Click to Visit
Hip-Hop - Canibus
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:05:04 | 28.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

FREDDEF e-mail | 2008-05-15 15:37:51 | 27.
De azért kár, hogy Gyomaendrődre nem jött el!
FREDDEF e-mail | 2008-05-15 15:36:38 | 26.
Jól tolja az biztos, de azért nem egy Kirk Jones v. Russel Jones vagy éppen Paulie II Times /1995/.
phlegma e-mail | 2008-05-10 13:15:39 | 25.
Csá!
Régen nem írtak már ide XD
Nekem a kedvenceim között van Canibus,szövegileg óriási,amit alkot....kíváncsi vagyok magyarul a beyond 2012-re,és a december 21 is the code-ra :D

Még a másik,aki nagyon nagy,az Immortal Technique,csak ő kicsit más témában nyomat nagyon jó szövegeket....

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:57:05 | 24.
SZEVASZTOK SZARJANKÓK!

FASZT MÉG SZOPTOK?

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

rapguruz e-mail | 2007-07-29 08:37:12 | 23.
Meghallgattam az új albumot, hát elég kemény lett... Kedvenceim: Dreamzzzz, Father Author, Poor Pauper, és a Poet Laureate. Kemény szövegek, fasza lett az album nagyon. Nekem tetszik!!!
rapguruz e-mail | 2007-07-18 13:33:00 | 22.
új Canibus- album jelent meg június közepén! az album címe: For Whom the Beat Tolls.
Állítólag vetekszik a Rip the Jacker-rel, még nem szedtem le, majd ha meglesz akkor írok róla véleményt.

rapguruz e-mail | 2007-07-17 18:57:27 | 21.
nekem ő az egyik kedvencem, nagyon nagy rapper , kedvenc számom tőle a Rakim-os duett

Előzmény: Method (1.)
Vaskez e-mail | 2005-04-11 01:10:26 | 20.
Na, szoval en itt szoktam olvasni kritikakat, es ez 10 pontos volt ott. http://www.rapreviews.com/

Vaskez e-mail | 2005-04-11 01:06:24 | 19.
A Rip the Jacker nagyon komoly album! Sok ertelmeset vakerol a srac! Es az alapok jok mert nem csak loop mindegyik. Na szoval erdekes zenei utazas az egesz korong.
suge e-mail | 2005-04-05 08:43:03 | 18.
Szevasztok.
Nekem szerncsére megvan az összes Canibus album, és szinte mindegyik 5-ös. Kibaszottul komoly mc. Valaki elöttem irta, hogy hasonlít a Jedi Mind Tricre, ez is igaz. Meg az Outerspace -es stílusra is, bár azt hiszem az is Jedi Mind Trics. Amúgy hangra nagyon hasonló hozzás az Onyx-os reddro Starr (ö is nagyon komoly). Olvastam v.melyik rapoldalon, hogy nemsokára kijön az új Canibus album, és az egyetlen vendégszereplö az albumon Kurupt lesz. Üdv.
www.extra.hu/deathrow2000

b-ron e-mail | 2005-03-30 18:08:02 | 17.
hajrá LL cool J!
CAN I BUST? YES U CAN!

MsMixmastermike e-mail | 2005-03-29 20:16:21 | 16.
tudodmi a dúúúrva? h ezt a számot eddig talán ha 2szer meghallgattam, de azonnal tudtam h erre gondolsz:) wááádedúúúúrva

nah
szal
album: Can-I-Bus
szám: Rip Rock


Előzmény: Diesel (15.)
Diesel e-mail | 2005-03-29 12:38:29 | 15.
Na bazze !!!

Alig tanátam meg ezt a topicot. Frankón hátul van.
Naszal meghallgattam tűle egy albumot. Persze nemtom melyiket, meg számcímek sincsenek.
Az egész album jó,de az egyik szám kibaszottul tetszett rajta.
Zúzós szólógitár van benne végig, és arra pofázik vírkeményen.
Aszonggya benne: Vigáditgádiiit!
Vigáditgáditgádiiit!

