Click to Visit
Hip-Hop - Puff "P Diddy" Daddy az igazi példakép
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

ashanti e-mail | 2003-10-29 18:45:04 | 9.
Nekem is ő az egyik kedvencem!Annyi klippjét láttam már!Köztük egy csomó régit!Kibaszottjól mozog,és régen kemény számai is voltak!És az a legfontosabb,hogy amit ő a fejéba vesz,meg is csinálja,akármiről legyen szó!Egy csomó rapperrel dolgozott eggyütt,és egy csomó mindenkit karolt fel!Sztem nagyon nagy arc!
Cápa e-mail | 2003-10-24 08:05:13 | 8.
és nem csak Mary J.mondta azt h.Puffy nélkül nem sikerült volna +csinálnia de G-Dep is.Ő irányítja a lemez körüli munkálatokat.és kurva jól csinálja.a G-Dep album hatalmas.

Előzmény: Venom (7.)
Venom e-mail | 2003-10-21 16:34:26 | 7.
Hi!
A héten hallgattam Mary J Blige 92-es lemezét a What's The 411-t. A lemezt, ami olyan classic témákat tartalmaz, mint a Real Love, vagy a címadó szám, amiben Grand Puba (!) rappel a Brand Nubianből Diddy jegyzi, mint executive producer, és Mary azt írja a köszönetnyílvánításban, hogy Puff nélkül nem lett volna ereje összerakni az albumot. Amúgy Puff, mint producer többekközt a következőkkel dolgozott: The Notorious B.I.G., akit még az Uptown Recordsos időkben fedezett fel, Black Rob, Shyne, Craig Mack és mondjuk G-Dep, aki korábban Dj Premo NY Reality Check 101-ján is hallható volt! Emellett persze ott volt Mase, a 112, most pedig Loon, de azért van az All I Neednek is Puff remixe... MC-ként viszont tényleg nagyon gyenge, hogy miért, azt most nem írom le, szerintem elég meghallgatni bármelyik nagy lyricist MC-t és rögtön hallod. Biggievel pedig nem is ajánlom, hogy összehasonlítsátok! Szerintem Ő volt a legnagyobb...
Egyébként amióta nem elégszik meg a producerek háttér életével, azóta ő testesíti meg az átlag (mondom átlag!) hallgatók szemében a cool arcot, aki cash-man, és a legjobb csirkék is rá vannak kattanva. Ez, mondjuk nekem már nem.... inkább maradt volna producer és gyártana Mary néninek lemezeket. Mondjuk az újat ő csinálna...

dr.dre e-mail | 2003-10-20 18:04:52 | 6.
Csákány! Furcsának találom mindezt! Azt hogy ha valaki nyit egy kibaszott topicot vagy mia faszomat akkor jön néhány okostojás és ugatnak hogy minek nyitittad meg ujonc kisfiu... aztán meg azt látom hogy egy ujabb szoba nyilt az egyik pöcsfej nevével fémjelezve...
tökmindegy leszarom
jalapp vagy ki vagy...
azért P.Diddy elég egy balfasz.
De tényleg...
ugyanolyabn buzzi mint Nely a szart Pop-Rapjückel..
hol van már daddy a régi keleti parti ,,gangstertöl" ?
hö?
sehol a nagylofaszban
csá
...


Előzmény: Drrap (5.)
Drrap e-mail | 2003-10-20 16:44:50 | 5.
no comment:)
Darksun e-mail | 2003-10-20 15:17:37 | 4.
MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT KELL EZ A TOPIC?!
DS!

káposzta e-mail | 2003-10-20 05:42:37 | 3.
Jamalgeci

Van egy topic aminek az a neve hogy p.Diddy akkor ezt minek nyitottad föleg egy ilyen fasszopo faszrázo diddynek!


Előzmény: Jamalpapa (2.)
Jamalpapa e-mail | 2003-10-20 00:19:07 | 2.
Ja, igen VENOM!!!
Miért gondolod hogy nem tud rappeli, erre jó lenne ha válszolnál, felőlem a "szövegírás"
témakörben is. Igérem válaszolni fogok.

Jamalpapa e-mail | 2003-10-20 00:15:56 | 1.
Erre tényleg kiváncsi vagyok, hogyan vélekedtek a kedvenc rapperemről. Még mielőtt valaki ezért (hogy ő a kedvenc rapperem) "divatbuzi"-nak vagy effélének tartana, annak szivesen reagálok bármilyen hozzászólására.
Akinek pedig kedvence azért.
Ha tudni akartok valamit Diddy-ről tőlem megtudhatjátok, 91' óta minden cikket összegyűjtöttem róla (még a No Way Out előtt).
NORMÁLIS HOZZÁSZÓLASOKRA NAGYON VEVŐ VAGYOK MERT AZT HIÁNYOLOM!!!!!!!!!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.