkor hogy wan az h egy másik EMBERT! nyilwánitok Istenemmé...Ő segit? az h tiszteld az rendben...De miben nyilwánul meg a tisztelet és a Istenkénti tisztelet közötti különbség...egyáltalán h lehet walakit Istenként tisztelni...mert a hiwők tudtommal(bár ebben a témában nem wagyok tul tájékozott) imádkoznak hozzá, imádják, segítséget kérnek stb...
egyszerűen nem fogom...
na p


Előzmény: Chloe Pr. (524.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-05 14:34:05 | 524.
most nem akarok a nagy élettapasztalataimmal jönni, de azt megtanultam, hogy nincs isten! azt inkább hagyjuk h miért! egyszerűen csak nem tok benne hinni! mert sztem az embernek magában kell hinnie, mert isten lehet h volt, de magára hagyta azokat, akiket pont ő teremtett! és az ember ebben a nyomorult kibaszott világban csak magára számíthat!...de ha má létezik olyan szó, h isten, és tudjuk h ennek a szónak mi az értelme, hát akkor én kerestem vki olyat, akit istennek nevezhetek, és arra érdemes, h én őt istenként tiszteljem! de ha nagyon akarod, akkor legyen ő a "RAP isten"!...lehet h bonyolult voltam! remélem felfogod majd eggyszer! d:)

Előzmény: Darksun (521.)
Master G e-mail | 2004-05-05 07:29:04 | 523.
"Neked nem mind 1 hogy kinek ki az Istene?Ha valakinek 2pac el kell fogadnod!!Ugysem tudod megváltosztatni a véleményét!!"

lol

(a nagybetűs) Hit (a nagybetűs) Istenben nem véleményi kérdés...
ez tisztán hitbeli kérdés... elvek kérdése...
vajmi köze van hozzá bármilyen "véleménynek"...
a hitet nem lehet megváltoztatni, a véleményt igen...

és DS nem hittérítő... nem akar ő megkínozni, hogy jobb belátásra térj... elég kínzás lesz számodra az élet majd, ha felnősz, de a gondolatvilágod ugyanilyen egysíkú és agresszív marad...


Előzmény: Thug Nigga (522.)
Thug Nigga e-mail | 2004-05-05 06:16:52 | 522.
Darksun!!Tiszteletett akkarsz?Ki vagy te hogy tiszteljenek???Megmondom hogy ki vagy te: 1 fasz!!Egy ugató Fasz vagy!!Ide jösz ugatsz,kinevetcc másokat!!Neked nem mind 1 hogy kinek ki az Istene?Ha valakinek 2pac el kell fogadnod!!Ugysem tudod megváltosztatni a véleményét!!Hallgasd csak a Bustadat,és ujjazd magad segbe közbbe!!!Leszarom amiket irtál,mért nézznék utána??Amugy te Hittéritönek tanulsz vagy mi??Sorolj már fel lécci egy,két,Rappert,akit te elismersz,akit tisztelsz!!Kiváncsileszek rá!!P.Diddy gondolom bejön,mert kb az a stilusod!!A Helyesirásomal kapcsolatban,gyorsan irok és magasrol szarok rá hogy helyes e vagy sem!!!Na csa köcsög!!!West Side Niggak
Darksun e-mail | 2004-05-04 18:45:18 | 521.
Csak egy kérdés:
Elmondanád, hogy neked mit jelent az a szó, hogy "isten"?

Semmi baCCogatás, vagy tiszteletlenség, csak kíváncsi agyok.
Ha már ennyire "reklámozod".
Nem kell válaszolnod, reagálnod sem, ha nem akarsz.
Csak kérdeztem...
DS!luvRAC



Előzmény: Chloe Pr. (513.)
Darksun e-mail | 2004-05-04 18:38:40 | 520.
én kezdtem?
:p
DS!luvRAC!


Előzmény: Chloe Pr. (519.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-04 18:27:52 | 519.
nem hagynátok má abba?
Darksun e-mail | 2004-05-04 18:17:07 | 518.
Nem, kishaver, nem mindegy...
Az ember ha már idejön elvár legalább annyi tiszteletet a többiektől, hogy a megnevezés normális legyen...
...manapság úgy látszik már ez is sok.
Mindegy.