Nemtom a címit, he...
Most jól ráismertek ugyi?

MsMixmastermike e-mail | 2004-12-12 17:18:15 | 14.
1ébként a The Brainstream is 2003ban jelent meg, most 2004ben meg ha minden igaz vannak ien remixek meg a lost lyrics is...

kár h így eltűnt ez a topic...

amúgy nekem 1ik kedvenc számom a second round K.O. még a can-i-bus-ról, a klipje is marhayo :)

Cápa e-mail | 2004-02-02 09:40:26 | 13.
szal akkor ezér reppeli a Firm albumon azt h:"fuck my record label/I appears courtesy of myself"
gondolom ez Wyclefnek szól.


Előzmény: sifi (8.)
Gibi e-mail | 2004-01-31 10:38:17 | 12.
Akinek a legújabb Cani album bejött, annak ajánlom a Jedi Mind Tricks albumokat (Violent By Designt ajálom midekinek, de a Visions Of Ghadi jobban emlékeztet a Canibus albumra), mivel az egész albumon a JMT-os Stoupe csinálta az alapokat. A Genabis az nagyon ütős kis nóta lett.
Canibusról mostanában meg azt is beszéltélk, hogy katona, meg, hogy valamiféle idegenlégiós valahol. Persze, lehet, hogy nem, de én ezt hallottam, vagy olvastam valahol.

Bill e-mail | 2004-01-30 19:59:00 | 11.
Nekem 2 freestyle-om van tőle DMX The 24th Letter-jéről.
Mega Freestyle 1-2,DMX,Canibus és Noreaga nyomják rajta.Nem gyenge!

Fura e-mail | 2004-01-22 13:34:19 | 10.
Főleg az a bizonyos freestyle érdekelne.
Fura e-mail | 2004-01-22 13:05:12 | 9.
Én eddig csak a nevét ismertem. Mostmár ennyivel is okosabb vagyok.
Nem tudja vki, honnan tölthetnék le Canibus számokat/lemezeket a netről?

sifi e-mail | 2004-01-22 12:37:19 | 8.
noshátakkorénisehhez

canibus első albuma (hivatalosan) a Can-I-Bus, amit wyclef jean pénzelt és adott ki, aztán jött a 2000 b.c. (before can-i-bus) amiben elmondja, hogy wyclef hogyan használta őt ki, és mennyire nem engedte azt, hogy azt csinálja amit akar.aztán volt ez a bizonyos eminem-canibus freestyle párbaj, amiben eminem tényleg úgy lenyomta mint a bélyeget, aztán persze jött erre a válasz, a harmadik albumon (c true hollywood story) pl. minden skit stanről szól, és a szövegek 80 %-a eminem fika, néha már egy kicsit unalmas is.aztán jött a "mic club" című album amiben aztán tényleg olyan szövegeket nyom, ami már nekem is tetszik :))nem mintha ez lenne a mérvadó, olyanban újít pl., hogy a számokban nem használ refrént, hanem 4-5 perc tömény, elég nehéz szöveg.aztán 2003-ban még megjelent tőle a "my name is nobody"meg a "rip the jacker"
benne van még a four horsemen nevű projectben is, amiben rajta kívűl ras kass, kurupt, killah priest van.nemrég jelent meg a "four horsemen project" című album.
én szívesen hallgatok canibust, tényleg egyéniség, és a freestyle-ban is elég jó, de big l, jay z, k-solo, vagy a sokak által utált eminem színvonalát nem éri el ebben a műfajban.
jó a topic hajrá!
sifi (a laikus)

Taochild e-mail | 2004-01-22 11:05:40 | 7.
Szerintem is kurva nagy arc Canibus, nagyon bejön, de sajnos keveset lehet róla hallani. Val.szeg mert nem a mainstream vonalon mozog. Nekem 2 albumom van tőle: Can-I-Bus, 2000 B.C.
Szövegileg a legkomolyabb, akit valaha hallottam. Iszonyat kemény és változatos dumákat nyom (freesytle-ban is), nemcsak a szokásos: "ilyen meg olyan gazdag vagyok, meg igy meg ugy baszlak szét" szöveget. Intelligens egy tag, az tuti. J hogy neki is nyílt topic! Szerény véleményem szerint ő igenis ott van a legjobbak között.