Amin sokat röhögtem, az a helyesírásod...
:DDDDDDDDDDDD
Ez azért már túlzás, komolyan. :D

Büszke lehetsz magadra, hogy lefikáztál a fórumban, nekem azon kívül is van életem, nem a monitor mögül pattogok, mint a parázs a kandallóból...
És nem vagyok enyi, azt sem tudom, hol van Eny...
Busta Rhymes-t meg hagyjuk, mert szerintem neked Ő túl nagy falat lenne.
És hogy Busta lenne az istenem?
Ezen is röhögtem... :D
Végülis Laczkának volt igaza: te biztos olyan hiperszuper thugnigga vagy, aki egyből mindenkit megismer és jogot érez rá, hogy "elítélje"...
Te tudod ecsém... :D
Mindenesetre viccesek vagytok.

Kis hülye gyerek? :)))))))))))))
Kíváncsi vagyok, kettőnk közül ki az (idősebbet akartam írni, de az igazából nem sokat jelent néha, mondjuk itt talán mégis) érettebb.

Nem nézel utána a "faszságaimnak"?
Nah erről így kb. ennyit. Ezzel konkrtétan tök frankón le is írtad magad... :O
pffffff.

Bill: idegesnek látszom? :D
Nem érnek annyit hogy felhúzzam amgam rajtuk, tudod Te is tesó! :)

Nah akkor písz meg vór meg júniti meg ríszpekt meg diszríszpekt...
DS!
-aki még mindig szereti RACot!-


Előzmény: Thug Nigga (514.)
Bill e-mail | 2004-05-04 17:48:54 | 517.
Most biztos én leszek a legnagyobb rohadék mivel Pac-ot meg Busta-t is birom...
De én már belefáradtam a hónapok hosszú során a sok magasröptű véleménybe..

DS asszondom ne foglalkozz velük...faszkivan már ezzel a szájbabaszott forummal..((

Chloe Pr. e-mail | 2004-05-04 16:13:19 | 516.
ez jó volt! minden elismerésem! d:)

Előzmény: Thug Nigga (514.)
Laczka e-mail | 2004-05-04 13:11:29 | 515.
DS
Kis hülyegyerek vagy.:DDD
Meg Busta egyértelműen a kedvenced.
Ja és ez a srác most teljesen megismert.Főleg,hogy már majdnem két hete itt van.
Thug:Nálatok ez így van?ha beszél valaki arról,hogy valakit elismer,akkor az 100%,hogy a kedvence?Csak úgy érdeklődök.

Kis hülyegyerek:DDD
DS,te tényleg semmit nem tudsz,ez a thug gyerek meg egy félisten.:D
Kezd szánalmassá válni,ami itt megy,de ebbe már muszáj volt beleszólnom.


Ja és az agyament okoskodó gyereknek,aki erről írt:Maga 2pac mondta,hogy az east-west ellentét csak a pénz miatt volt.

Thug Nigga e-mail | 2004-05-04 12:05:28 | 514.
DARKSUn fasz!!Nem tök mind 1,hogy hogyirom a szájbabaszott nevedet?kit érdekel!!De most örülök mert jol lefikásztak a Forumban!!Enyi vagy!!Busta is enyit tudott felmutatni!!!Neked nem tök mind 1 hogy másnak ki az istene??Neked Busta örülhetsz neki!!Te ismerted 2pac-ot?vagy honnan az anyámbol szetedd aszt hogy gazdag volt?Nagyon müvelt gyerek vagy!!Nem fogok utána nézni a faszságaidnak!!Tarsd meg magadnak!!!Kis hülye gyerek!!!Na WEST COAST
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-04 10:56:08 | 513.
na jó van má! most fejezzétek be! eszembe jutott 1 ide illő idézet! lehet h má hallottátok!

"KICSI EZ AZ ORSZÁG, EZZÉRT NEM KELL A SZÉTHÚZÁS! CSAK ÍGY VIHETJÜK ELŐBBRE A MAGYAR HIP-HOP KULTÚRÁT!"

na kövvezzetek meg, én nem hiszek istenbe, minden embernek magában kell hinnie! de vkit azzé isteníteni is kell, ezzé én 1 arra érdemes embert választottam! ezzé sztem 2pac az isten! na peace! és ne veszekedjetek má! peace :)
és mindenki hallgasson azt amit akar!

Paco G e-mail | 2004-05-04 10:50:36 | 512.
Az igaz, hogy vannak még hiteles rapperek Tupac-on kívül, de hidd el nem sok. A legtöbbjük még mindig pénzes családból, tűzközelböl kerül ki. De én még nem láttam olyan rappert, akinek a személyisége, a szövegei, az előadásmódja ennyire megérintett volna. Ha őt hallgatom, tényleg úgy érzem: Igen, tudja miről beszél.

Előzmény: Darksun (510.)
Down By Low e-mail | 2004-05-03 19:56:09 | 511.
kontra...rekontra..szubkontra...fedák sári..stb stb...ennél mehet még lejebb a szinwonal...
Black Sheep,Monie Love, De La, Subb Bass q:DDD

na mind1
p



Előzmény: nils holgerson (508.)
Darksun e-mail | 2004-05-03 18:59:06 | 510.
Először is légyszíves és rendesen írd le a nevemet.
(Bár lehet, hogy neked ez is túl nagy feladat...)
Nem tegnap óta hallgatok rapzenét és van annyi lövésem hozzá, hogy elismerjem és tiszteljem az olyanokat, mint Busta Rhymes...
Tudtommal nem akar és soha nem is akart Tupac nyomdokaiba lépni, bár neked lehet, hogy ez jött le a számaiból...
"kis Isten"?????
MIEZ BAZZEG?!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
(ezen sokat röhögtem)
Tudod te mi az az ATCQ, vagy Native Tongues, vagy Arrested Development...?
nemhinném.
Jó, most persze lehet, hogy utánanézel (mondjuk ezt nem nézem ki belőled...) aztán vered a melled, hogy "márpedigteaztán..." de engem megmondom őszintén, hogy kurvára nem érdekel!
De Tupac nem az első (hadd éljek a műértők szavával) "hiteles" rapper volt és nem is az utolsó...
Leghitelesebb? Kötve hiszem...
mindegy, ez most megint egy újabb indok, amiért elküldhettek akárhova...
Hidegen hagy...

Csak annyit fogj már fel, hogy A RAP NEM AKKOR KEZDŐDÖTT, AMKOR TE ELKEZDTED HALLGATNI!!!
Asshole...

Ha már hitelességről van szó, akkor Onyx meg east coast meg minden...
pfffffffffffffffff...
szánalmas...

DS!



Előzmény: Thug Nigga (504.)
Darksun e-mail | 2004-05-03 18:52:16 | 509.
gondoltam téged érdekel...
:)
mindegy, nem tiszteletlenségnek szántam.
DS!


Előzmény: Chloe Pr. (503.)
nils holgerson e-mail | 2004-05-03 17:15:12 | 508.
Dustman én sem idegesitem magam rajtad.Hogy lehet Bustát egyáltalán egylapon emliteni 2pac-al.Fingod nincs a témáról mi buzika?Csak idejösz és okoskodsz kis szar.2pac harllem-ben született,majd laktak oakland-ba,Baltimorba,és utána LA.Mindenhol nyomornedegyekbe laktak és kajak csorók voltak.Te tudatlan fasz.Miről beszélsz ki volt gazdag gyerek?Gazdagá lett,deazért meg is dolgozott keményen nem.A valaha élt legjobb rappert fikázod te majom.Hallgasd csak a kis bohoc Bustaát és a sok keleti szart.2pac lenyomta az összes keleti rappert.Tudod fiam te kevés vagy ahoz hogy 2pac-ot hallgas,mert az ő szövegei kicsit bonyolultak neked szerény kis agyacskád nem fogná fel őket.És bassza meg az összes köcsög aki szidni merészeli a mestert.R.I.P 2pac Shakur. WEST SIDE THE BEST SIDE buzikáim!!!!!!!!!!
nils holgerson e-mail | 2004-05-03 16:52:34 | 507.
EZ Dustmannak szólt csak rosszul irtam le azt a köcsögös nevét.
nils holgerson e-mail | 2004-05-03 16:48:48 | 506.
DARKSAN te fasszopó köcsög.Hogy a kurva anyádba mersz ijet irni 2pac-rol te baromarcu?Amiket irtál az nem igaz,hogy mered kritizálni a leghitelesebb gangsta rappert,a gettók halhatattlan messiását.Te kis szánalmas köcsög.Kurva sokat tudsz a rapzenéröl már most látom hülyegyerek.És ideállitasz a Busta gecivel mint rapperel?Na menj a faszomba te gyökér ,most jól leégetted magad ezen az oldalon.Húzz innen és vissza se nézz mert ketté hugyozzlak te takony geci.Azt a tudatlan kurva anyádat baszd teherbe.
Vaskez e-mail | 2004-05-03 14:06:57 | 505.
Azert egy dolgot mondok: A Busta-t persze hogy nehez erteni egy magyarnak. Ha angolt anyanyelvi szinten beszelnel akkor nem lenne annyira nehez, elhiheted. Pldl A Twista-t se erte meg senki elsore, de ha tobbszor hallgatsz egy szamot, meglatod hogy teljesen kiejt minden szotagot.