Method e-mail | 2003-10-27 21:59:01 | 6.
Ezt az LL Cool J-sról még nem hallottam. Freeben pedig valóban nagyon jól nyomja, úgyhogy nem értem "Emcike", hogy tudta őt lenyomni (ha jól tudom egy versenyen megverte). Mind1. Valamelyik albumát -szerintem- hallgasd meg, mert nagyon fasza, különösen a Rip The Jacker. De annak örülök, hogy legalább írtál.
Peace


Előzmény: Cápa (5.)
Cápa e-mail | 2003-10-25 12:41:45 | 5.
na amit én tudok:úgy vált híressé h.beszólt Ll Cool-nak.Lolvastam a szám szövegét...hát elég kemény.ja a videóklip is megvan.aszem talán Wyclef felfedezettje.a legjobb amit olvastam(kurva jót röhögtem h.iolyen balfaszságokat is tudnak írni):szal Canibus nyominem miatt nem tudott befutni és ismerté válni.hogy lehet ilyen faszágot kitalálni???amit még tudok:állítólag az egyik legtehettségesebb freestyle-os.ennyi.nem hallottam albumát(pedig sok van neki)béka
Method e-mail | 2003-10-24 23:15:13 | 4.
A sikeres topic. Azért 3 beírás, amiből 2 az enyém. Ne basszatok már ki velem. Úgy érzem magam, mint hülyegyerek amikor a tükör előtt bujócskázik:).
Valami infót, vagy akármit írjatok. Pedig biztos vagyok benne, hogy kurva sokan ismerik. Akkor mi van?

Method e-mail | 2003-10-03 13:31:41 | 3.
Jaja, nagyon jók az alapok, a hangja is durva.
Szerintem is a Rip The Jacker az-az album, ami a legjobban odabasz.
A My Name Is Nobody jó album? Lehet érdekelne.
Egyébként írjanak mások is.


Előzmény: suge (2.)
suge e-mail | 2003-10-02 14:50:22 | 2.
Csá.
Szerintem az egyik legnagyobb.Nekem megvan töle még a my name is nobody album is ami szintén kibaszottul jó, de a rip the jacker mindent lő.Iszonyat mennyire komoly alapokra szövegel, és hogyan szövegel bazdmeg iszonyat...

Method e-mail | 2003-09-30 23:57:13 | 1.
Végig néztem a topicocat és nem találtam ehhez hasonlót. Ha mégis lenne ezer bocs mindenkinek, de tudjátok még nem nyitottam topicot, tehát nem vagyok járatos ilyenekben:)...
Akkor Canibusról egy kicsit, vagyis közismertebb nevén Germaine Williamsről, akinek a zenéjét nagyon nagyra tartom, ezért is nyitottam neki külön topicot.
Ennek a "Jamaicai-rappernek" elsősorban a hangja jön be, de nagyon. Eleddig csak két albumot -,illetve néhány számot- sikerült tőle beszerezni: Can-I-Bus (1998) , Rip The Jacker (2003)
Ez a két LP olyannyira bejön, hogy szívesen beszereznék további albumokat.
A kedvenc számom -talán- a Genabis, de nehéz választani, mert mind a két album tele van jobbnál-jobb zenével.
A végére annyit, hogy írjatok nyugodtan véleményt. Mindegy, hogy az pozitív, vagy nem.
Kedvenc szám, album, érdekességek róla, stb.!
Ja, és mégegyszer bocs, ha van ilyen topic.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.