Előzmény: Thug Nigga (504.)
Thug Nigga e-mail | 2004-05-03 11:46:09 | 504.
Darksan!!!Elárulnád hogy Busta geci mit tett le az asztalra?Ha leis tett volna vlamit akkor is Soha de Soha nem vog 2Pac nyomdokaiba lépni!!Nincs igazam??Busta mivel csinált jobb zenét mint 2pac?hadar össze vissza,sokszor nem is érteni mit vakerál!!!Az Isten tényleg nagy szo rá!!inkább kis Isten!!!!Nah csa,west coast,meg minden!!!!
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-02 20:25:24 | 503.
na neeeeeeee! jó? legalább azzé tiszteld me meghalt! és képzeld, nem unom! és nem is fogom unni! a MAGÁNVÉLEMÉNYedet velem szembe meg megtarthatod annak akit érdekel!
Darksun e-mail | 2004-05-02 18:49:37 | 502.
hubazz, ezek már tényleg kezdenek az "asztaqrva" kategóriából a "hihhetetlenül szánalmas" kategóriába átmenni.

Dustman: a véleménynek titulált oktalan és igazságtalan vádaskodásod rohadtul ne mtalált célba, ugyanis emberünk tényleg a gettó szülötte és rohadtul tudta, hogy miről vakerál, illetve nagyon nagy költő volt. Ezt el kell ismerni.
Emberileg már voltak problémák, de ezek vagy el lettek felejtve, vagy meg lettek bocsátva...
A többi rEpperről, akiket felsoroltál honföldről, egyet értek valamilyen szinten, de maradok a véleményemnél, hogy "ha nem tetszik, akkor ne hallgasd"...
Valamelyik Thug embának: Busta Rhymest nem kéne szidni, mert az, amit a tévében látsz belőle, meg a mostani dolgai, nem biztos, hogy hűen tükrözik azt, hogy ez a ni99a mit tett arra a bizonyos, mindenki által emlegetett, szájbavert asztalra...
Busta Rhymesnak is kijár a tisztelet.

Chloe: nem unod ezt az istenezős dumát? Szerintem nem vet túl jó fényt Rád.
(MAGÁNVÉLEMÁNYEM!)

nah sziasztok.
DS!


Chloe Pr. e-mail | 2004-05-01 18:02:48 | 501.
menj a faszba! akkor minek írsz ide? he? baszod húzz innen ahova akarsz! és ne az istent fikázd!

Előzmény: Dustman (497.)
Thug Nigga e-mail | 2004-05-01 15:49:59 | 500.
West Coast Nigga-k!! Csak anyit akkarok még hozzá füzni hogy 2pac akkár meghalt akkár nem mindigis élni fog!!!A zenéjében,a stilusában,szoval mindenben!!!A sok Faszopo ugathat hogy nem volt jo,szar zenéket csinált,stb!!!Kapjátok BE!!!!Na West Coast
Angie... e-mail | 2004-05-01 11:27:24 | 499.
Mekkora egy állat vagy...

Előzmény: Dustman (497.)
Thug Nigga e-mail | 2004-05-01 09:17:52 | 498.
Dustman Te szarházi!!!Felnöltél és már nem 2pac-et hallgatsz hanem Busta gecit??Fasza lehetsz!!2pac-et igenis az utca nevelte!!Ö nem gazdag családbol származott!!Amit elért mind magának köszönheti!!Moha,Dope, meg a többiek azok tényleg farsok,olyanok mint te!!Olvasd el 2pac élete,könyvet aszt utána ugas!!!És nem azért csinálta eszt az egész west coast,east coast faszságott hogy mégtöbb lemeszt athason el!!Azért mert ez volt az ÉLETE!!96-ban haltmeg,és még mindig olyan ütösek a számai mint voltak!!Szerinted jobban nyomja Busta Rhyms vagy a Beasti Boys??? Nem is idegesitem magam rajtad!!Na West Coast Nigga-k!!!
Dustman e-mail | 2004-05-01 00:01:12 | 497.
Hello mindenki!
Szerintem Tupac már uncsi vannak nála sokkal jobbak Busta Rhymes vagy Beastie Boys. Szerintem hogy Tupac elhunyt azt magának köszönheti. Miért sirassak egy olyan embert aki nekem nem csinált semmi olyat ami nekem örömet szerzett volna? A zenéje?
Szerintem azok nagyon lejártak 1996-ban meghalt azóta 1000 olyan ember él mint Tupac. Egyébként régen szerettem mert gyerek voltam de ma már rájöttem hogy ez a gettós baromság csak üzlet! Nem veszitek észre seggfejek hogy Dopeman, Majka, Mohaman, és még sorolhatnám hogy kik, mindenkit az utca nevelt?
Na ne!
Ezt azért ti sem hihetitek el! Ez üzlet! Aki ezt nem látja na az szereti Tupac-et. Mert nemlátja hogy egy kibaszott gazdag nigger nekiáll énekelni, és egy forintot nem ér mert csak a fantázia szüleményei a szövegek amiről Rap-el.
Na bazdmeg kibaszott EU-tagok lettünk! A faszom a sok okoska gecibe. A döntéseket itt seggfejek hozzák nem látjátok köcsögök? Szarban az ország!

Akinek problémája van a véleményemmel az tartsa meg magának mert nem igazán érdekel!

Csá mindenki: Dustman

Vaskez e-mail | 2004-04-30 21:49:30 | 496.
Milyen hulye kerdes, hat az Isten az isten. Hehe. Semmilyen ember nem lehet isten. Akkora pofatlansag azt mondani hogy csak rohogni lehet.

Előzmény: Chloe Pr. (495.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-04-30 21:17:56 | 495.
mé akkor szted ki az isten? vazzeg

Előzmény: Vaskez (494.)
Vaskez e-mail | 2004-04-30 15:29:12 | 494.
Emberek nyugodjatok mar le! 2Pac a legjobb rapper valaha sok szempontbol, de ez faszsag hogy "isten" meg "nincs nala nagyobb ember". Melyen mercen? Rapben? Lehet. Azt mar mondtam hogy "isten" az egy ember folotti leny, 2Pac meg ugyan olyan ember volt mint mi, haggyatok mar ezt a hulye faszsagot hogy isten! Es hogy nincs nala nagyobb ember? Nem hinnem. 2Pac kurva jo rapper volt de emberileg...haaaaat, nem tudom mennyien akarnank a gyerekeink elott peldakepkent tartani. Nem tisztelte a noket, tul sokat fuvezett es pialt stb. Minden jo mertekben de azert...
Thug Nigga e-mail | 2004-04-30 14:13:11 | 493.
2Pac-nál nem is volt,és nem is lesz jobb raper a földön!!Vagy ha lesz az ÉN leszek!!! Nah West Coast Nigga

caput e-mail | 2004-04-30 13:52:13 | 492.
nem tudomki honnan veszi ezt a sok baromságot de 2pac-nál nagyobb ember nincs a világon


Előzmény: Mr. X to tha Z (487.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-04-30 10:11:35 | 491.
nincs isten, de ha van, az 2PAC! d:)
"Omly god can judge me!"

suge e-mail | 2004-04-29 15:06:34 | 490.
2pac hírek
www.extra.hu/deathrow2000
na peace és ne baszogassátok egymást

Laczka e-mail | 2004-04-20 16:36:57 | 489.
Azért itt már nagy gondok vannak.

Nagyon kevés rappert lehet reálisan beskatulyázni.Warren g-re azt mondod,hogy G-Funk,azzal nincs semmi baj,de szerintem 2pacra azt mondani,hogy G-funk-előadó volt,az elég nagy baromság.Pl 2pacot nem lehet beskatulyázni.Na itt egy idézet a gfunk.de-ről:"WARREN G and Dr. Dre perfected this sound and made it become popular all around the world."Szóval nem csak és kizárólag Dre "teremtette" meg.És ugyanezen az oldalon nincs felsorolva 2pac gfunk-előadóként.De fura:).

Jokkka e-mail | 2004-04-18 02:21:00 | 488.
Na, nekem már elegem van ebből a szarságból, amit itt csináltok, és ez mindenkire vonatkozik!!
Pac-ot békén hagyhatnátok már!! Had nyugodjon szegény békében! Amugy meg mindenki döntse el, hogy neki ki a kedvence, nem kell ebbe olyan emberet belevonni, aki már nem lehet köztünk! És ezt mindenki jól vésse az eszébe! Pac volt az egyetlen, az utánozhatlan, nem lopott senkitől semmit, saját magát adta! (Csak őt próbálják követni, utánozzni!) Akinek meg nem teccik, az ne szóljon bele, én se fikázom az ő 'kedvencét'! Azér egymásnak adjuk már meg a tiszteletet!
Peace!

Mr. X to tha Z e-mail | 2004-04-17 19:01:53 | 487.
Yah, csak Dre most a west-coast királya, Tupac meg halott.

Előzmény: DRiveby (485.)
Vaskez e-mail | 2004-04-17 16:20:34 | 486.
Igen maradjunk abban hogy az Xzibit "At the Speed of Life" s "40 Dayz and 40 Nights" jo volt, azutan kicit elvesztette az iranyat a baratunk.

Előzmény: DRiveby (485.)
DRiveby e-mail | 2004-04-17 11:17:28 | 485.
Ember! Te miről beszélsz?????!!!!! Ontod a hülyeséget! G-Funk megteremtője Dre??? Akarod mondani Warren G! Pacnak meg köze nem volt ehhez!
Hogy Xzibitet meg Pachoz hasonlítani! Az első albuma jó volt, kétségtelen, de amit most csinál az szégyen! Drevel meg a kibaszott pénzéhes pereputtyával! Dre is tetű! Nem hiába baszott összevele Eazy! Ice Cube is azért hagyta a gecibe az N.W.A.-t mert a szövegek 70%-át ő írta dre meg jól átbaszta pénzügyileg! Pac is rájött hogy mekkora geci! Heartz Of Men: "...no longer Dre-day..."


Előzmény: Mr. X to tha Z (484.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2004-04-14 17:34:45 | 484.
Költő?
Elfelejted, h már akkor is voltak szövegírók.


Előzmény: nils holgerson (483.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-14 13:57:16 | 483.
Én se.2Pac nem csak rapper volt,hanem költő és müvész is.2Pac a legnagyobb!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vaskez e-mail | 2004-04-12 18:15:21 | 482.
Persze, Xzibit is jo, de a rimei viszonylag egyszeruek a 2Pac-ehoz kepest. Hat igen, van aki gyorsabban tud rappelni mint Pac es ilyen szempontbol jobban hangzik (pldl Twista) de nincs olyan aki mindent osszeveve olyan jo rapper lenne mint Pac - olyan sok jo minosegu szamot senki mas se csinalt - max. a Nas kozeliti meg. Pac rimei mindig elerik a keresett hatast - vagy csiposek vagy lagyak ha kell, es a metaforak is jok. Igaz, Xzibitnek is vannak jo metaforai. A lenyeg az hogy egy olyat aki minden szempontbol olyan jo rapper mint Pac, nem ismerek.

Előzmény: Mr. X to tha Z (475.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-12 17:30:59 | 481.
Te miröl beszélsz te félhülye.Soha nem lesz még egy olyan tehetség mint 2pac.Ez tény.Lehet hogy dre hozta létre de 2pac messze a legjobb volt benne.

Előzmény: Mr. X to tha Z (478.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2004-04-12 17:30:10 | 480.
De az, h ki a legjobb nem = azzal, h ki a legnagyobb.

Előzmény: killerke (479.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.